ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Źródła dwudziestowiecznej Kultury polskiej - 2. Okres PRLu. 
26 maj 2015      Artur Łoboda
Hymn Ukraińskiej Powstańczej Armii na Rynku w Krakowie  
25 luty 2024     
Pomniki zamiast żywych ludzi 
10 luty 2016      Artur Łoboda
Czy to sytuacja bez wyjścia? 
20 listopad 2014      Artur Łoboda
Wyleczyć się z choroby ogłupienia 
23 maj 2012      Artur Łoboda
Ponad 300 stron dowodów z CDC pokazuje, że szczepionki powodują autyzm 
2 grudzień 2024     
Polacy już dawno powinni wyjść na ulice. "Druga strona przez lata bowiem budowała sobie swoje narzędzia działania" 
7 grudzień 2015      wPolityce.pl
Uderz w stół a żydzi się odezwą 
1 luty 2018      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (18.09.2011)  
12 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Rozpasana żydohołota 
11 styczeń 2021      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NOC W TEATRZE - część trzecia 
26 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Jak Niemcy rozgrywają Polskę  
6 grudzień 2017      Stanislas Balcerac
SZCZEPIONKI POWODUJĄ AUTYZM i inne przewlekłe schorzenia 
14 styczeń 2025     
Jakie media - taki ekspert  
11 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Zbrodnia szczepionkowa - zawiadomienie o przestępstwie i nic? Gdzie jest minister zdrowia? Gdzie jest minister sprawiedliwości, premier i prezydent RP? 
10 luty 2019      Alina
Izraelscy żołnierze przebrani za fałszywych MEDYKÓW, którzy zabijali palestyńskich pacjentów w szpitalu na Zachodnim Brzegu 
10 luty 2024     
Zdrowaś Mario - Shalom lakh Miryam 
14 kwiecień 2024     
PiS likwiduje PiS 
26 maj 2020      Artur Łoboda
Czasem lepiej milczeć 
20 czerwiec 2017      Artur Łoboda
Kiedy globaliści zabronią życia roślinom? 
6 lipiec 2022     

 
 

W co zagrywa PiS?

Chociaż moje intencje są oczywiste - to nie zawsze piszę to - co myślę, ale wiem - jaki chcę uzyskać efekt w umyśle czytelnika.
Z tego powodu bardzo długo powstrzymywałem się z publikacją najbardziej istotnych informacji.
Czytelnik musiał być na nie przygotowany, a i sytuacja polityczne musiała zezwolić skuteczną publicystykę.
Gdyby jakikolwiek polski Rząd zaatakował bankierów przed 2008 roku to zjedzony zostałby na przystawkę, a sytuacja polskiej złotówki byłaby katastrofalna.

Ludzkość na własnej skórze musiała się przekonać, że o finansach świata decyduje banda zdegenerowanych gangsterów i to zmieniło w efekcie układ sił.
Tylko dlatego dzisiejsza wypowiedź platformowego Ministra Spraw Wewnętrznych, że agenci bankierów: Balcerowicz i Petru winni stanąć prze sądem - nie zakończy się międzynarodową burzą medialną.
Ale w ten sposób PiS przyspiesza początek swojego upadku.

Nawet najsilniejszy rząd świata - nie dysponuje takimi - wolnymi środkami finansowymi - jakie posiada mafia w jego kraju.
Bankierzy mogą wszystko - łącznie z zabiciem Premier i Prezydenta!
Ale zaczną od rzeczy najbardziej sprawdzonej. Zaczną od wywołania chaosu w Państwie.
Chaos medialny już od dawna wywołują.
Modelowym przykładem jest wielokrotnie powtarzana informacja, że większość Polaków zaniepokojonych jest sytuacją w Polsce. Ale nie podają, że niepokoją ataki na Rząd Beaty Szydło.

PiS miało kiedyś w swoich szeregach WYJĄTKOWĄ KANALIĘ o nazwisku Michał Kamiński.
W 1999 roku Kamiński pojechał do Londynu - by złożyć polski ryngraf z Matką Boską wielkiemu bandycie i sługusowi bankierów - Augusto Pinochetowi.
Po sześciu latach powiedział bezwstydnie, że "dopiero później miał poznać prawdę o generale".
To niepodważalny dowód prostactwa tej kategorii politycznej kołtunerii.

Otóż Augusto Pinochet zamordował - w wyniku wojskowego zamachu stanu - prezydenta Chile Salvatore Allende.
Doskonale pamiętam wrześniowy poranek 1973 roku - gdy media podały tą informację
I chociaż Allende nie był świętoszkiem, bo popełnił też sporo błędów - to są one niczym - wobec zbrodni junty Pinocheta, która pogrążyła ten kraj w nędzy - na wiele lat.
Oficjalna - bangsterska propaganda twierdziła, że Chile kwitnie, bo bankierzy mieli doskonałe zyski. Jednak ludzie żyli w tym kraju w nędzy.

Przypomniałem historię Pinocheta, bo to doskonały przykład techniki tłamszenia wolnościowych aspiracji mniejszego kraju.
Przewrót poprzedzony był wielomiesięcznym chaosem strajkowym i zmasowanymi atakami medialnym - na Rząd Allende.

Od kilku tygodni widzę podobne działania na terenie Polski.
Dziś polegają one na wmówieniu Polakom, że od momentu dojścia PiS do władzy - nastał czas ogromnego chaosu.
Mniej odporne jednostki uwierzą w tą manipulację i zechcą współczesnego Pinocheta. Już zresztą pojawiła się jego namiastka na medialnej scenie. To Ryszard Petru, który za doprowadzenie setek tysięcy Polaków do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem - winien stanąć przed sądem!
Zgodnie art. 286 k.k. kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Działając na korzyść bankierów, Ryszard Petru gwarantował , że kredyty we frankach szwajcarskich są opłacalne, po czym sam potajemnie przewalutował własne zobowiązania - nie powiadamiając o tym ludzi, którym wcześniej gwarantował swoim - rzekomo profesjonalizmem.

Kończę więc retorycznym pytaniem: czy PiS wie - komu wszedł w drogę?
18 grudzień 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
Fanatycy
grudzień 8, 2008
Artur Łoboda
Kobieta i dziecko zginęli pod kołami pociągu
styczeń 5, 2003
PAP
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
21.10.2007 wybraliśmy likwidację Państwa Polskiego
październik 23, 2007
Dariusz Kosiur
Sukces
luty 6, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Co się dzieje?
październik 29, 2007
bez podpisu ( . )
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
21 POSTULATÓW SIERPNIOWYCH
sierpień 25, 2003
Leszek Skonka
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
Skandal w mięsie
kwiecień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
Nie dezerterzy
czerwiec 26, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Alek czyli głupi Jaśko
wrzesień 16, 2003
Artur Łoboda
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
Superprzetarg dla rządu
luty 6, 2003
Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/
Żydowskie święto w Sejmie i u prezydenta
grudzień 10, 2007
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media