ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czy Konfederacja może wybić się na niepodległość? 
19 wrzesień 2020     
Jeśli nie masz wolności, by sprzeciwić się ludobójstwu, twoje społeczeństwo nie jest wolne 
26 grudzień 2025      Caitlin Johnstone
Globalizacja trwa 
16 październik 2010      Goska
Autorytety PO i TVN: Pijany Durczok na autostradzie i wrocławska CIPOmaryjka w TVP 
30 lipiec 2019      Alina
Mięso 
27 czerwiec 2020      Artur Łoboda
«Made in Reuters»  
1 marzec 2021     
Ponad 300 artykułów naukowych na temat COVID-19 WYCOFANO z powodu oszustwa 
3 listopad 2024     
Niebezpieczeństwo 5G: 13 powodów, dla których technologia bezprzewodowa 5G będzie katastrofą dla ludzkości 
22 lipiec 2024     
Kręcąc się wokół własnego ogona 
24 luty 2011      Artur Łoboda
Państwo Polskie - czyli kto? 
6 czerwiec 2019     
Inwigilacja 2019 
1 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Program uzależnienia "SAFE" 
20 luty 2026      Artur Łoboda
Moje przygotowania na epidemię 
16 marzec 2020      Artur Łoboda
Zatrzymaj Panie Boże Zegar ! 
11 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Wygrał PiS, a rządzi PO 
28 maj 2020      Artur Łoboda
Sejmowy MOTŁOCH napluł na groby ofiar 
12 lipiec 2013      Artur Łoboda
Żegnam Cię wierszem Prezydencie ! 
18 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Piszmy listy do więzienia! 
13 sierpień 2016      Artur Łoboda
CJ Hopkins uniewinniony! 
2 luty 2024      CJ Hopkins
W bajorku jest życie 
19 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Wyniki śródokresowe pokazują, że Demokraci stali się bardziej bezczelni w manipulacjach wyborczych w ciągu ostatnich dwóch lat


Po tym, co wydarzyło się w 2020 roku, nie jest niespodzianką, że średnioterminowe wybory przeczyły przewidywaniom ogromnej wygranej Republikanów.
 
( World News Daily ) — Demokraci oszukiwali w 2020 r., a  teraz znowu oszukują — i dlaczego mieliby tego nie robić? 
Nie wymaga to doktoratu  w Skinnerowskim behawioryzmie, aby zrozumieć, że:
a) biorąc pod uwagę, że Demokraci zostali  sowicie wynagrodzeni  za oszustwa w 2020 r. oraz
b) biorąc pod uwagę, że nie ponieśli  żadnej  kary  za swoją zdradę, wynika z tego, że
c) oszukiwali skuteczniej w 2022 r. niż w 2020 r., ale to tym razem byli w tym bardziej wprawieni o dwa lata.
 
Co więcej, biorąc pod uwagę, że najdokładniejsze sondaże przewidywały ogromną wygraną Republikanów, Demokraci byli w pełni świadomi, że stoją w obliczu decydującej porażki w całym głosowaniu. 
W takim przypadku, czy to naprawdę aż tak paranoiczne podejrzewać, że nie  czekali po prostu  na porażkę – i że nie zawahaliby się wykorzystać swoich sprawdzonych umiejętności w zdobywaniu kart do głosowania zamiast głosów? 
Naprawdę?
 
Logika podpowiada, że ​​nie wahali się ani jednej milisekundy. 

O ile ktoś nie wierzy, że przywództwo Demokratów zostało w jakiś sposób sparaliżowane przez ograniczenia etyczne w międzyczasie, to
a) wiedząc, że zostaną zmiażdżeni w 2022 r., oraz
b) biorąc pod uwagę, że posiadali umiejętności udaremnienia tej hańby, wynika z tego
c) oczywiście znowu oszukiwali, ale teraz stali się w tym tak biegli, że byliby w stanie ukraść bardziej nużące  wyścigi w dół , w przeciwieństwie do pojedynczego wyścigu na prezydenta w 2020 roku.
 
I chociaż prawdą jest, że RNC zastosowała prawne i logistyczne interwencje, gdy zbliżaliśmy się do 8 listopada, jak zwykle spóźnili się na imprezę.
 
Zamiast tego Republikanie zmarnowali pierwsze miesiące po 3 listopada 2020 r. i większość czasu od tego czasu, trywializując jasne i błyszczące oszustwo w wyborach, lub faktycznie dyskredytując tych, którzy próbowali je zbadać.
 
Co oni sobie myśleli? 
Na co czekali? 
Republikańscy przywódcy, tacy jak Rusty Bowers, Doug Ducey i Robin Voss, faktycznie  walczyli z  dochodzeniami w sprawie oszustwa z 2020 r. 
Z takimi Republikanami, kto potrzebuje Demokratów?
 
Ale to jest jeszcze gorsze niż to. 
Jak to możliwe, że ci Republikanie byli tak ślepi, że nie zauważyli iż szukając i wykrywając oszustwa – i powstrzymując je – nieuchronnie zgarnęliby ogromne nagrody – zmieniając wiele Niebieskich Stanów i Niebieskich Miejsc z Niebieskich na Czerwone – i to wszystko na raz? 
Czy republikańskim przywódcom można było zaproponować jakąkolwiek nagrodę cenniejszą niż ta – i tak nieuniknioną?
 
Co więcej, jak to możliwe, że ci republikanie – którzy oczerniali śledztwa – nie rozumieli, że podrzynają sobie gardła? 
Że bardziej wyrafinowane oszustwo wyborów w 2022 roku może z łatwością sięgnąć do  ich własnych  wyścigów kongresowych i państwowych?
 
Przywódcy republikańscy byli i są popychani do własnej zagłady – i naszej – przez motywacje, które pozostają niezrozumiałe, nieprzeniknione dla logiki i zdrowego rozsądku.
 
Niestety, nie mamy już czasu na dalsze badanie  powodów  motywujących tych przywódców, którzy nas zdradzają.
Naszą jedyną opcją jest teraz całkowite pokonanie ich – i wszelkimi możliwymi sposobami – bez litości i ukaranie ich poza porażką.
 
 
Nie możemy już sobie pozwolić na przywódców, którzy wierzą, że ich zdrada pozostanie niezauważona, lub że ich zdrada może trwać bez konsekwencji.
 
Brad Lyles,  lekarz medycyny, DFAPA, jest emerytowanym psychiatrą i aktywistą. 
Jego teksty ukazywały się w Canada Free Press i czasopismach branżowych.

 
 
Źrodło:
www.lifesitenews.com/opinion/midterm-results-show-democrats-have-become-even-better-at-election-chicanery-the-last-two-years/
 
17 listopad 2022

Brad Lyles 

  

Komentarze

 

Powoli, powoli, Paradisus Judaeorum 2.0 Beta chwyta kontakt z realem.

Ale już nie zdąży, podobnie jak swego czasu Paradisus Judaeorum 1, czyli I RP.

A po wyszabrowaniu Amis do cna ONI opanują kolejne imperium czyli Chiny. Już się instalują, a jako aport wniosą zdepopulowane przestrzenie Zachodu.

Czy nie tak toczyła się przez tysiące lat ICH historia? Trump i tak ma szczęście, że mu głowy nie obcięli, chociaż metaforycznie to właśnie się stało, został pozbawiony kontaktu z wyborcami.

2022-11-19
hens

  

Archiwum

Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
Pogarda zabija
styczeń 25, 2004
Andrzej Kumor
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Hucpa
sierpień 20, 2003
MOTO
Co zapamietale realizuja starozakonni globalisci
listopad 11, 2007
kruzoe2
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
"Szkoły myślenia" wedle tych, którzy zniszczyli Polskę
czerwiec 16, 2004
(PAP)
Kołodko ministrem finansów, Piwnik i Celiński odchodzą
lipiec 5, 2002
PAP
"Cud Balcerowicza" i "dobrobyt" wg Kwaśniewskiego
październik 14, 2004
Danuta Walewska
Rozpętali wojnę cywilizacji
kwiecień 6, 2003
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media