|
Błąd w protokole: „Ciężka” infekcja koronowa jest bardziej prawdopodobna przy szczepieniu
|
|
SARS-CoV-2, COVID-19 czy po prostu „Corona” determinuje obecnie życie - także badaczy, lekarzy i statystyków, którzy coraz więcej błędów odnajdują w dokumentach producentów szczepionek. Podczas gdy interesy firm farmaceutycznych w zakresie szczepień koronowych kwitnie, lekarz z Kassel widzi nawet porównanie dojrzałych jabłek i niedojrzałych gruszek.
Wiadomości o zatwierdzeniu przez BioNTech i Pfizer szczepionki koronowej nadal generują podzielone opinie. Podczas gdy politycy postrzegają to jako szczepionkę, którą chcą chronić ludność, naukowcy, lekarze i statystycy odkrywają coraz więcej błędów w badaniach i protokołach, które doprowadziły do zatwierdzenia.
Największe punkty krytyki: zagrażające życiu skutki uboczne, ledwo widoczny pozytywny efekt szczepienia i błędy w protokole porównującym dojrzałe jabłka i niedojrzałe gruszki.
Skutki uboczne „zagrażające życiu” ... są podane tylko w dodatku
Słowo „zagrażający życiu” pojawia się kilkanaście razy na łącznie 376 stronach protokołu badania „bezpieczeństwa i skuteczności szczepionki BNT162b2 mRNA Covid-19” .
Ani razu nie wspomniano, że u 44 z około 44 000 badanych osób wystąpiły zagrażające życiu skutki uboczne, które - zgodnie z definicją zawartą w protokole - „wymagały pilnej interwencji [medycznej].
Ta liczba jest po raz pierwszy w osobno opublikowanym załączniku . (patrz Tabela S3).
Między innymi pielęgniarka z Juneau (Alaska) pokazuje, że reakcje te nie ograniczały się do samego badania. Po szczepieniu musiała spędzić jedną noc na oddziale intensywnej terapii .
Według szpitala kobieta nie miała wcześniej chorób ani alergii.
Inni zaszczepieni pacjenci zgłaszali krótką utratę przytomności, aż do wstrząsu anafilaktycznego...................
https://translate.google.com/translate?depth=1&hl=pl&rurl=translate.google.com&sl=de&tl=pl&u=https://www.epochtimes.de/gesundheit/fehler-im-protokoll-schwere-corona-infektion-mit-impfung-wahrscheinlicher-a3412034.html
|
|
2 styczeń 2021
|
|
Obserwator
|
|
|
|
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
|
Planowa destrukcja
grudzień 12, 2003
Nasz Dziennik
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
|
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
|
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
|
Nierentowność kopalń
czerwiec 5, 2003
przesłała Elżbieta
|
Niemedialne tematy
marzec 5, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Apel do prezydenta
lipiec 16, 2007
Kobieta tytan
|
Śpiew "tenorów" trzech
maj 29, 2007
Dariusz Kosiur
|
Wywiad z Kentroversy
październik 23, 2007
marduk
|
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
|
Lepper
maj 15, 2006
przeslala Elzbieta
|
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA - UNIA 1
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Handel USA z Iranem po usunięciu konkurencji
październik 29, 2007
marduk
|
Siódma klasa
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
|
Fachowcy od kreciej roboty
październik 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|