|
Rząd Niemiec zmuszony do ujawnienia tajnych dokumentów i do przyznania że...NIE BYŁO ŻADNEJ PANDEMII !!!!
|
|
Mieszkam i pracuję w Niemczech od wielu lat i doskonale wiem jaki zamordyzm i terror miał miejsce w czasie "plandemii".
"Lockdowny", terror maseczkowy, godzina policyjna i inne, delikatnie mówiąc "restrykcje", przypominały koszmarne czasy po dojściu Hitlera do władzy.
"Neue gestapo" ścigało, karało mandatami, a bardziej opornych lało pałami, kiedy tylko była taka możliwość.
Dzisiaj rząd niemiecki przyznaje że pandemii nie było...że to było oszustwo.
Nie...to nie było oszustwo, to był celowy mord na własnym narodzie...i tak to trzeba nazwać, kropka.
To samo dotyczy wszystkich innych marionetkowych rządów na całym świecie.
Ale mnie w chwili obecnej przeraża coś innego, jestem dość często w Polsce i czasami oglądam reżimową TV.
Kilka dni temu zobaczyłem i usłyszałem coś w co nie mogłem uwierzyć.
Na antenie reżimowej TV pojawiło się dwóch zbrodniarzy covidowych..."dr" sutkowski oraz "dr" grzesiowski (nazwiska oprychów celowo z małej litery), którzy oficjalnie stwierdzili pojawienie się "nowej odmiany coronawirusa", jednocześnie stwierdzając, że nie ma obaw, ponieważ....JUŻ JEST...BEZPIECZNA!!!! SZCZEPIONKA NA TEN NOWY WARIANT !!!!
Nawet nie będę tego komentował, ale może ktoś mógłby przesłać tym dwóm następcom dr mengele informację o tym że nawet "gestapowskie rządy" ujawniły że pandemii nie było, a tylko "zwykłe" ludobójstwo.
Gandalf Sprawiedliwy
P.S.
Do Artura Łobody, proszę wybaczyć ale jakiś czas temu przeprowadziłem się w inny rejon Niemiec i gdzieś "posiałem" mój login / hasło. Jeżeli masz mojego maila , proszę o przesłanie na moją pocztę, czy też, powinienem zarejestrować się ponownie. Zmieniałem również pracę, także inne , różne niedogodności były powodem mojej dłuższej nieobecności.
Pozdrawiam
Pozdrawiam serdecznie
|
|
23 lipiec 2024
|
|
Gandalf Sprawiedliwy
|
|
|
|
Dziękuję raz jeszcze...i pozdrowienia...również dla Smoka Pod Wawelem.
Chris |
|
2024-07-25
Gandalf Sprawiedliwy
|
|
|
|
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
|
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
|
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Are Gullible Americans really “blessed by God”?
wrzesień 10, 2006
Marek Glogoczowski
|
Gnidy III Rzeczypospolitej
marzec 29, 2003
Dr Marek Głogoczowski
|
APEL
O Uczczenie pamieci ofiar stalinzmu i innych pokrzywdzonych w PRL I III RP
kwiecień 10, 2006
Leszek Skonka
|
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
|
Komu bru?dzi ks. T. Isakowicz – Zalewski?
styczeń 31, 2009
Dariusz Kosiur
|
Krytyka jako broń Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"się"
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
marzec 13, 2006
Radovan
|
Czy atak na Iran spowoduje wybuch antysemityzmu na świecie?
grudzień 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ja powiem tak
czerwiec 21, 2007
. bez podpisu
|
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
|
W szkołach - więcej praktyki, mniej teorii!
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Stan Wojenny II
grudzień 22, 2003
Super Express
|
Tylko Polska ma Balcerowicza i fundację Sorosa, dlatego ...
sierpień 11, 2004
Jędrzej Bielecki
|
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
|
|
|