ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

KBW a Żołnierze Wykleci  
10 lipiec 2016     
Tajna jednostka rządowa zastosowała „nieetyczną” taktykę strachu, aby wymusić przestrzeganie zasad Covid  
1 luty 2022     
Rodzina przestępczości Biden może czerpać ogromne zyski ze szczepionek przeciwko ospie małp 
30 maj 2022      Ethan Huff
Kilka uwag o człowieczeństwie 
21 maj 2014      Artur Łoboda
"Geniusz Żydów" na rozum Kłopotowskiego 
13 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Trochę o kiepskich silnikach samochodów 
27 maj 2023      Artur Łoboda
Brednie Babiarza 
28 lipiec 2024     
*** 
11 styczeń 2018      Jolanta Michna
Jak to naprawdę jest z samochodami elektrycznymi (1) 
2 lipiec 2020      Marek Zadrożniak
Z dwu wierszy 
17 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Mistyfikacje na temat historii, a współczesność 
3 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Strata zaufania do Waszyngtonu - giełda w konwulsjach a zbliżające się wybory 
11 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent Barack Obama. Biały Dom 
5 czerwiec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Przygoda z wierszem Andrzeja Bursy 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Nowości "Antyk" 2 czerwca 2016.  
3 czerwiec 2016      Marcin Dybowski
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (18.09.2011)  
12 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zapomniana piosenka  
28 maj 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część druga 
3 grudzień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Las nie jest przeklęty... 
15 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
W marcu 2020 stało się to o czym mówiła 10 lat temu Jane Burgermeister!!!!! 
8 czerwiec 2020      Alina

 
 

Moskwa kłamie, mamy dowody.

http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=oropoiwzk&id=3399

Moskwa kłamie, mamy dowody.


ZARZĄD GŁÓWNY
LIGII OBRONY SUWERENNOŚCI


O Ś W I A D C Z E N I E
w sprawie rozliczenia Zbrodni Katyńskiej.


Komentarze:

Komentuje: Hanna Salomon. 2010-04-08 Tata nie rób mi tego i nie startuj drugi raz bardzo Cię proszę. ONET.pl "wybory Prezydenta RP ...., a druga - 17 października" - to są moje urodziny. A KONSTYTUCJA też się urodziła w moim 1997 roku.

Komentuje: NIKT 2010-04-09 i środa nadeszła. Czekam teraz na taki komunikat: "Uwaga, uwaga tu mówi ZUS do Emerytów i Rencistów. Kasa w Kasie się skończyła w tym miesiącu, zęby w ścianę. Życzymy Wam z premierem miłego dnia"!

Komentuje: Autor Z.J.P. 2010-04-09 Kiedy wprowadziłem do życia Polską Partię Biednych (1 Kwietnia 1999 roku), na jednej z licznych Manifestacji, przez 4 lata było ich kilkaset, powiedziałem do Narodu: Przyjdzie taki czas że w budżecie będzie pusto ! Nie będą wypłacane emerytury, renty, socjale... Poniektórzy pokazali mi "ptaszka" przy czole. Często oszołomy to pokazują, podobne zachowanie do małpy.

Kilka dobrych lat później, kiedy rządził PiS, pewien wiceminister - chyba od finansówki powiedział: "Przed nami przyjdą trudne okresy ale i może być tak że nie będą wypłacane emerytury i renty". Koniec cytatu. Jemu, temu urzędnikowi nie pokazali oszołomy tego znanego znaku, jak to robi małpa.

- Ja myślę, że jeśli do tego dojdzie, to i tak tchórze i lenie nie wyjdą ze swoich bunkrów. Bo Polak to woli płakać... nie walczyć.

Pozdrawiam Mądrych Ludzi - Zygmunt Jan Prusiński. 9 Kwietnia 2010 r.

Komentuje: 2010-04-09 ja osobiście prawie nie widzę różnicy między oprawcami z Katynia z bronią w reku a dzisiejszymi w sądach, prokuraturach, sejmie, senacie, policji z klawiaturą w ręku i wyrokami dzięki którym ludzie albo popełniają samobójstwa albo giną śmiercią głodową. Z tego co wiem to już 60 % ludności nie stać w tym kraju na jedzenie.

Komentuje: ubi 2010-04-09 Brawo Panie Prusiński ! Mądre słowa ! Polacy umią się żalić, ale nie umią walić po łbie swoich wrogów !

Komentuje: Adam 2010-04-09 POLSKA PARTIA BIEDNYCH na czele z ZYGMUNTEM JANEM PRUSIŃSKIM jako ruch ogólno-polski mogłaby coś zmienić. Ale (Polakom się nie chce).

Komentuje: EVA 2010-04-09 a ja uażam, że jednak na prezydenta RP, to Sławek Salomon. Jest inżynierem informatykiem po zarządzaniu, zna języki, pilot wojskowy, nie dał się zabić jak ojciec który nagłaśniał fałszerstwa we wrocławskim magistracie. Ten to ruszy gospodarkę i małe rodzinne interesy.

Komentuje: Prusiński na Prezydenta !!! 2010-04-09 Sławek Salomon jest zayebisty skoro "nie dał się zabić jak ojciec" oraz "zna języki" [powinno być JĘKI]. Gdyby dał się zabić jak ojciec nie byłby taki zayebisty. I gdyby jęki były mu obce też nie byłby taki fajny. Ale najfajniejsza jest ta plebejska facjata. Tylko, że Sławek nie ma szans, bo go zamurowało.

Komentuje: Anna 2010-04-09 Sławek ma sporo patentów technologicznych, oraz systemów zarządzania. Jego zjeżdżalnie aquaparkowe są prawie w każdym fajnym mieście. Jako jedyny robił je w 3D inni dalej w przestarzałej 2D. Choć mógł w Ameryce sprzedać technologię to nie zrobił tego - prawdziwy patriota.

Komentuje: Norbert 2010-04-09 Wcale bym się nie zdziwił jakby kiedyś wyszło, ze Sławek odkrył system kradzieży mieszkań z udziałem magistratu, gdzie mordowano głównych najemców przy czym najpierw po cichu wmeldowywano im się. Milczenie CBA, SBŚ, ABW w tej horrorowej sprawie niejako potwierdza moja tezę.

Komentuje: Autor Z.J.P. 2010-04-09 Niezależna Wytwórnia Filmowa " Prostak" przedstawia film pt: "Paweł Finder ostatecznie pogrzebany"
http://www.youtube.com/watch?v=-ZLrOb3WhwA

WALCZĄCY Z KOMUNISTYCZNYMI ULICAMI W USTCE !
Po przybyciu z Emigracji z Wiednia po blisko 13 latach, (10 Lipca 1994 roku), miast zajmować się pokojowo, sadzeniem margaretek czy drzew - morwy, są w kilku kolorach owoce: białe, czerwone, czarne - to zajmowałem się komunistycznymi ulicami do tej pory przez 16 lat !

- Czy ktoś w Polsce może to udowodnić, tę determinację, walkę z komunistycznymi ulicami ?! - Chyba zasłużyłem sobie na Niebo, do Ogródu Pana Boga, by tam pisać wiersze o dobrych ludziach. Chciałbym się tam spotkać z poetą Zbigniewem Herbertem, z poetą Cyprianem Kamilem Norwidem, z poetą Kornelem Ujejskim, z poetą Edwardem Chudzyńskim, z pisarzem Józefem Mackiewiczem, z pisarzem Romualdem Dmowskim, z generałem Józefem Longinem Sowińskim, (jestem członkiem tego Rodu)... i z wieloma innymi Polakami - Patriotami. Chciałbym się spotkać z moim tatą Lucjanem Prusińskim... z moim dziadkiem Stanisławem Prusińskim... z moją babcią Katarzyną Sowińską... z moim dziadkiem Janem Sowińskim... z moim wujkiem Stefanem Sowińskim... z moją ciocią (matka chrzestna) Heleną Sowińską... z moją ciocią Wandą Sowińską...
Zygmunt Jan Prusiński, 9 Kwietnia 2010 r. Ustka.

Komentuje: Autor Z.J.P. 2010-04-09 Propozycja do Walki o Polskę !

Szanowny Panie Słamorze Salomonie !
W Imieniu Pomordowanych w Katyniu i wielu miejscach rdzennych Polaków, w Imieniu ZARZĄDU GŁÓWNEGO LIGII OBRONY SUWERENNOŚCI, O Ś W I A D C Z A M publicznie na łamach AFER PRAWA o Debatę na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - i nie chodzi mi o III i IV RP, ale kontynuowanie tej II Rzeczypospolitej, która przez wojny do dzisiaj została politycznie przerwana !

Panie Sławomirze Salomonie, możemy się spotkać we Wrocławiu i gdzie indziej też, miejsce nie jest ważne, ważna jest Debata o POLSKĘ która obecnie z Narodem umiera !!! (60 procent ludzi żyje w nędzy) ! - Czy Pan to widzi ? Okupanci doprowadzili do tego, że ludzie pracujący są niewolnikami ! Zostaje im 20 procent na własne codzienne wydatki ! Okupant okrada człowieka aż 80 procent jego pieniędzy. To są wszelkie świadczenia i podatki !

Panie Sławomirze Salomonie, czy chce Pan by w Polsce rozpętała się Wojna Domowa ???!!!

Z Poważaniem - Zygmunt Jan Prusiński, 9 Kwietnia 2010 r.
9 kwiecień 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

  

Archiwum

Pustynia Obłędowska
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
Związek Sowiecki i Zamach na Jana Pawła II
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
''Terroryści'' bez paszportów - śmiertelny spisek czy partanina spec-służb?
sierpień 15, 2006
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Zaduszki 2006 - Muzeum Szlaku
październik 30, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
"Restrukturyzacja" = likwidacja
styczeń 11, 2003
zaprasza.net
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny".
październik 23, 2003
Artur Łoboda
Ubeckie podchody
grudzień 4, 2003
Andrzej Kumor
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
PO komuszy stan
listopad 1, 2005
Marek Olżyński;
Naród musi stać się suwerenem we własnym państwie
październik 27, 2005
Jan Dziżyński
Trybunał Narodowy
sierpień 27, 2003
"Nasza Polska"
Żydowska skrucha?
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polonia nigdy nie wybaczy !
maj 2, 2003
Andrzej Kumor
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media