ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Covid, teoria wirusów i malowana koza 
2 lipiec 2023     
Żenujący spektakl w TVP "Studio Polska" 
10 lipiec 2017      Artur Łoboda
2,5 miesiąca 
15 marzec 2020      Artur Łoboda
Susza bezobjawowa 
24 lipiec 2020     
Ciekawy wywiad na temat Libii 
8 kwiecień 2011      Patrycja Saskal. wstawil MG
Gdy bestia kona to wydaje ostatnie podrygi 
21 maj 2015      Gazeta Wyborcza
Jak zły sen 
17 marzec 2020     
FDA jest „zgniła do szpiku kości”, mówi dr Robert Malone – agencja od początku wiedziała, że „szczepionki” powodują replikację wirusa 
23 maj 2022     
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część III 
26 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Dziś pogrzeb Elżbiety Gawlas 
26 styczeń 2012      Artur Łoboda
Polityczna prowokacja Episkopatu Polski 
9 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Żydowski protest przeciwko Kukizowi 
23 grudzień 2015      Artur Łoboda
„Młodzi światowi liderzy” Światowego Forum Ekonomicznego 
12 grudzień 2023     
Brytyjski rząd przyznaje, że szczepionki uszkodziły naturalny układ odpornościowy tych, którzy byli dwukrotnie zaszczepieni 
13 styczeń 2022     
Jeszcze możemy z reżimem walczyć w Sądach  
25 wrzesień 2020     
Fragment z książki „NEW HISTORY OF THE JEWS”  
26 styczeń 2019      Andrzej Suda
Kto z Państwa - dał Prokuraturze swoje pełnomocnictwo? 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Strzeżcie się tych psychopatów  
1 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Obłęd maseczek 
25 kwiecień 2020     
"Rzeczpospolita Reaktywacja" - kiedy emisja w TVP o 20-tej? 
27 czerwiec 2020     

 
 

Moskwa kłamie, mamy dowody.

http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=oropoiwzk&id=3399

Moskwa kłamie, mamy dowody.


ZARZĄD GŁÓWNY
LIGII OBRONY SUWERENNOŚCI


O Ś W I A D C Z E N I E
w sprawie rozliczenia Zbrodni Katyńskiej.


Komentarze:

Komentuje: Hanna Salomon. 2010-04-08 Tata nie rób mi tego i nie startuj drugi raz bardzo Cię proszę. ONET.pl "wybory Prezydenta RP ...., a druga - 17 października" - to są moje urodziny. A KONSTYTUCJA też się urodziła w moim 1997 roku.

Komentuje: NIKT 2010-04-09 i środa nadeszła. Czekam teraz na taki komunikat: "Uwaga, uwaga tu mówi ZUS do Emerytów i Rencistów. Kasa w Kasie się skończyła w tym miesiącu, zęby w ścianę. Życzymy Wam z premierem miłego dnia"!

Komentuje: Autor Z.J.P. 2010-04-09 Kiedy wprowadziłem do życia Polską Partię Biednych (1 Kwietnia 1999 roku), na jednej z licznych Manifestacji, przez 4 lata było ich kilkaset, powiedziałem do Narodu: Przyjdzie taki czas że w budżecie będzie pusto ! Nie będą wypłacane emerytury, renty, socjale... Poniektórzy pokazali mi "ptaszka" przy czole. Często oszołomy to pokazują, podobne zachowanie do małpy.

Kilka dobrych lat później, kiedy rządził PiS, pewien wiceminister - chyba od finansówki powiedział: "Przed nami przyjdą trudne okresy ale i może być tak że nie będą wypłacane emerytury i renty". Koniec cytatu. Jemu, temu urzędnikowi nie pokazali oszołomy tego znanego znaku, jak to robi małpa.

- Ja myślę, że jeśli do tego dojdzie, to i tak tchórze i lenie nie wyjdą ze swoich bunkrów. Bo Polak to woli płakać... nie walczyć.

Pozdrawiam Mądrych Ludzi - Zygmunt Jan Prusiński. 9 Kwietnia 2010 r.

Komentuje: 2010-04-09 ja osobiście prawie nie widzę różnicy między oprawcami z Katynia z bronią w reku a dzisiejszymi w sądach, prokuraturach, sejmie, senacie, policji z klawiaturą w ręku i wyrokami dzięki którym ludzie albo popełniają samobójstwa albo giną śmiercią głodową. Z tego co wiem to już 60 % ludności nie stać w tym kraju na jedzenie.

Komentuje: ubi 2010-04-09 Brawo Panie Prusiński ! Mądre słowa ! Polacy umią się żalić, ale nie umią walić po łbie swoich wrogów !

Komentuje: Adam 2010-04-09 POLSKA PARTIA BIEDNYCH na czele z ZYGMUNTEM JANEM PRUSIŃSKIM jako ruch ogólno-polski mogłaby coś zmienić. Ale (Polakom się nie chce).

Komentuje: EVA 2010-04-09 a ja uażam, że jednak na prezydenta RP, to Sławek Salomon. Jest inżynierem informatykiem po zarządzaniu, zna języki, pilot wojskowy, nie dał się zabić jak ojciec który nagłaśniał fałszerstwa we wrocławskim magistracie. Ten to ruszy gospodarkę i małe rodzinne interesy.

Komentuje: Prusiński na Prezydenta !!! 2010-04-09 Sławek Salomon jest zayebisty skoro "nie dał się zabić jak ojciec" oraz "zna języki" [powinno być JĘKI]. Gdyby dał się zabić jak ojciec nie byłby taki zayebisty. I gdyby jęki były mu obce też nie byłby taki fajny. Ale najfajniejsza jest ta plebejska facjata. Tylko, że Sławek nie ma szans, bo go zamurowało.

Komentuje: Anna 2010-04-09 Sławek ma sporo patentów technologicznych, oraz systemów zarządzania. Jego zjeżdżalnie aquaparkowe są prawie w każdym fajnym mieście. Jako jedyny robił je w 3D inni dalej w przestarzałej 2D. Choć mógł w Ameryce sprzedać technologię to nie zrobił tego - prawdziwy patriota.

Komentuje: Norbert 2010-04-09 Wcale bym się nie zdziwił jakby kiedyś wyszło, ze Sławek odkrył system kradzieży mieszkań z udziałem magistratu, gdzie mordowano głównych najemców przy czym najpierw po cichu wmeldowywano im się. Milczenie CBA, SBŚ, ABW w tej horrorowej sprawie niejako potwierdza moja tezę.

Komentuje: Autor Z.J.P. 2010-04-09 Niezależna Wytwórnia Filmowa " Prostak" przedstawia film pt: "Paweł Finder ostatecznie pogrzebany"
http://www.youtube.com/watch?v=-ZLrOb3WhwA

WALCZĄCY Z KOMUNISTYCZNYMI ULICAMI W USTCE !
Po przybyciu z Emigracji z Wiednia po blisko 13 latach, (10 Lipca 1994 roku), miast zajmować się pokojowo, sadzeniem margaretek czy drzew - morwy, są w kilku kolorach owoce: białe, czerwone, czarne - to zajmowałem się komunistycznymi ulicami do tej pory przez 16 lat !

- Czy ktoś w Polsce może to udowodnić, tę determinację, walkę z komunistycznymi ulicami ?! - Chyba zasłużyłem sobie na Niebo, do Ogródu Pana Boga, by tam pisać wiersze o dobrych ludziach. Chciałbym się tam spotkać z poetą Zbigniewem Herbertem, z poetą Cyprianem Kamilem Norwidem, z poetą Kornelem Ujejskim, z poetą Edwardem Chudzyńskim, z pisarzem Józefem Mackiewiczem, z pisarzem Romualdem Dmowskim, z generałem Józefem Longinem Sowińskim, (jestem członkiem tego Rodu)... i z wieloma innymi Polakami - Patriotami. Chciałbym się spotkać z moim tatą Lucjanem Prusińskim... z moim dziadkiem Stanisławem Prusińskim... z moją babcią Katarzyną Sowińską... z moim dziadkiem Janem Sowińskim... z moim wujkiem Stefanem Sowińskim... z moją ciocią (matka chrzestna) Heleną Sowińską... z moją ciocią Wandą Sowińską...
Zygmunt Jan Prusiński, 9 Kwietnia 2010 r. Ustka.

Komentuje: Autor Z.J.P. 2010-04-09 Propozycja do Walki o Polskę !

Szanowny Panie Słamorze Salomonie !
W Imieniu Pomordowanych w Katyniu i wielu miejscach rdzennych Polaków, w Imieniu ZARZĄDU GŁÓWNEGO LIGII OBRONY SUWERENNOŚCI, O Ś W I A D C Z A M publicznie na łamach AFER PRAWA o Debatę na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - i nie chodzi mi o III i IV RP, ale kontynuowanie tej II Rzeczypospolitej, która przez wojny do dzisiaj została politycznie przerwana !

Panie Sławomirze Salomonie, możemy się spotkać we Wrocławiu i gdzie indziej też, miejsce nie jest ważne, ważna jest Debata o POLSKĘ która obecnie z Narodem umiera !!! (60 procent ludzi żyje w nędzy) ! - Czy Pan to widzi ? Okupanci doprowadzili do tego, że ludzie pracujący są niewolnikami ! Zostaje im 20 procent na własne codzienne wydatki ! Okupant okrada człowieka aż 80 procent jego pieniędzy. To są wszelkie świadczenia i podatki !

Panie Sławomirze Salomonie, czy chce Pan by w Polsce rozpętała się Wojna Domowa ???!!!

Z Poważaniem - Zygmunt Jan Prusiński, 9 Kwietnia 2010 r.
9 kwiecień 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

  

Archiwum

Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.
grudzień 5, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
Kiedy zostanie zatrzymana eksterminacja bialego czlowieka?
lipiec 18, 2007
kruzoe2
Zdekomunizować Roosevelta !!!
maj 9, 2007
marduk
Manowce politycznej moralności
styczeń 22, 2007
Olaf Swolkień
Rozbiór RP
sierpień 7, 2005
Bogusław
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Fundamentaliści protestancy w USA
wrzesień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
System wielobiegunowy
maj 22, 2005
przeslala Elzbieta
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
Demokraci wygrali wybory w USA
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
EBOR - kolejny skok na kasę
listopad 23, 2003
PAP
Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
Czego nie zdziałał w Stanie Wojennym to realizuje w TVN
grudzień 20, 2006
PAP
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
Szczyt bezczelności
listopad 11, 2003
Politycy
listopad 22, 2004
Delfiny dla arsenału nuklearnego Izraela
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media