ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

To - co dla jednych jest porażką - dla mnie.... 
19 listopad 2016      Artur Łoboda
Unia Europejska dziarsko walczy z problemami, które sama stwarza 
26 wrzesień 2019     
Agenda antyludzka – wątek na Twitterze (X) 
11 listopad 2023     
Oszustwa wyborcze w USA? 
9 listopad 2020      Artur Łoboda
Polaków nie stać już nawet na opłacenie bieżących rachunków 
28 październik 2014      www.polskawalczaca.com
„Nagła śmierć kryzysu koronowego” kontra „Nagła wojna z Ukrainą” 
22 marzec 2022     
"Obdartusy Europy" 
7 wrzesień 2017     
Lekarze BŁAGĄ rodziców, aby nie podawali swoim dzieciom śmiertelnych szczepionek na COVID-19 
24 czerwiec 2022      Arsenio Toledo
Laur niekompetencji czyli: jak to się robi w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
17 styczeń 2013      Artur Łoboda
Zacznij ze mną rozmawiać 
3 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Zapadła cisza 
29 marzec 2020      Artur Łoboda
Międzynarodowy terroryzm państwowy 
29 marzec 2021     
List do Ministranta - Część IV 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Polskie lichwiarstwo, zniewoleniem narodu. 
8 wrzesień 2011      Bogusław
Akta Wielera 
23 marzec 2021      Obserwator
Dlaczego w Krakowie jest tak mało chorych? 
1 kwiecień 2020     
Urabialni jak glina 
8 luty 2016      Artur Łoboda
Przynajmniej wiemy co kombinuje 
8 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Obamy „Moment Prawdy” na Bliskim Wschodzie  
19 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Polska bez króla... 
24 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Cyfrowa tyrania i Rockefeller-Gates „Paszport certyfikatu Vaxx”: W kierunku scenariusza III wojny światowej. Czym jest Niesławna Agenda ID2020?

 
Za jej rozwojem stoi Fundacja Billa i Melindy Gatesów – wspierana przez Fundację Rockefellera – oraz inne osoby należące do złowrogiego programu cyfryzacji, depopulacji i eugeniki. 
 
Jest to sojusz partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego.
 
Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje uogólnione szczepienia przeciwko Covid-19 jako platformę cyfrowej tożsamości.
 

Jest to w pełni elektroniczny identyfikator – łączący wszystko ze wszystkim, co dotyczy każdej osoby (dokumenty zdrowotne, kryminalne, bankowe, osobiste i prywatne itp.), zarządzany przez agencję państwową lub, w skrajnych przypadkach, przez sektor prywatny. – Wyobraź sobie – firmę ubezpieczeniową lub bank zajmujący się Twoimi prywatnymi danymi, przekonwertowanymi na elektroniczny i ostatecznie „zachipowany” dowód osobisty.
 
 
Prywatyzacja twoich osobistych danych może wydawać się naciągana, ale szwajcarski rząd próbował po cichu omotać ludzi sprywatyzowaną Agendą ID2020.
Lecz ludzie się dowiedzieli i rozpoczęli referendum przeciwko Agendzie ID2020.
Pomysł został odrzucony z marginesem 2:1 w lipcu 2021 roku.
 
Co się później stanie?
– Czy rząd szwajcarski będzie szanował głosy ludzi, czy też wykona polecenie z Głębokiego Ciemnego Stanu?
 
Niemcy, Austria i Francja – i prawdopodobnie inne kraje, mają wdrożone ID2020 przez Parlament lub dekretem – i większość ludzi nie ma o tym pojęcia.
 
Implementacja Agendy ID2020 łączy się z – lub wyłoniła się z – niesławnego „ Covid-19 – The Great Reset ” Klausa Schwaba (WEF) – który, nawiasem mówiąc, jest dostępny w Amazon (lub był, kiedy ostatnio sprawdzałem).
Gdyby (książka) została zdjęta i ocenzurowana, być może przez samego autora – nie byłoby to niespodzianką.
 
Wideo: Ku cyfrowej tyranii z Peterem Koenigiem
https://seed151.bitchute.com/apl68pUReChH/Ky9ItfvljJLE.mp4
 
 

Scenariusz III wojny światowej

 
W międzyczasie żyjemy dosłownie w scenariuszu III wojny światowej , w którym konstytucje krajów są albo zakazane, albo po prostu opanowane przez środki dyktatorskie, które postępują tak szybko, że ruchy obywatelskie są w wielu przypadkach zbyt późne, aby interweniować – po prostu dlatego, że społeczeństwa obywatelskie – nawet alarm – nie zauważyły.
 
Dzieje się to po cichu.
 
Albo dekretem, albo przez dokooptowane i/lub przymuszone parlamenty.
W zasadzie na całym świecie wprowadzany jest rodzaj zdrowotnego stanu wojennego, z naciskiem na zachód.
 
A większość społeczeństwa nie ma o tym pojęcia.
 

Paszport certyfikatu Vaxx finansowany przez Rockefeller-Gates  i sponsorowany przez WHO

 
Fundacje Gatesa i Rockefellera finansują wytyczne WHO dotyczące cyfrowego międzynarodowego świadectwa szczepień , zwanego także „paszportem szczepień”.
 
W kontekście pandemii choroby koronawirusowej (COVID-19) proponuje się koncepcję cyfrowej dokumentacji certyfikatów COVID-19 (DDCC)  jako mechanizmu, za pomocą którego dane dotyczące zdrowia osoby związane z COVID-19 mogą być cyfrowo dokumentowane za pomocą elektronicznego certyfikatu.
 
Cyfrowe zaświadczenie o szczepieniu, które dokumentuje aktualny stan szczepień danej osoby w celu ochrony przed COVID-19, może być następnie wykorzystane do ciągłości opieki lub jako dowód szczepienia w celach innych niż opieka zdrowotna.
Powstały artefakt tego podejścia jest określany jako cyfrowa dokumentacja certyfikatów COVID-19: stan szczepień (DDCC:VS). (WHO, streszczenie, podkreślenie dodane)
 
 
Co zaskakujące, a może nie tak zaskakujące, międzynarodowy „certyfikat/paszport Vaxx” nie jest finansowany przez kraje członkowskie WHO, jak można by się spodziewać, ale przez Gatesa i Rockefellera. To znaczące.
 
WHO opublikowała i rozesłała do wszystkich krajów członkowskich w dniu 27 sierpnia 2021 r. wytyczne dotyczące wprowadzenia międzynarodowego cyfrowego Świadectwa szczepień/paszportu” – a także Wytyczne wdrożeniowe.
 

Mandat Joe Bidena na All-Vaxx


W oczywistej konsekwencji, administracja Biden wydała mandat dla wszystkich szczepionek – żądając od wszystkich przedsiębiorstw zatrudniających 100 lub więcej pracowników, aby zażądały szczepienia swoich pracowników, albo w inny sposób je przymusiły.
Za nieprzestrzeganie przepisów grożą ogromne grzywny.
To samo dotyczy ponad dwóch milionów pracowników rządowych
.
W sumie ten drakoński mandat dotyczy około 100 milionów Amerykanów.
Biden postępuje zgodnie z poleceniami Rockefellera i in.
 
Wymóg ten będzie dotyczył ponad 80 milionów pracowników w firmach sektora prywatnego, powiedział Biały Dom. …
 
Centra Medicare i Medicaid Services (CMS) będą wymagać szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników większości placówek opieki zdrowotnej…
Wymóg ten wpłynie na ponad 17 milionów pracowników służby zdrowia w szpitalach i innych placówkach przyjmujących tych pacjentów. …
 
Paszporty szczepionek przeciw COVID „mogą zwiększyć ryzyko rozprzestrzeniania się chorób”:
Gates, przewodnik WHO finansowany przez Rockefellera

Administracja będzie wymagać, aby zaszczepili się nauczyciele i personel w Head Start Programs, w szkołach Departamentu Obrony i szkołach prowadzonych przez Biuro Edukacji Indyjskiej.
 
Biden wezwie również wszystkie Stany do przyjęcia wymogów dotyczących szczepień dla wszystkich pracowników szkoły.
 
Plan Bidena wymaga zastosowania obiektów rozrywkowych, takich jak hale sportowe, duże sale koncertowe i inne, w których gromadzą się duże grupy ludzi, aby wymagać szczepienia klientów lub pokazania negatywnego testu na koronawirusa, aby tam wejść. ( Reuters , podkreślenie dodane)
 
Unia Europejska (UE) i Szwajcaria
 
Szwajcaria i inne kraje UE również w wyniku wydanego przez WHO certyfikatu/paszportu vaxx, rozporządzenia  zakazującego dostępu do większości zajęć w pomieszczeniach – w tym restauracji, siłowni i kin – od 13 września, bez certyfikatu vaxx.
 
Jest to całkowicie sprzeczne z Kodeksem Norymberskim (testowanie leków i szczepionek na zwierzętach przed zastosowaniem na ludziach) i jest sprzeczne ze wszystkimi demokratycznymi Konstytucjami.
Konstytucje państw na całym świecie są opanowane i „ubezwłasnowolnione” przez tyranię, która działa z ogromną mocą – śmiertelne groźby i prawdopodobnie wysoce uwodzicielskie i korupcyjne nagrody.
 
Nigdy w historii ludzkości nie istniała taka światowa dyktatura .
Powstała w niecałe 12 miesięcy i ujarzmiła – powtarzam – wszystkie 193 kraje członkowskie ONZ, w tym cały system ONZ naraz.
 
Certyfikat/paszport szczepień może w końcu zostać wszczepiony w ludzkie ciała (Klaus Schwab, WEF, w wywiadzie dla szwajcarskiej telewizji Genewa z 2016 r. – niedawno „wymazany” z internetu).
 
Zobacz to: Dr Astrid Stueckelberger, była WHO:  Jesteś odłupany .
 
Certyfikat Vaxx może stanowić podstawę do rejestracji tożsamości cyfrowej na całym świecie.
 
Nawiasem mówiąc, obie fundacje WHO finansujące certyfikaty vaxx są kierowane przez obecnie najbardziej widocznych eugeników na świecie – Gatesa i Rockefellera, wykorzystujących WHO do realizacji swoich planów.
 
Większość państw członkowskich WHO nie jest bezpośrednio zaangażowana.
 
Należy również wspomnieć, że utworzenie WHO w 1948 r. było pomysłem Rockefellera, przy wszystkich pieniądzach, które zgromadził dzięki monopolowi na węglowodory Standard Oil (głównie benzyna i gaz), utworzenie i późniejsza integracja WHO z systemem ONZ była stosunkowo „ łatwa” – z „łatwym” w cudzysłowie.
Pieniądze kupują też ONZ.
 
Z WHO jako częścią ONZ, oficjalna instytucja ONZ jest odpowiedzialna za zdrowie świata – lub choroby – dokładnie tego, czego chcą eugeniści.
 
Bank Światowy jest również ważnym graczem w tym kolosalnym planie przestępczym – ponieważ ma władzę nad biedniejszymi tzw. „krajami rozwijającymi się” – wywiera na nie naciski „warunkami” w zamian za wsparcie finansowe.
Podobnie jak w przypadku MFW – ich role są zasadniczo zamienne.
 

Scenariusz III wojny światowej bez bomb i broni

 
Krótko mówiąc, rzeczywiście żyjemy w scenariuszu III wojny światowej – bez bomb i broni, skierowanym przeciwko całej ludzkości
 
Niewidzialny – i nigdy nie izolowany – wirus: propaganda, kampania strachu i „szczepionka” to ich broń masowego rażenia – BMR.
 
To, co robią te środki – „Świadectwo szczepień/paszport” dla zaszczepionych – to rozdzielenie społeczeństwa na „dobrych” - „zaszczepionych”; a „źli faceci” - ci, którzy nie są zaszczepieni, nie zamierzają dostać śmiertelnego ciosu, a tym samym nie zasługują na certyfikat/paszport szczepionkowy.
 
Według rządów kłamliwych – wszystkich 193 krajów członkowskich ONZ, których rządy były kooptowane w długim okresie przygotowań – chciałyby, abyś uwierzył, że nieszczepieni stanowią zagrożenie dla społeczeństwa.
 
To bzdura, ponieważ według CDC i powtarzanych przez te same kraje członkowskie ONZ, szczepienia ludzi również przenoszą wirusa. – Jaki wirus?
 
Separacja społeczeństwa to odwieczna strategia wojenna (przynajmniej sięgająca czasów Imperium Rzymskiego): „ Divide et Impera ” – „Dziel i rządź” – tak, aby ludzie dzielili się i walczyli ze sobą, zamiast ze wspólnym wrogiem – który w tym przypadkiem są nasze rządy, wszystkie 193 rządy państw członkowskich ONZ – naraz.
 
Agenda ID2020 jest głównym instrumentem realizacji Wielkiego Resetu WEF
 
Wdrażanie Postęp postępuje szybko.
 
Oto jak:
 
Według Hiszpańskiego Zespołu Badawczego Piątej Kolumny , około 90% lub więcej „płynu Vaxx” w formule mRNA składa się z grafenu. – Grafen to tajemnica Agendy ID2020 – opatentowanej przez Gatesa (lucyferyjskim) patentem nr 666.
 
Potrójna szóstka, 666, to także wzór chemiczny samego grafenu — 6 cząsteczek połączonych w pierścień, połączonych z innymi tego typu pierścieniami.
Symbol, którego używają, to 3 dołączone pierścienie.
 
Grafen zaszczepiony przez wstrzyknięcie mRNA natychmiast tworzy sieć neuronową w mózgu.
Jest to jednocząsteczkowa siatka, która spontanicznie rozrasta się wokół mózgu z grafenu zawartego w vaxx.
 
Fale elektromagnetyczne emanujące z niedługo milionów anten 5G/6G na całym świecie mają zamieniać ludzi w „transludzi” (termin użyty przez Klausa Schwaba w wywiadzie dla szwajcarsko-francuskiej telewizji w 2016 roku.
Link do wywiadu od tego czasu został „sprawdzony”.
 
To może wyjaśniać ogromną presję czasu stojącą za popędem vaxx; ponieważ po wstrzyknięciu mikstury mRNA zostaniesz dotknięty w ten czy inny sposób.
Albo twoje zdrowie jest zagrożone, albo, jak wskazał Klaus Schwab  (wideo poniżej), możesz stać się „transhumansem”, którym mogą manipulować roboty i/lub sztuczna inteligencja (AI).
 
Krótsza wersja wideo jest dostępna tutaj
 
 

Głębokie Państwo

 
Możesz więc zapytać: „ Ludobójstwo” czy „Niewolnictwo”?
Co planują dla nas elity – Głębokiego Państwa?
 
Elity to członkowie lub współpracownicy i zwolennicy WEF i filozofii WEF, elity bankowe i korporacyjne.
 
Odpowiedź brzmi jedno i drugie.
 
Śmiertelność i zachorowalność wynikająca z wstrzyknięć mRNA w połączeniu z „zniewoleniem” lub „transhumanizacją” dla ocalałych.

Wszystko jest dobrze przemyślane. Od ponad 70 lat.
 
Możemy tylko mieć nadzieję, że nie spóźnimy się z powstrzymaniem tego ogromnego ataku


    ●  ludobójstwo? 
    ●  cyfrowa transhumanizacja oraz 
    ●  przeniesienie majątku i kapitału z niższego i średniego poziomu społeczeństwa na szczyt, przez bankructwa, bezrobocie, choroby i śmierć przez zaniedbanie i samobójstwo. To już trwa

"Nie jesteś sam"`

 
Podczas komentowania i sesji pytań i odpowiedzi podczas debaty webinarowej Global Research (9 września 2021), z udziałem 245 uczestników, pojawiło się kilka zdesperowanych i porzuconych głosów – co robić?
 
Nie mają z kim porozmawiać.
 
Nie chcą ciosu.
 
Zdają sobie sprawy, że może to być szkodliwe i śmiertelne.
 
Jeśli nie jest od razu „śmiertelny”, może mieć niezliczone poważne „skutki uboczne” – wady zdrowotne, których nigdy nie można wyleczyć – a przede wszystkim eksperymentalna inokulacja genów mRNA może spowodować bezpłodność zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
To ostatnie zbiega się z programem eugeników.
 
Nie jesteś sam – około połowa populacji świata zachodniego nie została zaszczepiona.
 
Znają ryzyko; boją się ryzyka zastrzyku, ale nie boją się zachorować na Covid-19, alias SARS-CoV-2 – co, według własnych słów dr Anthony'ego Fauci'ego w recenzowanej pracy naukowej, jest porównywalne do pospolita grypa („ Covid-19 – Navigating the Uncharted” , New England Journal of Medicine – NEJM, 26 marca 2020 r.).
Obawiają się nieustanności wstrzyknięcia mRNA.
 
Nie jesteś sam – są miliony, dziesiątki milionów, którzy czują to samo.
 
Zacznijcie komunikować się ze sobą.
 
To, czego potrzebujemy, to przezwyciężyć tę zbrodnię o biblijnych proporcjach,
To, czego potrzebujemy, to rozwinięcie ogólnoświatowego ruchu solidarności ludowej, integrującego wszystkie sektory społeczeństwa (między szczepionymi i nieszczepionymi) przy wsparciu prawdziwych organów ścigania (policji) i członków wojska.
 
Gdy funkcjonariusze organów ścigania (policja), a także wojskowi zdadzą sobie sprawę, że oni i ich rodziny również są zagrożone, będą wykonywać swoją prawdziwą rolę, polegającą na obronie interesów ludu, a nie polityków zastępców i „przestępców”. przez rządy”, które mają tylko jeden globalistyczny cel.
 
Ta ostatnia polega na przekształceniu suwerennych krajów w Jeden Porządek Świata, rządzony przez niewielką, niezwykle zamożną elitę ze szkodą dla ocalałych ludzi, którymi ta elita zamierza manipulować i przekształcać za pomocą fal elektromagnetycznych i wstrzykiwanego tlenku grafenu w „transludzi”.
 
Musimy zapobiec przejęciu ich wojennej strategii „ Divide et Impera ” – „Divide and Rule” .

Zamiast tego ci, - którzy są „zaszczepieni”, powinni solidarnie zjednoczyć się z niezaszczepionymi, aby walczyć ze wspólnym wrogiem.
 
Nie mamy dużo czasu, ale możemy to zrobić.
 
W stanie przebudzonej solidarności możemy zniszczyć pęd Agendy ID2020.
 
W wzniosłym sposobie myślenia. Nie poddanie się „diabolicznemu programowi” elity, ale uniesienie, nadzieja i światło.
Zwyciężymy.
*
Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat pracuje nad wodą i środowiskiem na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implozji – ekonomicznego thrillera o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i współautorka książki Cynthii McKinney „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” (Clarity Press – 1 listopada 2020 r.)
Jest współpracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.
 
 
Źródło: 
https://www.globalresearch.ca/worldwide-resistance-against-vaccine-covid-fraud/5755538
 
11 październik 2022

Peter Koenig 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jaką cenę ma pokój?
luty 10, 2003
IAR
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Tania dziwka
luty 1, 2004
Artur Łoboda
Bezpiecznie byc generalem
kwiecień 16, 2003
przesłała Elżbieta
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
Polityka Oburzenia w „Wojnie Przeciwko Terrorowi”
czerwiec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oblicze bestii 666
marzec 2, 2009
tomeq
Ojczyzna
maj 19, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
Zrozumieć, zapamiętać, przekazać innym
marzec 17, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
grudzień 31, 2006
sredni
Parada dziwek czyli: "jestem Europejczykiem"
marzec 14, 2003
Artur Łoboda
Jak długo da się życ nadzieją ?
czerwiec 25, 2003
Czesław Ryszka
Bezprawie po polsku
Szefowie "Super Expressu" będą sądzeni

listopad 25, 2002
PAP
Świat się zmienia: Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
Co wszyscy powinnismy wiedziec
październik 9, 2007
....
Lista do wykorzystania w przyszłości.
grudzień 22, 2002
List z Windsor
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media