ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Prawna interpretacja nagrywania polityków dokonujących przestępstw 
19 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Jak doszło do obecnej wojny przeciwko ludzkości? (4 - podsumowanie) 
5 listopad 2020     
Do wiadomosci 
26 kwiecień 2010      Goska
ZERO minus 
30 marzec 2016      Artur Łoboda
Od idealisty do bandyty 
11 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Fakty na temat Covida 
26 grudzień 2022     
Masońska wojna przeciwko Ludzkości rozpoczęła się 11 września 2001 roku 
12 wrzesień 2021     
O prowokacji Rosjan w sprawie pomnika w Krakowie 
15 październik 2014      Artur Łoboda
„Mad Euro” as a Product of „Prussian Megalomania”  
16 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część siódma 
30 marzec 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Dziennik wyrazów nieobcych, rozbiórka umysłów w rezerwacie - Rozdział XXIX 
22 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Ocaleni z Holokaustu dołączają do prawników, dr Fleminga i prof. Luca Montagniera, domagając się od Międzynarodowego Trybunału Karnego oskarżenia Rządów światowych o zbrodnie przeciwko ludzkości, ludobójstwo i naruszenie Kodeksu Norymberskiego 
12 październik 2021     
Żeby Polska była Polską (2) 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Kto to jest "Państwo"? 
4 marzec 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część trzecia  
31 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Polskie słowa 
17 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Hańba PiS i Beaty Szydło! 
21 grudzień 2016      Artur Łoboda
Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro wspólnikiem przestępców! 
16 wrzesień 2019     
Czy "grypa 666" to nie jest przypadkiem "Koń trojański NATO" mający zapwenić zwycięstwo "pomarańczowym" w prezydenckich wyborach na Ukrainie? 
30 październik 2009      Marek Głogoczowski
Co by tu jeszcze spisić panowie 
9 grudzień 2016     

 
 

Cyfrowa tyrania i Rockefeller-Gates „Paszport certyfikatu Vaxx”: W kierunku scenariusza III wojny światowej. Czym jest Niesławna Agenda ID2020?

 
Za jej rozwojem stoi Fundacja Billa i Melindy Gatesów – wspierana przez Fundację Rockefellera – oraz inne osoby należące do złowrogiego programu cyfryzacji, depopulacji i eugeniki. 
 
Jest to sojusz partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego.
 
Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje uogólnione szczepienia przeciwko Covid-19 jako platformę cyfrowej tożsamości.
 

Jest to w pełni elektroniczny identyfikator – łączący wszystko ze wszystkim, co dotyczy każdej osoby (dokumenty zdrowotne, kryminalne, bankowe, osobiste i prywatne itp.), zarządzany przez agencję państwową lub, w skrajnych przypadkach, przez sektor prywatny. – Wyobraź sobie – firmę ubezpieczeniową lub bank zajmujący się Twoimi prywatnymi danymi, przekonwertowanymi na elektroniczny i ostatecznie „zachipowany” dowód osobisty.
 
 
Prywatyzacja twoich osobistych danych może wydawać się naciągana, ale szwajcarski rząd próbował po cichu omotać ludzi sprywatyzowaną Agendą ID2020.
Lecz ludzie się dowiedzieli i rozpoczęli referendum przeciwko Agendzie ID2020.
Pomysł został odrzucony z marginesem 2:1 w lipcu 2021 roku.
 
Co się później stanie?
– Czy rząd szwajcarski będzie szanował głosy ludzi, czy też wykona polecenie z Głębokiego Ciemnego Stanu?
 
Niemcy, Austria i Francja – i prawdopodobnie inne kraje, mają wdrożone ID2020 przez Parlament lub dekretem – i większość ludzi nie ma o tym pojęcia.
 
Implementacja Agendy ID2020 łączy się z – lub wyłoniła się z – niesławnego „ Covid-19 – The Great Reset ” Klausa Schwaba (WEF) – który, nawiasem mówiąc, jest dostępny w Amazon (lub był, kiedy ostatnio sprawdzałem).
Gdyby (książka) została zdjęta i ocenzurowana, być może przez samego autora – nie byłoby to niespodzianką.
 
Wideo: Ku cyfrowej tyranii z Peterem Koenigiem
https://seed151.bitchute.com/apl68pUReChH/Ky9ItfvljJLE.mp4
 
 

Scenariusz III wojny światowej

 
W międzyczasie żyjemy dosłownie w scenariuszu III wojny światowej , w którym konstytucje krajów są albo zakazane, albo po prostu opanowane przez środki dyktatorskie, które postępują tak szybko, że ruchy obywatelskie są w wielu przypadkach zbyt późne, aby interweniować – po prostu dlatego, że społeczeństwa obywatelskie – nawet alarm – nie zauważyły.
 
Dzieje się to po cichu.
 
Albo dekretem, albo przez dokooptowane i/lub przymuszone parlamenty.
W zasadzie na całym świecie wprowadzany jest rodzaj zdrowotnego stanu wojennego, z naciskiem na zachód.
 
A większość społeczeństwa nie ma o tym pojęcia.
 

Paszport certyfikatu Vaxx finansowany przez Rockefeller-Gates  i sponsorowany przez WHO

 
Fundacje Gatesa i Rockefellera finansują wytyczne WHO dotyczące cyfrowego międzynarodowego świadectwa szczepień , zwanego także „paszportem szczepień”.
 
W kontekście pandemii choroby koronawirusowej (COVID-19) proponuje się koncepcję cyfrowej dokumentacji certyfikatów COVID-19 (DDCC)  jako mechanizmu, za pomocą którego dane dotyczące zdrowia osoby związane z COVID-19 mogą być cyfrowo dokumentowane za pomocą elektronicznego certyfikatu.
 
Cyfrowe zaświadczenie o szczepieniu, które dokumentuje aktualny stan szczepień danej osoby w celu ochrony przed COVID-19, może być następnie wykorzystane do ciągłości opieki lub jako dowód szczepienia w celach innych niż opieka zdrowotna.
Powstały artefakt tego podejścia jest określany jako cyfrowa dokumentacja certyfikatów COVID-19: stan szczepień (DDCC:VS). (WHO, streszczenie, podkreślenie dodane)
 
 
Co zaskakujące, a może nie tak zaskakujące, międzynarodowy „certyfikat/paszport Vaxx” nie jest finansowany przez kraje członkowskie WHO, jak można by się spodziewać, ale przez Gatesa i Rockefellera. To znaczące.
 
WHO opublikowała i rozesłała do wszystkich krajów członkowskich w dniu 27 sierpnia 2021 r. wytyczne dotyczące wprowadzenia międzynarodowego cyfrowego Świadectwa szczepień/paszportu” – a także Wytyczne wdrożeniowe.
 

Mandat Joe Bidena na All-Vaxx


W oczywistej konsekwencji, administracja Biden wydała mandat dla wszystkich szczepionek – żądając od wszystkich przedsiębiorstw zatrudniających 100 lub więcej pracowników, aby zażądały szczepienia swoich pracowników, albo w inny sposób je przymusiły.
Za nieprzestrzeganie przepisów grożą ogromne grzywny.
To samo dotyczy ponad dwóch milionów pracowników rządowych
.
W sumie ten drakoński mandat dotyczy około 100 milionów Amerykanów.
Biden postępuje zgodnie z poleceniami Rockefellera i in.
 
Wymóg ten będzie dotyczył ponad 80 milionów pracowników w firmach sektora prywatnego, powiedział Biały Dom. …
 
Centra Medicare i Medicaid Services (CMS) będą wymagać szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników większości placówek opieki zdrowotnej…
Wymóg ten wpłynie na ponad 17 milionów pracowników służby zdrowia w szpitalach i innych placówkach przyjmujących tych pacjentów. …
 
Paszporty szczepionek przeciw COVID „mogą zwiększyć ryzyko rozprzestrzeniania się chorób”:
Gates, przewodnik WHO finansowany przez Rockefellera

Administracja będzie wymagać, aby zaszczepili się nauczyciele i personel w Head Start Programs, w szkołach Departamentu Obrony i szkołach prowadzonych przez Biuro Edukacji Indyjskiej.
 
Biden wezwie również wszystkie Stany do przyjęcia wymogów dotyczących szczepień dla wszystkich pracowników szkoły.
 
Plan Bidena wymaga zastosowania obiektów rozrywkowych, takich jak hale sportowe, duże sale koncertowe i inne, w których gromadzą się duże grupy ludzi, aby wymagać szczepienia klientów lub pokazania negatywnego testu na koronawirusa, aby tam wejść. ( Reuters , podkreślenie dodane)
 
Unia Europejska (UE) i Szwajcaria
 
Szwajcaria i inne kraje UE również w wyniku wydanego przez WHO certyfikatu/paszportu vaxx, rozporządzenia  zakazującego dostępu do większości zajęć w pomieszczeniach – w tym restauracji, siłowni i kin – od 13 września, bez certyfikatu vaxx.
 
Jest to całkowicie sprzeczne z Kodeksem Norymberskim (testowanie leków i szczepionek na zwierzętach przed zastosowaniem na ludziach) i jest sprzeczne ze wszystkimi demokratycznymi Konstytucjami.
Konstytucje państw na całym świecie są opanowane i „ubezwłasnowolnione” przez tyranię, która działa z ogromną mocą – śmiertelne groźby i prawdopodobnie wysoce uwodzicielskie i korupcyjne nagrody.
 
Nigdy w historii ludzkości nie istniała taka światowa dyktatura .
Powstała w niecałe 12 miesięcy i ujarzmiła – powtarzam – wszystkie 193 kraje członkowskie ONZ, w tym cały system ONZ naraz.
 
Certyfikat/paszport szczepień może w końcu zostać wszczepiony w ludzkie ciała (Klaus Schwab, WEF, w wywiadzie dla szwajcarskiej telewizji Genewa z 2016 r. – niedawno „wymazany” z internetu).
 
Zobacz to: Dr Astrid Stueckelberger, była WHO:  Jesteś odłupany .
 
Certyfikat Vaxx może stanowić podstawę do rejestracji tożsamości cyfrowej na całym świecie.
 
Nawiasem mówiąc, obie fundacje WHO finansujące certyfikaty vaxx są kierowane przez obecnie najbardziej widocznych eugeników na świecie – Gatesa i Rockefellera, wykorzystujących WHO do realizacji swoich planów.
 
Większość państw członkowskich WHO nie jest bezpośrednio zaangażowana.
 
Należy również wspomnieć, że utworzenie WHO w 1948 r. było pomysłem Rockefellera, przy wszystkich pieniądzach, które zgromadził dzięki monopolowi na węglowodory Standard Oil (głównie benzyna i gaz), utworzenie i późniejsza integracja WHO z systemem ONZ była stosunkowo „ łatwa” – z „łatwym” w cudzysłowie.
Pieniądze kupują też ONZ.
 
Z WHO jako częścią ONZ, oficjalna instytucja ONZ jest odpowiedzialna za zdrowie świata – lub choroby – dokładnie tego, czego chcą eugeniści.
 
Bank Światowy jest również ważnym graczem w tym kolosalnym planie przestępczym – ponieważ ma władzę nad biedniejszymi tzw. „krajami rozwijającymi się” – wywiera na nie naciski „warunkami” w zamian za wsparcie finansowe.
Podobnie jak w przypadku MFW – ich role są zasadniczo zamienne.
 

Scenariusz III wojny światowej bez bomb i broni

 
Krótko mówiąc, rzeczywiście żyjemy w scenariuszu III wojny światowej – bez bomb i broni, skierowanym przeciwko całej ludzkości
 
Niewidzialny – i nigdy nie izolowany – wirus: propaganda, kampania strachu i „szczepionka” to ich broń masowego rażenia – BMR.
 
To, co robią te środki – „Świadectwo szczepień/paszport” dla zaszczepionych – to rozdzielenie społeczeństwa na „dobrych” - „zaszczepionych”; a „źli faceci” - ci, którzy nie są zaszczepieni, nie zamierzają dostać śmiertelnego ciosu, a tym samym nie zasługują na certyfikat/paszport szczepionkowy.
 
Według rządów kłamliwych – wszystkich 193 krajów członkowskich ONZ, których rządy były kooptowane w długim okresie przygotowań – chciałyby, abyś uwierzył, że nieszczepieni stanowią zagrożenie dla społeczeństwa.
 
To bzdura, ponieważ według CDC i powtarzanych przez te same kraje członkowskie ONZ, szczepienia ludzi również przenoszą wirusa. – Jaki wirus?
 
Separacja społeczeństwa to odwieczna strategia wojenna (przynajmniej sięgająca czasów Imperium Rzymskiego): „ Divide et Impera ” – „Dziel i rządź” – tak, aby ludzie dzielili się i walczyli ze sobą, zamiast ze wspólnym wrogiem – który w tym przypadkiem są nasze rządy, wszystkie 193 rządy państw członkowskich ONZ – naraz.
 
Agenda ID2020 jest głównym instrumentem realizacji Wielkiego Resetu WEF
 
Wdrażanie Postęp postępuje szybko.
 
Oto jak:
 
Według Hiszpańskiego Zespołu Badawczego Piątej Kolumny , około 90% lub więcej „płynu Vaxx” w formule mRNA składa się z grafenu. – Grafen to tajemnica Agendy ID2020 – opatentowanej przez Gatesa (lucyferyjskim) patentem nr 666.
 
Potrójna szóstka, 666, to także wzór chemiczny samego grafenu — 6 cząsteczek połączonych w pierścień, połączonych z innymi tego typu pierścieniami.
Symbol, którego używają, to 3 dołączone pierścienie.
 
Grafen zaszczepiony przez wstrzyknięcie mRNA natychmiast tworzy sieć neuronową w mózgu.
Jest to jednocząsteczkowa siatka, która spontanicznie rozrasta się wokół mózgu z grafenu zawartego w vaxx.
 
Fale elektromagnetyczne emanujące z niedługo milionów anten 5G/6G na całym świecie mają zamieniać ludzi w „transludzi” (termin użyty przez Klausa Schwaba w wywiadzie dla szwajcarsko-francuskiej telewizji w 2016 roku.
Link do wywiadu od tego czasu został „sprawdzony”.
 
To może wyjaśniać ogromną presję czasu stojącą za popędem vaxx; ponieważ po wstrzyknięciu mikstury mRNA zostaniesz dotknięty w ten czy inny sposób.
Albo twoje zdrowie jest zagrożone, albo, jak wskazał Klaus Schwab  (wideo poniżej), możesz stać się „transhumansem”, którym mogą manipulować roboty i/lub sztuczna inteligencja (AI).
 
Krótsza wersja wideo jest dostępna tutaj
 
 

Głębokie Państwo

 
Możesz więc zapytać: „ Ludobójstwo” czy „Niewolnictwo”?
Co planują dla nas elity – Głębokiego Państwa?
 
Elity to członkowie lub współpracownicy i zwolennicy WEF i filozofii WEF, elity bankowe i korporacyjne.
 
Odpowiedź brzmi jedno i drugie.
 
Śmiertelność i zachorowalność wynikająca z wstrzyknięć mRNA w połączeniu z „zniewoleniem” lub „transhumanizacją” dla ocalałych.

Wszystko jest dobrze przemyślane. Od ponad 70 lat.
 
Możemy tylko mieć nadzieję, że nie spóźnimy się z powstrzymaniem tego ogromnego ataku


    ●  ludobójstwo? 
    ●  cyfrowa transhumanizacja oraz 
    ●  przeniesienie majątku i kapitału z niższego i średniego poziomu społeczeństwa na szczyt, przez bankructwa, bezrobocie, choroby i śmierć przez zaniedbanie i samobójstwo. To już trwa

"Nie jesteś sam"`

 
Podczas komentowania i sesji pytań i odpowiedzi podczas debaty webinarowej Global Research (9 września 2021), z udziałem 245 uczestników, pojawiło się kilka zdesperowanych i porzuconych głosów – co robić?
 
Nie mają z kim porozmawiać.
 
Nie chcą ciosu.
 
Zdają sobie sprawy, że może to być szkodliwe i śmiertelne.
 
Jeśli nie jest od razu „śmiertelny”, może mieć niezliczone poważne „skutki uboczne” – wady zdrowotne, których nigdy nie można wyleczyć – a przede wszystkim eksperymentalna inokulacja genów mRNA może spowodować bezpłodność zarówno kobiet, jak i mężczyzn.
To ostatnie zbiega się z programem eugeników.
 
Nie jesteś sam – około połowa populacji świata zachodniego nie została zaszczepiona.
 
Znają ryzyko; boją się ryzyka zastrzyku, ale nie boją się zachorować na Covid-19, alias SARS-CoV-2 – co, według własnych słów dr Anthony'ego Fauci'ego w recenzowanej pracy naukowej, jest porównywalne do pospolita grypa („ Covid-19 – Navigating the Uncharted” , New England Journal of Medicine – NEJM, 26 marca 2020 r.).
Obawiają się nieustanności wstrzyknięcia mRNA.
 
Nie jesteś sam – są miliony, dziesiątki milionów, którzy czują to samo.
 
Zacznijcie komunikować się ze sobą.
 
To, czego potrzebujemy, to przezwyciężyć tę zbrodnię o biblijnych proporcjach,
To, czego potrzebujemy, to rozwinięcie ogólnoświatowego ruchu solidarności ludowej, integrującego wszystkie sektory społeczeństwa (między szczepionymi i nieszczepionymi) przy wsparciu prawdziwych organów ścigania (policji) i członków wojska.
 
Gdy funkcjonariusze organów ścigania (policja), a także wojskowi zdadzą sobie sprawę, że oni i ich rodziny również są zagrożone, będą wykonywać swoją prawdziwą rolę, polegającą na obronie interesów ludu, a nie polityków zastępców i „przestępców”. przez rządy”, które mają tylko jeden globalistyczny cel.
 
Ta ostatnia polega na przekształceniu suwerennych krajów w Jeden Porządek Świata, rządzony przez niewielką, niezwykle zamożną elitę ze szkodą dla ocalałych ludzi, którymi ta elita zamierza manipulować i przekształcać za pomocą fal elektromagnetycznych i wstrzykiwanego tlenku grafenu w „transludzi”.
 
Musimy zapobiec przejęciu ich wojennej strategii „ Divide et Impera ” – „Divide and Rule” .

Zamiast tego ci, - którzy są „zaszczepieni”, powinni solidarnie zjednoczyć się z niezaszczepionymi, aby walczyć ze wspólnym wrogiem.
 
Nie mamy dużo czasu, ale możemy to zrobić.
 
W stanie przebudzonej solidarności możemy zniszczyć pęd Agendy ID2020.
 
W wzniosłym sposobie myślenia. Nie poddanie się „diabolicznemu programowi” elity, ale uniesienie, nadzieja i światło.
Zwyciężymy.
*
Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat pracuje nad wodą i środowiskiem na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implozji – ekonomicznego thrillera o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i współautorka książki Cynthii McKinney „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” (Clarity Press – 1 listopada 2020 r.)
Jest współpracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją.
 
 
Źródło: 
https://www.globalresearch.ca/worldwide-resistance-against-vaccine-covid-fraud/5755538
 
11 październik 2022

Peter Koenig 

  

Komentarze

  

Archiwum

Polonio - Ratuj Polske !
styczeń 6, 2003
Elzbieta Gawlas
NATO-wski radar bez prądu :-)
październik 7, 2006
marduk
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone (Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Dywersja kulturowo -polityczna jako narzędzie walki z Rosją na przykładzie Limonowa
wrzesień 1, 2006
G. Cimek
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael Spuscizną Stalina?
sierpień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdzie się podziały pieniądze z Planu Paulsona
styczeń 12, 2009
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
Zapomniane piękno
grudzień 24, 2003
przesłała Elżbieta
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
"Generał sił koalicji"
maj 3, 2004
PAP
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
Zapomniane ludobojstwo
styczeń 8, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Niech nas zobaczą
maj 8, 2003
Po tamtej stronie wolności, czyli szara strefa moralności
sierpień 8, 2007
Marek Olżyński
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
ZMARNOWANE PAŃSTWO
marzec 4, 2003
Polski suweren unijnego prawodastwa
październik 15, 2005
Prezydent Kwaśniewski orzekł o winie Polaków
kwiecień 10, 2001
Nasz Dziennik
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media