ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Samorzutne wezwania o walkę z islamem 
10 styczeń 2015      Artur Łoboda
Ja Was nie chcę budzić... 
14 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Problem Stwarzania/Zagłuszania Informacji - Część Pierwsza HILOZOA (666) jako Stwórca DI  
3 sierpień 2009      Marek Głogoczowski
Uczczenie w ciszy 
11 lipiec 2016      Artur Łoboda
Szlachetne zdrowie 
24 luty 2015      Artur Łoboda
Ordery 
13 wrzesień 2018     
Promieniowanie bezprzewodowe z urządzeń mobilnych powodujące PRAWDZIWĄ SZKODĘ dla ludzi 
17 kwiecień 2022      Mary Villareal
Sprawiedliwy wśród bankierów świata 
28 kwiecień 2020     
Żydowska mowa nienawiści 
18 luty 2019     
Wdrożenie 5G: promieniowanie EMF, niszczący wpływ na zdrowie, konsekwencje społeczne i ekonomiczne. Zbrodnie przeciwko ludzkości? 
21 styczeń 2022      Richard Gale i dr Gary Null
Musk mówi, że druga dawka wzmacniacza mRNA go zmiażdżyła. W tym czasie debata na temat szczepionek rośnie na całym świecie 
25 styczeń 2023     
Ciekawe co zrobił prof. Talar, komu podpadł, że ma kłopoty? 
29 sierpień 2020      Alina
Większość pielęgniarek szpitalnych gwiżdże na „przytłaczającą” liczbę zawałów serca i zakrzepy krwi występujące u w pełni zaszczepionych 
2 styczeń 2022      Ethan Huff
Liberalizm nas zabije 
5 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
A TY POSZEDŁEŚ TAM... Pamięci Zbigniewa Wodeckiego 
26 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Znaleźć się pośród ludzi i nieludzi 
23 marzec 2017      Jolanta Michna
Co wiem (i czego nie wiem) o SARS-CoV-2  
26 czerwiec 2021      Edward Curtin
Odróżnić lewicę od agentury 
27 czerwiec 2013      Artur Łoboda
W Tanzanii też nie ma pandemii, bo tak ogłosił prezydent 
8 wrzesień 2020      Alina
Folksdojcz królem Europy! Tusk nie jest naszym kandydatem i został narzucony Europie przez Niemców 
9 marzec 2017      Warszawska Gazeta

 
 

COVID-19: globalna operacja finansowa

 
Zjawiska COVID nie można zrozumieć bez zrozumienia nietransmitowanego w telewizji bezprecedensowego załamania finansowego w latach 2019-2020, zagrażającego całemu światowemu systemowi finansowemu.
 
Historia pandemii Covid-19 nie ma większego sensu, gdy patrzy się na nią przez pryzmat zdrowia, bezpieczeństwa i nauki. 
Patrząc jednak przez pryzmat pieniędzy, władzy, kontroli i transferu bogactwa, wszystko to ma sens.
 
Blokady, obowiązkowe kagańce, dystans antyspołeczny i mnóstwo dodatkowych środków nie przyczyniły się do ochrony ani poprawy zdrowia publicznego – nigdy nie zostały do ​​tego zaprojektowane.
 
Liczne mandaty zrodzone na początku scenariusza Covid-19 miały na celu celowe rozbicie światowej gospodarki i zmiażdżenie małych firm, a także złamanie ludzkich umysłów, woli i tkanki społecznej, aby „odbudować lepsze społeczeństwo”, które odpowiada dystopijnym wizjom psychopatów prowadzących tę wojnę klasową.
 
Pożądanym rezultatem jest utopia miliarderów, w której będą posiadać i kontrolować planetę w postaci techno-feudalnego lenna, w którym cyfrowo napiętnowana ludzkość jest regulowana jak bydło w super-inwigilowanej technokracji.
 
Tym, co ten sfabrykowany kryzys dogodnie kamufluje, jest to, że znajdujemy się w środku planowanego całkowitego załamania gospodarczego – załamania, które było nieuniknione.
 
Moment oszustwa COVID stał się konieczny, ponieważ rynki światowe stanęły w obliczu nagłego kryzysu zadłużenia jesienią 2019 r., który pojawił się na dawniej płynnych rynkach: rynkach repo, rynkach pieniężnych i rynkach walutowych.
 
Zachodnie rządy zaczęły gorączkowo ratować ten upadający system, powstrzymać to kataklizmiczne osuwisko, ratować dużych inwestorów i proaktywnie instalować infrastrukturę bezpieczeństwa, aby kontrolować nieuchronny chaos społeczny wynikający z tego upadku. 
Po okresie hiperinflacji nastąpiłby globalny reset finansowy, niszczący zarówno wartość długu, jak i odpowiadające mu papierowe roszczenia.
 
Jesienią 2019 r. system finansowy znajdował się już w zaawansowanej fazie upadku, co ilustruje przejęcie przez Fed rynku repo we wrześniu w celu zwarcia repokalipsy. 
Ten upadek zaczął się na dobre w sezonie 2008/2009, a podejmowane przez ostatnie półtorej dekady próby uratowania tego skorumpowanego systemu gospodarczego tylko opóźniły to, co nieuniknione.
 
Jesienią 2019 r. kryzys zaczął się ponownie gwałtownie fiksować.
 
Dramatyczny spadek produkcji przemysłowej charakteryzował kryzys bankowy z sierpnia 2019 r. – tak zwany kryzys repo, kiedy nagle banki zaczęły odmawiać amerykańskich instrumentów dłużnych jako zabezpieczenia pożyczek jednodniowych, zmuszając Rezerwę Federalną do wkroczenia i wydrukowania pieniędzy na pokrycie tego ogromnego niedoboru.
 
Rynek repo polega na tym, że banki pożyczają pieniądze każdego dnia, aby mieć określony procent płynnych aktywów na koniec każdego dnia, aby spełnić określone wymagania powiernicze.
 
Mniej więcej w połowie września Fed zaczął pompować 10-20 miliardów dolarów dziennie na rynek repo, aby utrzymać stopy procentowe na niskim poziomie, aby banki mogły pożyczać pieniądze, aby utrzymać się na rynku. 
Nawet jeśli Fed pompował dziennie 10 miliardów dolarów na rynek repo, to wciąż było za mało.
 
Na początku marca Fed pompował 100 miliardów dolarów na rynek repo, aby powstrzymać ten egzystencjalny kryzys.
 
Po prostu wszyscy na Wall Street byli obciążeni ogromnym długiem i trzymali amerykańską gotówkę, aby obsłużyć ten dług, odmawiając finansowania zakupu walut obcych, a następnie waluty amerykańskiej, gdy rynek repo zamarł na 10% oprocentowaniu jednodniowych pożyczek repo. 
Amerykańskie obligacje skarbowe, a nawet amerykańskie bony były odrzucane jako zabezpieczenie transakcji repo.
 
W marcu 2020 r. kryzys płynności rozprzestrzenił się z pierwotnych rynków dealerów (banki TBTF i fundusze hedgingowe zostały uratowane we wrześniu) na wszystkie inne akcje, towary, obligacje, zabezpieczone zobowiązania kredytowe, papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką, fundusze inwestycyjne, fundusze giełdowe, a także różne schematy Ponziego, takie jak strukturyzowane produkty pochodne, będące przedmiotem obrotu na zastrzeżonych platformach, reprezentujące do kilku tysięcy bilionów dolarów.
 
Kiedy amerykańskie obligacje skarbowe stały się niepłynne z powodu gwałtownego wzrostu publicznego, ale głównie prywatnego długu dolarowego, nawet gdy FED wysysał gotówkę z rynków finansowych, rozpętało się piekło.
 
Całego House of Cards, który upadał przez sześć miesięcy, nie można było zatrzymać, więc histeria COVID została sfabrykowana, aby pokryć 10-15 bilionów dolarów ratowania FED w gotówce i podwyżkach akcji za pośrednictwem stałych operacji otwartego rynku (POMO) - fantazyjne sposób powiedzieć, że Fed kupuje obligacje skarbowe, pompuje pieniądze na rynki finansowe i rozdaje gwarancje wartości zabezpieczeń wykorzystywanych w strukturyzowanych instrumentach pochodnych.
 
Gra końcowa, która jest obecnie w toku, polega na wykupieniu przez banki centralne (Fed) całego toksycznego, bezwartościowego długu funduszy hedgingowych i banków, w tym 1,5 biliona instrumentów pochodnych, a następnie przeniesieniu długu do skarbu państwa jako dług państwa . 
Następnie będą drukować pieniądze w nieskończoność, już w toku, aby obsłużyć ten fikcyjny dług, aby zatopić dolara poprzez hiperinflację, a następnie zamknąć dostęp do USA i wszystkich innych posiadających dług w bezwartościowych dolarach.
 
To jest zamach stanu:
globalna hiperinflacja w celu odparowania aktywów mas i państw w celu przekazania aktywów publicznych prywatnym inwestorom. 
Pozwala to klasie rządzącej likwidować nieruchomości (zbankrutowane małe firmy, przejęte domy itp.) w celu wysuwania nieograniczonych roszczeń na wszystko na świecie.
 
Terminowe nadejście „stanu nadzwyczajnego” Covid-19 dostarczyło uzasadnienia i możliwości zamrożenia upadku amerykańskiego systemu bankowego za pomocą ogromnych zastrzyków gotówki. 
Gdzieś w okolicach 8-10 bilionów dolarów wypłacono amerykańskim bankom do marca 2020 roku z dodatkowymi 5 bilionów dolarów na bodziec gospodarczy obiecany przez Fed.
 
Sfabrykowane wizje, że w marcu 2020 r. nastąpiła globalna zapaść medyczna, było artefaktem manipulacji środkami masowego przekazu, technik warunkowania behawioralnego i inżynierii społecznej. 
Wszystko to było możliwe dzięki programowaniu instytucjonalnemu i przyspieszonemu przekazowi medialnemu uniemożliwiającemu podstawowe procesy poznawcze i eliminujące możliwości krytycznego myślenia.
 
Przy tym nieustannym i przytłaczającym bębnieniu medialnym w narracji wirusowej i zjednoczeniu świata w odpowiedzi na „pandemię Covida”, żadne inne historie nie mogły istnieć w mediach ani w świadomości publicznej.
 
Bez zewnętrznego zagrożenia, takiego jak „zabójczy wirus”, ta masowa zapaść finansowa natychmiast wywołałaby panikę i zagroziłaby wiarygodności dolara. 
Bez zasłony dymnej Covid-19 ten szeroko rozpowszechniony schemat Ponziego i trwający historyczny transfer bogactwa byłyby postrzegane jako to, czym są – ciągłą kradzieżą dokonywana przez arystokrację finansową.
 
OPERACJA COVID: KOŃ TROJAŃSKI DO WPROWADZENIA NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA


Jak pokazała tak zwana „Wojna z terroryzmem”, te głębokie wydarzenia są skonstruowane tak, aby wykorzystać jak najwięcej różnych linii do przejęcia. 

Gdy „pandemia COVID-19” zastąpiła fikcyjną „wojnę z terroryzmem”, kolejny odnowiony „światowy kryzys” w cudowny sposób przekształcił się w wielozadaniową - złotą okazję kradzieży dla klasy rządzącej.
 
Podczas gdy natychmiastową koniecznością było zatamowanie krwawienia globalnego systemu finansowego, ta wieloaspektowa operacja miała i ma służyć wielu innym celom. 
Nic z tego nie jest przypadkowe. 

Wszystko to jest ukryte przed wzrokiem ludzi, zaplanowane i wykonane, o czym świadczy wiele ćwiczeń , takich jak „Wydarzenie 201” (Event 201) i nakreślone w wielu dokumentach, takich jak „Agenda na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030”.
 
Sama operacja Covid obejmuje wiele celów:

   
  uprzedzenie i zamaskowanie przyczyn wspomnianej implozji gospodarczej;

  Przyspieszenie największego transferu bogactwa w górę w historii ludzkości;

  Uzasadnienie i umocnienie stanu bezpieczeństwa biologicznego, w tym nadzór AI w wielu sektorach społeczeństwa;

  Wzmacnianie pozycji i wzbogacanie odpowiednika Państwa Bezpieczeństwa, kartelu Big Tech, poprzez aplikacje śledzące, rozpowszechnianie i normalizację mediów społecznościowych i platform komunikacyjnych jako „pośrednika” we wszystkich dziedzinach życia. 

  Skierowanie całego życia społecznego w kierunku imperatywu technologicznego – posiłki zamawiane przez DoorDash, spotkania na Zoomie, zwiększone wydatki przez Visa/MasterCard poprzez zamawianie towarów online przez Amazon, filmy przez Netflix itp.

  Covidowa tyrania; Stworzenie „Pandemii” jako mechanizmu finansowego. 

  Sfabrykowane pandemie stały się gigantycznymi możliwościami inwestycyjnymi, które zwiększają bogactwo miliarderów i dodatkowo konsolidują ich władzę;

  Ekspansja samej branży zdrowia publicznego na wszystkie dziedziny życia publicznego i gospodarczego. 

  Branża zdrowia publicznego jest obecnie bezpośrednio powiązana z rynkami światowymi i konglomeratami finansowymi i stała się jednym z najważniejszych instrumentów finansowych dla inwestorów;

  Stworzenie całkowicie nowego i lukratywnego biomedycznego systemu „zarządzania zdrowiem” w celu wprowadzenia i skodyfikowania całkowicie nowego biotechnologicznego modelu medycznego dla przemysłu farmaceutycznego, z naciskiem na „rewolucyjne” „szczepionki” mRNA, które można przesyłać;

  Rozszerzenie i normalizacja korzystania z cyfrowych identyfikatorów, w tym paszportów szczepionek, łącząc je z cyfrową walutą banku centralnego (CBDC); 
  skrypt Universal Basic Income (UBI), umożliwiający śledzenie zakupów; interwencje medyczne, „wybory stylu życia” itp. „popychanie” nas w kierunku „pożądanych” zachowań lub całkowite wyłączenie nas z systemu, zgodnie z ich życzeniem;

  Reorganizacja, prywatyzacja i ograniczenie usług publicznych pod pretekstem uczynienia ich „bardziej elastycznymi” w przypadku „kryzysów publicznych”;

  Przygotowanie społeczeństwa na wieczne „stany nadzwyczajne” przygotowujące do realizacji „Agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030”.

OSTATNIE SŁOWO
 

Żyjemy w czasach największej przestępczości zorganizowanej na świecie od czasów drugiej wojny światowej. 

Skala oszustwa jest zbyt duża, aby nawet wielu, którzy uważają się za „wtajemniczonych”, mogło zaakceptować lub zrozumieć i pozostać uwięzionymi w jakiejś wersji karuzeli „Covid”. 
Inni wciąż śpią lub przeżywają traumę, gdy tkanka społeczna jest rozbijana na kawałki, gdy świat wokół nich ulega całkowitej transformacji.
 
Elity finansowe wiedzą, że popadły w ogromne niespłacalne długi i deficyty. 
Wiedzą, że obietnice emerytur i świadczeń nie mogą być wypłacone. 
Wiedzą, że system osiągnął swoje Waterloo i niepokoje społeczne są nieuniknione.
 
Wiedzą, że muszą działać szybko i kompleksowo, aby odwrócić ten nieuchronny upadek, aby chronić finansowego Lewiatana, który leży u podstaw ich zdolności do utrzymania władzy i kontroli.
 
Mówiąc prościej, Covid-19 nie był powszechnym nagłym przypadkiem medycznym, był to program prania pieniędzy, masowa operacja psychologiczna i zasłona dymna dla całkowitego przeglądu i restrukturyzacji obecnego społecznego i gospodarczego porządku świata.

Covid-19, choroba, to nic innego jak choroba ATRYBUCJI.

Covid-19, wydarzenie medialne, było koniem trojańskim skonstruowanym w celu zapoczątkowania całkowitej transformacji naszego społeczeństwa.

Operacja Covid-19 TM nigdy nie była wydarzeniem epidemiologicznym, jest to model biznesowy mający na celu zwiększenie portfeli superbogatych.

Nie ma czegoś takiego jak „Covid 19”, chyba że jest to spisek przestępczy.
 
 
Michael Bryant jest niezależnym dziennikarzem/aktywistą i badaczem, który obecnie koncentruje się głównie na kwestiach związanych z wolnością zdrowia. Jego prace pojawiły się na HealthFreedomDefense.org
 
 
 Źródło:

off-guardian.org/2023/01/02/covid-19-a-global-financial-operation/
6 styczeń 2023

Michael Bryant 

  

Komentarze

  

Archiwum

Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rząd brytyjski wprowadza absurdalne przepisy "w walce z homofobią"
sierpień 11, 2007
bibula
On Jews and Christians Living in the Same Place
czerwiec 4, 2003
Trinity Communications
Za niedopełnienie obowiązków służbowych powinni odpowiadać urzędnicy a nie "państwo" bo to my finansujemy Skarb Państwa
listopad 10, 2005
PAP
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
Demokracja po żydowsku
listopad 4, 2007
Mariusz Piskorski
200 rocznica urodzin Ignacego Domeyki
lipiec 30, 2002
PAP
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
luty 2, 2005
Gregory Akko
Podłoże polityczne i ekonomiczne planów ataku na Iran
wrzesień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych
czerwiec 19, 2004
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
Koniec ery taniego pieniądza
sierpień 14, 2004
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
Izrael tylko dla Żydów. Propozycja zaostrzenia przepisów imigracyjnych
listopad 22, 2006
bibula
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media