|
APEL ! Bardzo Ważna Sprawa dla Polaków !
|
|
Dnia 18-03-2010 o godz. 13:30 Klaudiusz Wesolek napisał(a):
Moja niezależna telewizja internetowa
http://www.tvg9.cba.pl
staje się forum przekazywania i wymiany niezależnej myśli. Na razie jest niszowa i raczej prymitywna, ale uważam, że warto ją rozwijać. W tym celu mógłbym składać aplikacje o granty lub szukać możnego sponsora. Wolę jednak żebrać.
Jałmużnę na TVG-9 można przesłać na moje konto z dopiskiem "TVG-9"
Klaudiusz Wesolek - LUKAS BANK
nr rachunku 35 1940 1076 4765 1829 0000 0000 swift code LUBWPLPR
Bóg Zapłać
Klaudiusz Wesołek
żebrak
http://www.tvg9.cba.pl
_____*****_____
APEL ! Bardzo Ważna Sprawa dla Polaków !
Otrzymałem List od Klaudiusza Wesołego.
Przekazujcie jego treść listu dalej.
Jest to pierwsza oficjalna Telewizja Internetowa dla Narodu Polskiego.
Nawet wpłacajcie po 2 złote - jest nas Polaków w Polsce 30 milionów i 15 milionów poza krajem.
- Czy możemy, my, Polacy mieć narodową telewizję ?
Pomagajmy Swoim a nie Okupantom Polski !!!
Zygmunt Jan Prusiński
19 Marca 2010 r.
Ps. Bardzo chętnie podejmę się Społecznej Pracy Twórczej i założę w Naszej Narodowej Telewizji dział pt.
KULTURA to pierwsze Słowo !
O tym w tej chwili nie wiedzą redaktorzy TVG-9, dopiero pisząc ten Apel, wpadłem na ten pomysł...
|
|
20 marzec 2010
|
|
Zygmunt Jan Prusiński
|
|
|
|
Witaj Waleczny Klaudiuszu !
Tyle co mogłem od siebie, przekazałem do wszystkich kogo mam na Poczcie...
Jest już założona Twoja "ODEZWA ŻEBRAKA" na mojej autorskiej Stronie "Biały Blues Poezji" jako Korespondent Wojenny w Salonie 24.
Takowoż przekazałem na gościnnej Stronie "Zaprasza net" u redaktora Artura Łobody.
Ze względu że mnie "wykruszono" z AFER PRAWA - nie wiem o co chodzi Zdzisławowi Raczkowskiemu, (5 lat tam pisałem i współpracowałem z AP), to puściłem pod poszczególne artykuły na AP w komentarzach.
Drogi Klaudiuszu, chyba wybiorę się do Gdańska i porozmawiamy o Polsce...
Oddany Sprawie - Zygmunt Jan Prusiński
Ustka. 20 Marca 2010 r.
Ps. Pozdrowienia dla Rafała Kobylańskiego !
Ps. Kwotę od siebie będę wysyłał zawsze po minionym miesiącu. Mam taką drobną wpłatę w banku, jako Młody Rencista !
|
|
2010-03-20
Zygmunt Jan Prusiński
|
 |
|
|
Panie Zygmuncie.
Po pierwsze: nie jestem redaktorem - choć redaguję informacje.
Po drugie: na dole jest logo ktore prowadzi do formularza kontaktu.
Proszę tam wpisać swój telefon.
Zadzwonię do Pana. |
|
2010-03-20
Artur Łoboda
|
|
|
|
Argentyna: rząd próbuje ratować dzieci przed śmiercią głodową
listopad 20, 2002
PAP
|
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
|
Propaganda Sukcesu
październik 26, 2006
Dziennik Zwiazkowy
|
U progu Kabaret Klika
listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
|
Demokracja po żydowsku
listopad 4, 2007
Mariusz Piskorski
|
Prezydent Wenezueli, Hugo Chávez Frías, 20 wrzesnia 2006, na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ
wrzesień 23, 2006
Tlum. Roman K.
|
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Jak nie białe, to brunatne
lipiec 7, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Nie złoty środek, ale szansa
luty 21, 2006
|
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
|
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
|
Polskich zł ciąg dalszy
sierpień 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Hiroszima i Nagasaki a „Tarcza” w Polsce
sierpień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
|
Gówno wciska gówno
wrzesień 27, 2004
|
POLSKA - UNIA 17
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ucieczka od świadomości klęski
grudzień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
|
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
|
|
|