ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kolejny podpalony kościół 
2 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Biliony w minerałach w Afganistanie. 
29 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Już przejrzały owoce 
22 lipiec 2024      Artur Łoboda
Nazizm zawoalowany 
20 grudzień 2009      Artur Łoboda
4 badania uzupełniają dowody na promieniowanie elektromagnetyczne związane z technologią bezprzewodową u ludzi 
19 styczeń 2023      Suzanne Burdick
Profesor to najczęściej idiota 
16 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Tylko niebezpieczny naiwniak wierzy w obietnice obcych 
23 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Prawdziwy patriota jest nacjonalistą 
3 wrzesień 2013      Artur Łoboda
Symbole religii NWO i ich żydo-twórcy 
21 wrzesień 2010      Marek Głogoczowski
Do wiadomosci 
26 kwiecień 2010      Goska
Podżeganie do dokonania zbrodni przeciwko ludzkości  
5 maj 2021      Artur Łoboda
Wyciekły protokoły COVID niemieckiego CDC, ujawniając, że zaszczepieni „cierpią bardziej” niż niezaszczepieni – maski powodowały „niepożądane skutki uboczne” 
31 lipiec 2024      Ethan Huff
Epikureizm na dnie potoku 
7 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Rozwój wypadków w Polsce - ku przestrodze 
11 marzec 2016      Artur Łoboda
Polska bez króla... 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Odwilż (?) w Polsce, odmorozki w Białorusi i na Kremlu, oraz cuda 9-11 (2001) w USA i 5-13 (1981) w Watykanie  
16 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Akta Wielera 
23 marzec 2021      Obserwator
Zgony z powodu szczepionek COVID są o 407% wyższe niż wszystkie łączne zgony wcześniej zgłoszone z powodu innych szczepionek 
31 lipiec 2021     
Triumf woli 
4 marzec 2022     
Jaką grę prowadzą wobec Polaków politycy?  
22 listopad 2012      Artur Łoboda

 
 

Jestem za, a nawet przeciw

Jak już wyjaśniłem - Jednomandatowe Okręgi Wyborcze są dla nas deską ratunku - dla przeprowadzenia gruntownych zmian w Polsce.
W pierwszym rzędzie zmiany wymaga Konstytucja i Kodeks wyborczy, które dają całkowitą wolność w wykonywaniu mandatu posła.
A w związku z tym - wiarołomny oszust, który podstępem zdobędzie mandat wyborców - nie odpowiada za swoje wybory i głosowania - w trakcie sprawowania mandatu.

Mamy właśnie przykład gwałtownej zmiany poglądów u Dudy - co wykorzystuje komitet wyborczy Komorowskiego. A sprawa dotyczy zapłodnienia pozaustrojowego.
(Charakterystyczne jest, że najwięcej na ten temat mają do powiedzenia ludzie, którzy sami nie posiadają dzieci i nie są lekarzami.)

W przeszłości - zamiast zajmować się gospodarką i bezrobociem Polaków - jedna i druga część sceny politycznej - zajmowała się przysłowiową "dupą Maryny".
PO martwiła się głównie o prawa dewiantów seksualnych, a PiS sprawą in vitro - czym chciał sobie zaskarbić poparcie Kościoła.

Te dwa przykłady doskonale dowodzą, że obie te partie służą nie obywatelom, ale nieujawnionym publicznie siłom.

15 lat temu miałem okazję bliżej przyjrzeć się rządzącej SLD. Wtedy też na własne oczy zobaczyłem, że program wyborczy SLD nie był pisany dla obywateli Polski, ale dla obcych ośrodków władzy, by nie przeszkadzały w przejęciu przez SLD rządów w Polsce.
Później analizowałem programy wyborcze polskojęzycznych partii - pod katem zewnętrznego odbiorcy ich słów.

Jeżeli więc kandydat na posła: co innego mówi w kampanii wyborczej, a co innego później realizuje - to mamy w Kraju chaos i totalny upadek zasad współżycia społecznego.
Dlatego pierwszoplanową zmianą w formule wyborów - musi być karna i finansowa odpowiedzialność przed wyborcami - za składane deklaracje.

Natomiast korumpowanie przez rządzących Wymiaru Prawa, winno być traktowane jak zbrodnia zamachu stanu i obciążone najwyższą sankcją karną - dożywotnym więzieniem i całkowitą konfiskatą majątku.

To da niewielką szansę na zmiany w Polsce. I mam wielka nadzieję, że tak się stanie.
Dlatego sugeruję politykom Platformy Obywatelskiej przygotować się na długie lata więzienia. Niechaj już dziś uczą się tego - od swoich egipskich kolegów.
6 maj 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Golenie, choroba tropikalna, czy pospolity alkoholizm?
październik 12, 2007
Mysliciel
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
Wspomnienie o Janku Samsonowiczu
październik 4, 2005
przeslala Elzbieta
Ślepi, czy tylko takich zgrywają?
luty 24, 2003
PAP
Największa mądrość.......... nie tylko Kościoła.
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Gospodarczy Krakówek z Carrefourem w tle.
lipiec 17, 2002
PAP
Demontaż publicznej służby zdrowia przy bezczynnosci rządu
październik 1, 2007
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia P
Iracki rozgardiasz
wrzesień 23, 2003
Andrzej Kumor
Wszyscy posłowie przed komisje sejmowe
listopad 12, 2003
slawek
"Czytelnik" ślepy jest i tyle
listopad 12, 2005
Marek
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Fiasko Izraelskiej Propagandy "Zagrożenia"
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
Dzwony biją nie dla Polaków!
marzec 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
SYSTEM BANKOWY (Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
UE - Lokomotywa
czerwiec 2, 2003
UE - Lokomotywa
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media