ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

CDC zmuszone jest opublikować raporty dotyczące szkodliwości szczepionki przeciwko Covid-19, wykazujące szereg poważnych skutków ubocznych  
21 kwiecień 2024     
Widziane z Budapesztu 
6 sierpień 2014      Artur Łoboda
Sędziowski program informatyczny 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Rzeczywiści płaskoziemcy  
31 sierpień 2021     
To trzeba nieustannie przypominać - by zrozumieć: co się dzisiaj w Polsce dzieje 
22 kwiecień 2021      przysłał M.G
Czy ta kurwa pracuje tu jeszcze? 
16 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Przetasowania w polityce wedle stalinowskiego wzorca 
25 luty 2012      Artur Łoboda
Kultura, której nienawidzi Platforma Obywatelska 
12 luty 2015      Artur Łoboda
Technologie umożliwiające zdalne sterowanie aktywnością ludzkiego mózgu 
12 październik 2025     
Nigdy nie zapomnij: pandemia koronawirusa, totalitarne działania rządu i propaganda mediów zostały zapisane w scenariuszu już w 2019 roku 
6 styczeń 2024     
Polskie wigilie  
22 grudzień 2018     
Polscy podludzie we UE 
25 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Podstawowy warunek wyjścia z plandemii 
20 czerwiec 2021     
Zanim Polacy pozwą Sądy za bezprawie...? 
12 luty 2024     
Przedawnienie 
19 luty 2020      Artur Łoboda
Analiza nt. wielkości strat w przesyle energii elektrycznej w Polsce 
10 marzec 2023      Rafał Rudźko
Nowości Antyk - marzec 2016 
8 marzec 2016     
Naomi Wolf: Pfizer W PEŁNI ŚWIADOMA NIEBEZPIECZEŃSTWA swojej szczepionki mRNA COVID 
25 kwiecień 2022      Ramon Tomey
Mentalność narodów 
9 luty 2019     
Czkawka po ACTA 
21 czerwiec 2012      Artur Łoboda

 
 

Lekcja historii: SZCZEPIONKA NA OSPĘ spowodowała więcej Zgonów niż sam wirus

 
Najłatwiejszym sposobem, aby przemysł szczepionek sprzedał światu najniebezpieczniejszą formę „leku”, jest wymazanie historii jego ponurych działań, a historyczne dane, które ujawniają zagrożenia, znacznie przewyższają ewentualne korzyści. 
 
Powróćmy to do prawdziwych danych o ospie, które zostały zarejestrowane w oficjalnych raportach z Registrar General of England

Kiedy zobaczysz prawdziwe dane, pojawi się największe pytanie ze wszystkich:
czy nadal rozważałbyś jakiekolwiek szczepienia, gdybyś wiedział, że liczba zgonów spowodowanych przez szczepienia była równa, a często większa niż liczba zgonów od choroby zakaźnej, której szczepionka miała zapobiegać? 
Dodatkowo, jeśli masz dzieci, wkrótce się dowiesz, że dla dzieci poniżej 5 roku życia szczepionka jest DUŻO bardziej ryzykowna niż sama ospa. 
Wymaga to starannego rozważenia.
 

Program obowiązkowych szczepień przeciwko ospie prawdziwej w Anglii spowodował wybuch epidemii na dużą skalę i wtedy sama szczepionka zabiła 3 razy więcej dzieci niż sam wirus


 
W 1906 r. w Anglii zarejestrowano 21 zgonów z powodu wirusa ospy (variola), ale odnotowano 29 zgonów z powodu szczepionki przeciwko ospie. 

Rok później odnotowano 10 zgonów spowodowanych przez wirusa i 12 zgonów spowodowanych szczepionką przeciwko ospie. 
Następny rok? 
Więcej zgonów spowodowanych przez szczepionkę niż przez wirusa. 
W ciągu następnej dekady, w przypadku dzieci poniżej 5 roku życia, które otrzymały szczepionkę przeciwko ospie, odnotowano 128 zgonów spowodowanych toksycznym szczepieniem, ale tylko 34 zgony spowodowane przez wirusa w tym samym okresie.
 
Cofnijmy to jeszcze dalej, na początku lat 30. XIX wieku i widzimy, że w Niemczech wybuchły masowe epidemie, w których 995 zaszczepionych osób złapało ospę w Wirtembergii. 
W tym samym roku 2000 osób w Marsylii we Francji, które zostały w pełni zaszczepione, złapało się na ospę. 

Pod koniec lat pięćdziesiątych XIX wieku szczepienia w Anglii były egzekwowane grzywnami za nie ukłucie, jednak epidemia ospy, która rozpoczęła się zaraz po kampanii przymusowych szczepień, zabiła 14 000 osób.
 
Im więcej ludzi zaszczepiło się później w Anglii, tym poważniejsza wybuchła epidemia. 
Do 1863 roku ospa pochłonęła ponad 33 000 istnień ludzkich, pomimo programów masowych szczepień wprowadzonych w całym kraju. 
W 1865 druga epidemia pochłonęła kolejne 20 000 istnień, więc jaki jest pożytek ze szczepionki, aby SPOWODOWAĆ epidemie? 
Następnie, w latach 1870-1872, kolejna fala epidemii pochłonęła ponad 44 000 osób w Anglii, a mimo to program masowych szczepień trwa, siejąc chaos, zamieszanie, panikę i zabierając życie dziesiątek tysięcy. 
Brzmi jak program szczepień COVID-19.
 

W 1907 roku angielski program obowiązkowych szczepień zostaje uchylony i nazwany groteskową porażką


 
Ilu Amerykanów zna dziś prawdziwą historię programów szczepień przeciwko ospie, które kosztują więcej istnień ludzkich niż sam wirus? 
Rzeź trwała do początku XX wieku. 

W Anglii i Walii ospa zabrała życie tylko około 100 dzieciom w ciągu dwóch dekad od 1910 do 1930, a szczepionka zabiła 270 dzieci poniżej 5 roku życia. 
Nie można tego nazwać „bezpiecznym i skutecznym” lub powiedzieć, że „korzyści przewyższają ryzyko”. 
Lepsze warunki życia, higiena, hydraulika i techniki sterylizacji prawie całkowicie zlikwidowały ospę, ale skorumpowany przemysł medyczny wciąż miał dojną krowę zwaną „szczepionkami”, więc nadal kłamali i rozpowszechniali propagandę.
 
Większość ludzi nigdy nie zdaje sobie sprawy, ponieważ dane, a nawet wyniki badań klinicznych są ukryte, zniekształcone lub wymazane, to fakt, że trendy historyczne pokazują, że poważne epidemie i epidemie chorób zakaźnych najczęściej występują w najbardziej zaszczepionych krajach i regionach na całym świecie.
 
Jesteśmy świadkami tego dzisiaj w przypadku „szczepionek” na COVID-19, ponieważ najbardziej zaszczepione kraje, takie jak Izrael , mają największe epidemie na mieszkańca po tym, jak większość ich populacji jest „w pełni zaszczepiona” przeciwko wirusowi. 

Dowód tkwi w budyniu, jak mówią, i jest to jakiś toksyczny budyń, który należy wstrzykiwać ludziom, zwłaszcza dzieciom.
 
Najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym sposobem zapobiegania zarażeniu, przenoszeniu i śmierci z powodu chorób zakaźnych, w tym ospy wietrznej, odry i COVID-19, NIE są szczepienia, lecz podstawowe warunki sanitarne, higieniczne i żywieniowe.
 
suplementów ziołowych, naturalną,
Nigdy nie lekceważ potęgi superfoods, żywności organicznej, witamin, minerałów i  suplementów ziołowych  które wzmacniają  naturalną odporność , - najsilniejszą odporność.
Nawet CDC przyznaje, że dotyczy to naturalnej odporności.
 

Źródła tego artykułu obejmują:

Pandemia.news
GatewayPundit.com
NaturalNews.com
GlobalFreedomMovement.org
 
 
 
 
Źródło:
 
vaccinedamage.news/2022-06-04-more-deaths-caused-by-smallpox-vaccine-than-virus-itself.html
15 czerwiec 2022

SD Wells 

  

Komentarze

 

Nalezy pamietac ze nikt nigdy nie wyizolowal zadnego wirusa, czy to SARS-COV-xx, AIDS czy innych. Wirusow po prostu nie ma.

2022-06-22
TellTheTruth

 

Mam na mysli HIV, nie AIDS ktory jest symptomem HIV....

2022-06-23
TellTheTruth

  

Archiwum

Eskalacja na Bliskim Wschodzie i destabilizowanie świata?
styczeń 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:
maj 27, 2006
nauczyciel
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
17 kwietnia 2008
styczeń 13, 2009
przysłał ICP
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dlaczego w Polsce żadna naprawa nie może się udać...
listopad 1, 2007
Magellan
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
Obniżyć, czyli podwyższyć
maj 14, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Dozywotnia niewola w Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Śmieszne wypowiedzi śmiesznych ludzi
luty 4, 2003
zaprasza.net
Dusza zdrajcy, mentalność mordercy
grudzień 13, 2008
Janina Rurarz
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
Prawo do życia,prawo do śmierci.
maj 28, 2006
tatar
Czy warto było?
kwiecień 3, 2007
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media