|
Rząd Niemiec zmuszony do ujawnienia tajnych dokumentów i do przyznania że...NIE BYŁO ŻADNEJ PANDEMII !!!!
|
|
Mieszkam i pracuję w Niemczech od wielu lat i doskonale wiem jaki zamordyzm i terror miał miejsce w czasie "plandemii".
"Lockdowny", terror maseczkowy, godzina policyjna i inne, delikatnie mówiąc "restrykcje", przypominały koszmarne czasy po dojściu Hitlera do władzy.
"Neue gestapo" ścigało, karało mandatami, a bardziej opornych lało pałami, kiedy tylko była taka możliwość.
Dzisiaj rząd niemiecki przyznaje że pandemii nie było...że to było oszustwo.
Nie...to nie było oszustwo, to był celowy mord na własnym narodzie...i tak to trzeba nazwać, kropka.
To samo dotyczy wszystkich innych marionetkowych rządów na całym świecie.
Ale mnie w chwili obecnej przeraża coś innego, jestem dość często w Polsce i czasami oglądam reżimową TV.
Kilka dni temu zobaczyłem i usłyszałem coś w co nie mogłem uwierzyć.
Na antenie reżimowej TV pojawiło się dwóch zbrodniarzy covidowych..."dr" sutkowski oraz "dr" grzesiowski (nazwiska oprychów celowo z małej litery), którzy oficjalnie stwierdzili pojawienie się "nowej odmiany coronawirusa", jednocześnie stwierdzając, że nie ma obaw, ponieważ....JUŻ JEST...BEZPIECZNA!!!! SZCZEPIONKA NA TEN NOWY WARIANT !!!!
Nawet nie będę tego komentował, ale może ktoś mógłby przesłać tym dwóm następcom dr mengele informację o tym że nawet "gestapowskie rządy" ujawniły że pandemii nie było, a tylko "zwykłe" ludobójstwo.
Gandalf Sprawiedliwy
P.S.
Do Artura Łobody, proszę wybaczyć ale jakiś czas temu przeprowadziłem się w inny rejon Niemiec i gdzieś "posiałem" mój login / hasło. Jeżeli masz mojego maila , proszę o przesłanie na moją pocztę, czy też, powinienem zarejestrować się ponownie. Zmieniałem również pracę, także inne , różne niedogodności były powodem mojej dłuższej nieobecności.
Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie
|
|
23 lipiec 2024
|
|
Gandalf Sprawiedliwy
|
|
|
|
Dziękuję raz jeszcze...i pozdrowienia...również dla Smoka Pod Wawelem.
Chris |
|
2024-07-25
Gandalf Sprawiedliwy
|
|
|
|
Dlaczego tak trudno o porozumienie czyli : którędy wiedzie droga do niepodległości
marzec 5, 2009
Artur Łoboda
|
Projekt "Tarczy" upada, Obama odrzuca politykę Busha
luty 8, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
o pisaniu
grudzień 22, 2006
o
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tybet jest b.bogaty w złoża !
marzec 18, 2008
marduk
|
Polacy mają dobre serce....: odbudują Irak za własne pieniądze i...sfinansują UE
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
|
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie
- Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
|
Odpowiadam oszczercom!
wrzesień 27, 2004
|
Wzrosło zadłużenie Skarbu Państwa
marzec 6, 2007
PAP
|
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
|
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Jak USA chce rozbroić Hezbollah?
sierpień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
|
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
|
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
|
Goście w naszym Kraju
kwiecień 14, 2003
Ivo Cyprian Pogonowski
|
Zamiast do KRYMINAŁU - przybywa do Białego Domu
listopad 21, 2005
tadeusz
|
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
|
Rosja Kłamie - echo Powstania Warszawskiego w Meksyku
lipiec 18, 2004
Przesłała Elżbieta
|
Co Wy, k... wiecie o Polsce?!
kwiecień 13, 2006
Artur Łoboda
|
|
|