ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
więcej ->

 
 

Światowy Dzień Chorego - uchwały Primum Non Nocere


Z okazji Światowego Dnia Chorego, dziś tj. dn. 11 lutego odbyła się w Warszawie ogólnopolska narada Stowarzyszenia Primum Non Nocere.

W naradzie uczestniczyli i obradom przysłuchiwali się przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Klubów Parlamentarnych PiS PO i Samoobrony przedstawiciele najwyższych władz państwa i parlamentarzyści. Na sali obrad było też kilku lekarzy i prawników. W obradach uczestniczył jako gość, mec. H. Mayer, przewodniczący niemieckiego stowarzyszenia patientenshutz.
Członkowie organizacji Primum Non Nocere, przyjęli trzy uchwały, które w imieniu zebranych, przekazuję do publicznej wiadomości:

Uchwała I

Zebrani 11 lutego 2006 r. w czasie Światowego Dnia Chorego, członkowie Stowarzyszenia Primum Non Nocere, podjęli uchwałę o zwróceniu się do:
Prezydenta RP;
Marszałka Sejmu;
Rządu RP;
o podjecie działań dla uchwalenia ustawy powołującej niezależny urząd Rzecznika Pacjenta.
Uzasadnienie

Funkcjonujący obecnie urzędnicy, powoływani decyzjami regionalnych dyrektorów NFZ czy ministra zdrowia, są zależni od tych którzy ich powołują a ponadto nie mają określonego ustawą zakresu obowiązków, ani nie mają określonych środków działania dla pomocy poszkodowanym. Mają zbyt niską rangę by, władzom państwa sprawozdawać problemy z punktu widzenia świadczeniobiorcy w systemie ochrony zdrowia. Utworzenie centralnego miejsca do którego trafiają skargi, analiza ich statystyki, umożliwi wykrywanie miejsc zagrożeń w systemie i podjęcie działań naprawczych. Ponieważ istnieją powtarzające się typy błędów i wypadków, urząd Rzecznika Pacjenta, będzie mógł w takich sytuacjach, kierować poszkodowanych do tych placówek które mają największe osiągnięcia w likwidacji skutków takich wydarzeń. Obecnie władze państwa otrzymują relacje o problemach systemu ochrony zdrowia od Ministra Zdrowia którego obowiązkiem jest nadzór nad realizacją świadczeń zdrowotnych i który reprezentuje świadczeniodawców.

Uchwała II

Zebrani 11 lutego 2006 r. w czasie Światowego Dnia Chorego, członkowie Stowarzyszenia Primum Non Nocere, podjęli uchwałę o zwróceniu się do:
Prezydenta RP;
Marszałka Sejmu;
Rządu RP;
o działania dla wprowadzenia ubezpieczeń od złych skutków leczenia bez konieczności dowodzenia winy. Rozwiązania takie funkcjonują w państwach skandynawskich.
Uzasadnienie
Ubezpieczenia te dają natychmiast środki na ratowanie zdrowia i zabezpieczenie socjalne osobom które ucierpiały na skutek błędów i wypadków medycznych. Obecnie poszkodowany, jeśli przeżyje, pozostawiany jest własnemu losowi. Błędy a tym bardziej wypadki nie są zazwyczaj umyślne. Oczywistym jest iż sprawca się broni. Poszkodowany zamiast uzyskać natychmiastową pomoc, często słyszy że ma dowieść przed sądem, iż mu zrobiono krzywdę. Zmuszany jest do nierównej walki. Bez wiedzy medycznej, okaleczony człowiek który spał w czasie operacji, na podstawie dokumentacji medycznej sporządzonej
przez sprawcę, latami ma się pieniaczyć próbując dowodzić przed sądem, iż coś mu zrobiono. Biegłymi są praktykujący lekarze, którzy wiedzą, iż sami mogą kiedyś być też obwiniani o popełnienie błędu lekarskiego.
Prawo w Polsce zamiast zapewnić pomoc poszkodowanym i likwidować konflikty, generuje nierówny konflikt, w którym poszkodowany jest prawie bez szans.

Uchwała III

Zebrani 11 lutego 2006 r. w czasie Światowego Dnia Chorego, członkowie Stowarzyszenia Primum Non Nocere, uchwalają iż przełom września i pa?dziernika 2006 r. będzie okresem działań na rzecz zmiany prawa by dawało ono pomoc poszkodowanym pacjentom.



dr Adam Sandauer
przewodniczący narady
11 luty 2006

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Zamach pełznie coraz wyżej
lipiec 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sułtan i Shaitan
grudzień 3, 2004
Israel Shamir
Polska nie wejdzie do UE jako płatnik netto
sierpień 1, 2002
PAP
Świat się śmieje, czyli deja wu
marzec 7, 2004
Artur Łoboda
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
FBI: nielegalnie szpiegowaliśmy sieć
marzec 11, 2008
Mariusz Błoński
Z tarczą na ramieniu ...
styczeń 17, 2008
Gregory Akko
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
Żydowska skrucha?
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
Spadkobiercy "Solidarnosci"
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
GENERAŁ WŁADYSŁAW SIKORSKI
listopad 27, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
21 POSTULATÓW SIERPNIOWYCH
sierpień 25, 2003
Leszek Skonka
Profesor Zybertowicz nie chce milczec
wrzesień 14, 2007
..
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
Mossad Has Murdered 530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
W hołdzie Rubinsteinowi
grudzień 21, 2002
PAP
Cuda, cuda ogłaszają...
styczeń 6, 2006
Waldemar Łysiak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media