ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Adekwatna kara dla zbrodniarza wojennego 
5 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Zmarła Krystyna Grzybowska 
21 wrzesień 2018     
Stałe fragmenty politycznej gry 
14 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Wszystko mają obstawione 
7 maj 2021      Artur Łoboda
Ruski onuc 
3 październik 2024     
Przełomowe pozwy zbiorowe dodatkowo ujawniają zdumiewającą korupcję we wprowadzaniu szczepionek na COVID 
28 maj 2023      Joseph Mercola
Poseł do parlamentu Finlandii ostrzega Rząd, że jest winny ludobójstwa za wprowadzenie w błąd opinii publicznej w sprawie zastrzyków COVID-19 
19 czerwiec 2021      Ano Turtiainen
Dane ubezpieczeniowe potwierdzają gwałtowny wzrost „nagłych zgonów” po wprowadzeniu szczepionki covidowej 
20 styczeń 2023     
Wiktor Janukowycz udzielił 15-minutowego wywiadu telewizji Rosja24 
13 luty 2010      tłumacz
Zełenski „łudzi się”, myśląc, że Ukraina może wygrać wojnę, mówi doradca 
12 listopad 2023     
Co ma wspólnego z kulturą i sztuką: syjonistyczna prowokacja 
14 kwiecień 2014      Artur Łoboda
Kolejne motywy napaści „Wolnego Świata” na Libię 
6 kwiecień 2011      Gasienica
Liberalny totalitaryzm 
13 luty 2011      źródło "Nowe Państwo"
Szlachetne zdrowie 
24 luty 2015      Artur Łoboda
Kiedy ma się odbyć następny „proces norymberski”? 
28 listopad 2021     
„Musimy zadać te pytania”: eksperci oskarżają rząd i firmę farmaceutyczną o ukrywanie ryzyka związanego ze szczepionkami 
11 marzec 2024      Doktor Michael Nevradakis
Persona non grata 
7 czerwiec 2018      Artur Łoboda
Duma z kultury narodowej 
27 luty 2013      Artur Łoboda
Immunitet sejmowy nie chroni przed odpowiedzialnością za przestępstwo kryminalne  
27 styczeń 2022     
Morawiecki na wojnie. Wrogiem – gotówka! 
18 kwiecień 2017      Krzysztof Wojczal

 
 

Ponad 300 artykułów naukowych na temat COVID-19 WYCOFANO z powodu oszustwa

Organizacja Retraction Watch od lat uważnie śledzi artykuły „naukowe” na temat koronawirusa z Wuhan (Covid-19) i w  podsumowaniu odnotowała , że ponad 300 z nich zostało wycofanych po opublikowaniu - z powodu naruszenia standardów etycznych oraz obaw o ich ważność i wiarygodność.

Grupa twierdzi, że lista, która jest coraz dłuższa od kwietnia 2020 r., nie rozróżnia wycofania i odwołania artykułu, ponieważ czasopisma, które dokonują takiego rozróżnienia, „zwykle robią to, aby usprawiedliwić nieujawnianie przyczyn wycofania artykułu, a czasem po to, aby artykuł zniknął bez śladu”.


W chwili pisania tego tekstu wycofano łącznie 330 artykułów na temat COVID-19, a 19 kolejnych otrzymało „wyrazy zaniepokojenia”.

Gunnveig Grødeland, starszy naukowiec z Instytutu Immunologii Uniwersytetu w Oslo , twierdzi, że wielu badaczy poszło na kompromis ze swoimi standardami etycznymi podczas „pandemii”, czy to w celu uzyskania akceptacji większej liczby publikacji, czy też celowego skracania czasu potrzebnego na szybką publikację.

„Choć zrozumiałe jest, że niektóre artykuły zostały zaktualizowane lub zmienione w celu opublikowania ich w innej formie, część z nich została wycofana, ponieważ badacze nie uzyskali świadomej zgody w trakcie badań” – donosi Exposé News na ten temat.

„Grødeland zwróciła uwagę, że inne artykuły zostały wycofane po tym, jak redaktorzy zauważyli, że strategie, o których wspominały gazety, dawały w mediach mylne wrażenie, że są rekomendowane jako rzeczywiste leczenie lub zapobieganie COVID-19.
Powiedziała, że ​​tego rodzaju artykuły musiały zostać wycofane, ponieważ twierdziły rzeczy, za które ani autorzy artykułów, ani ich instytucje nie mogli ręczyć”.

Nawet „prestiżowe” czasopisma, takie jak The Lancet, opublikowały fałszywą „naukę” na temat COVID-19, która później została wycofana lub ukryta
 
Nie tylko mało znane czasopisma publikowały śmieciowe nauki o covidzie.
To renomowane tytuły, takie jak The Lancet i Science, musiały podwinąć ogony i po cichu przyznać poprzez odwołanie lub wycofanie, że popełniły poważne błędy w publikacji.

Science opublikowało również oszukańcze badanie rzekomo analizujące rozprzestrzenianie się tak zwanego [wariantu] „Omicron”, czyli moroni w anagramie, wariantu covid w całej Republice Południowej Afryki.

Artykuł ten został odtworzony po tym, jak użytkownicy mediów społecznościowych zwrócili uwagę, że niektóre z użytych próbek mogły być fałszywie dodatnie, ponieważ testy PCR były oszukańcze i błędne od samego początku.

Jedno badanie opublikowane w czasopiśmie The Lancet bezpośrednio zakłóciło dalsze badania rządów nad zaletami hydroksychlorochiny (HCQ) jako lekarstwa na COVID.
Zarówno Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), jak i różne rządy krajowe faktycznie wstrzymały swoje badania nad HCQ z powodu tego fałszywego badania, które fałszywie twierdziło, że powszechnie stosowany lek zwiększa ryzyko arytmii serca i śmiertelności u pacjentów z COVID.

Większość obecnie wycofanych artykułów pochodziła z mniej renomowanych czasopism, takich jak International Journal of Audiology , które opublikowały około 60 różnych fałszywych - rzekomych badań nad COVID-19.
Jedno z nich twierdziło, że COVID-19 wiąże się z utratą słuchu, szumem usznym, dzwonieniem w uszach i zawrotami głowy, ale jego autorzy później przyznali, że to twierdzenie jest fałszywe.

Inny artykuł został wycofany przez redaktora ScienceDirect „na podstawie wyraźnych dowodów na to, że wyniki są niewiarygodne”.
Wspomniany artykuł fałszywie przypisywał wiele „zgonów z powodu COVID” samej chorobie, podczas gdy większość z nich była w rzeczywistości spowodowana chorobami współistniejącymi i innymi rzeczami niezwiązanymi z COVID.

 

Źródła wykorzystane w tym artykule obejmują:

Ujawnij-News.com

RetractionWatch.com

NaturalNews.com
 

 
Źródło:
 
https://www.naturalnews.com/2023-06-07-300-scientific-papers-covid-retracted-for-fraud.html

 
Artykuł z 06.07.2023 roku, a do dnia dzisiejszego polskojęzyczne Ministerstwo Zdrowia chce "szczepić", a więc TRUĆ POLAKÓW preparatem nazywanym "szczepionka przeciwko Covid".
 

3 listopad 2024

Ethan Huff  

  

Komentarze

  

Archiwum

Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
Zła wola uwola
lipiec 18, 2006
Jeremi Jedlicz
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Pożar Reichstagu już był
Czy potrzebna będzie prowokacja z radiostacją Gliwice

kwiecień 14, 2003
PAP
Referendum w sprawie obcych rakiet w Polsce
wrzesień 13, 2006
marduk
Artyści przeciw wojnie
luty 7, 2003
A@A
Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
HALLOWEEN AUGURIES & MASKS
listopad 1, 2005
przysłał Marek Głogoczowski
Statystyka skarg na błędy i wypadki medyczne; postulowane zmiany prawa
luty 16, 2009
Adam Sandauer
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
Oświadczenie Kongresu Polonii Amerykanskiej
grudzień 22, 2002
Elzbieta
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
Wiek dwudziesty “wiekiem śmierci” w historii ludzkości
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Handlarze, precz ze szpitali!
grudzień 12, 2003
Adrian Dudkiewicz
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
Prymitywna rusofobia tygodnika WPROST inspiracją do nauki demokracji...od Rosji
wrzesień 16, 2007
tłumacz
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media