|
Nazwisko Horban na mapie świata |
|
|
|
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
Im – wolno, nam – nie |
|
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
Covid to operacja wojskowa |
|
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
|
|
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
|
|
Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
Planet Lockdown |
|
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
To ten od "wielkiego resetu". |
|
Wezwanie do przebudzenia |
|
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
|
więcej -> |
|
Czechy kończą swój symboliczny udział w bandyckich wyprawach. Wstyd?cie się, Polacy!
|
|
Informacja taka, oczywiście pod innym tytułem, pojawiła się w głównym polskojęzycznym nurcie informacyjnym
http://wiadomosci.onet.pl/1884531,12,czesi_wycofuja_wojska_premier_jest_mi_wstyd,item.html
Polska, postrzegana powszechnie jako pachołek do brudnych zadań światowego żandarma, skrytykowała takie stanowisko i eksponowała opinie przeciwne takiemu stanowisku w samych Czechach, wonym kraju demokratycznym, a więc niejako z definicji pluralistycznym...
Przy okazji wyszły na jaw wieloletnie fałszywki Polskiej Agencji Prasowej które zawyżały udział południowego sąsiada w bandyckich wyprawach w których celowała Polska, kraj rozsławiony w świecie udostępnianiem CIA miejsc do tortur czy dowództwem strefy okupacyjnej w napadniętym Iraku. Przykładowo, już wcześniej zwracałem uwagę że kontyngent czeski w Iraku był wytworem fantazji PAP,
http://forum.wprost.pl/polska/?w=129400
a udział Czech w napaści na Irak ograniczał się... do licznych świetnie płatnych kontraktów dla czeskich policjantów ...w pobliskim Kuwejcie i do jeszcze lepiej płatnych ale nielicznych, kontraktów dla wykładowców w irackich akademiach wojskowych (paramilitarnych)
Tekst jest bardzo informacyjny. Dla przejrzystości usunąłem wszelkie komentarze pozostawiając tylko suche informacje.
Wstyd?cie się, Polacy!
.........................................................
Izba niższa parlamentu Czech nie zdołała przedłużyć mandatu wojsk czeskich uczestniczących w misjach zagranicznych. Dotyczy to przede wszystkim Afganistanu, ale także Iraku, Kosowa i NATO-wskich Sił Reagowania.
Obecny mandat wygasa z końcem roku. W Międzynarodowych Siłach Wsparcia Bezpieczeństwa (ISAF) w Afganistanie Czechy mają 415 żołnierzy, a także 100 w dowodzonej przez USA koalicji antyterrorystycznej walczącej z Al-Kaidą i talibami. Rząd czeski planował zwiększenie liczby swych żołnierzy w Afganistanie o 230.
Agencja Associated Press podkreśla, że decyzja parlamentu oznacza koniec udziału Czech w obu tych misjach; rząd może wprawdzie opó?nić powrót żołnierzy z Afganistanu, ale tylko o dwa miesiące.
Zgodnie z decyzją parlamentu zakończyć ma się także udział 550 czeskich żołnierzy w dowodzonych przez NATO siłach KFOR w Kosowie, a także misja pięciu czeskich oficerów, którzy jeszcze przez rok mieli szkolić żołnierzy irackich.
Ponadto, jak pisze AP, Czechy nie wystawią w przyszłym roku 229 żołnierzy do NATO-wskich Sił Reagowania (NATO Response Force - NRF).
Przedłużenie udziału wojsk w misjach zagranicznych, postulowane przez koalicję rządzącą, wymagało 101 głosów w 200-osobowym parlamencie; w piątkowym głosowaniu uczestniczyło 192 deputowanych, a za przedłużeniem głosowało tylko 99. Przeciw było 75, a 18 wstrzymało się od głosu.
|
20 grudzień 2008
|
tłumacz
|
|
|
|
Pewnego razu, Gomułka ...
luty 20, 2004
El
|
Gra o główną nagrodę
listopad 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Przedsiebiorstwo "Holocaust"
kwiecień 2, 2006
przysłał anonim
|
Kiedy koniec kłamstw?
lipiec 24, 2007
oprac.J. C.
|
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
|
Kanty Okrągłego Stołu
czerwiec 28, 2003
Adam Sandauer
|
Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Pozytywista Putin"
styczeń 22, 2007
Andrzej de Lazari
|
Bankierzy i Globalne Imperium
wrzesień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy USA jest dobrym oparciem dla Polski?
sierpień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
|
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
|
Rabin Lerner sądzi, że administracja Busha była zamieszana w zorganizowanie wydarzeń 9/11
luty 12, 2007
bibula- pismo niezależne
|
"Polacy chcą wymiany złotego?"
wrzesień 17, 2007
PAP
|
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Pod presją
sierpień 12, 2003
Robert Popielewicz
|
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
|
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
styczeń 1, 2008
|
Ojciec Augustyn: Papież uczy pokornej akceptacji życia
sierpień 20, 2002
PAP
|
Demokracja po żydowsku
listopad 4, 2007
Mariusz Piskorski
|
więcej -> |
|