|
Szczepienia jak socjalizm
|
|
Szczepienia są jak socjalizm, który wmawiał własnym obywatelom, że "już dawno byśmy osiągnęli dobrobyt - gdyby nie coś tam...."
W ZSRR tym czymś była konieczność "utrzymywania takich nierobów jak - Polacy, Czesi, Węgrzy i inne narody "bloku komunistycznego".
Niedługo dowiemy się, że "szczepienia na kowid już dawno przyniosłyby światu dobrobyt - gdyby nie te "warchoły", które nie chcą się zaszczepić."
Prawda historyczna jest taka, że tylko dzięki postępowi technologicznemu - z którego częściowo korzystały kraje komunistyczne - wzrastał w nich poziom życia".
Gdyby wszystko zależało od ideologii - to w tych krajach byłaby nędza - jak w niektórych Krajach afrykańskich - gdzie nie dotarła technologia.
Dokładnie tak samo jest ze szczepieniami.
Oszuści wmawiają Ludzkości, że "nie byłoby chorób - gdyby wszyscy się zaszczepili".
Dowodem ma być oszukańcze twierdzenie, że rzekomo "szczepienia chronią przeciwko chorobom".
Prawda jest taka, że i w tym wypadku postęp technologiczny - umożliwiający radykalną poprawę higieny osobistej - spowodował mniej epidemii.
Kowidyzm będzie trwał tak długo - aż nie zostanie obalony.
I dziwi mnie, że do tej pory nie powstały organizacje do walki z tym bandytyzmem.
Już widać, że legalną drogą tej wojny się nie wygra.
|
|
22 grudzień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Syneczek Kornela zapowiedział, że w drugi dzień świąt szczepionki dotrą do Polski, a Ursula von coś tam, ogłosiła, że szczepienia w krajach unii zaczną się 27 grudnia. Czyli pilnują tego okultystycznego rytuału zapowiedzianego wcześniej. Dodała ta Ursula, że to nam pozwoli przerzucić w księdze tego roku kartę z covid-19.
Przerzucić kartę. A co jest zapisane na następnej i następnych. Oni w niczym nie kłamią. Tylko trzeba uważnie słuchać tych przekazów.
Co wiąże się z datą 27 grudnia 2020, że ma to dla nich takie znaczenie? |
|
2020-12-22
Magellan
|
 |
|
|
ps
może chodzić o to, że rozłożenie w czasie początku tych szczepień mogłoby skutkować tym, że ujawnienie skutków niepożądanych mogłoby rodzić odpowiedzialność tych, którzy mieli by zacząć później. A tak, wszyscy jednego dnia, to i odpowiedzialność zbiorowa i solidarna. |
|
2020-12-22
Magellan
|
|
|
|
Aksjomaty Polskości - kultura
marzec 12, 2007
Artur Łoboda
|
Bez polemiki: Świat nie jest taki zły
kwiecień 29, 2007
Marek Olżyński
|
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
|
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
|
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
|
Czy poza UE nie ma zbawienia
marzec 31, 2003
ks. Czesław Bartnik
|
LIST OTWARTY - Wojciecha Sumlińskiego
sierpień 1, 2008
Wojciech Sumliński
|
Jak rozpętano trzecią wojnę światową
sierpień 9, 2006
Wied?min
|
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
|
"Raport mniejszości"
czerwiec 24, 2005
piotrek gilek
|
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
|
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
|
W 66 rocznicę śmierci Romana Dmowskiego
grudzień 31, 2004
|
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
|
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
|
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
|
Kto zna, kto widział?
luty 7, 2003
A@A
|
Prezydent u amerykanskich Żydów
październik 1, 2007
przesłała Goska
|
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|