|
Jak długo Krakowianie pozwolą na funkcjonowanie organizacji przestępczej w Urzędzie Miasta Krakowa?
|
|
"21 lat temu Prezydentem Krakowa został były Dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Korzystając ze wsparcia byłych współpracowników i studentów, którzy dziś są Sędziami, Prokuratorami, Adwokatami i Radcami prawnymi - w kolejnych latach przekształcił Urząd Miasta Krakowa w strukturę przestępczą o charakterze mafijnym.
Jakakolwiek próba walki z tą przestępczą strukturą - skazana jest na porażkę, bo Sędziowie i Prokuratorzy torpedują wszystkie wysiłki Obywateli.
Ale ja zamierzam to zmienić."
Tymi słowami - od kilku tygodni zaczynam każde pismo kierowane do Sądu, Prokuratury i do samego Majchrowskiego.
Spalenie Archiwum Miejskiego w Krakowie - w którym współuczestniczyła Straż Pożarna - unaocznia nam stan bezprawia w dawnej - kulturalnej stolicy Polski", którą zawładnęły postkomunistyczne szumowiny, a dziś wychowują nowe pokolenie następców.
W lutym 2021 roku - na oczach wszystkich Polaków wypalano Archiwum Miejskie w Krakowie, a Prokuratura udawała, że tego nie widzi!!!!!!!!!!!
Dzisiaj - łamiąc obowiązujące Prawo - Prokuratura odmawia mi przyznania Statusu Pokrzywdzonego - w sprawie spalenia Archiwum miejskiego.
Zgodnie z mafijnymi regułami - Prokuratura nie podaje mi podstawy prawnej, ani środków odwoławczych, dlatego po raz drugi skierowałem do Prokuratury pismo z wezwaniem do przestrzegania obowiązującego Prawa i podania mi tych informacji.
Stan prawny jest następujący:
Archiwum Miejskie w Krakowie było dobrem wspólnym WSZYSTKICH mieszkańców Krakowa!
W związku z czym - KAŻDY mieszkaniec Krakowa jest poszkodowanym - w wyniku spalenia Archiwum miejskiego i KAŻDY mieszkaniec Krakowa może wystąpić o status poszkodowanego.
A z tego wnika prawo dostępu do akt sprawy.
Skoro, - po ponad dwóch latach rzekomego "śledztwa" - Prokuratura nie zna przyczyny pożaru w Archiwum miejskim - to Krakowianie powinni pomóc "nierozgarniętej" Prokuraturze.
|
|
20 maj 2023
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Memorandum CIA w sprawie destabilizacji Wenezueli
grudzień 3, 2007
James Petras
|
Iracki ambasador apeluje do Polaków : świat stał się dżunglą, w której nie rządzi sprawiedliwość, ale wola silniejszego.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
|
Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
|
Esbek Marek Komorowski, czyli próba inwigilacji od środka
styczeń 22, 2006
Marek Olżyński
|
Te same błędy
sierpień 6, 2003
Karol Wojciechowski
|
Odwracanie kota ogonem
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic
luty 28, 2007
nop
|
"Polacy chcą wymiany złotego?"
wrzesień 17, 2007
PAP
|
Oszustwa GUS w polskich Rocznikach Statystycznych. Ukrywanie eksterminacji i grabieży narodu
wrzesień 15, 2007
tłumacz
|
Ponad 130 ofiar głodu na północy Argentyny
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
|
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pokój nie potrzebuje nowych rakiet !
maj 20, 2007
przysłał marduk
|
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
|
Giertych mial w pierwszym planie objac teke
ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
|
Towarzystwo ochrony ormowców
styczeń 7, 2003
Artur Łoboda
|
Kiedy plastykowe wydanie Rzecz(y)pospolitej?
styczeń 18, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Co twoje, to moje, co moje, to nie rusz
kwiecień 25, 2003
PAP
|
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
|
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
|
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
|
|
|