|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
więcej -> |
|
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
|
|
"Daily Times," publikowany w Pakistanie, zamiescil 9go marca 2005, artykul Carola Giacomo, pod tytulem "John Bolton's appointment stirs new controversy" ("Mianowanie [ambasoadonem przy ONZcie] John'a Bolton'a jest kontrowersyjne"). Autor pisze, ze John Bolton byl uwazany za "najbardziej wojowniczego czlowieka" w departamencie stanu, teraz mianowany na ambasadora USA przy ONZecie, napewno, wedlug autora, bedzie on agresywny i szorstki na forum Narodow Zjednoczonych. Nominacja Boltona "kluci sie " z obecnymi pojednawczymi posunieciami prezydenta Bush'a i jego nawrotu do dyplomacji i wspolpracy miedzynarodowej.
Boton, zaciekly neokonserwatysta-sjonista, od dawana czesto krytykuje ONZ i otwarcie podaje w watpliwosc lojalnosc sprzymierzencow USA w Europie i w Azji, tak, ze jego ostre slowa sa maja charakter "politycznego dynamitu" ("political dynamite"). Przedstawia on bardzo radykalnych neokonserwatystow, jako bystry prawnik z pasja formuluje on radykalna polityke USA, majaca na celu ustalenie dominacji swiata przez Ameryke, za pomoca globalizmu. Globalizm jest wspolczesna forma kolonializmu. Neokonserwatysci uwazaja ze jako ambasador przy ONZ, Bolton potrafi zmienic Organizacje Narodow Zjednoczonych i podporzadkowac ja USA, tak, zeby neokonserwtysci mogli sie nia dowolnie poslugiwac w przez nich kierowanej permanentnej wojnie o politycznie poprawna "demokracje."
Krytycy Boltona twierdza ze obecnie prowokuje on zatargi miedzynarodowe w sprawie Iranu i Koreii Polnocnej. Wiceprezydent centrum neokonmserwatystow American Enterprise Institute w Waszyngtonie, Danielle Pletka powiedziala natomiast ze teraz zasada zeby "mowic lagodnie, ale grozic maczuga, ma wiele zalet," ("speaking softly and carrying a big stick has many virtues"), w zastosowaniu do areny miedzynarodowej a zwlaszcza do ONZ, w rozgrywce nim ta organizacja cokolwiek postanowi. Neokonserwatysci-sjonisci sprzeciwiaja sie potepianiu Izraela przez ONZ, jakj i przeciw najazdowi USA na Irak.
Bolton przysluzyl sie Bush'owi przed jego pierwsza kadencja, kiedy na Florydzie skutecznie gmatwal sprawe liczenia glosow w 2000 roku, tak, ze w koncu Sad Najwyzszy w Waszyngtonie rozsadzil sprawe na korzysc Busha. Zaciekly fundamentalista protestancki, senator Jesse Helms, przewodniczacy komisji do spraw zagranicznych w senacie powiedzial ze Bolton jest czlowiekiem z ktorego chcialbym miec przy sobie w czasie Armageddon'u... ostatecznej bitwie dobra ze zlem."
Autor pisze ze Bolton lubi rzucac "retorycznymi granatami recznymi" swoich radykalnych pogladow i mowi ze Bush jest zbyt lagodny dla Iranu i Koreii Polnocnej. Do tej pory Boton njabardziej zasluzyl sie sjonistom, kiedy zalatwili w ONZ odwolanie postanolwienie ze "sjonizm jest forma rasizmu." Bolton przeprowadzil odrzucenie przez rzad USA Miedzynarodowego Sadu Kryminalnego i prowadzi kampanie przciw decyzji Unii Europejskiej zeby zniesc zakaz eksportu broni do Chin - obydwie te akcje przyczynily sie do napiecia i zadraznienie stosunkow USA z dawnymi sojusznikami w Europie.
Pismo internetowe "Democracy Now!" z 9. Marca 2005, opublikowalo artykul "Bush nominuje krytyka ONZ i zwolennika jednostronnej polityki, John'a Bolton'a na ambasadora przy ONZ," w ktorym to artykule cytuje: "Niema Narodow Zjednoczonych. Jest miedzynarodowe zebranie, ktore tylko czasem daje sie prowadzic przez jedyna potege pozostala na swiecie [po upadku Sowietow], to znaczy USA, kiedy to jest w interesie USA, i kiedy udaje sie nam uzyskac zgode innych." The New York Times natomiast cytuje republikanina, senatora Chuck'a Hegel'a: "Nam potrzeba sojusznikow i przyjaciol. Posylac kogos kto bedzie wymierzal kopniaki w ONZ ("kick the UN around") niczego nie zalatwi."
Inter-Press Service opublikowalo artykul Jim'a Lobe "Bush Wyznaczyl Prawicowego Ekstremiste na ambasadora przy ONZ," w ktorym to artykule autor pisze ze "Bolton jest najbardziej oddany idei 'unilateralizmu' i najmniej dyplomatycznym urzednikien z pierwszej kadencji Bush'a," w ktorej to kadencji magnat przemyslu naftowego, wiceprezydent Dick Chenney, przewodzi koalicji neiokonserwtystow-sjonistow wlacznie z fundamentalistami protestanckimi ("Christian Right"), ktorzy dominuja polityke USA, zwlaszcza poczawszy od ataku na wiezowce nowojorskie i pentagon, 11, wrzesnia, 2001 az do inwazji USA na Irak." Nominacja tego 'kandydata Armageddonu' jest czyms takim jak "wpuszczanie lisa do kurnika zeby kur pilnowal" wedlug Heather Hamilton, viceprezydenta organizacji obywatelskiej w sprawie globalizacji, ktora autorka powiedziala ze nominacja Bolton'a zaprzecza slowom Bush'a o jego checi wspolpracy z innymi panstwami."
W czasie przygotowywania pertractacji o broni nuklearnej z Korea Polnocna Bolton powtarzal wielokrotnie, ze kraj ten rzadzony przez "tyrana" na co obrazeni Koreanczycy nazwali Bolton'a "krwiozerczym wampirem" i "ordynarnym ludzkim smieciem" (rude human scum"). Wymiana obelg uniemozliwila pertraktacje miedzy tymi dwomapanstwami, tak jak tego pragnal Bolton. Bolton jest znany jako zaczepny awanturnik, czlowiek pozbawiony poczucia humoru. Byl on tez glownym zwolennikiem wycofania sie USA z rozbrojeniowego traktatu "Anti-Ballistic Missle (ABM) Treaty, ktore to posuniecie skompromitowal Putin za pomoca pocisku SS-27 w wigilie Bozego Narodzenia w 2004 roku, jak o tym poprzednio pisalem.
Niefortunnym dzis wzorem Bush'a i Bolton'a jest Theodore Roosevelt, ktory zalecal zeby "mowic lagodnie ale grozic maczuga." Ksiazka Edmunda Morris'a pod tytulem "Theodore Rex," wydana w 1979 roku, opisuje epoke zdobywania kolonii sto lat temu, kiedy przyjeta zasada bylo "mowic lagodnie ale grozic maczuga," pod pretekstem cywilizowania dzikich tubylcow przez imperia kolonialne (do ktorych wowczas nalezaly Stany Zjednoczone).
Dzis jest inny swiat, w ktorym wiadomosci blyskawicznie sie rozchodza i szybko powstaje ruch oporu, przeciw obcym najezdzcom. Okupacja amerykanska Iraku, korzystna dla Izraela, byla nazwana haslem "wolnosc Iraku" ("Iraqui Freedom"). Teraz okupacja ta jest skompromitowana smiercia blisko 110,000 Irakijczykow i zniszczeniem kraju oraz smiercia 1500 i okaleczeniem 30,000 zolnierzy amerykanskich.
Kolonialne podboje juz sa niemodne i dzis nawet plany "zmiany rezimu" wywoluja oburzenie wielu ludzi. Z tego powodu rzuca sie hasla walki "o serca i umysly" i haslo z przed stu lat zeby "mowic lagodnie ale grozic maczuga" jest dzis anachronizmem. Dlatego John Bolton, postepujacy dzis wedlug tego hasla, nike nadaje sie na ambasadora USA przy ONZ, wedlug wielu analitykow, z ktorych kilku zacytowalem powyzej.
|
|
10 marzec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Sekcja Polska Radia France International przestanie nadawać (?)
listopad 23, 2008
Grzegorz G.Worwa
|
Profesja a nazwisko
marzec 1, 2007
M. Naleziński, Gdynia
|
Czy powinien powstać informacyjny serwis rządowy?
grudzień 9, 2006
b.p.
|
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Czterdzieści i cztery
styczeń 11, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Hołdys o francuskich zamieszkach
listopad 15, 2005
Zbigniew Hołdys
|
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
|
Recenzja książki I W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI”
Problemy i wyzwania XXI wieku - część pierwsza
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
|
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
|
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
|
Anglicy nie pozwolą Irakowi uniknąć wojny
grudzień 16, 2002
PAP
|
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
|
Rekordowy Picasso
grudzień 1, 2004
Mirosław Naleziński
|
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kenkarta naszych czasów
lipiec 29, 2003
Andrzej Kumor
|
Czy już wkrótce międzynarodowe listy gończe za Polskim Przezydentem, Premierem, Prokuratorem Generalnym...
czerwiec 9, 2007
tłumacz
|
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego.
About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|