ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
więcej ->

 
 

Gdzie są anterroryści

Gdzie są antyterroryści
2007-08-04
Niektórzy a szczególne starsze pokolenie wzdychają do okupacji Sowieckiej twierdząc, że był jeden okupant a nie jak teraz Polska jest wasalem nie tylko europy, ameryki a także Izraela.
A tzw. polskie władze to żydowładztwo.
Nie będę polemizował z tymi wypowiedziami starsi tak jak dzieci mają swoje przywary i prawa. Lecz czy mają rację.
We?my przykład przemilczania przez polskojęzyczne media szantażu żydowskiego na temat roszczeń- 65 mld $.
Oczywiście nikt nie wspomni, że to spadek po Faszyzmie i Stalinie, proponuję artykuły
Żydowskie tabu hitleryzmu, Jak żydowscy pretorianie Hitlera lub Żydzi Stalina a więc te towarzystwo ma roszczenia o mienie które sami zniszczyli. Czy na pewno, proponuję
się zwrócić do pana Grossa z Waffen-SS on ma wiedze bezpośrednią.
Oczywiście te tematy w Polsce to tabu.
Czy to oni potracili te potężne majątki??????????
Czy
W tej sprawie płaszczą się tzw. elity polityczne, że aż wstyd za te wasalstwo.
Co śmieszniejsze to np. Jarosław Kaczyński zaprosił na tzw. herbatkę zakrapianą szantażem
Israel Singer i Bobby Brown z Światowego Kongresu Żydów (WJC).
Dlaczego śmieszne?? To proste Singer ze środków należących do WJC przetransferował na swoje konto w Szwajcarii 1.2 mln.$ a mają pretensję że Kwaśniewski przyjmował Dochnala.
A co oprócz błazenady gdzie jest polskie prawo z ministrem Ziobro na czele.
Pozwolę sobie w skrócie przedstawić dwa komentarze na temat ostatniego najazdu.
07.07.31 Wycieczka Żydów włamała się do muzeum –RFM- Incydent został załagodzony.
Druga- Onet Wiadomości- Grupa Żydów okupuje obóz na Majdanku
Nadkom. Witold Laskowik z KMP w Lublinie powiedział, że "autobus, którym jechała grupa przełamał szlaban i wjechał na teren obozu". Wiadomo, że Żydzi okupują jeden z baraków.
RMF za poprawność polityczną i niedomówienia chyba dostanie koncesję na terenie Izraela.
Ambasada Izraela ubolewa, lecz może pan ambasador zaprzestanie wtrącania się w wewnętrzne sprawy Polski przykład: Ambasador Izraela w Warszawie Dawid Peleg wezwał Polskę i polski Kościół do potępienia wypowiedzi ojca Tadeusza Rydzyka,.
A kiedy Izrael potępi udział żydów w NKWD, UB zbrodni przeciw Polsce i Polakom.
A może poinformuje polską opinię że takie zachowanie żydów w Polsce jest bezprawne.
Kilka cytatów: Jak to w podbitym kraju! ...z netu... 22.05.2007r. 21:22
,,Krakowscy radni wystąpili do prezydenta miasta i małopolskiej policji z oficjalnym wnioskiem o dokładne przyjrzenie się zachowaniu ochrony wycieczek z Izraela.
-Pół roku temu pracowałem w jednym z warszawskich hoteli, wycieczki grup żydowskich, to nie do opisania, bród, smród aroganckie zachowanie do obsługi hotelu i gości z innych pokoi, nie wspominając już o ochroniarzach…. tylko terroryzują normalnych potencjalnych klientów i pracowników hotelu prześladując przeszukując i wyzywając,…. nikt nie jest wstanie upilnować
tej dziczy żydowskiej.
Tylko w prasie regionalnej oczywiście ten temat jest poruszany w Izraelu przez dzienniki
„Maariv” i „Haaretz ogólnokrajowe milczą tak jak milczą tzw. polskie.
Tak się dziej pod nosem Zbiory, polskie prawo jest niczym dla obcokrajowców.
Następna ściąga-, Jakim prawem obywatele/służby obcego kraju stosują wobec obywateli polskich środki przymusu bezpośredniego? ( i to na terytorium Polski) Jakim prawem poruszają się po Polsce z bronią ostrą?
,,... W Krakowie skuli człowieka za zwrócenie……..Żydzi traktują się kompletnie ponad polskim prawem, Polaków traktują z pogardą i wyższością. A ich ochrona robi to, co chce. Jestem osobiście zszokowany postawą polskich władz wobec mnogości podobnych incydentów.
W kraju do takich spraw mamy anterrorystów i oto przykład oni odwiedzili panią Krystyna Górzańska uzbrojeni po zęby, ponieważ ona ma dopiero 70lat i mogłaby tej grupie zrobić krzywdę.
Dalej polski wymiar sprawiedliwości posadził do wię?nia młodego chłopaka, bo je?dził do szkoły na brata legitymacji tak, więc Ziobro wziął za doradcę byłego MS żeby mu podpowiedział jak za legitymację szkolną można zamknąć. To prawda mnie też się w głowie nie mieści.
Lecz poważnie następne pytanie do, Ziobro kto wydał zezwolenie dla uzbrojonych żołnierzy Izraela w marszu żywych ściąga:
Wczoraj 19-04-2004 W marszu biorą udział umundurowani żydzi. Porządku pilnują uzbrojone służby Izraela.

Ilu z nich jest mordercami bezbronnych dzieci Palestyńskich starców i kobiet.
Panie Ziobro czy to już Judeopolonia, o której oni mażą do 1914r. a panu pozostało robienie pokornej miny do bezprawnej sytuacji. Aż tak jest pan bezsilny.
Smutek i żal !!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak żydzi patrzą na innych może przytoczę wypowied??:
W USA już jawnie Rabin Adath Yisrael z Waszyngtonu powiedział (Maaziv, 2.IX.94 - cytuję za Lectures Françaises, luty 1995): "Po raz pierwszy w historii Ameryki nie mamy poczucia, że żyjemy tu w diasporze ... USA nie jest już rządem gojów, ale administracją, w której Żydzi biorą pełny udział w decyzjach na wszystkich szczeblach". Tyle cytat. A w Polsce?
Czy czeka nasz podobna sytuacja jak w Palestynie: Więcej w blogu www.zpalestyny.blog.com
środa 3 stycznia 2007
Nablus: ranni partyzanci są przenoszeni do sąsiednich dzielnic. Nie zawozi się ich do szpitala, bo izraelska armia atakuje szpitale i dobija poszukiwanych.
Czy ten czarny scenariusz czeka Polaków w przyszłości?
Niech satyryk się wypowie na ten temat mi gardło zaciska, gdy pomyślę, co czeka moje dzieci i wnuków.
Ten, kto kocha swój naród chce dla niego prawdy i dobra niezależnie od tego skąd ta prawda i to dobro pochodzi i występuje przeciwko fałszowi i złu niezależnie od tego, jakie jest ich ?ródło.
O. Jacek Woroniecki


Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl

10 sierpień 2007

Bogusław 

  

Archiwum

Senator Joe Biden kandydatem na wice-prezydenta USA
sierpień 23, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
Kwaśniewski: bąd?my wdzięczni za dni, które papież nam poświęcił
sierpień 19, 2002
PAP
Lokacyjny sukces
sierpień 15, 2007
Tortury po amerykańsku
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu - Przeciw Wojnie !
luty 15, 2003
Marszałek Sejmu Marek Borowski uważa za nieuzasadnione obawy że sprzedaż ziemi cudzoziemcom oznacza utratę niepodległości Pol
listopad 15, 2002
PAP
Zabijają cywilów
czerwiec 21, 2003
przesłała Elżbieta
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
Błędy witryny RJP
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
59. rocznica powstania w białostockim getcie
sierpień 16, 2002
PAP
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
grudzień 14, 2005
PAP
Poklepywanie złodzieji - "Zysk dla obu stron"
luty 25, 2004
www.krakow.pl
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media