|
Głupki w polityce
|
|
Rzecznik Praw Obywatelskich musiał przeczytać mój tekst "Pisowski nieRząd pogrąża się".
Ale nie do końca go zrozumiał.
Chcąc za wszelką cenę doprowadzić do majowych wyborów, pisowski Minister Zdrowia wprowadził obostrzenia możliwe tylko w wypadku wprowadzenia Stanu wyjątkowego.
Samego Stanu wyjątkowego Rząd do tej pory nie wprowadził - bo w takim wypadku automatycznie Wybory muszą być przełożone.
Pisuarskie medio-kłamcy zarzucają Bodnarowi, że "chce doprowadzić do sytuacji podobnej do Włoch" - co jest oczywistym kłamstwem.
Nikt nie będzie kwestionować działań zmierzających do ograniczenia epidemii.
Ale Stan wyjątkowy może wprowadzić tylko Prezydent - na wniosek Rady ministrów. A nie sam Minister zdrowia - w oparciu o pokrętnie interpretowane przepisy.
I takie jest szersze przesłanie zacytowanego artykułu.
http://zaprasza.net/a.php?article_id=35300
|
|
29 marzec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nazwisko Bodnar - Jan - nosi rzecznik Głównego Inspektora Sanitarnego.
https://telewizjarepublika.pl/rzecznik-gis-w-polsce-moga-zdarzyc-sie-przypadki-koronawirusa,90507.html |
|
2020-03-29
Alina
|
 |
|
|
| Może to jakaś rodzina? |
|
2020-03-29
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Nie rodzina, bo zrobiłam błąd w nazwisku. Prawidłowo Jan Bondar.
Co nie zmienia faktu, że GIS wciąż zaleca wszystkie karkołomne sposoby "walki z wirusem" OPRÓCZ NAJSKUTECZNIEJSZEJ - NOSZENIA MASEK I OSŁON UKŁADU ODDECHOWEGO przez wszystkich poza domem. |
|
2020-03-30
Alina
|
 |
|
|
| Ale dzięki tej literówce trafiliśmy na dowody zbrodniczego zachowania GIS. |
|
2020-03-30
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| Pan Bóg wynajduje różne sposoby, żeby pokazać prawdę i zdemaskować kłamców. |
|
2020-03-31
Alina
|
 |
|
|
Rzecznik Praw Ob (jakby nie pisać jest PO) ocknął się z letargu, albo ktoś mu zasunął kopa w tyłek, żeby się nim posłużyć w propagandzie antyrządowej.
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-rzecznik-praw-obywatelskich-zakaz-wchodzenia-do-lasu-nie-ma-,nId,4426861#iwa_source=special
A może po prostu chce skorzystać z lasu - zbierać zawilce, albo coś ustrzelić (chyba jest okres ochronny?), a PiS mu nie daje? teraz? Tydzień po zakazie? Ale refleks!
A pan prezydent A. Duda? Jako prawnik naczelny, któregośmy sobie wybrali do chronienia naszych praw nie widzi bezprawia i kretyństwa w tym i innych przepisach, jaki wprowadza rząd walcząc z wirusem? Gdyby to było realne zagrożenie, pierwsze co wprowadziłby rozumny rząd byłby nakaz ochrony układu oddechowego dokładnie taki jaki wprowadzili Czesi. Nasz rząd nie jest rozumny. Wykonuje jakieś bezprawie na całym narodzie. Następnych wyborów nie przeżyje .... |
|
2020-04-07
Alina
|
 |
|
|
Bodnar kiedyś powiedział, że "Polacy odpowiadają za holokaust" i zwyzywałem go podając nazwisko, oraz wszystkie swoje namiary. Byłem przygotowany na rozprawę sądową - w której wytoczyłbym kontrpozew.
Zapewne dlatego zagląda tu czasem, bo o inteligencję i zrozumienie obowiązującego Prawa go nie posądzam. |
|
2020-04-07
Artur Łoboda
|
|
|
|
Echa KL Auschwitz: Izraelscy Żydzi pobili Żyda austriackiego
marzec 13, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Papież o właściwym miejscu Polski w UE
sierpień 20, 2002
PAP
|
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Kolosy na glinianych nogach
październik 29, 2006
Marek Olżyński .
|
"Polskie" banki
październik 2, 2003
|
Obłęd
KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
maj 25, 2002
SOBCZAK & SZPAK - http://www.angora.pl
|
Pensje
maj 14, 2003
red. Krzysztof
|
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
|
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
Nieruchawi Bryci
maj 19, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
|
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
|
"Polska prosi USA o obronę przed Rosją"
luty 16, 2008
PAP
|
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
|
Jesteśmy niegospodarnym narodem!
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przygoda po charytatywnym zebraniu
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
|
Próba rozmycia odpowiedzialnosci -
czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
|
Superpanstwo wchodzi kuchennymi drzwiami
październik 16, 2007
Goska
|
|
|