ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
więcej ->

 
 

Dlatego Huebner otrzymała wszystkie możliwe nagrody i stanowisko w Brukseli

Zgodnie z VI Dyrektywą, Polska powinna nałożyć stawkę podstawową VAT na dostęp do internetu. W negocjacjach nie uzyskaliśmy bowiem przywileju stosowania zwolnienia lub niższej stawki tego podatku. Nie zastosowaliśmy się jednak do postanowień dyrektywy i teraz mamy kłopoty. Komisja Europejska wystąpiła do Polski o wyjaśnienie tej sprawy, dając nam czas na odpowied? do 9 września br.

Nie dość, że przez przestępcze działania rządów zachodnich (Francja - TPSA, własność France Telecom), we współpracy z polskojęzycznymi rządami, mamy najwyższe ceny w Europie - za dostęp do internetu to jeszcze będziemy mieli najwyższy w Europie WAT.
Co, przy poziomie naszych zarobków, pokazuje prawdziwe intencje zachodnioeuropejskiej bandy wobec Polski. (Przepraszam winno brzmieć "cywilizowanych krajów Europy Zachodniej")

Warto wiec przypomnieć niedawną wypowied? pewnej sprzedajnej kobiety:

"Ja jestem przekonana, że się uda utrzymać ten nastrój, który, wydaje mi się, że już w tej chwili jest, nastrój prowadzący do popierania polityki regionalnej służącej doganianiu przez państwa nowe, państw starych, jeżeli można znowu brzydko powiedzieć Unii Europejskiej. Tutaj myślę, że ta debata budżetowa, która jest przed nami w Unii, będzie trudna, ale, że uda się przekonać państwa członkowskie, że szansą całej Europy jest pełne wykorzystanie potencjału rozwojowego nowych państw członkowskich - powiedział komisarz ds. polityki regionalnej Danuta Huebner w "Poranku w radiu TOK FM".

3 wrzesień 2004

Piotr Mączyński 

  

Archiwum

PE w obronie konsumentów energii
czerwiec 20, 2008
Parlament Europejski
Wyrażenie Dziękczynienia za Uratowanie Polski przed Rządami Platformy Obywatelskiej i Unią Wolności
listopad 9, 2005
Leszek Skonka
Z kagańcem na pysku
wrzesień 20, 2003
Andrzej Kumor
Płażyński: zmiany pokłosiem kryzysu w rządzie
lipiec 5, 2002
PAP
Pracowity jak mrówka, haruję niczym wół
marzec 31, 2008
Marek Olżyński
NOP w obronie Libanu - przeciwko Izraelowi
sierpień 9, 2006
nop łód?
Wywczasy
maj 19, 2008
Marek Jastrząb
Promocja obydwu przemysłów
styczeń 13, 2007
Stanisław Michalkiewicz
Help those who need help
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
Parada dziwek czyli: "jestem Europejczykiem"
marzec 14, 2003
Artur Łoboda
Czy zupa jest "rasistowska"?
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
Refleksje z wakacji Opłacamy niemiecka i żydowską antypolską propagandę
sierpień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Związki fundacji Maksymiuka z WSI
styczeń 28, 2007
będzie ich w Krakowie 80. Jeden kosztuje 100 tys. zł.
marzec 3, 2005
Amerykańska Krajowa Fundacja Naukowa finansuje projekty inwigilacji obywateli
czerwiec 23, 2007
BIBULA
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"
lipiec 12, 2002
PAP
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media