|
Co przyniesie nam przyszłość
|
|
Wiele lat temu - bodaj w 2007 roku - pozwoliłem sobie na opisanie moich przeczuć dotyczących przyszłości.
Zapowiedziałem, że w 2012 roku nie będzie żadnego końca świata - choć wydarzy się coś bardzo złego - co we wcześniejszych latach nie miało miejsca.
Było kilka takich wydarzeń i każdy może wybrać, które z nich było najgorsze.
Zapowiedziałem jednak, że w 2015 roku wydarzy się coś bardzo złego.
To nie były jakieś wizje, lecz negatywne emocje związane z myślami o danym okresie czasu.
I gdy podsumowuję miniony rok - to bardzo prawdopodobny wydaje się wybuch społeczny.
Politycy robią wszystko - by spacyfikować społeczeństwo.
Obrażają ludzi uczciwych i plugawią narodowe symbole.
Najlepszym przykładem były obelgi rzucane pod adresem dziesiątek tysięcy manifestujących swój patriotyzm 11 listopada 2012 roku.
Rząd Platformy Obywatelskiej prowadzi administracyjno-policyjno-medialną wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu.
Jedynym skutkiem takich działań będzie wybuch społecznego buntu.
Hamowani przez organizatorów Marszu Niepodległości - "zadymiarze" nie są żadnymi chuliganami, ale ludźmi zdesperowanymi, których pozbawiono sensu życia.
Jednak nadejdzie moment - gdy będzie ich tak dużo, że nikt już ich nie powstrzyma - bo nie będą już nikogo słuchać, a poniesie ich zemsta za doznane krzywdy.
Wtedy poleje się w Polsce krew - jak to miało miejsce w Krajach Arabskich - gdzie rządzący - podobnie jak w Polsce PO - gardzili obywatelami.
Tragedia nie musi mieć miejsca!
Wystarczyłoby oddać Narodowi Polskiemu prawo do samostanowienia.
Wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze.
Zaprzestać wojny medialnej przeciwko Narodowi Polskiemu i pozwolić ludziom wykształconym przedstawić program ratunku dla Polski.
Ale takie wezwanie jest równie naiwne - jak proszenie gangsterów - by przestali prowadzić przestępcze życie.
Cała klasa polityczna to gangsterzy.
Czy więc czeka nas wojna gangów - w której zmanipulowane społeczeństwo wystąpi w imieniu jednego gangstera przeciwko drugiemu?
Czy też Naród naprawdę Powstanie.
Foto: "Przyszłość" - mój obraz z 1978 roku.
|
|
31 grudzień 2012
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
|
Skandal profanacji zmarlych w Afganistanie przez Niemcow.
październik 27, 2006
gosc
|
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Europa chora na raka
czerwiec 4, 2005
przesłała Elżbieta
|
Czy Polska zostanie wyrzucona z Unii Europejskiej?
październik 6, 2008
tłumacz
|
Nie stać nas
październik 20, 2003
Angora
|
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
|
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
|
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
|
Nauczyciela wycieczka do Kanady
marzec 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Nie ma jak zawodówka
styczeń 26, 2006
|
Samorozwiązanie Parlamentu?
maj 5, 2005
opolskoma
|
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
|
Porwany, oswobodzony i poszukiwany (Bioferm - cz.2)
styczeń 13, 2006
zn
|
Zniewalanie ludzi i państw konsumeryzmem
listopad 1, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska importerem węgla
listopad 3, 2008
PAP
|
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
|
Zaciskanie pasa, czyli o co chodzi bli?niakom
lipiec 6, 2007
Marek Olżyński
|
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
|
|
|