|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
więcej -> |
|
Bankructwo Polski pod wpływami UE
|
|
Bankructwo Polski pod wpływami UE
Polska ( jak podaje dzisiejsza prasa i informacje na Interii.pl) z powodu dostosowywania się od kilkunastu lat do wymogów UE, bankrutuje podobnie jak i Argentyna Najpierw wicepremier, minister gospodarki i wielu innych rzeczy, Jerzy Hausner pogroził nam, że jak nie zreformujemy finansów publicznych to zbankrutujemy właśnie. Myśl rozwinął Leszek Balcerowicz, prezes Narodowego Banku Polskiego, którego niepokoi narastający dług publiczny. Jego zdaniem, nie można wykluczyć, że Polska zbankrutuje.
Przywidywali to też polscy ekonomiści pracujący nad programem gospodarczym LPR.
Raporty UE przez 2 lata przed referendum zakładały, że dogonimy UE w dochodach za 33 lata a potem przekazywały, że za 59lat, a nawet prawdopodobnie w tajnych zapiskach podano i 100 lat!
Polscy ekonomiści przy LPR opracowali program gospodarczy, który pozwoli dogonić Europę w ciągu kilku lat - tylko aby UE nam nie przeszkadzała!
DOTYCHCZAS
-600% przyrost importu przy 20% przyroście eksportu
-utrata 1,5 mln miejsc pracy na korzyść importerów
-zmniejszenie z planowanych 3%PKB do 0,5%PKB wydatków na naukę
-małe zatrudnienie w zapleczu technicznym (0,45%)
-emigracja ok. 150.000 wysoko wykwalifikowanych pracowników
-zmniejszenie powierzchni uprawianej o 2 mln ha
-zmniejszenie pogłowia bydła o 3 mln
-12-krotne zmniejszenie pogłowia owiec
-utrata 70-100% produkcji w dziedzinie zaawansowanych technologii
-przejęcie kontroli nad 75% banków
-przejęcie udziałów 75% prasy
-wykupienie niektórych gałęzi wydobycia jak np. kamieniołomy.
-przejęcie w użytkowanie tysięcy hektarów ziemi
-transfer 4 mld euro zysków w rolnictwie w gospodarstwach o obcym kapitale
-dostosowywanie wsteczne niektórych przepisów
ZAGROŻENIA
-utrata konkurencyjności polskiego rolnictwa
-utrata kontroli nad eksportem na wschód
-coroczne składki 2,5 mld euro, większe od dotacji
-wprowadzanie ustaw antyrodzinnych i liberalnych
-utrata suwerenności w dziedzinie obronnej,
-dalszy rozwój bezrobocia
-dalsze odchodzenie naukowców i wykwalifikowanej kadry
-dalszy wykup ziemi, przedsiębiorstw, przemysłu, wydobycia
-ciągłe rozwijanie konsumpcyjnego stylu życia
-utrudnione przeciwdziałanie relatywizmowi w postawach życiowych
-uszczelnienie granic i kontaktów ze wschodem
NASZE ZALETY
** Najbardziej strategicznie położony kraj Europy
** Duże terytorium
** Duża ludność a więc potencjał wytwórczy
** Bardzo duże obszary świetnej ziemi rolniczej
** Posiadamy wiele bogactw naturalnych
** Przy dobrej organizacji moglibyśmy wyżywić ponad 100 mln osób
** Jesteśmy spójni narodowościowo (co jest rzadkością w UE)
Z PUNKTU WIDZENIA UNII
** Stanowimy potężny rynek zbytu
** Stanowimy też silną i niebezpieczną konkurencję wytwórczą i wydobywczą
** Unia musi zapewnić sobie kontrole nad handlem, przemysłem, rolnictwem
** Stanowimy stategiczny punkt kontaktów ze wschodem
** Europa nie może dopuścić do pozostawienia na zewnątrz swoich struktur takiej enklawy
** Jak dowiodła historia jesteśmy niebezpieczni, da się nas wykorzystać ale nie kierować na dłuższą metę
Dokładna krytyka bilansu zysków i kosztów Urzędu Komisji Integracji Europejskiej
WNIOSEK: Europa potrzebuje nas a nie my Europycenariusza argentyńskiego, że państwo zbankrutuje. Prognozy
Urząd Komisji Integracji Europejkiej już kilka miesięcy przed referendum przygotowywał nas na kryzys aż do 2014 roku. W najbliższym czasie czekają nas słowa o "usilnej pracy", "zaciskaniu pasa", "poświęcaniu" w imię lepszego jutra naszych dzieci. Czeka nas skok cen, coraz trudniejsza sytuacja na rynku pracy.
Niedługo potem pojawią się nieliczne granty robiące wrażenie że pracowici i otwarci kosmopolici jednak potrafią coś osiągnąć. Dziwnym trafem na ogół będą to "jacyś" znajomi - nigdy my sami - i oczywiście będzie to tylko wina nas samych, naszego braku operatywności, (czytaj nieumiejętniości bycia cwaniakiem)
Media będą starały sią wmówić nam, że jesteśmy szczęśliwi i radośni, że żyje sią nam coraz lepiej, że tylko krok od wspaniałej szczęśliwości.
Niestety niemożliwa okaże się ewangelizacja Europy - liczne przeszkody, słynny brak operatywności, wszystko to nie będzie wywoływać efektu, choć oczywiście nie zwalnia nas to ze starań. Episkopaty krajów Europejskich czyniła z nas niemal jedyny ratunek dla Europy, gdzie były te episkopaty przez poprzednie lata gdy w ich własnych krajach rosła sekularyzacja. nie potrafili sobie poradzić, my też tego nie zrobimy, co więcej sami będziemy mieć większe problemy.
Rosnąć w siłę będą natomiast ruchy homoseksualistów, feministek, obrońców zwierząt, wszelkie mniejszości wyznaniowe, orientacje, zieloni itp. Zwiększy się nacisk na legalizacje abrocji, antykoncepcji, eutanazji, małżeństw homoseksualnych, adopcji dzieci przez pary homoseksualne itp.
Kiedy zaczniemy żałować akcesji ?
Całkiem możliwe że bardzo długo nie będziemy. Patrząc na kraje europejskie widać ogromny nacisk mediów i presje środowisk wpływowych za każdym razem gdy dochodzi do sytuacji referendum, lub choćby podpisywania jakiś traktatów. Socjotechnika szczęśliwości może nas karmić długo - conajniej tak długo jak ta sama technika w innej formie karmiła w latach komunizmu 1949-80. Teraz środki są o wiele doskonalsze.
Nadwyżka importu Eksport polskich produktów rolnych w latach 1990-99 wzrósł tylko o 1/5, podczas gdy eksport UE do Polski zwiększył się o ok. 600 procent
Niehonorowe układy handlowe Przykładem bezczelności Unii w walce o zyski z handlu są cła importowe. Obecna historia pokazuje że nie możemy liczyć na partnerstwo. Ułatwienie nierównego eksportu do Polski przyczyniło się do powstania w Unii wielu miejsc pracy, których tym samym nie mogliśmy utworzyć w Polsce.
· 1990 - Jednostronna liberalizacja ceł importowych z Unią · 1991 - wzrost importu o 80%, niewielki wzrost eksportu · 90-te - negocjacje z Unią na prośbę u zmniejszenie ceł na eksport zażądano od nas... wzajemności · 90-2000 - eksport - 131 mld euro; import - 194mld; bilans - 62mld · EFEKT: 62 mld = 800.000 miejsc pracy co rok (w Unii wzrost w Polsce spadek o tyle samo)
Likwidacja produkcji przez import w procentach "Najbardziej niepokojący jest zakres likwidacji po 1989 r. krajowej produkcji wyrobów finalnych w trzech kluczowych przemysłach, a mianowicie w mikroelektronice (w tym również w elektronice profesjonalnej), przemyśle komputerowym i sprzętu telekomunikacyjnego" (doc. dr. hab. Andrzej Karpiński)
Przemysł Likwidacja przez import
komputery 95-100%
elektronika 95-100%
aparatura optyczna 95-100%
aparatura medyczna 95%
maszyny biurowe 90%
aparatura pomiarowa 75%
sprzęt telekomunikacyjny 65-70%
urządzenia energetyczne 65-70%
automatyka przemysłowa 65-70%
wyroby farmaceutyczne 65-70%
wyroby przem. lotniczego pow. 50%
urządzenia elektroenergetyczne pow. 50%
Firmy łamią umowy, rząd nie wyciąga konsekwencji Liczne firmy łamią zobowiązania do inwestycji, "utrzymania dotychczasowego profilu produkcji, jak i utrzymania przez pewien czas dotychczasowej załogi, co powoduje przerzucanie kosztów zasiłków dla bezrobotnych na fundusze państwowe" (Andrzej Karpiński).
"Zawarte porozumienia z firmami, które opanowały rynek polski, stały się nic nieznaczącymi papierami (...). Praktycznie żadna z zagranicznych firm nie wywiązała się z zobowiązań. Dokumenty podpisane przez ministrów nie zawierają żadnych klauzul, pozwalających na dochodzenie strat poniesionych przez fabryki przemysłu teletechnicznego". (oświadczenie Polskiego Lobby Przemysłowego w odniesieniu do przemysłu telekomunikacyjnego)
Degradacja rolnictwa "Myśmy już Unii dali prezent, degradując rolnictwo przez ostatnich 12 lat - 2 mln ha wypadło z uprawy, mamy o 3 mln krów mniej, 3 razy mniej bydła opasowego, 12 razy mniej owiec (...). W tej chwili kraje Unii transferują z Polski około 4 mld euro zysków rocznie od kilku lat. Coroczna pomoc Unii to kilkaset milionów euro". (Marian Brzóska)
"Saldo dodatnie obrotów artykułami rolno-spożywczymi, wynoszące w roku 1990 ok. 900 mln USD, przekształciło się w roku 1998 w saldo ujemne w wysokości 515 mln USD" (Zygmunt Królak)
"Subsydia wpłacane farmerom zachodnioeuropejskim w ramach Wspólnej Polityki Rolnej (WPR) pozwalają im 'podcinać' niższymi cenami konkurentów, zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych, wskutek czego Polska odnotowuje deficyt w handlu towarami rolnymi w wysokości pół miliarda dolarów " (M. Smith i J. Reed w: "Financial Times").Wykorzystanie dotacji
NIK dokonała kontroli raportów wykorzystania funduszy PHARE w latach 1997-2001. Warto się temu przypatrzyć, bo ci sami ludzie będą zagospodarowywać owe marne pieniądze które dostaniemy.
Kwota - 163 mln zł.
"Fundusz Współpracy" - 17%środków = 27 mln
_9,5 mln - wynagrodzenie dla 194 pracowników (średnio 10.200zł)
_0,5 mln - ubezpieczenie dla pracowaników oddelegowanych do innej instytucji pożytkującej dotację
_1,6 mln - podniesienie klasy podróży do bussines clas i lokali hotelowych
_4,0 mln - zakup powierzchni biurowej
_0,4 mln - meble, okna, drzwi
_1,4 mln - na jubileusz i bankiety dla pracowników
10,0 mln - opłaty pocztowe, czynsz, media
_4,5 mln - odebrane przez PHARE za niewykorzystanie środków
Stwierdzono brak komputerów, mebli, grzejników na 102 tys zł.
Urząd Komitetu Integracji Europejskiej - 12% = 19,5 mln
_7,5 mln - wydanych niezgodnie z przeznaczeniem
_1.0 mln - (w powyższym) na centrale telefoniczną, trzy samochody osobowe marki BMW i urządzenia klimatyzacyjne - pomimo ustaleń że fundusze nie będą przeznaczone na inwestycje dla rządu.
Wydawnictwo Suwalskiego Stowarzyszenia Pracodawców - 79 tys. zł
Przeznaczenie: wydanie 12 numerów dodatku do Tygodnika Suwalsko-Mazurskiego "Krajobrazy".
Efekt - ani jednego dodatku. Wydawnictwo zapłaciło zaległe zobowiązania
Spółka Tysol - 260 tys. zł
Przeznaczenie: dodatek "Polska-Europa"
Efekt: 65 tys. zł wydała na samochód Daewoo Leganza
Kancelarię Prezesa Rady Ministrów
65 tys wydała na matrycę dysku CD która nie były nigdy użyta
firmę JFK
Przeznaczenie: zakup środków i zakolczykowanie bydła
Efekt: 64% bydła zakolczykowanego z powodu opó?nień
110 tys Euro musiało zostać zwrócone
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
-Zakup wbrew ustaleniom setek sprzętów komputerowych z krajów Azji
-1,5 mln złotych wydanych bez przetargu w najbardziej niekorzystnych strefach (ubezpieczenia pojazdów)
Musimy najszybciej przeprowadzić nowe wybory, powołać ruch wyjścia z UE i wdrożyć alternatywny program dla Polski opracowany przez LPR!
(Opracowano na podst. Encyklopedii Zjawisk XXIw. i Interii.pl)
|
|
8 sierpień 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
"Orange Alarm"
grudzień 31, 2004
Marek Głogoczowski
|
Granica prostactwa
marzec 8, 2006
Artur Łoboda
|
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Ruszy wielka promocja turystyczna Polski
sierpień 27, 2002
PAP
|
Skorzysta z rady ekspertów.
grudzień 21, 2002
Artur Łoboda
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
|
Ziemianie
sierpień 21, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
|
Długa czerwona linia - 2
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda
|
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
|
Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina
lipiec 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Niebezpieczna Ojczyzna
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Jews in Poland: A Cocumentary History
marzec 13, 2008
Przysłał I.C. Pogonowski
|
Fiasko systemu obrony anty-balistycznej?
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
11 września - najohydniejszy spisek w historii państwa
październik 8, 2007
Zbigniew Jankowski
|
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|