|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
więcej -> |
|
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
|
|
APEL Z KAZACHSTANU
Przewodniczących Związku Polaków w Kazachstanie do uczestników V Międzynarodowej Konferencji Polonijnej na Uniwersytecie Szczecińskim.
My, przewodniczący Związku Polaków w Kazachstanie, zwracamy się do społeczeństwa polskiego, Polonii zagranicznej, przewodniczących oraz członków rządzących partii i ruchów politycznych oraz opozycji, przewodniczących władz centralnych i miejscowych, posłów Sejmu RP oraz sejmików wojewódzkich, senatorów, do wszystkich ludzi wierzących w Polsce i za granicą, dla których wiara w Boga Pana Naszego i Naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa jest sensem życia, do środków masowego przekazu - mediów, o zwrócenie uwagi na losy Polaków w Kazachstanie, o pomoc w odzyskaniu naszej Ojczyzny - Polski.
W latach 30. reżym sowiecki nadawszy Polakom statusu "wroga wewnętrznego" przemocą deportował nas z terytorium I Rzeczypospolitej do Kazachstanu, gdzie staliśmy obiektem brutalnej i bezlitosnej politycznej, religijnej i kulturowej zemsty za przynależność do polskiej nacji. Wśród dziesiątków innych narodów również deportowanych do Kazachstanu prześladowania i ograniczenia w prawach Polaków utrzymywały się aż do rozpadu Imperium Sowieckiego, ponieważ w stosunku do Polaków istniała ogólna zasada, że "każdy Polak to ukryty wróg".
Teraz żyjemy w nowym niepodległym państwie, jakim jest Kazachstan, który buduje swoją politykę państwową i narodową na podstawie muzułmańskiej kultury i języka kazachskiego. Przeżyliśmy w latach 20.-30. przymusową ukrainizację, po deportacji do Kazachstanu - przymusową rusyfikację, i obecnie znowu stanęliśmy przed alternatywą nowej, tym razem muzułmańskiej asymilacji. Prosimy każdego, kto ma polskie serce, rozważyć, czy chciałby on takiego losu dla swoich dzieci i wnuków.
Rządy państw, których narodowości zamieszkują terytorium Kazachstanu, zrozumiały zaistniałą sytuację tuż po rozpadzie Związku Sowieckiego i rozpoczęły planowy powrót swoich rodaków do Ojczyzny; Niemcy wywiozły 950 tys. Niemców z 1 mln 200 tys. deportowanych; Grecja - 48 tys. z 51 tys., Izrael - 60 tys. Żydów z 74 tys., Rosja, Białoruś i Ukraina - 1 mln 500 tys., a 15 września br. rosyjska delegacja rządowa ponownie w Ałmaty oświadczyła o kolejnych 500 tys. ludności słowiańskiej, które planuje repatriować do Rosji, itd. Polska na dzień dzisiejszy repatriowała tylko 1600 osób z 50 tys. Polaków zamieszkałych obecnie w Kazachstanie.Te liczby rodzą nie tylko gorycz, rozczarowanie i żal u Polaków w Kazachstanie jak również zdumienie, a nawet pogardę przedstawicieli innych narodów obojętnością władz polskich wobec losów swoich rodaków.
My, przewodniczący Związku Polaków w Kazachstanie, po spotkaniach z rodakami w miastach i województwach Polski, zobaczyliśmy współczucie i chęć pomocy nam w odzyskaniu Ojczyzny.
Główną przeszkodą w urzeczywistnieniu tego jest specjalnie sformułowane wykrętne ustawodawstwo, które traktuje nas nie jako organiczną część narodu polskiego, powrót której do Macierzy powinien stanowić pierwszorzędny obowiązek państwa, ale jako obcokrajowców ze wszelkimi wynikającymi stąd konsekwencjami. Nawet nasze dzieci, które ukończyły w Polsce studia, po 4-6 latach pobytu w Kraju nie mogą uzyskać statusu repatriantów i obywatelstwa i zmuszone są wracać do Kazachstanu, gdzie ich wykształcenie nikomu nie jest potrzebne. A delegacje rządowe z Polski natychmiast po wylądowaniu samolotu zaczynają nam wmawiać, jak jest w Polsce ?le i jak jest w Kazachstanie dobrze. Oczekujemy, iż problem Polaków w Kazachstanie nareszcie będzie zauważony nie tylko przez społeczeństwo polskie, ale również przez Polonię zagraniczną z odpowiednim oddziaływaniem na organy ustawodawcze i wykonawcze w Kraju. Prosimy o zrozumienie tego faktu, że praktyczna realizacja narodowej polityki rządu kazachskiego o przechodzeniu na język kazachski w administracji, szkolnictwie, wyższych uczelniach i innych dziedzinach życia społecznego, jak również narastające wymaganie społeczeństwa kazachskiego o zmianie swojej słowiańskiej kulturowo-cywilizacyjnej identyczności na azjatycką turecko-muzułmańską, pozbawia obecnie żyjącą ludność polską i następne pokolenia jakichkolwiek perspektyw życiowych i zmusza ponownie zwracać się do swojej Ojczyzny Polski z prośbą o aktywizację polityki i praktyki repatriacyjnej chociażby do liczby: 450-500 rodzin na rok. Bo tylko w powrocie do Polski widzimy wyjście od perspektywy wynarodowienia i zaginięcia jako organicznej części Narodu Polskiego.
Przyjęte na posiedzeniu Rady Koordynacyjnej Związku Polaków w Kazachstanie 15 września 2006 r.
Członkowie Rady Koordynacyjnej Związku Polaków w Kazachstanie, Przewodniczący Stowarzyszeń Polskich w obwodach i miastach w Kazachstanie: W. Świncycki, T. Jankowski, K. Tkaczuk, A. Swaryszewski, A. Pawłowski, R. Gicewicz, S. Kłopotowska, N. Malicka, S. Tarnopolski, W. Kaniewski, H. Cybulska, N. Nowkszonowa, H. Rogowska, I. Pawlukiewicz, Prezes Związku Polaków w Kazachstanie Jan Zinkiewicz.
|
|
13 listopad 2006
|
|
W imieniu prezesa Zinkiewicza
|
|
|
|
Retrospekcja, czyli rzecz o obłudnikach
kwiecień 4, 2006
Marek Olżyński
|
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
Terror „911” w USA: fakty dziwniejsze niż fikcja
październik 13, 2004
Marek Głogoczowski
|
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
|
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
|
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
|
Kanibale
wrzesień 16, 2003
|
Przemilczana prawda o stanie wojennym
(dr Leszek Skonka)
grudzień 14, 2004
dr Leszek Skonka
|
Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
|
A teraz rząd światowy
grudzień 10, 2008
Gideon Rachman
|
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
|
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
|
2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 21, 2009
tłumacz
|
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
|
Żywot człowieka NIEpoczciwego
czyli -
Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
|
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
|
mafijne zwyczaje
lipiec 12, 2003
® © Mirosław Krupiński
|
Mittal Steel Poland zwolni kilka tysięcy pracowników
styczeń 25, 2007
|
więcej -> |
|