ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Sumliński o uzbrojonych żołnierzach Mossadu na Okęciu! 
12 maj 2019     
Historia nauczycielką życia 
21 październik 2009      Artur Łoboda
Nacjonalizacja wód płynących w Polsce - PRL wiecznie żywy!!! 
11 październik 2012      Radosław Judycki - Stowarzyszenia Nasze Jeziora
ŻADNEJ AMNESTII: Covidowe przebaczenie nastąpi po całkowitym postawieniu tyranów przed wymiarem sprawiedliwości i przywróceniu rządów prawa 
13 listopad 2022     
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część dwunasta 
20 listopad 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Zanim będzie za późno 
11 kwiecień 2021     
Covid „Pandemic”: Destroying People's Lives. Zaprojektowana depresja gospodarcza. Globalny „zamach stanu”? 
23 listopad 2020     
Nagroda Nobla Prezydenta Obamy 
11 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
O kredycie społecznym wiedza podstawowa chociaż krytyczna  
10 wrzesień 2019      Alina
Marian Hemar "Odpowiedź" 
29 maj 2015     
Przerażająca wiedza o prawie geologicznym 
18 grudzień 2018      Alina
Rządy kontrolują światowe rezerwy paliwa – czy zwycięża kapitalizm państwowy? 
25 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe hasła - starzy oszuści 
27 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Trzech synów odebrano matce, bo jest biedna 
6 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Senat zatwierdza szeroko zakrojone sankcje wobec Iranu. Izrael i USA odbywają największe (utajnione) manewry w historii 
31 październik 2009      Rebel
Kiedy spotkanie Prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Wiktora Juszczenki? 
21 listopad 2009      tłumacz
Obrona Grecji Przed Upadłością w Erze Chciwości 
24 luty 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Do pasterzy ducha 
15 maj 2011      Artur Łoboda
Z dwu wierszy 
17 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
W maju 2019, Merkel zorganizowała w Reichstagu seminarium z udziałem Fundacji Gates’a i WHO – mówiono o pandemiach oraz szczepieniach obowiązkowych 
24 marzec 2021     

 
 

Badanie elektromagnetyzmu osób szczepionych w Luksemburgu

 
W grupie zaszczepionej 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes przylgnął do ich skóry
 
W ciągu ostatnich kilku miesięcy w mediach społecznościowych pojawiały się setki amatorskich filmów, w których pojawiały się osoby, które po szczepieniu wyraźnie stały się elektromagnetyczne.
 
 
Po tym, jak wielu naszych członków zadało wiele pytań dotyczących tego „rzekomego” efektu elektromagnetycznego u osób zaszczepionych, nasze stowarzyszenie zdecydowało się zainteresować tym intrygującym tematem.
To badanie, o charakterze czysto statystycznym i socjologicznym, dotyczące tego rzekomego efektu elektromagnetycznego, który jest przedmiotem niniejszego raportu, stawia co najmniej trzy ważne pytania:
 
1. Czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po szczepieniu?2. Jeśli tak, to czy to prawda, że ​​tylko osoby zaszczepione wykazują ten efekt?3. Co tak naprawdę jest wstrzykiwane osobom pod kwalifikacją szczepionki, która powoduje ten efekt? 
Aby odpowiedzieć na te pytania, ankietę powierzono panu Amarowi GOUDJIL, skarbnikowi stowarzyszenia i członkowi odpowiedzialnemu za kwestie demograficzne i socjologiczne.
 
 
Prezentacja parametrów ankiety:
 
W celu przyspieszonego zakończenia zdecydowano:
 
- Przeprowadzenie wywiadu z panelem 200 osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu.

- Aby ten panel został podzielony na 2 grupy. Pierwsza składałaby się ze 100 osób zaszczepionych w Luksemburgu, a druga ze 100 nieszczepionych osób dla celów porównawczych.

- Że każda z tych grup powinna mieć 50 kobiet i 50 mężczyzn.

- Tylko osoby aktywne zostaną wybrane do udziału w badaniu ze względu na fakt, że są one znacznie bardziej ograniczone do szczepień niż osoby nieaktywne.

- Miejscem badania będzie centrum handlowe Belle-Étoile i trasa d'Arlon w Strassen.

- Zachowane zmienne to zatem płeć, wiek, zawód, liczba zastrzyków, pochodzenie farmaceutyczne zastrzyków, data zastrzyków, przyciąganie magnetyczne, odbiór pola elektrycznego i miejscowość zamieszkania respondenta .

- Należy również zauważyć, że ze względów praktycznych przesłuchiwane będą wyłącznie osoby noszące odzież z krótkimi rękawami lub bez rękawów.

Przedstawienie sposobu podejścia i wykonania:
 
Ankieter przedstawia się osobom, przedstawia skojarzenie, a następnie wprowadza ankietę.


„Witam Panią lub Panie, przepraszam, że przeszkadzam, ale nazywam się Amar GOUDJIL, pracuję dla Europejskiego Forum ds. Bezpieczeństwa Szczepień (EFVV) i obecnie przeprowadzam statystyczne i anonimowe badanie dotyczące zaszczepionych i niezaszczepionych osób mieszkających w Luksemburgu ”. … „To ankieta na temat informacji, według których zaszczepione osoby wykazują efekty elektromagnetyczne i na EFVV staramy się dowiedzieć, jaka jest obserwowana rzeczywistość”.


- Ankieter następnie pyta respondentów, czy byliby skłonni wziąć udział w badaniu na zasadzie dobrowolności.
„Czy mógłbyś poświęcić kilka minut i czy byłbyś zainteresowany udziałem w naszej ankiecie? “.

 
- Ankieter następnie wyjaśnia zainteresowanym zainteresowania ankietą i wprowadza osoby do tematu, prezentując im magnes, który przykleja, za pomocą efektu magnetycznego, do metalowego przedmiotu (słup, samochód itp.). Następnie wyjaśnił, że magnesy nie przylegają do ludzi i że przylegają tylko do metalowych przedmiotów, ale otrzymano informację, że zaszczepieni ludzie przyciągają magnes, ponieważ zostali zaszczepieni.

- Prowadzący wywiad pyta następnie respondenta, czy chce zagrać w grę i przyłożyć magnes do miejsca, w którym został wstrzyknięty.

- Kiedy magnes przykleja się do skóry na ramieniu, ankieter prosi respondenta o przyklejenie magnesu na drugim ramieniu.

- Następnie ankieter pyta respondenta, czy wyraża zgodę na założenie na ramionach testera pola elektrycznego i magnetycznego (marka Meterk, model MK54), wyjaśniając, że do naszego stowarzyszenia zgłoszono również informację, że zaszczepione osoby również wytwarzają pola elektryczne .

- Ankieter kontynuuje dyskusję i kontynuuje, w miarę możliwości, udzielanie odpowiedzi respondentom zainteresowanym przeprowadzonym eksperymentem i wynikami ankiety.


Podsumowanie wyników za tydzień badawczy od 1 czerwca do 5 czerwca 2021 r.:
 
- Tylko 30 zaszczepionych i 30 nieszczepionych osób zostało ostatecznie przesłuchanych, podczas gdy celem było przeprowadzenie wywiadu ze 100 w przypadku pierwszej grupy i 100 w przypadku drugiej.

- Warunek podziału płci został spełniony. W każdej grupie przeprowadzono wywiady z 15 kobietami i 15 mężczyznami.

- W grupie nieszczepionych, spośród 30 ankietowanych osób, liczba osób wykazujących aktywność magnesu wynosiła 0 (zero). Dlatego eksperyment zakończył się dla tej grupy.

- Z drugiej strony w zaszczepionej grupie 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes bez trudu przylgnął do ich skóry.

- Spośród tych samych 29 osób, 22 ma magnes przylegający tylko do jednego ramienia i tylko do obszaru wstrzyknięcia. Te 22 osoby to te, które otrzymały tylko jeden zastrzyk. Pozostałe 7 osób z tej samej grupy ma magnes na obu ramionach.

- W tej grupie, znanej jako grupa zaszczepionych osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu, wydaje się, że:

  17 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk od firmy Pfizer

  7 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk od Astra Zeneca

  3 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk z laboratorium Moderna

  3 otrzymało pojedynczy zastrzyk od Johnson & Johnson

  6 otrzymało oba zastrzyki firmy Pfizer

  1 otrzymał 2 zastrzyki od Astry Zeneca1 otrzymał 2 zastrzyki z Moderna


- Dwie osoby z tej grupy, pielęgniarka pracująca w CHL, która była jedną z pierwszych zaszczepionych oraz analityk finansowy, wykazały całkowicie nienormalne emisje pola elektrycznego.
W przypadku pielęgniarki wykonano nawet film pokazujący wartości emitowane przez testera w okolicy lewego barku. Dla analityka wartości emitowane przez testera były w przybliżeniu takie same, ale osoba nagle zakończyła swój udział.

- Spośród 30 respondentów w grupie zaszczepionej 29 mieszka lub pracuje w Strassen. Tylko 1 mieszka w Metz, ale pracuje w Strassen.

- Wydaje się, że osoby zaszczepione wcześniej w ramach rządowego programu szczepień są znacznie bardziej elektromagnetyczne niż osoby zaszczepione niedawno. Magnes przywiera szybciej i trzyma się lepiej niż u osób świeżo zaszczepionych.W odniesieniu do tego ostatniego ustalenia należy przeprowadzić dokładniejsze pomiary.
 
 
Uwaga:
Ćwiczenie jest całkowicie destabilizujące dla respondentów, w żadnym momencie nie proszono ich o przyłożenie magnesu do jakiegokolwiek obszaru poza ramionami. Byłoby bardzo interesujące wiedzieć, czy magnes przylegał również do szyi, klatki piersiowej, czoła lub nóg i czy inne przedmioty, takie jak łyżki, nożyczki i smartfony, również przylegały.
 
Wniosek:

- Stwierdzono, że zaszczepione osobniki wydzielają pole elektromagnetyczne i im wcześniej osobniki zostały zaszczepione, tym silniejsze pole wydzieliły. To odczucie i ocena, które są czysto dotykowe, gdy magnes na ramieniu jest nakładany i usuwany, powinny być zweryfikowane znacznie dokładniej za pomocą znacznie bardziej precyzyjnego sprzętu.

- Niezwykle trudno było znaleźć osoby chętne do testu przy tym niezwykle dezorientującym eksperymencie. 

- Osoby są zainteresowane eksperymentem z ciekawości, a kiedy widzą, że magnes przylega do ich skóry, początkowo stają się niepewne, a potem nagle stają się zimne. Niektórzy z nich stają się nawet wyjątkowo nerwowi, a nawet całkowicie zszokowani.

- Ludzie szczerze zastanawiają się, jak magnes może przykleić się do ich skóry tak łatwo, jak przykleja się do metalowego słupka.

- Proszą o wyjaśnienie, a śledczy zapewnia ich, że wyjaśnienie musi być. Zostają odesłani do lekarza, który poradził im, aby zrobili zastrzyk.

- Jedna pani nawet płakała i powiedziała mi, że nie chce się szczepić, ale została do tego zmuszona, ponieważ jej pracodawca powiedział, że musi, ponieważ pracuje w kontakcie z klientami.

- W rozmowach okazało się, że ludzie nie szczepią się nawet z powodów medycznych lub zdrowotnych, z przekonania lub strachu przed chorobą, ale często w nadziei powrotu do normalnego życia i możliwości ponownego swobodnego podróżowania.

- Podczas wymian ludzie wyraźnie wyrażają swoją konsternację, mówiąc później, że są brani jako zakładnicy. Wiele osób przyznaje, że ten zastrzyk nie jest zgodny i że nigdy nie udzielono im racjonalnych wyjaśnień, nawet jeśli tylko z punktu widzenia stosunku korzyści do ryzyka. Po namyśle i dyskusji opisują ten czyn jako: „błąd, szaleństwo, luka, rozwiązanie, a nawet szantaż”.Te dokładne terminy były często używane.
 
Tutaj ponownie należy przeprowadzić dochodzenie psychospołeczne w celu zbadania prawdziwych motywacji, które skłoniły zaszczepione osoby do wyrażenia zgody na wstrzyknięcie. Najlepiej byłoby, gdyby wszystkie rozmowy z zaszczepionymi były nagrywane i filmowane do dalszej analizy.


  - Ankietę przerywa się ze względów sumienia i moralności, ponieważ śledczy nie jest już w stanie poradzić sobie z bezradnością ludzi, których twarze skamieniają, gdy zdają sobie sprawę, że wstrzyknięto im substancję, o której nic nie wiedzą.
Badacz, który w przeszłości studiował techniki zarządzania i psychosocjologię, czuje się bardzo niekomfortowo z tymi ludźmi, którzy zastanawiają się, co się z nimi dzieje.
Ludzie stają się bladzi, biali, nerwowi, przykładają rękę do czoła lub krzyżują ramiona i szczypią dolną wargę.
Niektórzy pocą się z ich rąk, gdy są widziane, jak wycierają je o biodra lub uda.
 
Te efekty i przejawy pojawiają się zwykle w stanach niepokoju, skrajnego stresu lub naprawdę mierzalnego napięcia.
 
Dla respondentów te niekontrolowane objawy fizyczne wskazują na głęboko złe samopoczucie, gdy zdają sobie później sprawę, że mogli zrobić coś nieodwracalnego.
 
Szczepienie jest aktem nieodwracalnym.
 
Na pytanie, czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po przejściu przynajmniej jednego aktu szczepienia, odpowiedź jest twierdząca i tak, rzeczywiście, ludzie stają się elektromagnetyczni przynajmniej w strefie wstrzyknięcia.
 
Na pytanie, co jest wstrzykiwane osobom, co powoduje ten efekt, odpowiadamy, że odpowiedź na to pytanie należy do rządów i władz odpowiedzialnych za zdrowie Luksemburczyków, ponieważ to one podjęły ciężką decyzję o zaszczepieniu populacji .
 
Tutaj nie odpowiemy za odpowiedzialność każdej ze stron, ale pewne jest, że jeśli do składu tych tak zwanych szczepionek weszły nanocząstki paramagnetyczne (nanonośniki lub kulki magnetyczne) to z pewnością bardzo szybko usłyszymy o bezprecedensowa katastrofa zdrowotna.
 
Obowiązkiem toksykologów i farmakologów jest teraz odkrycie pochodzenia i przyczyn tych aktywnych skutków dla osób zaszczepionych, a gwarantami zdrowia obywateli tego kraju jest bardzo szybkie żądanie wszczęcia dochodzenia w sprawie. dokładny i rzeczywisty skład tych tak zwanych szczepionek.
 
 
Źródło:
https://www.efvv.eu/news/study-on-the-electromagnetism-of-vaccinated-persons-in-luxembourg
10 lipiec 2021

Mamer i Amar Goudjil 

  

Komentarze

  

Archiwum

Amerykańscy Weterani Przeciwko Wojnie
marzec 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czarna Wdowa
styczeń 3, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Przepraszamy za usterki
listopad 17, 2005
zaprasza.net
Centrum kultury w fabryce Schindlera
czerwiec 3, 2004
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Cyrk kabaretowy, kabaret cyrkowy
luty 8, 2003
Artur Łoboda
1-VIII-1944r.
sierpień 1, 2006
tatar
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Stalin, Lenin & kompani
luty 17, 2005
Wisława Szymborska
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
Masoneria (2)
ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU

listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
Procedura instalacji na Ukrainie "Istoty Najwyższej" Zachodu
czerwiec 19, 2005
Marek Głogoczowski
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media