|
Może i *luckość by powalczyła, tylko nie wie co to za wróg i gdzie on jest
|
|
Najodważniejsi nie śmią nazwać ich ŻYDAMI i wskazać jako wrogów ludzkości. Dlaczego? Bo to nie tylko jest GŁĘBOKIE PAŃSTWO ale także PŁYTKIE PAŃSTWO czyli władza na widoku, np. w 'polsce' do niedawna PiS (amisyjoniści) a teraz PO czyli stara dobra żydobolszewia (na domiar złego zblatowana z poenerdowską IV Rzeszą z planem dokonania V Rozbioru Polski i włączenie jej do *Pederacji Europejskiej Domu Niemieckiego).
ONI w 'polsce' już nie muszą się konspirować, od kiedy GŁOWA PAŃSTWA POLSKIEGO nazwał 'ten kraj dwóch narodów' POLINem, a jego obywateli PÓŁ-żydami czyli SEMI-tami. I te SEMI-LACHY wybrały tego parcha po raz kolejny na swojego KRÓLA! Więc on już nie musi być GŁĘBOKIM PAŃSTWEM!
Natomiast w takich Stanach 'płytkie państwo' na rozkaz 'głębokiego państwa' właśnie wysyła pół swojej armii, żeby do końca zatłuc Palestyńczyków! KAŁboje nie potrafią zrozumieć, jakim cudem jednocześnie mają wspierać broniącą się przed agresorem ukrainę i agresywny izrael zajmujący ziemie Palestyńczyków. Ale jednak karnie to robią!
Ten cud polega na tym, że i w jednym i drugim przypadku po prostu walczą o interesy ŻYDOWSKIE! CZYLI PO PROSTU O INTERESY!
A kto nie chce się przyłączyć po dobroci, ten dostanie szczepionkę! Stąd potrzeba istnienia 5G, żeby w czasie rzeczywistym żydzi wiedzieli komu co wstrzyknąć. Bo to jest III WŚ, pierwsza bez wrogów zewnętrznych, pierwsza w której morduje się własną ludność. Bo wrogów zewnętrznych już nie ma, wszędzie rządzą ONI, ŻYDZI.
A ci wrogowie, którzy ewentualnie gdzieś tam istnieją sami zgłaszają się do NICH publikując swoje dane i swoje zamiary w ICH MEDIACH, np. w INTERNECIE! To tak, jakby AK nawoływała do walki z niemcami publikując wezwania, miejsca zbiórki i plany akcji w Biuletynie Gestapo. Ba, nawet zbiórki pieniędzy na broń organizowałaby w siedzibach Gestapo. Bo jak nie tam, to gdzie?
Przecież ten portal też może zniknąć po prostu z dnia na dzień, prawda!? I wtedy można będzie pogadać jedynie z sąsiadem, choć to też ryzykowne.
Wniosek: Nie ma innej rzeczywistości niż ŻYDOWSKA, zwłaszcza po zblatowaniu się parchów z ŻÓŁTKAMI!
Ale co ja tam wiem...
|
|
23 październik 2023
|
|
hens
|
|
|
|
Ma Pan rację, ale proszę pamiętać, że Żydki też K O M U Ś służą.
To już są demony, które na tej planecie funkcjonują samopas.
Proszę mi wierzyć, że one naprawdę istnieją i działają przez nas.
W pierwszej kolejności musimy się od ich wpływu wyzwolić, a wtedy przestaniemy być żerowiskiem dla ich sług wszelakich, w tym Żydków. |
|
2023-10-23
Magellan
|
 |
|
|
"Kompromitacja wszelkich demokracji z demokracją szwajcarską na czele" czyli "Test kowidowy został oblany przez większość ludzi na ziemi i przez wszystkie demokracje (łącznie z demokracją bezpośrednią w Szwajcarii), które okazały się tylko fasadami ukrywającymi władcę prawdziwego: rząd światowy, który jeszcze pozostaje w cieniu ale lada moment się ujawni!" - tinyurl.com/jd57mjkd.
|
|
2023-10-24
hens
|
|
|
|
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
|
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
luty 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego
sierpień 28, 2006
|
Emisje w euro, frankach i jenach
grudzień 23, 2003
Katarzyna Siwek
|
"Wojna w Iraku zagraża losom ludzkości"
marzec 22, 2003
PAP
|
Wielki mit pod nazwą Unia Europejska - padł.
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
SIERPNIOWE WSPOMNIENIA
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Wychodzi szydło z worka
sierpień 10, 2006
|
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Euroentuzjaści czyli strach przed wolnoscią
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
|
Dług Polski
luty 27, 2006
Goska
|
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
|
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
|
Czynsz
kwiecień 29, 2005
|
Świat unijnych iluzji
kwiecień 15, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
|
|