ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 
23 grudzień 2015      Zaprasza.net
Wymiar Bezprawia dalej bezprawny 
20 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Przyjacielska dezinformacja 
10 czerwiec 2021     
Spaliny same się filtrują, czyli genialne rozwiązanie procesu spalania - praktycznie bezemisyjne.  
17 grudzień 2018      Alina
Diana i masoni film j. ang. 
7 czerwiec 2010      Goska
Na wesoło wkoło... 
6 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Pacyfikacja pocztowych związkowców dopiero w 2013? 
9 sierpień 2010      tłumacz
Przejrzyjcie w końcu na oczy względem PiS!  
28 listopad 2016     
Tego systemu nie da się zreformować 
23 styczeń 2015      Artur Łoboda
Odpowiedzialność cywilna za fikcyjną epidemię 
8 sierpień 2020     
Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno. 
21 grudzień 2015      Boguslaw Biedrzynski
Polska to nasza zróżnicowana kultura 
29 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Drugie dno dymisji Szumowskiego! Szokujące ustalenia dziennikarskiego śledztwa | #118 
24 sierpień 2020     
Najbogatsza armia świata 
4 maj 2017      Artur Łoboda
Doskonała wiadomość - powstaje nowa partia  
31 maj 2015      Artur Łoboda
Nie dajmy się szantażować przez żydohołotę 
21 listopad 2019      Artur Łoboda
Zmarł Tadeusz Chmielewski 
4 grudzień 2016      za wikipedia.pl
Najwięksi wrogowie są wśród nas 
19 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Niech się wszystko przyśni co nie było 
23 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Równanie z wieloma niewiadomymi  
6 kwiecień 2020     

 
 

Badanie elektromagnetyzmu osób szczepionych w Luksemburgu

 
W grupie zaszczepionej 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes przylgnął do ich skóry
 
W ciągu ostatnich kilku miesięcy w mediach społecznościowych pojawiały się setki amatorskich filmów, w których pojawiały się osoby, które po szczepieniu wyraźnie stały się elektromagnetyczne.
 
 
Po tym, jak wielu naszych członków zadało wiele pytań dotyczących tego „rzekomego” efektu elektromagnetycznego u osób zaszczepionych, nasze stowarzyszenie zdecydowało się zainteresować tym intrygującym tematem.
To badanie, o charakterze czysto statystycznym i socjologicznym, dotyczące tego rzekomego efektu elektromagnetycznego, który jest przedmiotem niniejszego raportu, stawia co najmniej trzy ważne pytania:
 
1. Czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po szczepieniu?2. Jeśli tak, to czy to prawda, że ​​tylko osoby zaszczepione wykazują ten efekt?3. Co tak naprawdę jest wstrzykiwane osobom pod kwalifikacją szczepionki, która powoduje ten efekt? 
Aby odpowiedzieć na te pytania, ankietę powierzono panu Amarowi GOUDJIL, skarbnikowi stowarzyszenia i członkowi odpowiedzialnemu za kwestie demograficzne i socjologiczne.
 
 
Prezentacja parametrów ankiety:
 
W celu przyspieszonego zakończenia zdecydowano:
 
- Przeprowadzenie wywiadu z panelem 200 osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu.

- Aby ten panel został podzielony na 2 grupy. Pierwsza składałaby się ze 100 osób zaszczepionych w Luksemburgu, a druga ze 100 nieszczepionych osób dla celów porównawczych.

- Że każda z tych grup powinna mieć 50 kobiet i 50 mężczyzn.

- Tylko osoby aktywne zostaną wybrane do udziału w badaniu ze względu na fakt, że są one znacznie bardziej ograniczone do szczepień niż osoby nieaktywne.

- Miejscem badania będzie centrum handlowe Belle-Étoile i trasa d'Arlon w Strassen.

- Zachowane zmienne to zatem płeć, wiek, zawód, liczba zastrzyków, pochodzenie farmaceutyczne zastrzyków, data zastrzyków, przyciąganie magnetyczne, odbiór pola elektrycznego i miejscowość zamieszkania respondenta .

- Należy również zauważyć, że ze względów praktycznych przesłuchiwane będą wyłącznie osoby noszące odzież z krótkimi rękawami lub bez rękawów.

Przedstawienie sposobu podejścia i wykonania:
 
Ankieter przedstawia się osobom, przedstawia skojarzenie, a następnie wprowadza ankietę.


„Witam Panią lub Panie, przepraszam, że przeszkadzam, ale nazywam się Amar GOUDJIL, pracuję dla Europejskiego Forum ds. Bezpieczeństwa Szczepień (EFVV) i obecnie przeprowadzam statystyczne i anonimowe badanie dotyczące zaszczepionych i niezaszczepionych osób mieszkających w Luksemburgu ”. … „To ankieta na temat informacji, według których zaszczepione osoby wykazują efekty elektromagnetyczne i na EFVV staramy się dowiedzieć, jaka jest obserwowana rzeczywistość”.


- Ankieter następnie pyta respondentów, czy byliby skłonni wziąć udział w badaniu na zasadzie dobrowolności.
„Czy mógłbyś poświęcić kilka minut i czy byłbyś zainteresowany udziałem w naszej ankiecie? “.

 
- Ankieter następnie wyjaśnia zainteresowanym zainteresowania ankietą i wprowadza osoby do tematu, prezentując im magnes, który przykleja, za pomocą efektu magnetycznego, do metalowego przedmiotu (słup, samochód itp.). Następnie wyjaśnił, że magnesy nie przylegają do ludzi i że przylegają tylko do metalowych przedmiotów, ale otrzymano informację, że zaszczepieni ludzie przyciągają magnes, ponieważ zostali zaszczepieni.

- Prowadzący wywiad pyta następnie respondenta, czy chce zagrać w grę i przyłożyć magnes do miejsca, w którym został wstrzyknięty.

- Kiedy magnes przykleja się do skóry na ramieniu, ankieter prosi respondenta o przyklejenie magnesu na drugim ramieniu.

- Następnie ankieter pyta respondenta, czy wyraża zgodę na założenie na ramionach testera pola elektrycznego i magnetycznego (marka Meterk, model MK54), wyjaśniając, że do naszego stowarzyszenia zgłoszono również informację, że zaszczepione osoby również wytwarzają pola elektryczne .

- Ankieter kontynuuje dyskusję i kontynuuje, w miarę możliwości, udzielanie odpowiedzi respondentom zainteresowanym przeprowadzonym eksperymentem i wynikami ankiety.


Podsumowanie wyników za tydzień badawczy od 1 czerwca do 5 czerwca 2021 r.:
 
- Tylko 30 zaszczepionych i 30 nieszczepionych osób zostało ostatecznie przesłuchanych, podczas gdy celem było przeprowadzenie wywiadu ze 100 w przypadku pierwszej grupy i 100 w przypadku drugiej.

- Warunek podziału płci został spełniony. W każdej grupie przeprowadzono wywiady z 15 kobietami i 15 mężczyznami.

- W grupie nieszczepionych, spośród 30 ankietowanych osób, liczba osób wykazujących aktywność magnesu wynosiła 0 (zero). Dlatego eksperyment zakończył się dla tej grupy.

- Z drugiej strony w zaszczepionej grupie 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes bez trudu przylgnął do ich skóry.

- Spośród tych samych 29 osób, 22 ma magnes przylegający tylko do jednego ramienia i tylko do obszaru wstrzyknięcia. Te 22 osoby to te, które otrzymały tylko jeden zastrzyk. Pozostałe 7 osób z tej samej grupy ma magnes na obu ramionach.

- W tej grupie, znanej jako grupa zaszczepionych osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu, wydaje się, że:

  17 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk od firmy Pfizer

  7 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk od Astra Zeneca

  3 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk z laboratorium Moderna

  3 otrzymało pojedynczy zastrzyk od Johnson & Johnson

  6 otrzymało oba zastrzyki firmy Pfizer

  1 otrzymał 2 zastrzyki od Astry Zeneca1 otrzymał 2 zastrzyki z Moderna


- Dwie osoby z tej grupy, pielęgniarka pracująca w CHL, która była jedną z pierwszych zaszczepionych oraz analityk finansowy, wykazały całkowicie nienormalne emisje pola elektrycznego.
W przypadku pielęgniarki wykonano nawet film pokazujący wartości emitowane przez testera w okolicy lewego barku. Dla analityka wartości emitowane przez testera były w przybliżeniu takie same, ale osoba nagle zakończyła swój udział.

- Spośród 30 respondentów w grupie zaszczepionej 29 mieszka lub pracuje w Strassen. Tylko 1 mieszka w Metz, ale pracuje w Strassen.

- Wydaje się, że osoby zaszczepione wcześniej w ramach rządowego programu szczepień są znacznie bardziej elektromagnetyczne niż osoby zaszczepione niedawno. Magnes przywiera szybciej i trzyma się lepiej niż u osób świeżo zaszczepionych.W odniesieniu do tego ostatniego ustalenia należy przeprowadzić dokładniejsze pomiary.
 
 
Uwaga:
Ćwiczenie jest całkowicie destabilizujące dla respondentów, w żadnym momencie nie proszono ich o przyłożenie magnesu do jakiegokolwiek obszaru poza ramionami. Byłoby bardzo interesujące wiedzieć, czy magnes przylegał również do szyi, klatki piersiowej, czoła lub nóg i czy inne przedmioty, takie jak łyżki, nożyczki i smartfony, również przylegały.
 
Wniosek:

- Stwierdzono, że zaszczepione osobniki wydzielają pole elektromagnetyczne i im wcześniej osobniki zostały zaszczepione, tym silniejsze pole wydzieliły. To odczucie i ocena, które są czysto dotykowe, gdy magnes na ramieniu jest nakładany i usuwany, powinny być zweryfikowane znacznie dokładniej za pomocą znacznie bardziej precyzyjnego sprzętu.

- Niezwykle trudno było znaleźć osoby chętne do testu przy tym niezwykle dezorientującym eksperymencie. 

- Osoby są zainteresowane eksperymentem z ciekawości, a kiedy widzą, że magnes przylega do ich skóry, początkowo stają się niepewne, a potem nagle stają się zimne. Niektórzy z nich stają się nawet wyjątkowo nerwowi, a nawet całkowicie zszokowani.

- Ludzie szczerze zastanawiają się, jak magnes może przykleić się do ich skóry tak łatwo, jak przykleja się do metalowego słupka.

- Proszą o wyjaśnienie, a śledczy zapewnia ich, że wyjaśnienie musi być. Zostają odesłani do lekarza, który poradził im, aby zrobili zastrzyk.

- Jedna pani nawet płakała i powiedziała mi, że nie chce się szczepić, ale została do tego zmuszona, ponieważ jej pracodawca powiedział, że musi, ponieważ pracuje w kontakcie z klientami.

- W rozmowach okazało się, że ludzie nie szczepią się nawet z powodów medycznych lub zdrowotnych, z przekonania lub strachu przed chorobą, ale często w nadziei powrotu do normalnego życia i możliwości ponownego swobodnego podróżowania.

- Podczas wymian ludzie wyraźnie wyrażają swoją konsternację, mówiąc później, że są brani jako zakładnicy. Wiele osób przyznaje, że ten zastrzyk nie jest zgodny i że nigdy nie udzielono im racjonalnych wyjaśnień, nawet jeśli tylko z punktu widzenia stosunku korzyści do ryzyka. Po namyśle i dyskusji opisują ten czyn jako: „błąd, szaleństwo, luka, rozwiązanie, a nawet szantaż”.Te dokładne terminy były często używane.
 
Tutaj ponownie należy przeprowadzić dochodzenie psychospołeczne w celu zbadania prawdziwych motywacji, które skłoniły zaszczepione osoby do wyrażenia zgody na wstrzyknięcie. Najlepiej byłoby, gdyby wszystkie rozmowy z zaszczepionymi były nagrywane i filmowane do dalszej analizy.


  - Ankietę przerywa się ze względów sumienia i moralności, ponieważ śledczy nie jest już w stanie poradzić sobie z bezradnością ludzi, których twarze skamieniają, gdy zdają sobie sprawę, że wstrzyknięto im substancję, o której nic nie wiedzą.
Badacz, który w przeszłości studiował techniki zarządzania i psychosocjologię, czuje się bardzo niekomfortowo z tymi ludźmi, którzy zastanawiają się, co się z nimi dzieje.
Ludzie stają się bladzi, biali, nerwowi, przykładają rękę do czoła lub krzyżują ramiona i szczypią dolną wargę.
Niektórzy pocą się z ich rąk, gdy są widziane, jak wycierają je o biodra lub uda.
 
Te efekty i przejawy pojawiają się zwykle w stanach niepokoju, skrajnego stresu lub naprawdę mierzalnego napięcia.
 
Dla respondentów te niekontrolowane objawy fizyczne wskazują na głęboko złe samopoczucie, gdy zdają sobie później sprawę, że mogli zrobić coś nieodwracalnego.
 
Szczepienie jest aktem nieodwracalnym.
 
Na pytanie, czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po przejściu przynajmniej jednego aktu szczepienia, odpowiedź jest twierdząca i tak, rzeczywiście, ludzie stają się elektromagnetyczni przynajmniej w strefie wstrzyknięcia.
 
Na pytanie, co jest wstrzykiwane osobom, co powoduje ten efekt, odpowiadamy, że odpowiedź na to pytanie należy do rządów i władz odpowiedzialnych za zdrowie Luksemburczyków, ponieważ to one podjęły ciężką decyzję o zaszczepieniu populacji .
 
Tutaj nie odpowiemy za odpowiedzialność każdej ze stron, ale pewne jest, że jeśli do składu tych tak zwanych szczepionek weszły nanocząstki paramagnetyczne (nanonośniki lub kulki magnetyczne) to z pewnością bardzo szybko usłyszymy o bezprecedensowa katastrofa zdrowotna.
 
Obowiązkiem toksykologów i farmakologów jest teraz odkrycie pochodzenia i przyczyn tych aktywnych skutków dla osób zaszczepionych, a gwarantami zdrowia obywateli tego kraju jest bardzo szybkie żądanie wszczęcia dochodzenia w sprawie. dokładny i rzeczywisty skład tych tak zwanych szczepionek.
 
 
Źródło:
https://www.efvv.eu/news/study-on-the-electromagnetism-of-vaccinated-persons-in-luxembourg
10 lipiec 2021

Mamer i Amar Goudjil 

  

Komentarze

  

Archiwum

Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
Czeski błąd, czeski film oraz czeska nazwa państwa
październik 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
Ślepcy od Bibuły
marzec 19, 2007
kruzoe
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
Wpadli we własne sidła
marzec 27, 2004
PAP
Wisława Szymborska
- czyli od Stalina do Unii

czerwiec 12, 2003
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
POLSKA - UNIA 17
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
"Ostatnie 2 lata to czas stracony dla gospodarki..."
wrzesień 8, 2007
Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
Dlaczego Amerykanie Walczą?
grudzień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Za zwierzaka można iść do więzienia
marzec 4, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lustracja Solidarności wrocławskiej
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
Prawo łaski
styczeń 20, 2006
Andrzej Grabowski
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Aleksij II proponuje papieżowi podjęcie "braterskich kontaktów"
grudzień 23, 2002
PAP / AFP
"Stypendyści"
luty 14, 2008
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media