ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
więcej ->

 
 

Odezwa do Narodu Polskiego

ODEZWA do Narodu Polskiego

Organizacja Narodu Polskiego - Liga Polska wzywa wszystkich patriotycznie myślących, o czystych intencjach, prawych sumieniach i ofiarnych sercach Polaków w kraju i na świecie - zaniepokojonych obecną dramatyczną sytuacją w Polsce do jednoczenia się wokół ONP w celu ratowania naszej Ojczyzny przed całkowitym wyniszczeniem i rzuceniem w niewolę unijnym mocodawcom.

Po referendum zarządzający Polską socliberałowie nabrali unijnego wiatru w żagle i w jakimś obłędnym szale i pośpiechu wyprzedają obcym resztki majątku narodowego wypracowanego przez pokolenia Polaków. Nie liczą się z ogromnym 5 mln i wciąż wzrastającym bezrobociem, rozlewającą się biedą, utratą zaufania, licznymi protestami, z faktem, że zaledwie 32,3 proc. Polaków utrzymuje się z własnej pracy.



Odnosi się wrażenie, że sytuacja w kraju wymknęła się spod kontroli, że Polskę zmiata jakiś tajfun nieprawości i zła. Idzie pod młotek wszystko: kopalnie, huty, energetyka, zakłady przemysłowe i przetwórstwa rolno-spożywczego, mienie komunalne, cały sektor strategiczny. Upadają polskie firmy i sklepy, ubywa ziemi, zagrożone są bogactwa naturalne. Przygotowuje się najbardziej rentowne odcinki działalności Polskich Kolei Państwowych - do przekazania Niemcom. Obcym koncernom przekazuje się rynek mięsny, zezwala na budowanie przemysłowych fabryk trzody chlewnej wyniszczających nieodwracalnie środowisko naturalne i polskich rolników. Koncernom zachodnim oddaje się rynek farmaceutyczny, pomimo że ceny leków zagranicznych są 4-krotnie wyższe od polskich odpowiedników. Zakłada się "prywatyzację", wyprzedanie szpitali. Nikogo nie obchodzi, że Polaków nie stać na prywatne leczenie. Przymusza się najbiedniejszych do łatania wydartej przez rządzących i zachodnie koncerny dziury budżetowej. Czyści się im kieszenie, aby zdobyć środki na składkę członkowską i budowę unijnych autostrad. Opodatkowuje się Niepubliczne Szkoły Wyższe, blokując ich rozwój. Unia nie potrzebuje wykształconych parobków.



Odpowiedzialni za obecną katastrofalną sytuację w kraju finansiści biją na alarm, jakby dopiero teraz przejrzeli na oczy, straszą kryzysem argentyńskim. Podczas gdy każde dziecko wie, że po przekazaniu obcym polskiej gospodarki, gdy zyski płyną w świat z pustego i Salomon nie naleje. Wywierana jest zatem presja na Naród, aby poczuł się winny, aby z pokorą przyjął na swoje barki ciężar odpowiedzialności za finanse doprowadzonego do bankructwa Państwa Polskiego, nie sprzeciwiał się wyprzedaży resztek majątku, wprowadzeniu Polski do strefy euro. Udało się przerzucić na Naród odpowiedzialność za wepchnięcie do Unii, uda się wyciągnąć oszczędności uciułane na czarną godzinę, wystarczy przestawić socjotechnikę na inne tory. Nie powstrzymuje to rządzących od sięgania do dna kasy państwowej, żądają podatku liniowego, na którym zyskają najwięcej. Afera goni aferę, korupcja, przekręty przyjmowane są za normę. Nie ma winnych. Nikogo nie zamierza się rozliczyć. Ci, co zamienili Polskę w istną stajnię Augiasza nie tracą dobrego samopoczucia. Wcale nie mają zamiaru zajmować się Polską, dotrzymywać obietnic, realizować porozumień podpisywanych z załogami strajkujących zakładów pracy. Obiecują rozwój gospodarczy gospodarki, której nie będzie, bo do tego czasu wszystko wyprzedadzą obcym. Najbardziej gro?ne jest to, że koncernom zachodnim przekazuje się politykę gospodarczą Państwa Polskiego. Ale to nie koniec to dopiero początek drugiego etapu terapii szokowej czekającej Polskę i Polaków po 1.05.2004 jeśli akcesja do UE stałaby się faktem.


Wielu zatroskanych świadomych Polaków głowi się jak wyjść z tego kotła nieprawości i zła? Jak odpędzić drapieżców od żerowiska? Co robić? Otóż odpowied? jest jedna - cały Naród musi się obudzić, otrze?wieć, oprzytomnieć a przede wszystkim zjednoczyć i bronić z całych sił Polskę Ojczyznę naszą. Obecnie, po referendum nie da się już bierności, obojętności usprawiedliwić niewiedzą czy nieświadomością. Wszystkie kłamstwa wychodzą na jaw, pozbawiają złudzeń, zaskakują nawet propagandystów unijnych. Teraz już Polacy wiedzą, że zostali oszukani, że referendum było zwykłym kłamstwem, zdradą narodową, że ujawniony po referendum projekt konstytucji unijnej ukazuje UE jako ateistyczne superpaństwo z hegemonią Niemiec i Francji, redukujące Polskę do roli Eurolandu, pozbawiające Polaków prawa do decydowania o swoim losie, przymuszające do neokolonialnego podporządkowania. ONP - LP przestrzegała i głosowała przeciwko takiej Unii. Jest za Wspólną Europą, ale chrześcijańską, partnerską i sprawiedliwą, pozostawiającą narodom suwerenność, tożsamość, własność i swobodę do gospodarczego rozwoju.



Referendum obnażyło także scenę polityczną. Teraz już wiadomo, kto jest kto i co jest co. Cała tzw. elita polityczna sztucznie podzielona przy okrągłym stole na lewicę i prawicę idzie ręka w rękę, bezwarunkowo wyprzedaje Polskę. Prawo i Sprawiedliwość głosując za Unią opowiedziało się za bezprawiem. Samoobrona głosuje "przeciw ale za SLD". Nieliczna grupa posłów myślących po polsku trzymana w ryzach liderów umacnia fałszywą demokrację. Na ubiegłoroczny apel Ligi Polskiej - ONP wzywający patriotycznych parlamentarzystów do opuszczenia parlamentu ustanawiającego same szkodliwe dla Polski i Polaków a korzystne dla Unii ustawy - pomimo wskazanych ogromnych zagrożeń i realnej wówczas szansy na uratowanie naszej Ojczyzny nikt nie odpowiedział. Dowodzi to, że w parlamencie Polacy nie mają swoich obrońców Ci, co nagłaśniają fakty zbijają tylko kapitał polityczny. LPR okrzyknięta jako nadzieja dla Polski też okazała się podłożonym niewypałem. Środowiska patriotyczne, zachowania Narodowców z LPR uznały za zdradę narodową, oszukanie setek tysięcy ludzi, którzy głosowali na LPR. Prounijne "najlepsze z najgorszych" PiS i PSL pozorują zmianę frontu, aby wygrać kolejne wybory. Dochodzą głosy, że zamierzają tworzyć wspólnie z Narodowcami koalicję pseudopatriotyczną, coś na wzór AWS, które nie zapisało się dobrze dla Polski.



W tej niezwykle trudnej i pogmatwanej sytuacji pełnej wyzwań i zagrożeń, gdy Polska ginie i nie ma kto jej bronić naprzeciw wychodzi z szansą i nadzieją dla Polski i Polaków - Organizacja Narodu Polskiego - Liga Polska. Powołała ją 3 lata temu bardziej doświadczona i przewidująca zgubny dla Polski bieg wydarzeń Polonia Szwajcarska czująca się moralnie odpowiedzialna za losy wyniszczanej przez tzw. przemiany Ojczyzny na oczach milczących z przerażenia Rodaków w kraju. Mimo przeszkód zamilczania przez media ONP podjęła się trudu zjednoczenia Polaków w kraju z Polonią, aby móc wspólnie bronić Polski oraz godności i dobrego imienia Polaków w kraju i na świecie. W rozwiązywaniu zagadnień społeczno-gospodarczych opiera się na wskazaniach nauki społecznej kościoła. Godłem jej jest orzeł biały na czerwonym tle z 1918r. z hasłem u podstawy "Bóg - Honor - Ojczyzna". Jest organizacją polską, autentyczną, wiarygodną, kontynuującą najlepsze polskie tradycje niepodległościowe - organizacją na obecne trudne czasy, na którą Polacy oczekują od lat. Może być wzorem dla przyszłych pokoleń. Gdyby nie rozbijacka działalność, którą podjęły przeciwne Polonii środowiska z Krajowego Stronnictwa Narodowego, które siedem miesięcy po jej zarejestrowaniu utworzyły LPR nie doszłoby do obecnej sytuacji. Zjednoczony wokół ONP - LP Naród nie zostałby oszukany i wykorzystany do dokonania referendalnego zła, przekazania Polski Unii, nie strzeliłby samobójczego gola do własnej bramki. Świadomi tych bolesnych faktów, zagrożeń nadciągającego pospiesznie widma utraty naszej Ojczyzny, życia w niewoli - nie możemy się poddać. Naród Polski w najtrudniejszych czasach zawsze umiał się zjednoczyć teraz też nie może zawie?ć. Musimy się tylko pozbierać i szybko się przekonamy, że stanowimy ogromną patriotyczną siłę, z którą trzeba się liczyć.



Tym wszystkim Polakom, którzy usiłują bronić Polski drogą tworzenia przeróżnych stowarzyszeń i organizacji oraz przywołują Polonię do jednoczenia się z nimi trzeba odpowiedzieć. Drodzy Rodacy Polonia z krwi i kości jest jedna i w jedności pragnie wspierać swoją Ojczyznę, jednakowo troszczy się o wszystkich Polaków w myśl zasady, że, "Naród Polski jest niepodzielny a Polska jest Ojczyzną wszystkich Polaków niezależnie od miejsca zamieszkania". Polonia jest z Wami tu w Polsce od lat buduje Organizację Narodu Polskiego - Ligę Polską z myślą o wszystkich Polakach i dla wszystkich Polaków. Cierpliwie czeka, aż Naród zrozumie, że tylko w jedności siła. Uważa, że Naród Polski stojący w ogniu zagrożeń współczesnego świata musi, aby przetrwać mieć jedną silną organizację. Pozostało zbyt mało czasu, aby tworzyć nowe stowarzyszenia czy partie, które nic nie znaczą i tylko hamują zjednoczenie. We współczesnym świecie liczą się tylko duże, silne, mocne partie polityczne i tylko one wygrywają. Rozdrabnianie sił i środków wytrąca siłę i ducha Narodu, dzieli, skłóca, wprowadza zamęt, ułatwia działanie siłom rozbijackim, jest nieskuteczne. Tą drogą Polski nie obronimy. To z powodu braku jedności Ojczyzna nasza ginie, Naród cierpi a wygrywają, korzystają i cieszą się nasi przeciwnicy i wrogowie. Polonia chce i będzie wspierać, zbyt miłuje swoją Ojczyznę, aby myśleć o jakichkolwiek korzyściach politycznych czy materialnych, nie dyskryminuje nikogo, nie chce prześcigać Rodaków z kraju. Prawdą jest natomiast, że nie widzi w szeregach ONP fałszywych patriotów, rozbijaczy, oszustów, karierowiczów, cwaniaków z antypolskimi celami. Dla wszystkich Polaków szczerze oddanych Polsce ma szeroko otwarte drzwi.



Wzywanie do jedności nie oznacza wcale, że Organizacja Narodu Polskiego - Liga Polska nawołuje do strajków czy zawieruchy ulicznej. Przeciwnie uważa, że zło jest zbyt wielkie i Polacy nie mogą dać się sprowokować, wciągnąć w wyniszczającą pułapkę bez wyjścia. Pojedyncze strajki i protesty też są nieskuteczne. Rządzący socliberałowie mają przećwiczone sposoby ich gaszenia i rozmiękczania załóg. Dokręcają śrubę, a gdy zgrzyta lekko popuszczają i robią swoje.



Nie możemy dać się zastraszyć. W demokracji każdy Naród, człowiek ma prawo a nawet obowiązek bronić interesów narodowych oraz czynnie uczestniczyć w życiu społecznym i politycznym. Organizacja Narodu Polskiego - Liga Polska pragnie, aby Naród zwyciężył metodami i sposobami sprawdzonymi w krajach o zdrowej demokracji. Wzorował się na narodach dobrze broniących swoich spraw, które nigdy nie dopuściłyby do takiego bezkrólewia, jakie zagnie?dziło się w Polsce.



Chcąc przezwyciężyć trudności wyjść z pułapki, w którą nas zapędzono musimy zorganizować silną patriotyczną przeciwwagę dla obecnych pseudoelit rządzących i politycznych. Wyniszczyć Polskę udało się tylko, dlatego że pozbawiono Polaków możliwości stworzenia prawdziwej polskiej organizacji, podstawiano fałszywki, zawłaszczono media, aby zakamuflować oszustwa, aby szydło nie wyszło z worka, aby Naród otumanić, uśpić.



Przyszedł czas na obudzenie, na czyny. Każdy Polak musi się poczuć odpowiedzialny za Polskę. Jeśli tego nie zrobimy to zginiemy jako Naród i jako Państwo, przyszłe pokolenia tego nam nie darują a historia umieści na liście zdrajców własnej Ojczyzny.



Tylko razem, w jedności, mądry chrześcijański Naród Polski ma jeszcze szansę się obronić, przezwyciężyć zło naszym pokoleniowym orężem: mądrością, prawdą i miłością do Boga i Ojczyzny. Jeśli zjednoczymy się w obronie tych najdroższych nam wartości - zwyciężymy. Dlatego wzywam wszystkich Polaków w kraju i na świecie, dla których Bóg, Honor, Ojczyzna - stanowią wartość najwyższą o jednoczenie się wokół Organizacji Narodu Polskiego - Ligi Polskiej w celu obrony naszej Ojczyzny przed zatraceniem i Narodu Polskiego przed upodleniem, zakwalifikowaniem do kategorii ludzi niepotrzebnych.


Zwracam się przede wszystkim do:

Polaków, którzy opowiedzieli się przeciwko Unii i tych, którzy dopiero teraz zrozumieli, że zostali oszukani, że referendum było sprytnie zakamuflowanym oszustwem, zdradą narodową, ukartowanym złem dla Polski,

Polaków, którzy dotkliwie dotknięci zostali skutkami fałszywej transformacji ustrojowej; bezrobotnych, bezdomnych, którym odebrano środki na przetrwanie, emerytów, rencistów pozbawianych prawa do godnego życia i opieki lekarskiej,

rozpaczliwie broniących swoich zakładów pracy; rolników, górników, hutników, energetyków, rybaków, pielęgniarek i lekarzy, pedagogów, kupców, patriotycznego świata nauki niezmordowanie poszukującego dróg wyjścia i innych,

drogiej młodzieży, która ucierpi najwięcej, którą chce się odczłowieczyć, ogłupić, rozpędzić za chlebem po świecie, za której przyszłość nasze pokolenie musi poczuć się odpowiedzialne, dla której tu w Polsce musi być praca. Nikomu nie wolno młodym odbierać nadziei i Ojczyzny.

związków, stowarzyszeń i organizacji patriotycznych,

duchowieństwa o modlitwę i wsparcie, udostępnianie pomieszczeń i mediów katolickich do wspólnej pracy na rzecz obrony naszej tysiącletniej kultury chrześcijańskiej, oraz wspierania wysiłków Ojca Świętego w budowaniu Europy ducha.

patriotycznej Polonii, która gotowa jest przyjść z pomocą swojej Ojczy?nie,

wszystkich ludzi dobrej woli, którzy z przerażenia milczą i nie wiedzą co mają robić i co z nimi będzie.



Drodzy Rodacy! z Wami wszystkimi Organizacja Narodu Polskiego - Liga Polska pragnie współpracować, zjednoczyć siły i środki, serca i umysły, programy i inicjatywy, aby wykazać, że Polacy są mądrzy też przed szkodą. Jesteśmy Narodem, w którym drzemią ogromne pokłady ducha Narodu, musimy je wydobyć. Jesteśmy Narodem miłującym naszą Ojczyznę, przyszedł czas, że i nasze pokolenie musi to udowodnić. Nie możemy się poddać, dać się wydziedziczyć z własnej Ojczyzny, dać się wykorzenić z dziedzictwa chrześcijańskiego, wpędzić w przepaść neopogaństwa. Nie możemy zezwolić, aby traktowano nas jak emigrantów czy uchod?ców we własnym kraju, aby wciąż nas karano za cudze błędy i wynaturzenia. To nie Naród, lecz rządzący łamią prawa konstytucyjne, to nie Naród wyprzedaje Polskę, to nie Naród zapędza Polskę w niewolę, to nie Naród doprowadził do bankructwa finanse państwa, aby mu teraz odbierać środki na przetrwanie. To nie nami tarza zemsta czy niechęć do innych Narodów. Nasze intencje są czyste i szlachetne od wieków. Jesteśmy wykształconym rozumnym Narodem i nie nadajemy się na parobków. Sami damy sobie radę, odbudujemy Polskę, jeśli wspólnymi siłami uda nam się przepędzić niszczycielską siłę zła zmiatającą naszą Ojczyznę.



Jeśli Polacy nie zechcą się zjednoczyć, poddadzą się, zezwolą, aby ich Ojczyzna została sprzedana europejskiemu superpaństwu, zgodzą się na unijną niewolę, przyjmą ateistyczną konstytucje Unii, sprzeniewierzą się Bogu i Ojczy?nie - będzie to największy wstyd i hańba w 1000 letniej historii Państwa Polskiego. Nie wolno do tego dopuścić. Musimy zwyciężyć jednością.

dr hab. med. Jan Pyszko
Prezes
Organizacji Narodu Polskiego - Ligi Polskiej

1 września, 2003

7 wrzesień 2003

Ojczyzna.pl 

  

Archiwum

Ballady Tadeusza Wo?niaka i moje bluesy w poezji
sierpień 26, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
W obronie kopalń, ludzi, narodu.
wrzesień 6, 2003
Ojczyzna.pl
Biada doroslym
luty 2, 2009
Elzbieta Gawlas Toronto
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
luty 23, 2003
Artur Łoboda
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
PAX americana
październik 21, 2004
Czy Katykatury Duńskie są Prowokacją?
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Feudalizm trzeciego tysiąclecia
sierpień 18, 2003
Artur Łoboda
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
Terapia szokowa w Iraku
marzec 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
Wywiad z Zygmuntem Wrzodakiem
czerwiec 11, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
EBOR dalej inwestuje w Polsce
sierpień 12, 2004
IAR
Jak nie kijem to pałą.
Pomysł kolejnego podatku dla turystów

sierpień 28, 2003
Artur Łoboda

U progu eksplozji nuklearnych?


kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Miodkowy "full time"
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
Serwis wiadomości w 2 językach o wydarzeniach na terenie byłego ZSRR
marzec 8, 2008
tłumacz
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
3 maja rocznica uchwalenia pierwszej polskiej Konstytucji
maj 3, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media