ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Sto kilkadziesiąt pytań do p. prezydenta A. Dudy i p. premier B. Szydło oraz do władz PiS-u (IV)  
15 październik 2016      Jerzy Robert Nowak
FDA pozwany za ukrywanie dokumentów związanych z tłumieniem iwermektyny i HCQ 
29 grudzień 2023      Cassie B.
Zasiane ziarno 
21 marzec 2017     
Ślady Lechitów na Zachodzie  
25 listopad 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Orwellowska Polska zalegalizowanego bezprawia  
13 sierpień 2020     
Demokracja eskimoska 
7 luty 2020     
Jeśliśmy tacy mądrzy..... 
12 luty 2013      Artur Łoboda
***(jechała) 
7 lipiec 2017      Jolanta Michna
Dlaczego trzeba zastąpić PiS? 
23 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Bajka o politykach 
28 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Kto dzisiaj nami kręci 
27 listopad 2014      Artur Łoboda
Brawo Donatan 
17 listopad 2013      Artur Łoboda
Nieszczęście przychodzi bez ostrzeżenia 
2 lipiec 2013      Artur Łoboda
DeSantis nakłada grzywnę w wysokości 3,5 miliona dolarów na hrabstwo za naruszenie zakazu przymusowych szczepień na Florydzie 
15 październik 2021      Eva Marie Uzcategui
Co szykuje Obama względem Phenianu? 
2 styczeń 2015      Artur Łoboda
Scenariusz, który się w głowie nie mieści 
12 grudzień 2023      Artur Łoboda
Przygotujmy się do sprzątania Polski 
2 listopad 2015      Artur Łoboda
Co się nosi teraz w Warszawie? - Żydów się nosi!  
29 styczeń 2019      Alina
List do Władymira Putina 
13 luty 2022     
Przekonanie 
23 lipiec 2010      Goska

 
 

Badanie elektromagnetyzmu osób szczepionych w Luksemburgu

 
W grupie zaszczepionej 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes przylgnął do ich skóry
 
W ciągu ostatnich kilku miesięcy w mediach społecznościowych pojawiały się setki amatorskich filmów, w których pojawiały się osoby, które po szczepieniu wyraźnie stały się elektromagnetyczne.
 
 
Po tym, jak wielu naszych członków zadało wiele pytań dotyczących tego „rzekomego” efektu elektromagnetycznego u osób zaszczepionych, nasze stowarzyszenie zdecydowało się zainteresować tym intrygującym tematem.
To badanie, o charakterze czysto statystycznym i socjologicznym, dotyczące tego rzekomego efektu elektromagnetycznego, który jest przedmiotem niniejszego raportu, stawia co najmniej trzy ważne pytania:
 
1. Czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po szczepieniu?2. Jeśli tak, to czy to prawda, że ​​tylko osoby zaszczepione wykazują ten efekt?3. Co tak naprawdę jest wstrzykiwane osobom pod kwalifikacją szczepionki, która powoduje ten efekt? 
Aby odpowiedzieć na te pytania, ankietę powierzono panu Amarowi GOUDJIL, skarbnikowi stowarzyszenia i członkowi odpowiedzialnemu za kwestie demograficzne i socjologiczne.
 
 
Prezentacja parametrów ankiety:
 
W celu przyspieszonego zakończenia zdecydowano:
 
- Przeprowadzenie wywiadu z panelem 200 osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu.

- Aby ten panel został podzielony na 2 grupy. Pierwsza składałaby się ze 100 osób zaszczepionych w Luksemburgu, a druga ze 100 nieszczepionych osób dla celów porównawczych.

- Że każda z tych grup powinna mieć 50 kobiet i 50 mężczyzn.

- Tylko osoby aktywne zostaną wybrane do udziału w badaniu ze względu na fakt, że są one znacznie bardziej ograniczone do szczepień niż osoby nieaktywne.

- Miejscem badania będzie centrum handlowe Belle-Étoile i trasa d'Arlon w Strassen.

- Zachowane zmienne to zatem płeć, wiek, zawód, liczba zastrzyków, pochodzenie farmaceutyczne zastrzyków, data zastrzyków, przyciąganie magnetyczne, odbiór pola elektrycznego i miejscowość zamieszkania respondenta .

- Należy również zauważyć, że ze względów praktycznych przesłuchiwane będą wyłącznie osoby noszące odzież z krótkimi rękawami lub bez rękawów.

Przedstawienie sposobu podejścia i wykonania:
 
Ankieter przedstawia się osobom, przedstawia skojarzenie, a następnie wprowadza ankietę.


„Witam Panią lub Panie, przepraszam, że przeszkadzam, ale nazywam się Amar GOUDJIL, pracuję dla Europejskiego Forum ds. Bezpieczeństwa Szczepień (EFVV) i obecnie przeprowadzam statystyczne i anonimowe badanie dotyczące zaszczepionych i niezaszczepionych osób mieszkających w Luksemburgu ”. … „To ankieta na temat informacji, według których zaszczepione osoby wykazują efekty elektromagnetyczne i na EFVV staramy się dowiedzieć, jaka jest obserwowana rzeczywistość”.


- Ankieter następnie pyta respondentów, czy byliby skłonni wziąć udział w badaniu na zasadzie dobrowolności.
„Czy mógłbyś poświęcić kilka minut i czy byłbyś zainteresowany udziałem w naszej ankiecie? “.

 
- Ankieter następnie wyjaśnia zainteresowanym zainteresowania ankietą i wprowadza osoby do tematu, prezentując im magnes, który przykleja, za pomocą efektu magnetycznego, do metalowego przedmiotu (słup, samochód itp.). Następnie wyjaśnił, że magnesy nie przylegają do ludzi i że przylegają tylko do metalowych przedmiotów, ale otrzymano informację, że zaszczepieni ludzie przyciągają magnes, ponieważ zostali zaszczepieni.

- Prowadzący wywiad pyta następnie respondenta, czy chce zagrać w grę i przyłożyć magnes do miejsca, w którym został wstrzyknięty.

- Kiedy magnes przykleja się do skóry na ramieniu, ankieter prosi respondenta o przyklejenie magnesu na drugim ramieniu.

- Następnie ankieter pyta respondenta, czy wyraża zgodę na założenie na ramionach testera pola elektrycznego i magnetycznego (marka Meterk, model MK54), wyjaśniając, że do naszego stowarzyszenia zgłoszono również informację, że zaszczepione osoby również wytwarzają pola elektryczne .

- Ankieter kontynuuje dyskusję i kontynuuje, w miarę możliwości, udzielanie odpowiedzi respondentom zainteresowanym przeprowadzonym eksperymentem i wynikami ankiety.


Podsumowanie wyników za tydzień badawczy od 1 czerwca do 5 czerwca 2021 r.:
 
- Tylko 30 zaszczepionych i 30 nieszczepionych osób zostało ostatecznie przesłuchanych, podczas gdy celem było przeprowadzenie wywiadu ze 100 w przypadku pierwszej grupy i 100 w przypadku drugiej.

- Warunek podziału płci został spełniony. W każdej grupie przeprowadzono wywiady z 15 kobietami i 15 mężczyznami.

- W grupie nieszczepionych, spośród 30 ankietowanych osób, liczba osób wykazujących aktywność magnesu wynosiła 0 (zero). Dlatego eksperyment zakończył się dla tej grupy.

- Z drugiej strony w zaszczepionej grupie 29 z 30 ankietowanych osób wykazywało aktywność magnesu. Oznacza to, że magnes bez trudu przylgnął do ich skóry.

- Spośród tych samych 29 osób, 22 ma magnes przylegający tylko do jednego ramienia i tylko do obszaru wstrzyknięcia. Te 22 osoby to te, które otrzymały tylko jeden zastrzyk. Pozostałe 7 osób z tej samej grupy ma magnes na obu ramionach.

- W tej grupie, znanej jako grupa zaszczepionych osób mieszkających lub pracujących w Luksemburgu, wydaje się, że:

  17 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk od firmy Pfizer

  7 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk od Astra Zeneca

  3 otrzymało co najmniej jeden zastrzyk z laboratorium Moderna

  3 otrzymało pojedynczy zastrzyk od Johnson & Johnson

  6 otrzymało oba zastrzyki firmy Pfizer

  1 otrzymał 2 zastrzyki od Astry Zeneca1 otrzymał 2 zastrzyki z Moderna


- Dwie osoby z tej grupy, pielęgniarka pracująca w CHL, która była jedną z pierwszych zaszczepionych oraz analityk finansowy, wykazały całkowicie nienormalne emisje pola elektrycznego.
W przypadku pielęgniarki wykonano nawet film pokazujący wartości emitowane przez testera w okolicy lewego barku. Dla analityka wartości emitowane przez testera były w przybliżeniu takie same, ale osoba nagle zakończyła swój udział.

- Spośród 30 respondentów w grupie zaszczepionej 29 mieszka lub pracuje w Strassen. Tylko 1 mieszka w Metz, ale pracuje w Strassen.

- Wydaje się, że osoby zaszczepione wcześniej w ramach rządowego programu szczepień są znacznie bardziej elektromagnetyczne niż osoby zaszczepione niedawno. Magnes przywiera szybciej i trzyma się lepiej niż u osób świeżo zaszczepionych.W odniesieniu do tego ostatniego ustalenia należy przeprowadzić dokładniejsze pomiary.
 
 
Uwaga:
Ćwiczenie jest całkowicie destabilizujące dla respondentów, w żadnym momencie nie proszono ich o przyłożenie magnesu do jakiegokolwiek obszaru poza ramionami. Byłoby bardzo interesujące wiedzieć, czy magnes przylegał również do szyi, klatki piersiowej, czoła lub nóg i czy inne przedmioty, takie jak łyżki, nożyczki i smartfony, również przylegały.
 
Wniosek:

- Stwierdzono, że zaszczepione osobniki wydzielają pole elektromagnetyczne i im wcześniej osobniki zostały zaszczepione, tym silniejsze pole wydzieliły. To odczucie i ocena, które są czysto dotykowe, gdy magnes na ramieniu jest nakładany i usuwany, powinny być zweryfikowane znacznie dokładniej za pomocą znacznie bardziej precyzyjnego sprzętu.

- Niezwykle trudno było znaleźć osoby chętne do testu przy tym niezwykle dezorientującym eksperymencie. 

- Osoby są zainteresowane eksperymentem z ciekawości, a kiedy widzą, że magnes przylega do ich skóry, początkowo stają się niepewne, a potem nagle stają się zimne. Niektórzy z nich stają się nawet wyjątkowo nerwowi, a nawet całkowicie zszokowani.

- Ludzie szczerze zastanawiają się, jak magnes może przykleić się do ich skóry tak łatwo, jak przykleja się do metalowego słupka.

- Proszą o wyjaśnienie, a śledczy zapewnia ich, że wyjaśnienie musi być. Zostają odesłani do lekarza, który poradził im, aby zrobili zastrzyk.

- Jedna pani nawet płakała i powiedziała mi, że nie chce się szczepić, ale została do tego zmuszona, ponieważ jej pracodawca powiedział, że musi, ponieważ pracuje w kontakcie z klientami.

- W rozmowach okazało się, że ludzie nie szczepią się nawet z powodów medycznych lub zdrowotnych, z przekonania lub strachu przed chorobą, ale często w nadziei powrotu do normalnego życia i możliwości ponownego swobodnego podróżowania.

- Podczas wymian ludzie wyraźnie wyrażają swoją konsternację, mówiąc później, że są brani jako zakładnicy. Wiele osób przyznaje, że ten zastrzyk nie jest zgodny i że nigdy nie udzielono im racjonalnych wyjaśnień, nawet jeśli tylko z punktu widzenia stosunku korzyści do ryzyka. Po namyśle i dyskusji opisują ten czyn jako: „błąd, szaleństwo, luka, rozwiązanie, a nawet szantaż”.Te dokładne terminy były często używane.
 
Tutaj ponownie należy przeprowadzić dochodzenie psychospołeczne w celu zbadania prawdziwych motywacji, które skłoniły zaszczepione osoby do wyrażenia zgody na wstrzyknięcie. Najlepiej byłoby, gdyby wszystkie rozmowy z zaszczepionymi były nagrywane i filmowane do dalszej analizy.


  - Ankietę przerywa się ze względów sumienia i moralności, ponieważ śledczy nie jest już w stanie poradzić sobie z bezradnością ludzi, których twarze skamieniają, gdy zdają sobie sprawę, że wstrzyknięto im substancję, o której nic nie wiedzą.
Badacz, który w przeszłości studiował techniki zarządzania i psychosocjologię, czuje się bardzo niekomfortowo z tymi ludźmi, którzy zastanawiają się, co się z nimi dzieje.
Ludzie stają się bladzi, biali, nerwowi, przykładają rękę do czoła lub krzyżują ramiona i szczypią dolną wargę.
Niektórzy pocą się z ich rąk, gdy są widziane, jak wycierają je o biodra lub uda.
 
Te efekty i przejawy pojawiają się zwykle w stanach niepokoju, skrajnego stresu lub naprawdę mierzalnego napięcia.
 
Dla respondentów te niekontrolowane objawy fizyczne wskazują na głęboko złe samopoczucie, gdy zdają sobie później sprawę, że mogli zrobić coś nieodwracalnego.
 
Szczepienie jest aktem nieodwracalnym.
 
Na pytanie, czy to prawda, że ​​ludzie wykazują efekt elektromagnetyczny po przejściu przynajmniej jednego aktu szczepienia, odpowiedź jest twierdząca i tak, rzeczywiście, ludzie stają się elektromagnetyczni przynajmniej w strefie wstrzyknięcia.
 
Na pytanie, co jest wstrzykiwane osobom, co powoduje ten efekt, odpowiadamy, że odpowiedź na to pytanie należy do rządów i władz odpowiedzialnych za zdrowie Luksemburczyków, ponieważ to one podjęły ciężką decyzję o zaszczepieniu populacji .
 
Tutaj nie odpowiemy za odpowiedzialność każdej ze stron, ale pewne jest, że jeśli do składu tych tak zwanych szczepionek weszły nanocząstki paramagnetyczne (nanonośniki lub kulki magnetyczne) to z pewnością bardzo szybko usłyszymy o bezprecedensowa katastrofa zdrowotna.
 
Obowiązkiem toksykologów i farmakologów jest teraz odkrycie pochodzenia i przyczyn tych aktywnych skutków dla osób zaszczepionych, a gwarantami zdrowia obywateli tego kraju jest bardzo szybkie żądanie wszczęcia dochodzenia w sprawie. dokładny i rzeczywisty skład tych tak zwanych szczepionek.
 
 
Źródło:
https://www.efvv.eu/news/study-on-the-electromagnetism-of-vaccinated-persons-in-luxembourg
10 lipiec 2021

Mamer i Amar Goudjil 

  

Komentarze

  

Archiwum

A ja bym ją powiesił
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Gdzie jest MS Ziobro?
styczeń 25, 2007
Bogusław
W pogoni za pewnym zyskiem, czyli "gospodarka" spekulacji
lipiec 5, 2002
Zbigniew Żukowski
Przykra prawda historyczna
styczeń 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Niebezpieczne zadłużenie
luty 10, 2003
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl/
Restalinizacja
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Sondaże w USA dotyczące Izraela. Kiedy podobne sondaże w Polsce?
maj 19, 2005
lektorka angielskiego
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Wally Olins o marce Krakowa
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
"Ten sędzia nie ma zasad"
styczeń 24, 2003
http://www.se.com.pl/
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
Stalexport chce przenieść na spółkę zależną koncesję na A4
sierpień 20, 2002
PAP
Civitas dei
październik 5, 2007
...
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
Znowu sukces, dobra passa trwa
styczeń 13, 2009
Dariusz Kosiur
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
TVN-Bronmy sie!
sierpień 25, 2006
mik4
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media