ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
więcej ->

 
 

Kwaśniewski czyni zabezpieczenia przed zamachem stanu i własną odpowiedzialnością

Generalska fala nadchodzi

Przypadającemu 15 sierpnia Świętu Wojska Polskiego towarzyszyć będzie rekordowa liczba blisko 50 awansów generalskich.

Lista wyróżnionych pozostaje najpilniej strzeżoną tajemnicą - podaje "Życie Warszawy".

Dla ustępującego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i odliczającego ostatnie dni panowania w Ministerstwie Obrony Jerzego Szmajdzińskiego to ostatnia okazja do rozdania najważniejszych kart w polskiej armii. W rekordowym zeszłym roku generalskie awanse odebrało 33 oficerów. Według nieoficjalnych informacji, w tym może ich być 49 - pisze dziennik.

Lista nominacji budzi w tym roku takie kontrowersje, że już dwukrotnie odwoływano spotkanie kierownictwa MON z awansowanymi generałami. Ostatnie miało się odbyć 4 sierpnia. Prezydent ma złożyć podpis pod listą awansów dopiero 11 sierpnia. W tej sytuacji w armii huczy od plotek i obaw, że nie będą one miały wiele wspólnego z zasługami wojskowymi, a zdecydują koneksje i "plecy" - czytamy w "Życiu Warszawy".

Potwierdzeniem tych opinii są przecieki z MON. Kolejne nominacje generalskie mają dostać najwierniejsi pretorianie obecnej władzy. Wśród nich jest zaufany człowiek prezydenta, szef Wojskowych Służb Informacyjnych gen. bryg. Marek Dukaczewski. Zasługi WSI na tajnej wojnie nie są znane, tak jak głośne na całym świecie wpadki polskiego wywiadu wojskowego z francuskimi rakietami "Roland" czy odnalezienie irackiej broni "chemicznej", która okazała się przerdzewiałym złomem - podkreśla gazeta.

Drugą gwiazdką zostanie wynagrodzony cień ministra Szmajdzińskiego, szef jego sekretariatu gen. Witold Szymański. Generał po 20 latach walk podjazdowych w gabinetach MON przygotowuje się już do służby dyplomatycznej w Chinach. Wymarzone generalskie lampasy ma odebrać 15 sierpnia także płk Piotr Pertek, szef Centrum Informacyjnego MON - informuje "Życie Warszawy".

Według gazety, żegnający się w marcu przyszłego roku ze służbą z powodu ukończenia 60 lat szef Sztabu Generalnego gen. Czesław Piątas wystąpił o generalskie awanse dla 14 podwładnych. Wśród oficerów, których nazwiska nie budzą kontrowersji, są dowódca Dowództwa Operacyjnego gen. dyw. Henryk Tacik (wysoko oceniany za pracę w NATO) oraz komendant Żandarmerii Wojskowej gen. bryg. Bogusław Pacek, który tworzy nowoczesne jednostki z myślą o misjach zagranicznych - podaje dziennik.

7 sierpień 2005

PAP 

  

Archiwum

Prezydent pożyczy wojewodzie
kwiecień 4, 2007
Wywiad z Gabrielem Janowskim
styczeń 23, 2003
http://www.glos.com.pl/
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
Pojednania czas
czerwiec 19, 2005
PAP
"Wot kultura". Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Dziesięć razy pomyśl - zanim raz coś zrobisz
listopad 22, 2008
Artur Łoboda
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Lekcja historii - Faszyzm we Włoszech
sierpień 9, 2004
Jolanta Kaczmarek
Kopanie padłego Orła
sierpień 17, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oświadczenie SN Organizacji Politycznej Narodu w sprawie Donalda Tuska
wrzesień 25, 2005
Andrzej Marszałkowski
Kto z miasta uczynił zadupie?
luty 6, 2006
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
Mniej ważne wybory.
listopad 6, 2006
przesłał b.p.
Gorące, puste głowy
czerwiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Tegoroczna Nagroda im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę
lipiec 26, 2003
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
UE - Lokomotywa
czerwiec 2, 2003
UE - Lokomotywa
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Czarna dziura
czerwiec 11, 2003
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media