|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
więcej -> |
|
PiS wybrał kandydata na prezydenta Krakowa
|
|
Dyrektor krakowskiego oddziału IPN prof. Ryszard Terlecki jest kandydatem PiS na stanowisko prezydenta Krakowa. Jego nominację ogłoszono dziś podczas konwencji programowej PiS w Krakowie.
W partii długo się zastanawiano, na którego kandydata postawić. Pierwotnie w wyborach miał wystartować senator Piotr Boroń, ale słabo wypadł w sondażach. Rozważano też kandydaturę ministra Zbigniewa Wassermanna, ale ten nie bardzo miał ochotę przenosić się ze stolicy do Krakowa. Ostatecznie wybrano Terleckiego.
Jak powiedział uczestnikom konwencji Terlecki, "Kraków wymaga wspólnego wielkiego wysiłku i potrzebuje wielkiej energii, by nie był miastem zaniedbanym". Podkreślił, że to, czy się to uda, zależy od wszystkich mieszkańców. Zapowiedział troskę o zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców, działania na rzecz radykalnej poprawy komunikacji i stanu dróg oraz stworzenie konsekwentnego, rozpisanego na lata i miesiące nowego planu zagospodarowania miasta. Terlecki powiedział także, że "Kraków to coś więcej niż wielkie miasto" i zapowiedział działania, by Kraków "był jedną z duchowych stolic tera?niejszości i przyszłości".
Kandydata popierali podczas konwencji minister koordynator służb specjalnych Zbigniew Wassermann i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. - Jestem głęboko przekonany, że nie przegramy. Jestem głęboko przekonany, bo mamy doskonałego kandydata, ale przede wszystkim mamy kapitalnych wyborców. Państwo już daliście tego dowody. Państwo powodujecie, że nie liczą się dla nas warunki, w jakich działamy, ale liczy się satysfakcja z waszego poparcia - mówił Wassermann wśród burzliwych oklasków.
Majchrowski oskarża Ziobrę o zniesławienie
Ziobro w swoim wystąpieniu odnosił się do konkurenta Terleckiego w wyborach - obecnego prezydenta Jacka Majchrowskiego. Powołując się na dane statystyczne i informacje medialne wykazywał, iż nie spełniły się przedwyborcze zapowiedzi Majchrowskiego z poprzedniej kampanii: obniżenia przestępczości i ograniczenia korupcji oraz rozwoju komunikacyjnego miasta. - Kraków potrzebuje prezydenta, którego będzie cechowała roztropność i odpowiedzialność, i który będzie chciał zmieniać. Człowieka kompetentnego i silnej woli - mówił o Terleckim.
Ryszard Terlecki urodził się w 1949 w Krakowie. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, profesor zwyczajny w Instytucie Historii PAN. Prorektor Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum. Autor książek, publicysta, redaktor i współpracownik wielu czasopism, m.in. współzałożyciel "Czasu Krakowskiego", a w latach 1996-1998 redaktor naczelny dziennika "Nowiny" w Rzeszowie. W latach 1998-2002 radny miasta Krakowa. Od 2000 r. naczelnik Biura Edukacji Publicznej w krakowskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej, od 2006 roku dyrektor tego Oddziału.
Znany jako zwolennik lustracji; w 2003 roku upublicznił znalezioną w IPN teczkę swojego ojca, cenionego pisarza historycznego Olgierda Terleckiego, który okazał się wieloletnim tajnym współpracownikiem SB. Przy tej okazji Terlecki wyjaśniał na łamach "Rzeczpospolitej", że należy "rozjaśniać mroczne zakamarki niedawnej przeszłości". "Dokumenty wskazują, że mój Ojciec był jednym z trybów maszynerii zła. Mam nadzieję, że równocześnie był jej ofiarą" - pisał.
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
|
|
17 wrzesień 2006
|
|
|
|
|
|
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
listopad 19, 2008
|
"Człowiek roku"
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
|
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
|
Katastrofa na wschodzie
sierpień 6, 2006
Adam Wielomski
|
Zamiast relacjonować, media generują konflikt
październik 24, 2004
Adam Sandauer
|
"Mnożenie dobra"
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
|
IV Rzeczpospolita Ludowa?!
kwiecień 30, 2006
|
Umarł marksizm, niech żyje nihilizm?
listopad 3, 2007
Jerzy Rachowski
|
Chamstwo, srebrniki, negocjacje i niechciane podziękowania
grudzień 20, 2002
PAP
|
"Krew jego spadnie na nas i na syny nasze"
Politycznego szantażu wobec Husajna ciąg dalszy
luty 9, 2003
zaprasza.net
|
USA-Izrael
wrzesień 12, 2007
Paul Findley
|
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
Polityczna poprawność
lipiec 12, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
List A. Sołżenicyna do Serbów...
luty 26, 2008
marduk
|
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Równi... do czasu
czerwiec 9, 2008
|
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
|
Zmarł Aleksander Sołzenicyn...
sierpień 6, 2008
tłumacz
|
więcej -> |
|