ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
więcej ->

 
 

Co wypisują kretyni

Ostatnimi czasy udało nam się uporządkować dyskusję na Portalu - przez eliminację wpisów prymitywnych prowokatorów.
Tak będzie dalej.
Zawsze w takim wypadku rodzi się pytanie: czy porządkowanie nie przyjmuje formę cenzury.
Tym razem specjalnie przesuwam na pierwsze miejsce wpis awanturnika który - jak to zazwyczaj bywa - nie ma odwagi się podpisać.
Proszę samemu ocenić te wypociny.

Artur Łoboda


Oto treść wpisu:

W zwiazku z atakiem zydowskiej diaspory -rozwiedki kryptokomunistycznej w Polsce na niezalezne wydawnictwa i wydawnictwo-Afery prawa com i inne patriotyczne portale internetowe w postaci monitorujacej zydowki anny-pseudo -ifki cybersteinowej i jej zydowskiego ziomka micka; pracujacych dla powstalych w ostatnich latach , (zmasowanych na skale wrecz horeondalna! zydowskich atakow) -"zydowskich centrow monitoringu,obserwacji,iwigilacji i propagandy zydowsko-post i kryptokomunistycznej,sjonistycznej" na terenie Polski finansowanych przez miedzynarodowa zydowska diaspore i organizacje lewicowe,ortodoksyjno lewicowe z Polski ,zydowskie w Polsce,rowniez zydowskie z izraela.Oboje wyzej wymienieni zydzi -zydowka anna i zyd mik wspolpracuja z zydowskim zaprasza net i innymi zydowskimi osrodkami propagandy rasistowsko-faszystowskiej, szaleja na forum zydow polskich .WSPOLPRACUJA Z ZYDOWSKIM PORTALEM INTERNETOWYM ZAPRASZA NET -PORTALEM SZWOWINISTYCZNYM ,RASISTOWSKO ANTYPOLSKIM UDAJACYM PROSTACKO POLSKI PATRIOTYZM -"SLINIACYM SIE DOSLOWNIE POLSKIM PATRIOTYZMEM NA POKAZ DLA GOJOW I TURYSTOW"-UWAGA ZAPRASZA NET TO DUZY ROZWIJAJACY SIE GESZEFT! -PORTAL INTERNETOWY -ZAPRASZA NET Z JEGO WSCIEKLE ANTYPOLSKIM ZYDOWSKIM,RASISTOWSKO- SZOWINISTYCZNYM, ZYDEM ARTUREM LOBODA I TZW "DOKTORKIEM ZYDOWSKIM "MARKIEM GLOGOCZOWSKIM - (MA Z ZAPRASZA NET WSPOLNA WITRYNE) GDZIE ZYDZI SAMEMU SIE REKLAMUJA. Oboje sa czlonkami wlasnie w powijakach rozwijajcej sie etnicznie zydowskiej masoneri w Krakowie!)W ZYDOWSKIM PORTALU ZAPRASZA NET REKLAMUJA ZYDOWSKIE FIRMY Z KRAKOWA I OKOLIC ,W SZCZEGOLNOSCI ZYDOWSKIE HOTELIKI,PENSJONATY ,GASTRONOMIE etc.
29 luty 2008

Jan (wielu imion) 

  

Archiwum

Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
Masz ci babo morelowy placek
styczeń 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jest śledztwo w sprawie NFI Jupiter
sierpień 20, 2002
PAP
Wstydliwa relikwia
czerwiec 24, 2007
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przygoda po charytatywnym zebraniu
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Lekcje chińskiej ekonomii
marzec 28, 2007
Anna Kaczor
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Ordynacka"
grudzień 2, 2003
Andrzej Celiński.
Prawdziwe oblicze Wirtualnej Polski
październik 26, 2005
Jak uratować Polskę i świat - przed kryzysem?
luty 18, 2009
Artur Łoboda
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
"...rządowe BMW zahaczyło o przyczepę nieprawidłowo ustawionego prywatnego auta..."
marzec 16, 2004
wynarodowiony
"Demokratyczne" tortury
grudzień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Prawda podobno wyzwala
październik 17, 2006
PAP
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)

ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE

grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media