ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Polska potępiona


Brutalność policji wobec imigrantów i prostytutek, obojętność na przemoc domową, dyskryminacja Żydów, Romów, Afrykanów i Azjatów - to zarzuty stawiane Polsce w raporcie Amnesty International.

Organizacja, powołując się na raport komisarza Rady Europy Alvaro Gil-Roblesa na temat Polski, pisze, że przypadki brutalności policji wobec osób przesłuchiwanych, zwłaszcza Romów i prostytutek, nie zawsze kończyły się wyczerpującym śledztwem, a sprawy rzadko trafiały przed sąd. "Wydaje się, że wiele przypadków nie zostało zgłoszonych, gdyż ofiary obawiają się, że będą prześladowane" - zaznaczono w raporcie.

Natomiast zgłaszane policji przypadki bicia czy przemocy w domu - podaje Amnesty, powołując się na Centrum Praw Kobiet - nieczęsto są traktowane jako "poważne i wiarygodne", a kobiety (to one najczęściej są ofiarami przemocy w domu) muszą płacić za obdukcję lekarską. Również i te sprawy rzadko kończą się przed sądem. Raport zwraca uwagę, że niewiele jest miejsc, gdzie poszkodowane kobiety mogą szukać schronienia i pomocy.

Amnesty International wskazuje także na przypadki dyskryminacji rasowej Żydów, Romów, Afrykanów i Azjatów. W przypadku Romów zwraca uwagę na ograniczony dostęp do edukacji i do zatrudnienia oraz na oferowanie dzieciom romskim niższego poziomu wykształcenia.

- Przemoc domowa w naszym kraju ścigana jest z urzędu tylko wówczas, gdy przestępstwo powtarza się wielokrotnie. Nadal dyskryminuje się Romów. Dzieci romskie uczą się w klasach o znacznie niższym poziomie niż dzieci polskie. Policja natomiast nadużywa swoich uprawnień brutalnie traktując głównie osoby, które padły ofiarami handlu lud?mi, prostytutki i Romów - podsumowuje rzecznika AI w Polsce Mirella Panek.

Polska znalazła się w raporcie wśród 131 innych krajów, gdzie zanotowano przypadki stosowania przemocy lub tortur przez policję i służby bezpieczeństwa.

Według AI, rasizm, dyskryminacja i nietolerancja, w tym antysemityzm i islamofobia, nadal stanowią wielki problem w Europie i Azji Centralnej. Osoby innej rasy często są ?le traktowane nie tylko przez zwykłych obywateli, ale też przez urzędników państwowych. Ma to miejsce m.in. w Belgii, Francji, Grecji, Włoszech, Słowacji, Słowenii, Federacji Rosyjskiej, Polsce i Bułgarii.

Organizacja uznała, że przemoc w rodzinie jest kolejnym głęboko zakorzenionym problemem na terenie Europy i Azji Centralnej. "Władze uważają, że przemoc w rodzinie, to zagadnienie należące do sfery rodzinnej obywateli. Nie ma prawnych zabezpieczeń ściśle zabraniających lub przedstawiających konkretne kary za ten rodzaj przemocy. Brakuje wyspecjalizowanych oddziałów policji, które zajmują się ofiarami przemocy w rodzinie. Decyzje sądów natomiast nie zawsze odzwierciedlają powagę tego typu wykroczeń" - mówi raport.

26 maj 2004

PAP 

  

Archiwum

Lecą „białe kołnierzyki”, czyli jak min. Ziobro rozbija polską mafię
maj 19, 2006
Marek Olżyński
Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 -przypomnienie z aktualnymi uwagami
sierpień 26, 2007
tłumacz
"Mamy prawo wątpić w uczciwość pertraktacji z UE"
grudzień 23, 2002
PAP
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Irak, Izrael i przedwyborcze slogany w USA
marzec 3, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Miller "wykolegował" Piwnik i odsunął rozpoczęcie procesu w sprawie FOOZ
czerwiec 28, 2002
PAP
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
Izrael musi zostać zniszczony!
sierpień 15, 2006
Adam Gmurczyk (prezes NOP)
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
Weszła w życie nowelizacja samorządowej ordynacji wyborczej
sierpień 10, 2002
PAP
Imiona Wolności zamocowane na warkoczu
grudzień 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
Mowo Polska i Polacy
październik 2, 2006
mik4
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Szaron i "Mocarstwo Izrael"
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zarząd TV Familijnej prosi Skarb Państwa o pożyczkę
czerwiec 27, 2002
PAP
"Sługa dwóch Panów" szefem Euro-Parlamentu?
lipiec 10, 2004
Marek Głogoczowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media