ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Krytyk i poeta 
19 sierpień 2011      Zygmunt Jan Prusiński
Za co Izrael nienawidzi Papieża Franciszka? 
24 kwiecień 2025      Tony Greenstein
Krakowiacy & Fryderyk Chopin  
22 maj 2013      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński SZATYNKA W CZERWONEJ SUKIENCE 
17 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Wiarygodność 
16 luty 2021     
Polska zniszczona mentalnie, lojalnie, duchowo... 
2 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
O co naprawdę chodzi w ACTA? 
26 styczeń 2012      Artur Łoboda
Hamas NIE zabił 1200 cywilów 7 października 
15 kwiecień 2026     
Polowania na kowid-manów 
7 październik 2021      Artur Łoboda
Szumowski: Maseczki nie pomagają. Nie wiem, po co ludzie je noszą (hi, hi) 
13 kwiecień 2020     
Mateusz Morawiecki nie wie: kto wymyślił maski na twarz 
11 styczeń 2021     
Kulisy Greckiej Tragedii 
4 marzec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Szkolny przykład manipulacji - komentarz 
9 styczeń 2021      Artur Łoboda
Drobna uwaga w temacie zestrzelonego nad Ukrainą samolotu malezyjskiego 
17 lipiec 2014      Artur Łoboda
Świadectwo Piotra Podleckiego. "Pasja" Mela Gibsona, Tygodnik Powszechny, TVP jak TVN. 
16 maj 2019      Alina
Polska jest dobrem najwyższym KOMUNIKAT 
19 październik 2012      www.trwanie.com
Stan korozji Państwa Polskiego 
13 maj 2012      Artur Łoboda
Współczynnik prawdopodobieństwa 
7 listopad 2020     
Rządowe tuszowanie urazów szczepień kowidowych, podobnie jak tuszowanie przez ZSRR szkód popromiennych w Czarnobylu 
28 lipiec 2022     
Pomóżny Egipcjanom! 
30 lipiec 2010      tłumacz

 
 

Kto głosuje na morderców?

Narzędzia medialne pozwalają zrobić z karła wielkoluda, ze zbrodniarza - zbawcę narodu i jednocześnie zniszczyć ludzi uczciwych.
Od wielu lat przedstawia się rządy PiS - jako czas ogromnego " terroru " i "zgniecenia demokracji".
Dlatego należy przypomnieć, że Rząd Jarosława Kaczyńskiego funkcjonował 13 miesięcy - od lipca 2006 do sierpnia 2007.

Wcześniej na scenie politycznej mieliśmy do czynienia z pajacem i bawidamkiem Kazimierzem Marcinkiewiczem, którego w swojej naiwności - przez 8 miesięcy autoryzowali bracia Kaczyńscy.

Pod bardzo krótkimi rządami PiS miała miejsce tylko jedna śmierć "polityczna".
Barbara Blida popełniła samobójstwo - gdy funkcjonariusze ABW przyszli przeszukać jej dom i doprowadzić do prokuratury.

Co można powiedzieć o osobie, która popełnia samobójstwo w momencie zatrzymania:
albo ma bardzo dużo na sumieniu, albo też boi się własnej słabości i wydania wspólników w trakcie przesłuchania.
Jeżeli odrzucimy to, że Blida miała na sumieniu przestępstwa bardo dużego kalibru - to przyjąć musimy dwie odrębne przyczyny jej samobójstwa.
Albo obawiała się groźby wspólników, że w wypadku ich wydania ucierpią bliscy Blidy,
albo też Blida straciła kontakt z otaczającą rzeczywistością i poddała się propagandzie medialnej - straszącej Kaczyńskim i jego Rządem.
W takim wypadku była w daleko zaawansowanym stanie schizofrenii.

Dziwne tylko, że nikt tego nie zauważył.

Na podstawie późniejszych wydarzeń w Polsce - nie możemy też wykluczyć, że ktoś "pomógł" tej kobiecie - by skompromitować Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobrę.

Jak wiemy - w okresie rządów Jarosława Kaczyńskiego - nie udało się pociągnąć do odpowiedzialności - żadnego znaczącego przestępcy - ze świata polityki.
Więc i Blida pozostała by bezkarna.

Gdy do władzy doszła - głosząca "miłość" Platforma Obywatelska - to w Polsce doszło do wielu zabójstw i niewiarygodnych samobójstw ludzi - którzy krytykowali tą neostalinowską partię.
Znajdujące się w piwnicach - katownie UB - zamienione zostały na piwnice domów mieszkalnych - w których ginęli przeciwnicy Platformy Obywatelskiej.

Jeżeli więc ktoś popiera tą haniebną strukturę - to staje się wspólnikiem zbrodni.
Tak samo - jak wszyscy, popierający atak na Irak, którzy mają na swoich rękach krew setek tysięcy Irakijczyków!

To stwierdzenie odnosi się również do PiS, które poparło tą zbrodniczą agresję.

Nie wiem - czy PiS nauczyło się czegokolwiek. Ale wiem, że tak naprawdę - rządzili nieco ponad rok i to w warunkach ostrych konfliktów z koalicjantami.
A Platforma Obywatelska rządzi Polską blisko osiem lat i zmarnowała większość z tak zwanych środków unijnych.
W tym czasie zginęło kilkadziesiąt osób - ujawniających matactwa tej struktury politycznej.
21 maj 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Polacy powinni rozglaszc ten portal wzdłuż i wszerz. Komentarze sa trafne do bólu...

2015-05-21
TellTheTruth

 

rozglaszac...

2015-05-21
TellTheTruth

 

Po debacie,

Potwierdzam swoje sugestie, co do jej przebiegu, które tu wskazałem.

Niemniej, pytanie o syryjskich chrześcijan dowodzi tego, że czytają pański portal w różnych strukturach i środowiskach.
Na dzień dzisiejszy stworzono medialną rzeczywistość, która uzasadni pogodzenie się z faktem ogłoszenia wygranej "szoguna".

Niemniej, furtka ostatecznego werdyktu jest nadal otwarta na oścież.

Nie poruszono żadnej, istotnej kwestii w sposób, który pozwoliłby odebrać odczucie, że którykolwiek z kandydatów, w poważnym i zrozumiałym dla ogółu wyborców przekazie, dotyka spraw autentycznych i w sposób zrozumiały oraz intuicyjnie wiarygodny.

Amerykański akcjonariat nie zmienił kierunków nacisku i presji, w sposób odmienny od poprzednika TVP - Polsat.

Pytanie, co zrobi teraz Kukiz?

Moje sugestie.

Wygra Komorowski z wyraźną przewagą, w braku stanowiska Kukiza.
Wygra Komorowski, minimalnie, w sytuacji, gdy Kukiz z wdziękiem 70 - letniej dziewicy - zasugeruje poparcie dla Dudy,
Wygra Duda, gdy Kukiz wyraźnie go poprze.
Wygra Komorowski, wyraźnie, pomimo odczucia większości społeczeństwa, że taki wynik jest niemożliwy i że wydarzy się w międzyczasie coś co wykracza poza punkty powyżej.

Intuicja mi podpowiada, że jednak może wygrać Duda, ale w podobnych okolicznościach, w jakich ogłoszono wygraną Busch jr. w roku 2000, po orzeczeniu sądu najwyższego w USA.

Zobaczymy



2015-05-21
Magellan

 

Nie oglądałem jeszcze debety.
14 lat temu pozbyłem się telewizora i czuję sie doskonale.
Przeczytam jutro zapis debaty i zabiorę na ten temat głos.

Więc i nie wiem też - co masz na myśli Magellanie - w sprawie Syryjczyków, bo dla mnie postawa Rządu Kopacz - wobec ich próśb - jest haniebna.

Jeżeli Kukiz wyraźnie poprze Dudę - to straci znaczną część swoich zwolenników.
Ale Duda może złożyć polityczną deklarację, że niezależnie od różnicy poglądów w sprawie JOW - podstawą przyszłej współpracy ze "Zmielonymi", będzie honor osobisty.
Może zwolennicy Kukiza w to uwierzą. Szczególnie - gdy za Dudą stanie Julian Kornhauser.

Przed PiSem pojawiła się niewyobrażalna szansa - niczym gwiazdka z nieba.
Zakładając abstrakcyjnie, że głoszone przez PiS - hasła są prawdziwe - nigdy nie przydarzy im się ewnetualny koalicjant - lepszy od Zmielonych.
Ale ja - wiedziony zrozumiałą podejrzliwością - do dziś dnia mam wątpliwości - jakie są prawdziwe intencje PiS?.
Nie miałem jednak ŻDANYCH wątpliwości - co do PO i to od samego początku jej istnienia.
Założyciele tej partii mieli wyjątkowo perfidne gęby.

A - co do rozgłaszania głoszonych tu treści...
Jako dziecko byłem pod wpływem otoczenia i zachowywałem się różnie. Jednak w okolicach pełnoletności - ukształtowała się moja osobowość i mówiłem prawdę, albo w wyjątkowych momentach - milczałem.
Zawsze kieruję się PRAWDĄ, ale prawda jest niewygodna dla większości ludzi. (Wobec siebie przyjmuję ją z pokorą.)
Dlatego wyrażanych tu myśli nie znajdziecie ani w TV Trwam, Gazecie Polskiej, a nawet w wielu internetowych "niezależnych mediach".
Jeżeli walczy się o Polskę - przemilczając karygodne błędy własnej strony - to niczym się nie różni od Michnika.
Jednak używam czasem specyficznych konstrukcji zdaniowych - czy specyficznych metafor - nie występujących wcześniej - w języku polskim.
Gdy pojawiają się w ustach polityków - to wiem, że czytali moje artykuły.
Ale jest to droga do Polaków - tylnymi drzwiami.

2015-05-21
Artur Łoboda

 

Zawsze mowie ze przygladanie sie złu i nic nie robienie, nie-napietnowanie kryminalnych działan to tak jakby wapołuczestniczyło sie w tym akcie.
Ludzie z natury chca chodzic swoimi sciezkami i nikomu nie wadzic, co wykorzystuja mafijne hieny i manipuluja "owieczkami", dlatego ze sa perfekcyjnie zorganizowani. Niestety musimy zrozumiec ze w owczesnym swiecie taka postawa nie prowadzi do niczego dla ludzi dobrego...
Majac media pod soba, banko-polityczna (wladcy-marionetki) mafia doprowadza do tego (dziel i rzadz)ze ludzie walcza o swoje samounicestwienie tylko wtedy gdy sa nieswiadomi...

...pierwszy raz po 1989 raku mam wrazenie ze cos sie przebudza w swiadomosci Polakow i "swiadomosc" bedzie spoiwem organizacyjnym w pokonaniu mordercow rzadowych (11:55?).

2015-05-21
TellTheTruth

  

Archiwum

Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
Wieszcze i świnie
kwiecień 1, 2003
Artur Łoboda
Hołdys o francuskich zamieszkach
listopad 15, 2005
Zbigniew Hołdys
imaż, wizaż, balejaż
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
Postkomuna zacieśnia szeregi
luty 26, 2003
PAP
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
Guru polskiej ekonomii ma głos -
czeka nas upadek

listopad 30, 2003
PAP
POLSKA - UNIA 16
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
"...rządowe BMW zahaczyło o przyczepę nieprawidłowo ustawionego prywatnego auta..."
marzec 16, 2004
wynarodowiony
PiS-owski pakt stabilizacji? - kolejny bajer? Co z tymi wcześniejszymi wyborami? - z cyklu oceniamy sytuację polityczną i rzą
styczeń 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (1)
styczeń 31, 2005
Gregory Akko
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
"Judasz" Solidarności Judaszów
sierpień 8, 2006
dr Marek Głogoczowski
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media