ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Głupcy - gdy ich bieda dosięgnie, w przeciwieństwo uciekają 
5 sierpień 2016      Artur Łoboda
Za co tak nienawidzą Matkę Polkę? 
8 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Eksperyment ze szczepieniami: ile zgonów jest etycznie uzasadnionych? 
8 marzec 2021     
Neoliberalna kontrrewolucja
Centra władzy manipulują, uzależniają i terroryzują ludność
 
15 wrzesień 2020     
Oskarżenie wobec głównych mediów 
31 maj 2021      Artur Łoboda
Kanadyjska wyrwa 
30 styczeń 2022     
Ciekawe co zrobił prof. Talar, komu podpadł, że ma kłopoty? 
29 sierpień 2020      Alina
PiS chce znowu władzy 
5 październik 2009      Artur Łoboda
Polityka obronna Rządu PiS 
29 wrzesień 2018     
Czy zamach w Berlinie to robota służb? 
23 grudzień 2016      Artur Łoboda
"Na wspak" Izabela Brodacka Falzmann 
11 styczeń 2020      Alina
Brutalność Policji  
30 wrzesień 2021      Artur Łoboda
„Wyremontowany” etos AK 
2 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Nowa partia polityczna w USA: ”Tea Party” 
18 październik 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Tusk wali białego konia 
18 styczeń 2019      Alina
Sanne Wallis de show - Netta Barzilai- PokPok-Israël- ESF18 
23 maj 2018      SidNaji
Białko "spike" i nietoperze 
4 luty 2021     
Szkolny przykład manipulacji - komentarz 
9 styczeń 2021      Artur Łoboda
Imigranci 
3 listopad 2015      Artur Łoboda
Klaus Schwab wzywa globalny rząd do „opanowania” technologii sztucznej inteligencji 
18 luty 2023     

 
 

UKRYTA HISTORIA szczepionek i okropności gromadzenia się toksyn

Po II wojnie światowej Western Medical Industrial Complex rozpoczął eksperymenty medyczne na osobach niepełnosprawnych i mniejszościach, - w tym na dzieciach, będących więźniami państwa przetrzymywanymi w szpitalach psychiatrycznych. 
Lekarze i naukowcy twierdzili, że było to dla „wyższego dobra”, tak jak Hitler mówił o eksterminacji milionów Żydów, Czarnych, osób niepełnosprawnych, dzieci autystycznych i wszystkich osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. 
Później, - w połowie lat pięćdziesiątych, grupa naukowców z Harvardu zdobyła Nagrodę Nobla za hodowlę wirusa polio w kulturach tkankowych.

 
Następnie dr Jonas Salk przetestował "wirusa" na małpach rezus (wykorzystując ich nerki), a 5 firm farmaceutycznych w jakiś sposób natychmiast doszło do wniosku, że eksperymentalne mikstury stanowią ostateczną receptę na zapobieganie polio u ludzi i ...
voila – narodził się święty Graal medycyny – szczepionki. 

Zostało to uznane za „medycynę opartą na nauce” i żadne naturalne środki nie będą już uważane za skuteczne w zapobieganiu lub leczeniu jakiejkolwiek choroby.
 
Narodziło się kłamstwo o szczepionce przeciwko polio, a teoria spiskowa dotycząca „bezpieczeństwa” i „skuteczności” wszystkich szczepionek jest nadal aktualna, oszukując 270 milionów Amerykanów
 
Niewielu Amerykanów zna PRAWDZIWĄ, okropną historię badań nad szczepionkami, eksperymentów, sfałszowanych danych, sfałszowanych wyników i ciągłych kłamstw na temat ich bezpieczeństwa i skuteczności. 

Jeśli po prostu przyjrzysz się uważnie, stanie się oczywiste, że twierdzenie o „95% skuteczności” stosowane w przypadku prawie każdego dźgnięcia, - jakie kiedykolwiek dokonano, jest ogromnym oszustwem popełnionym przez Medyczny Kompleks Przemysłowy zawsze skorumpowanego modelu medycyny zachodniej.
 
Oto kilka solidnych powodów, dla których większość entuzjastów naturalnego zdrowia nie ma odwagi sięgnąć po szczepionki i może nigdy nie sięgnie. 

Te przykłady to tylko wierzchołek góry lodowej, ale to także monumentalne epitafia przedstawiające obrażenia i śmierć spowodowane szczepionkami oraz pokazujące, dlaczego badania należy zatuszować, zniszczyć lub zmienić, aby pasowały do ​​narracji.

#1. Najnowsze dane z Wielkiej Brytanii pokazują, że obecnie ma miejsce pandemia , ale nie z powodu rozprzestrzeniających się chorób, ale z powodu zastrzyków mRNA, które niszczą ludzi z powierzchni ziemi, nawet niektórych najzdrowszych ( zespół białka kolca ).

#2. Od czasu wprowadzenia szczepionek na Covid-19 większość balsamistów znajduje dziwne gumowate, włókniste, białe skrzepy u zaszczepionych i zmarłych.

#3. Szczepionki zawierają znane śmiercionośne składniki, a skumulowany efekt wstrzyknięcia tych toksyn JESZCZE nie został zbadany, w tym formaldehyd, glutaminian sodu, ludzkie komórki aborcyjne , komórki nerkowe zakażone zieloną małpą afrykańskią, skwalin, aluminium, rtęć (timerosal) i bakterie modyfikowane genetycznie, wirusy i pasożyty.

#4. Szczepionka MMR (skojarzona szczepionka przeciw odrze, śwince i różyczce) powodowała rozwój autyzmu u małych czarnych chłopców w wieku poniżej 3 lat w zastraszającym tempie, a główny naukowiec CDC ujawnił całą tę sytuację.

#5. Szczepionka Rotateq Rotavirus zawiera śmiercionośne szczepy wirusa dzikich świń zwanego cirkowirusem i NIGDY nie zostało to wyjaśnione – powód, niebezpieczeństwa i uzasadnienie stosowania tego szalonego składnika szczepionki, który ma pomóc dzieciom przezwyciężyć biegunkę.


Zespół nagłej śmierci łóżeczkowej (SIDS) obecnie przypisywany śmierci spowodowanej szczepionką oraz niepokojąca stuletnia historia przemysłu szczepionkowego maksymalizującego zyski bez względu na ryzyko
 
O tak, zrobili to. 
Aby zebrać jak najwięcej pieniędzy, Wielka Farmacja znajduje grupy niewinnych ludzi, którym brakuje sposobów i środków, aby bronić się i odmawiać szczepionek i śmiercionośnych leków farmaceutycznych. 
Obejmuje to wielokrotne dźganie dzieci śmiercionośną kombinacją wirusów oraz wszystkimi innymi śmiercionośnymi chemikaliami i toksynami metali ciężkich, które można znaleźć w większości tych zastrzyków i leków.

Wiemy teraz, że Wielka Farmacja wykorzystuje również śmiercionośne peptydy jadu węży, żab, skorpionów i innych śmiercionośnych zwierząt w wielu lekach na receptę reklamowanych w telewizji. 
Skutki uboczne obejmują niewydolność narządów i eksterminację płodu.
 
Teraz odkrywamy masowe groby z czasów, - gdy po raz pierwszy eksperymentowano ze szczepionką DPT, wykorzystując ludzi, wbrew ich zgodzie, jako króliki doświadczalne. 
Świadczą o tym fale zgonów niemowląt, ale branża nadal nazywa to „syndromem”, więc nikt nie będzie wskazywał palcem na masowe mordy i ludobójcze dźgnięcia, które nazywają „szczepionkami”.
 
Kiedy około 35 lat temu CDC zwiększyło liczbę szczepień wśród dzieci, liczba zgonów noworodków zaczęła gwałtownie rosnąć, a statystyki dotyczące autyzmu zaczęły gwałtownie rosnąć.
 
Obecnie CDC zdecydowanie zaleca, aby wszystkie dzieci w USA otrzymały 75 toksycznych wstrzyknięć przed siódmym rokiem życia, a obecnie obejmuje to jedynie zastrzyki z Covida mutujące geny w nagłych przypadkach. 
Nigdy nie zadali sobie trudu zbadania uszkodzonych lub zabitych dzieci, niemowląt lub poronionych płodów matek w ciąży pod kątem gromadzenia się toksyn, - w tym substancji modyfikowanych genetycznie, wirusów, bakterii i pasożytów.

Teraz, kilkadziesiąt lat później, wiele dzieci, które przeżyły ten atak śmiercionośnych szczepionek, cierpi na SADS, czyli zespół nagłej śmierci dorosłych, szczególnie po otrzymaniu serii zastrzyków mutujących geny, znanych jako mRNA.
 
Czy ktokolwiek z tych ludzi był świadomy 100-letniej UKRYTEJ historii korupcji, nadużyć, fałszywych odkryć, zmienionych wyników, wypaczonych statystyk, kalekich dzieci, zamordowanych niemowląt, autystycznych dzieci i dorosłych  oraz wszystkich mniejszości, które zostały zredukowane i skompromitowane dzięki szczepionkom?
Miliony ludzi poznałyby prawdę i za wszelką cenę unikałyby szczepionek.
 
Gdyby VAERS prawidłowo raportowało, gdyby CDC prawidłowo przetestowało szczepionki i gdyby zastrzyki terapii genowej na Covid-19 zostały poddane niezależnym testom bezpieczeństwa i skuteczności, które zostały opublikowane, aby wszyscy mogli je zobaczyć, NIKT nie odważyłby się wstrzyknąć ich sobie do organizmu.
 
 
Dodaj zakładkę  Vaccines.news  do swoich ulubionych niezależnych witryn internetowych, aby uzyskać aktualne informacje na temat zespołu długiego szczepienia , który ogarnia naród i świat, gdy to czytasz, ale prawdopodobnie zostanie usunięty ze wszystkich książek medycznych i historycznych, a jednocześnie jest fałszywie uważany za „bezpieczny” skuteczny." 
W końcu to NAJWIĘKSZE KŁAMSTWA, w które najłatwiej uwierzyć.
 


Źródła tego artykułu obejmują:
Pandemic.news
MidwesternDoctor.com
TruthWiki.com
NaturalNews.com
 
 


Źródło:
https://vaccinedeaths.com/2024-03-10-hidden-history-of-vaccines-toxin-accumulation.html
13 marzec 2024

SD Wells 

  

Komentarze

  

Archiwum

Pakiet antykryzysowy w Sejmie
lipiec 26, 2002
IAR
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
KOŚCI SPOPIELI CZAS odezwa do siewców i siepaczy
kwiecień 4, 2006
Wiesław Sokołowski
Walka o dominację nad światem
październik 10, 2008
Gregory Akko
Puzle w skrablach
sierpień 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Projekt ustawy o upowszechnianiu tolerancji i zwalczaniu homofobii
sierpień 28, 2006
http://www.konserwatyzm.pl/artykuly.php?id=1340
Nowa fala czy stare bagno? czyli co z tym PiSem?
lipiec 15, 2006
Jan Duranowski
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
Nie takie rzeczy zobaczycie Skąd się wziął u Edwarda Ochaba odruch sprzeciwu ?
sierpień 14, 2002
"Polityka "
Przekrzywiona opaska Temidy
październik 8, 2005
Witold Filipowicz
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
Czas na "Najemnych Mordercow"?
styczeń 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media