ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"HONOR I GNIEW" - Lech Makowiecki & ZAYAZD 
24 luty 2013     
żydzi to wiedzą 
4 maj 2018     
Jeden wieczór z życia mężczyzny. 
20 maj 2013      Janusz Zagajewski
pytanie i odpowiedź.  
24 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Zrozumieć szczegóły polityki 
11 styczeń 2010      Artur Łoboda
Fanatyzmu ciąg przyczynowo skutkowy 
21 styczeń 2013      Artur Łoboda
Pewnego dnia o świcie...  
11 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Dzisiaj produkcja maseczek przekracza kwalifikacje Rządu PiS 
6 kwiecień 2020      flyingTV EU
Dr Morse o wielkim układzie limfatycznym 
7 sierpień 2020      soczkujemy
Nowa wersja historii na WP.PL 
23 maj 2019     
Boże, chroń nas przed takimi przyjaciółmi 
1 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Wzmożone lesbijstwo to skutek wojny kulturowej przeciwko Narodowi Polskiemu 
21 luty 2013      Artur Łoboda
Permanentny zamach stanu to system europejski 
8 styczeń 2017     
40 lat i nic się nie zmieniło. A nawet jest gorzej.  
5 czerwiec 2012      Artur Łoboda
Zbrodnia urzędnicza 
4 kwiecień 2020     
Dla nich jesteście idiotami 
10 lipiec 2015      Artur Łoboda
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE DZISIAJ (Część I z III) (Lumpen)kultura, nauka oraz religia we współczesnej Polsce widziana w św 
30 maj 2009      Marek Głogoczowski
Gra o wysoką stawkę 
4 styczeń 2017     
Mordercy pozostają bezkarni 
1 grudzień 2022      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część osiemnasta 
26 luty 2022      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Polityk UE: traktat pandemiczny WHO oznaczałby „zniesienie demokracji”

 
„Znoszenie demokracji przez globalne elity trwa… To jest nie mniej niż pozbawienie praw obywatelskich”

 
 11 maja niemiecka posłanka do Parlamentu Europejskiego (MEP) Christine Anderson wygłosiła mocne przemówienie przeciwko nowo zaproponowanemu traktatowi pandemicznemu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), ostrzegając:
„Znoszenie demokracji przez globalne elity trwa nadal. ”
 
„3 marca Komisja Europejska została upoważniona… do renegocjacji traktatu ze Światową Organizacją Zdrowia w imieniu państw członkowskich. 
Pod pozorem poprawy globalnej reakcji na pandemię plan polega na umożliwieniu WHO przejęcia władzy wykonawczej państw członkowskich w przypadku pandemii” – wyjaśnił Anderson. 
„Przyznanie uprawnień rządowych niewybranemu organowi jest dokładnym przeciwieństwem demokratycznego środka i odbiera ludziom możliwość pociągania urzędników do odpowiedzialności”.
 


„To nie mniej niż pozbawienie ludzi praw.  Błagam, róbcie  to, do czego zostaliście  wybrani” – napominała swoich kolegów. 

„Przyjrzyj się temu i chroń prawa ludzi”.



https://youtu.be/fK1hf30BXUY


Anderson wezwała obywateli do „napisania do swoich europosłów [i] poinformowania ich, że nie będziecie tolerować pozbawienia waszych praw do demokratycznego odwołania się. 
Poinformujcie ich, że żaden poseł do PE, który to popiera lub głosuje na to, nigdy więcej nie otrzyma Waszego głosu”.
 
 
Jak wyjaśnia petycja LifeSite przeciwko proponowanemu traktatowi,
„Oczekuje się, że 194 państwa członkowskie reprezentujące 99% światowej populacji podpiszą traktaty pandemiczne z WHO, które pozwolą [Dyrektorowi Generalnemu WHO] Tedrosowi lub każdemu przyszłemu Dyrektorowi Generalnemu dyktować dokładnie, w jaki sposób naród zareagowałby na nową epidemię choroby, którą uważają za pandemię. 
Ten atak na suwerenność narodową nie będzie zaskoczeniem dla tych, którzy przez lata słuchali elit, takich jak Klaus Schwab i Bill Gates, dyskutujących o ich wizji centralizacji władzy w organizacjach globalistycznych, takich jak Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), WHO i reszta Organizacji Narodów Zjednoczonych”.
 
W  komunikacie prasowym  z dnia 21 grudnia 2021 r. WHO ogłosiła, że ​​„Światowe Zgromadzenie Zdrowia zgodziło się na rozpoczęcie globalnego procesu … ustanowienia międzyrządowego organu negocjacyjnego (INB) w celu opracowania i negocjowania konwencji, porozumienia WHO lub innych międzynarodowy instrument dotyczący zapobiegania pandemii, gotowości i reagowania”.
 
„Przedstawiciele Bidena złożyli poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych WHO (IHR), które dawałyby dyrektorowi generalnemu prawo do zgłaszania stanów zagrożenia zdrowia w dowolnym kraju, nawet jeśli jest to kwestionowane przez dany kraj”, zauważa LifeSite w petycji. 

„Te poprawki, które byłyby prawnie wiążące na mocy prawa międzynarodowego, zostaną przegłosowane przez Światowe Zgromadzenie Zdrowia (organ zarządzający WHO) na specjalnej konwencji, która odbędzie się w dniach 22-28 maja i przygotują grunt pod pełnoprawny traktat pandemiczny do uchwalenia”.
 

Nacisk na ratyfikację międzynarodowego „traktatu pandemicznego” pojawia się, gdy media podnoszą ostatnie przypadki ospy małpiej w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Rząd USA zamówił miliony dawek szczepionki przeciwko ospie i ospie małpiej – którą Agencja ds. Żywności i Leków zatwierdziła we wrześniu 2019 r. – w tydzień.
 
 
W wywiadzie z 15 maja dla wolnościowej organizacji Vox Liberatis Anderson powiedziała:
"To nie tak ma działać demokracja, ponieważ odbieracie ludziom możliwość rządzenia dla dobra ludzi".
 
Wyjaśniła, że o ile ludzie mają pewien wpływ na urzędników wybieranych w wyborach, o tyle władza nad urzędnikami niewybranymi nie istnieje.
"Jeśli ten traktat przejdzie, można całkowicie pogrzebać demokrację; to już koniec".
 
„Ale jak zamierzasz wystąpić przeciwko WHO?” Zapytała Anderson. 

– Chodzi mi o to, że nie możesz ich pociągnąć do sądu; nie możesz grozić… że już ich nie wybierzesz.”

"Nie dbają o to.
Są finansowani przez najbogatszych z najbogatszych ludzi na świecie" - dodała.
"Nie obchodzi ich to, mają wszystkie pieniądze i nie dbają o prawa podstawowe czy demokrację.
Jeśli mówią: zostaniesz w domu tak długo, jak ci powiem, to zostaniesz".

Anderson ponownie zaapelowała do obywateli UE o kontakt z eurodeputowanymi. 
„Daj im do zrozumienia, że ​​nie będziesz chciał, aby ktokolwiek odebrał ci jakiekolwiek prawa” – powiedziała.


Źródło:

www.lifesitenews.com/news/eu-politician-who-pandemic-treaty-would-mean-the-abolition-of-democracy/?utm_source=top_news&utm_campaign=usa
22 maj 2022

Clare Marie Merkowsky 

  

Komentarze

 

W przypadku małpiej ospy wystarczy tak uporczywie a bezsensownie stosowana kwarantanna. Zboków pozamykać i odizolować od reszty społeczności, bo przenosi się ona drogą, za przeproszeniem, płciową! Chorych zwyczajnie leczyć lub leczyć zwyczajnie.

Po drugie primo należy rozwikłać dlaczego 'epidemie' XXI wieku są odzwierzęce!? Cóż niezwykłego stało się w ostatnim czasie, że ludzkość spokojnie koegzystująca ze światem zwierzęcym raptem jest W POOOTWORNYM NIEBEZPIECZEŃSTWIEEE i czy cymbałom tak twierdzącym można oddawać rządy świata, pomijając póki co kwestię demokracji!?

Przypuszczam niestety, że 'polska luckość' wysiadująca kanapy z miską preparowanego ryżu i pifkiem za 500, z gałami wlepionymi w TVN, w ogóle nie zauważy problemu i nawet boleśnie a przymusowo zaszczepiana nie ocknie się.

2022-05-22
hens

  

Archiwum

"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
Dezodorant czy mydło? - Agencje PR dla zmiany wizerunku koropracji lekarskiej
styczeń 25, 2006
Adam Sandauer
Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ponowne Zagrożenie Polski Bombardowaniem Nuklearnym
luty 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
Wnioski są zatrważające
grudzień 16, 2002
Piotr Mączyński
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
*Wilhelm Gustloff*, statek niby-pasażerski
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
Kaliningrad and the Shield missiles in Poland
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Bzdety : "zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
LaRouche o najważniejszych kwestiach po wyborach 7 listopada
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Złodzieje pobożni, złodzieje bezbożni
Kapitalizm (4)

lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
Sześć województw to enklawy dziecięcej biedy
grudzień 2, 2002
PAP
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media