ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
więcej ->

 
 

Przestępca, umożliwiający przestępcom decydować o naszym życiu

Belka wyciągnie konsekwencje

Prezydent Aleksander Kwaśniewski wręczył wczoraj 70 nominacji na stanowiska sędziów wojewódzkich sądów administracyjnych. Wśród nominowanych znalazły się trzy sędziny Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie: Bożenna Wacława Blitek, Małgorzata Maria Brachel-Ziaja oraz Maria Teresa Zawadzka.

- W dyskusjach nad polskim wymiarem sprawiedliwości stawiane są często pytania o dystans dzielący nas od europejskich standardów. Gdyby mierzyć go normami konstytucyjnymi i ustawami dotyczącymi ustroju sądownictwa, to na pewno nie mamy się czego wstydzić. W obu obszarach osiągnęliśmy wysoki poziom - powiedział Kwaśniewski.

Podkreślił jednak, że "znacznie gorzej" byłoby z oceną dostępności do sądów, szybkością rozpoznawanych spraw i oczekiwaniem na zadośćuczynienie. - Po latach zapaści polskie sądownictwo zaczyna mozolnie wychodzić na prostą, ale droga do sukcesu i do uznania społecznego jest jeszcze daleka - zaznaczył prezydent.

Kwaśniewski nawiązał także do ministra sprawiedliwości Marka Sadowskiego, który w ubiegłym tygodniu oddał się do dyspozycji premiera po publikacjach opisujących wypadek, w jakim uczestniczył 9 lat temu (w sprawie umorzono śledztwo ze względu na chroniący go wówczas immunitet sędziowski).

Prezydent powiedział, że z "tego wszystkiego" trzeba wyciągnąć konsekwencje. - Zapewne jak wróci premier, te konsekwencje zostaną wyciągnięte. Premier jest gotów do podjęcia decyzji, ale pozwólcie, że nie będę uprzedzał jego wniosków - zaznaczył.

Minister sprawiedliwości, wyjaśniając powody oddania się do dyspozycji premiera, powiedział w ubiegłym tygodniu, że robi to, ponieważ atak mediów na niego jest pośrednio atakiem na rząd. Premier Marek Belka zapowiedział, że decyzję w sprawie Sadowskiego podejmie po powrocie z urlopu.

(PAP)

A nominację Marka Sadowskiego na stanowisko Ministra Sprawiedliwości podpisał krasnoludkowy prezydent, krasnoludkowej Rzeczypospolitej?
18 sierpień 2004

 

  

Archiwum

Polski Front Narodowy
czerwiec 17, 2005
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
Talmud, Teologia Wygnania i Megalomania
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE
sierpień 31, 2002
PAP
"Poziomowanie wydziałów" - czyli zmiany w Urzędzie Miasta Krakowa
kwiecień 9, 2003
Artur Łoboda
Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
Wpływy z Unii Europejskiej. Koszty aneksji do UE (6)
marzec 28, 2003
Włodzimierz Bojarski
Afganistan i kara śmierci za odejście od Islamu
marzec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
MF chce emisji zagranicą w 2003 roku w wysokości 11,6 mld zł
wrzesień 20, 2002
MF
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
Death of Saddam Hussein in New World Order
styczeń 19, 2007
Arshi Khan, The Milli Gazette
Żydzi i rewolucja
październik 24, 2007
Izrael Szamir
Jak zabito Serbię
luty 19, 2008
Jan Engelgard
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
marzec 6, 2009
tłumacz
Ponad 130 ofiar głodu na północy Argentyny
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
Obrazy na murze zostają, parking pod Wawelem znika
listopad 28, 2005
gazeta.pl
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media