|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
więcej -> |
|
Skutki konfrontacji USA i Rosji w Gruzji
|
|
Jednym z ważnych skutków konfrontacji USA i Rosji w Gruzji jest poprawa sytuacji Iranu, którego znaczenie geopolityczne znacznie wzrosło, wobec poważnej możliwości odnowy „zimnej wojny” z powodu wypadków w Gruzji i szybko rosnącego napięcia między dwoma nuklearnymi super-potęgami. Wyra?nie szanse napadu osi USA-Izrael na Iran znacznie zmniejszyły się.
Również osłabła możliwość zgody Rosji na dalsze sankcje ONZ przeciwko Iranowi, inicjowane przez USA, ponieważ zantagonizowana Rosja dysponuje wetem w Radzie Bezpieczeństwa. Kiedy USA dokonało napadu na Irak, uczyniło to dla dobra Izraela i korporacji energetycznych, ale nie miało zamiaru poprawić sytuacji geopolitycznej Iranu. Tymczasem, właśnie wzmocnienie Iranu jest głównym skutkiem napadu na Irak. Podobne skutki ma interwencja Rosji w odpowiedzi na prowokację rządu Gruzji i jego napadu na Osetię.
Iran nie stanął po stronie Rosji i prezydent Mahmud Ahmadinedżad narazie skrytykował uznanie przez Rosję niepodległości Osetii i Abhazji i permanentne oderwanie się tych krajów od Gruzji. Iran boi się, żeby wskutek wywrotowej działalności USA na jego terenie, któraś z prowincji Iranu nie ogłosiła swojej niepodległości.
Istnieje rozgoryczenie w Iranie na Rosję z powodu, jak dotąd zbyt małego poparcia i używania przez Rosję sprawy programu nuklearnego Teheranu, do ogólnych przetargów z USA. Iran nie angażuje się w sprawę a konfliktu Rosji z Gruzją i czeka, aż Moskwa porosi Teheran o pomoc w zamian za jakieś ustępstwa, takie jak uruchomienie elektrowni nuklearnej w Buszehr.
Iran chciałby dostać od Rosji nowoczesne systemy obrony przeciwlotniczej, takie jak Moskwa dostarczyła Syrii, oraz pełne członkostwo Iranu w Szanghaj Cooperation Oraganization (SCO -niby wschodnie NATO), w której to organizacji oficjalnym językami są chiński i rosyjski i która obecnie ma mieć spotkanie na szczycie w Tadżykistanie.
Trzeba pamiętać, że pod panowaniem szacha i jego policji, kontrolowanej przez Izrael, do czasu rewolucji 1979 roku, Iran był główną fortecą USA, przeciw Rosji nad Zatoką Perską. Obecnie
Iran nie tylko jest wielkim eksporterem paliwa, ale również dzięki swemu położeniu, mógłby odgrywać ważną rolę w dostawach paliwa z Azji Centralnej do Europy.
Europa coraz bardziej uzależnia się od dostaw z Rosji, podczas gdy NATO, jest w konfrontacji z Moskwą z powodu Guzji, ale potrzebuje tranzytu przez Rosję do Afganistanu. Trzeba pamiętać, że przez Gruzję przechodzi strategiczny rurociąg Baku-Tyflis-Ceyhan, który Rosja może łatwo uszkodzić, jeżeli będzie chciała przerwać dostawy paliwa regionu Morza Kaspijskiego do Europy przez teren niezależny od Rosji i Iranu.
Sprawa ryzyka dostaw odbija się na cenie paliwa na rynku światowym. Szwajcaria, mimo ostrych obiekcji USA, podpisała w marcu 2008, kontrakt z Iranem, na 42 miliardy dolarów, na 25 lat, na dostawy gazu ziemnego i związane z tym koszty rurociągów. Niemcy i Francja chętnie poszłyby za przykładem Szwajcarii i przyjęłyby warunki Iranu, mimo obiekcji rządu Bush’a, w ostatnich miesiącach jego kadencji.
Sprawa niepodległości Osetii i Abazji sięga czasów władzy Stalina, Gruzina, który przyłączył Północną Osetię do Rosji, a południową do Gruzji. Konflikt Abchazów i Osetów z Gruzinami trwał do 1992 roku, kiedy strony tego konfliktu zgodziły się na działania na ich terenie wojsk rosyjskich, jako rozjemców. Gospodarki Abchazji i Osetii związały się całkowicie z Rosją.
USA nazywało rządy Jelcyna i oligarchów „demokracją.” Rosja wówczas uległa gruntownej i rabunkowej prywatyzacji. Obecnie Rosja Putina i Miedwiediewa, odbudowana w dużej mierze dzięki wysokim cenom paliwa, nie chce słuchać Waszyngtonu, który nie protestował w czasie ataku Gruzinów na Osetię, śmierć około 2000 Osetów i ucieczkę do Rosji 30,000 cywilów z Osetii.
Sprawa niepodległości Abchazji i Osetii jest również niewygodna Chinom z powodu problemu Tajwanu. Obecny konflikt Rosji z USA przyspieszył zgodę Warszawy na budowę wyrzutni amerykańskich systemu „Tarczy,” położonego o kilka minut lotu pocisku do Moskwy. Rosja grozi Polsce użyciem broni nuklearnych, jeżeli faktycznie system „Tarczy” będzie zbudowany na polskim terenie.
Tymczasem, Osieci od 1992 roku byli niezależni od Gruzinów i walczyli o swoją niepodległość. Obecnie Moskwa czuje się na siłach do stawiania oporu ekspansji NATO do Gruzji i na Ukrainę, nawet za cenę drugiej Zimnej Wojny. Możliwe jest, że jednak dojdzie do porozumienia USA z Rosją, na przykład, na zasadzie nie uznawania niepodległości Abchazji i Osetii przez USA i nie uznawania niepodległości Kosowa przez Rosję.
Konfrontacji Waszyngtonu z Moskwą w sprawie Gruzji ma rozmaite skutki, ale na tle możliwości gwarantowanego obopólnego zniszczenia USA i Rosji bronią nuklearną, najprawdopodobniej będzie wypracowana znowu koegzystencja między tymi dwoma super-potęgami nuklearnymi. Ciekawe czyim kosztem do tego dojdzie.
WWW.pogonowski.com |
|
29 sierpień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę
sierpień 1, 2007
Gregory Akko
|
Kto z Was wybudował katedrę?
sierpień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Mentalność PPS
czerwiec 13, 2007
Adam Wielomski
|
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
Jak łatwo poniektórymi manipulować czyli o minach Giertycha
październik 31, 2007
Artur Łoboda
|
JESZCZE DOM I JESZCZE DOM
styczeń 26, 2003
Mordechaj Gebirtig (ok 1936 r.)
|
Ukradnij sobie na zdrowie
kwiecień 16, 2003
Andrzej Kumor
|
nie do zniszczenia
styczeń 9, 2006
Zwykły Polak
|
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
|
Żydowska skrucha?
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pomóżcie znale?ć pieniądze
czerwiec 13, 2008
PAP
|
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
|
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
|
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Liberalowie jako pożyteczni idioci Izraela
wrzesień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Sprawa Kurdystanu utrudnia destabilizację Iranu przez USA
listopad 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyktator Saddam Husain został powieszony...
List Otwarty do Prezydenta George Bush’a
styczeń 2, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
więcej -> |
|