|
Rząd Niemiec zmuszony do ujawnienia tajnych dokumentów i do przyznania że...NIE BYŁO ŻADNEJ PANDEMII !!!!
|
|
Mieszkam i pracuję w Niemczech od wielu lat i doskonale wiem jaki zamordyzm i terror miał miejsce w czasie "plandemii".
"Lockdowny", terror maseczkowy, godzina policyjna i inne, delikatnie mówiąc "restrykcje", przypominały koszmarne czasy po dojściu Hitlera do władzy.
"Neue gestapo" ścigało, karało mandatami, a bardziej opornych lało pałami, kiedy tylko była taka możliwość.
Dzisiaj rząd niemiecki przyznaje że pandemii nie było...że to było oszustwo.
Nie...to nie było oszustwo, to był celowy mord na własnym narodzie...i tak to trzeba nazwać, kropka.
To samo dotyczy wszystkich innych marionetkowych rządów na całym świecie.
Ale mnie w chwili obecnej przeraża coś innego, jestem dość często w Polsce i czasami oglądam reżimową TV.
Kilka dni temu zobaczyłem i usłyszałem coś w co nie mogłem uwierzyć.
Na antenie reżimowej TV pojawiło się dwóch zbrodniarzy covidowych..."dr" sutkowski oraz "dr" grzesiowski (nazwiska oprychów celowo z małej litery), którzy oficjalnie stwierdzili pojawienie się "nowej odmiany coronawirusa", jednocześnie stwierdzając, że nie ma obaw, ponieważ....JUŻ JEST...BEZPIECZNA!!!! SZCZEPIONKA NA TEN NOWY WARIANT !!!!
Nawet nie będę tego komentował, ale może ktoś mógłby przesłać tym dwóm następcom dr mengele informację o tym że nawet "gestapowskie rządy" ujawniły że pandemii nie było, a tylko "zwykłe" ludobójstwo.
Gandalf Sprawiedliwy
P.S.
Do Artura Łobody, proszę wybaczyć ale jakiś czas temu przeprowadziłem się w inny rejon Niemiec i gdzieś "posiałem" mój login / hasło. Jeżeli masz mojego maila , proszę o przesłanie na moją pocztę, czy też, powinienem zarejestrować się ponownie. Zmieniałem również pracę, także inne , różne niedogodności były powodem mojej dłuższej nieobecności.
Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie
|
|
23 lipiec 2024
|
|
Gandalf Sprawiedliwy
|
|
|
|
Dziękuję raz jeszcze...i pozdrowienia...również dla Smoka Pod Wawelem.
Chris |
|
2024-07-25
Gandalf Sprawiedliwy
|
|
|
|
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
|
Dyskryminacja kobiet?
styczeń 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Śmierć gen. Sikorskiego a antypolskie interesy Wielkiej Brytanii
grudzień 15, 2005
Jan Duranowski
|
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
|
Dobijająca liberalizacja
wrzesień 20, 2002
Marek Garbacz http://www.naszdziennik.pl
|
Wrocław: matka z czworgiem dzieci na bruku
sierpień 17, 2002
PAP
|
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
|
W Polsce to normalka
czerwiec 10, 2008
Andrzej Leszyk
|
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
|
Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Geopolityczna siła Iranu
maj 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
|
Polskie durnie
luty 21, 2009
Artur Łoboda
|
W hołdzie chłopom POLSKIM za obronę wsi przed SOWIETYZACJˇ.
listopad 5, 2003
|
Wystarczy jedno robaczywe
październik 27, 2007
Dziennik
|
Cuda, cuda ogłaszają...
styczeń 6, 2006
Waldemar Łysiak
|
Miasto kupiło Kino „Światowid”
sierpień 28, 2006
www.krakow.pl
|
Układanka z obrazkiem Radia Maryja
wrzesień 20, 2007
Dariusz Kosiur
|
Nie kijem go to pałką. Nie udało się umorzyć z powodu braku cech przestępstwa to doprowadzono do przedawnienia
grudzień 23, 2004
Adam Sandauer
|
|
|