|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
więcej -> |
|
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
|
|
Udowodnię metodą sprowadzenia do niedorzeczności że pojawiające się wezwania do wystąpienia z UE są bzdurą .
Załóżmy że cel odezwy został zrealizowany i Polska bez poważniejszych strat i zobowiązań opuściła UE.
Przeprowad?my inwentaryzację. Zadłużenie zagraniczne blisko 200 miliardów euro. http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=fa562ea7-82e4-4ce9-9d02-e531816353f4
szacunkowa wartość majątku narodowego w kwietniu 2008 podobna tj. 760 miliardów złotych http://forum.abc-ekonomii.net.pl/majatek-narodowy-polski-skarbu-panstwa-vt386.htm
Są różne sposoby wyceny: wartość księgowa, potencjał do generowania zysku, czy wreszcie najpopularniejsza - ustalana na zasadzie podaży i popytu. Czyli ile najlepszy z potencjalnych klientów chce zapłacić. Każdy z nich jest na swój sposób racjonalny i może stanowić podstawę do dyskusji na temat wartości polskiego majątku narodowego.
Jedyny sposób z którym nie zamierzam polemizować to opieranie wartości na sprawiedliwości społecznej, historycznej, a nawet na zaangażowaniu religijnym inwentarza żywego. Argumenty że w wartości Stoczni Gdańskiej jest zaklęta idea Bolka i myśl społeczna sprecyzowana w habilitacjach braci Kaczyńskich są dla mnie nie do przyjęcia, mimo wielokrotnego powtarzania ich na krajowych zjazdach związków zawodowych. Nawet obrzędy z udziałem hierarchów i z paleniem opon samochodowych w miejsce tradycyjnego kadzidła nie przekonają mnie.
Zwracam uwagę że wartość inwentarza żywego jest zawsze pomniejszona o koszt administracji to znaczy kierowania nim. Polacy znani są z buty i z braku subordynacji. Takie nastawienie powoduje spadek zainteresowania środkami produkcji na terenie Polski, a przez to obniżenie ich wartości. Dlatego uważam że bardzo korzystne dla gospodarki Polski byłyby spektakularne akcje anty-związkowe. Dotychczasowe zmiany w prawie pracy na korzyść pracodawców wymuszone przez UE uważam za niewystarczające.
Czyli wartość księgowa Polski koło zera. Powyższe nie obejmuje rzekomych zobowiązań Polski wobec Żydów amerykańskich na 65 miliardów dolarów.
Zewnętrzna sytuacja polityczna. Sąsiedzi zantagonizowani. Rosja uczyniła sobie największe święto narodowe z rocznicy przepędzenia Polaków z Moskwy. Niemcy pamiętają że głównym celem obecności Polski w UE było blokowanie niemieckich projektów.
W przypadku wystąpienia Polski z UE dojdzie do porozumienia między Federacją Rosyjską, Niemcami i USA. Niemcy i FR przejmą Polskę zobowiązując się do spłaty obciążeń. USA , reprezentujące Żydów amerykańskich, zgodzi się na odstępne w wysokości porównywalnej do roszczeń Żydów amerykańskich np. 100 miliardów euro. FR i Niemcy zgodzą się na te warunki. Oczywiście inwentarz żywy nie ma nic do gadania.
Doszłoby do ostatniego w historii rozbioru Polski. Ostatniego, bo połączonego z przymusowym wysiedleniem tej ludności która nie godzi się na obywatelstwo niemieckie bąd? rosyjskie. Granica między Niemcami a FR zostaje ustalona na linii Wisły, bo to Niemcy przejmują ponad 60% zobowiązań Polski.
Dla zwiększenia popularności tych działań, zwłaszcza w środkowej Europie, część terytorium Polski zostaje sprzedana krajom ościennym: Litwie, Białorusi, Ukrainie, Słowacji, Republice Czeskiej. Głównie obszary przygraniczne, w ramach tak zwanej regulacji granic i dla unikania konfliktów etnicznych w przyszłości. Dlatego Polak dla uzyskania obywatelstwa takiego kraju będzie się musiał wykazać znajomością języka danego kraju, natomiast obywatelstwo FR bąd? Niemiec będzie przyznawane bez takiego egzaminu.
Nie przewiduje się oporu ludności miejscowej przy realizacji tych planów. USA rezerwują sobie prawo przejęcia części żywego inwentarza męskiego w wieku poborowym.
Byłbym oszustem gdybym twierdził że pozostanie Polski w UE zapewnia świetlaną przyszłość. Ale Polska ma do wyboru tylko czarne scenariusze, a ten wydaje mi się najkorzystniejszy - najmniejsze zło.
Zalety pozostania w UE.
1. Tylko przynależność Polski do UE ogranicza możliwości USA w przekształceniu Polski w kraj wysługujący się USA i Izraelowi w ludobójczych przedsięwzięciach na całym świecie. Polska, podobnie jak wszystkie kraje UE, a inaczej niż USA i Izrael, jest sygnatariuszem wielu międzynarodowych konwencji i uznaje jurysdykcję Międzynarodowego Trybunału w Hadze. Więcej na ten temat obok w artykule: "Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?"
http://www.zaprasza.net/a_y.php?mid=29914&
2. Tylko przynależność Polski do UE ogranicza możliwości Federacji Rosyjskiej w pozbawieniu Polski zaopatrzenia w surowce energetyczne.
3. Tylko przynależność Polski do UE ogranicza możliwości Niemiec w zdominowaniu Polski połączonym z germanizacją. Angielski pozostaje zdecydowanie najważniejszym językiem obcym w Polsce, a niemiecki zmuszony jest konkurować z rosyjskim, a nawet z francuskim.
Taka wielokulturowość zapobiega skutecznie jednostronnemu wynarodowieniu.
4. Tylko przynależność Polski do UE powoduje że ścierają się tu interesy kilku krajów, przede wszystkim Usraela, Niemiec i Federacji Rosyjskiej , a żadna z tych potęg nie może sobie zapewnić całkowitej dominacji m.in. dzięki obowiązującej formule prawnej.
5. W dobie otwierania się granic i ujednolicenia obyczajów i przepisów może największą korzyścią z pozostawania w UE jest ochrona ludności zamieszkującej regiony pomiędzy Odrą a Bugiem przed zakusami wprowadzenia państwa policyjnego na tym obszarze przez różnego rodzaju fanatyków.
Rzeczywiście, moja argumentacja jest ANTYPAŃSTWOWA. Uznaję państwo polskie po roku 1989 za strukturę przestępczą. Nie respektuje ono podpisanych konwencji międzynarodowych i nie przestrzega własnej konstytucji. Stalinowskie przeżytki jak immunitety prokuratorskie czy rekomendacje środowiskowe na aplikacje nie tylko zachowały się ale uległy petryfikacji. Podobnie zwiększenie opłat notarialnych dla utrudnienia przekształceń własnościowych. Takie państwo planowo dezinformuje swoich obywateli czemu przeciwdziałają moje serwisy informacyjne. Jako jeden z nielicznych potrafię to dostrzec dzięki ponadprzeciętnej wiedzy.
Nie waham się do szczucia jednych przestępczych organów przeciw innym: CBA przeciw prokuraturze, prokuraturę przeciw CBA, a wszystkich razem do instytucji europejskich...
CBA za umocowanie prawne (podległe bezpośrednio premierowi, czyli szefowi władzy wykonawczej), niejako instytucjonalnie łamiące prawa człowieka i wprowadzające państwo policyjne pod pretekstem populistycznego hasła walki z korupcją, a prokuraturę za brak niezależności i wysługiwanie się władzy wykonawczej w realizacji przestępczych, a nawet zbrodniczych działań w Polsce i za granicą przy zachowaniu stalinowskich przywilejów (immunitety)
Moja argumentacja jest ANTYNARODOWA bo przeciwstawiam się popularnym w Polsce, zwłaszcza w „środowiskach patriotycznych”, germanofobii i rusofobii. Podziwiam te 2 narody, bo mimo morza nawzajem przelanej krwi potrafią przełamać wzajemne uprzedzenia i budować lepszą przyszłość ku obopólnej korzyści a nawet razem przeciwstawiać się zbrodniczym praktykom marionetkowego państwa polskiego. Ogólnoświatowe obycie, znajomość kultur różnych krajów, studia lub praca naukowa w wielonarodowościowych środowiskach - to skuteczny lek na narodowościowe czy rasowe skrzywienie. Należę do nielicznych szczęśliwców którym dane było zażycie tej szczepionki... Nie można tego powiedzieć o pętaku występującym publicznie jako dr Artur Górski który już zdążył obrazić aktualnego Prezydenta USA.
Czarno-białe prezentacje właściwe są tylko dla związków zawodowych. Dlatego przeciwny jestem powszechnej w środowiskach anty-europejskich demonizacji Adama Michnika. Polecam związany z AM tygodnik AGORA który zawiera wiele informacji dostępnych poza tym tylko w moich serwisach informacyjnych. Mimo związków z Republiką Czeską, dopiero z Agory dowiedziałem się o praktykach eugeniki w RC - ostatnio około 100 sterylizacji, i to przy uproszczonej procedurze.
Natomiast moja argumentacja nie jest ANTYPOLSKA z kilku powodów.
Polska jako suwerenne państwo od dawna nie istnieje. Stanowisko polskie nie liczy się na arenie międzynarodowej. Jak dowcipnie powiedział MSZ FR Ławrow: "Polska nie przeszkadza w rokowaniach FR - USA w sprawie Tarczy"... Może co najwyżej antagonizować bardziej niektóre ugrupowania polityczne niż inne jak np. kwestią uczestnictwa Eryki S., Przewodniczącej Związku Wysiedlonych, w pewnej Radzie.
Polityka państwa polskiego jest dzika, prymitywna, nieracjonalna. Państwo polskie wielokrotnie domagało się publicznie od USA, Niemiec, Federacji Rosyjskiej czy od innych krajów łamania ich własnego prawa co wywoływało konsternację i zażenowanie. Ma tylko szacunek dla wszelkich odstępstw Izraela od respektowania powszechnie przyjętych zasad w stosunkach między państwami, nawet w sprawach tak różnych jak ekstradycje Gąsiorowskiego i Morela.
Zatem zarzut ANTYPOLSKOŚCI wobec przeciwników integracji z UE nie może być słuszny. Tak zwany obóz patriotyczny nie bardziej antagonizuje ludzi racjonalnych niż zeszłoroczny śnieg . Podobnie nie mam negatywnego nastawienia emocjonalnego do pacjentów szpitali psychiatrycznych. Ot, nieszczęśliwi ludzie...Do tego zwykle biedni i podatni na bzdury które mnie mogą tylko rozbawić, jak choćby Teoria Kredytu Społecznego czy koncepcja Międzymorza.
|
|
6 marzec 2009
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
|
Matka - nadzieja
październik 25, 2004
Zbigniew Skowroński
|
Tecumseh – Przechodząca Pantera - Część Pierwsza powieści "Duch Apokalipsy" Johna Higginsa - fragmenty
październik 19, 2006
John Higgins
|
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
|
Nowa Rola Rurociągu Brody-Odessa i Nowe Możliwości dla Polskiego Węgla
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niebo
sierpień 20, 2003
Andrzej Kumor
|
Polak najlepszym informatykiem na świecie
grudzień 8, 2003
PAP
|
Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyposazenie wojska do Afganistanu
maj 25, 2007
Goska
|
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
|
Rząd brytyjski wprowadza absurdalne przepisy "w walce z homofobią"
sierpień 11, 2007
bibula
|
Oszmiańskie korzenie Europy
grudzień 27, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Unijna pomoc dla polskiej rodziny
styczeń 31, 2008
PAP
|
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
|
Biskupi przyrównali Żydów do nazistów
marzec 7, 2007
¬ródło informacji: RMF
|
Requiem umierającemu miastu
wrzesień 28, 2004
Artur Łoboda
|
Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
|
Nazywam sie ARGUMENT
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
|
więcej -> |
|