ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kilka uwag o "seryjnym samobójcy" 
20 grudzień 2012      Artur Łoboda
Epitafium poległym pod Smoleńskiem 
14 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Susza bezobjawowa 
24 lipiec 2020     
Laboratoria w USA nie mogą znaleźć Covid-19 w 1500 pozytywnych testach PCR 
16 kwiecień 2021     
Każdy kolejny dzień pomocy Ukrainie - jest niczym plucie na groby Polaków zamordowanych przez Banderowców! 
11 październik 2024      Artur Łoboda
Publiczne wezwanie do poprawienia Regulaminów w Programach Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2013 
7 grudzień 2012      Artur Łoboda
Ministerstwo Zdrowia przyznaje, że „nie ma hodowli SARS-COV-2” lub „rejestru laboratoriów z hodowlą i zdolnością izolacyjną do testów” 
8 październik 2021     
List prywatny 
12 luty 2018      Artur Łoboda
Antysemityzm bezobjawowy 
2 marzec 2018     
Krok naprzód, dwa kroki wstecz 
8 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Gazprom płaci Ukrainie 3 mld $ za tranzyt gazu. Polska dostaje marne 5,5 mln $. Wiecie dzięki komu? 
31 sierpień 2019      Alina
Czym jest Teatr Narodowy? 
11 luty 2014      Artur Łoboda
Ukraińcy w polskiej policji 
14 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Pięciu lekarzy zgadza się, że zdjęcia eksperymentalnej szczepionki COVID-19 mRNA przedstawiają broń biologiczną 
27 kwiecień 2021     
Zamiast programu wyborczego 
30 maj 2015      Artur Łoboda
Nie będzie tłumaczenia Prokuraturo  
18 wrzesień 2021     
Katastrofalne ofiary szczepionek przeciwko COVID-19 w 2021 r 
1 luty 2023     
Czy cały świat oszalał? 
6 marzec 2014      Artur Łoboda
Najbliższe zmiany techniczne 
1 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Jaką kulturę promuje Jacek Majchrowski - Prezydent Krakowa (3) 
4 październik 2012      Artur Łoboda

 
 

Putin ogłasza zwycięstwo nad Nowym Porządkiem Świata: Nadchodzi 'zmiana elit', ponieważ ludzkość się 'przebudziła'

 

Według prezydenta Rosji Władimira Putina, który wykorzystał swoje przemówienie na Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Petersburgu (SPIEF) w piątek, światowe elity, które rządziły światem w ostatnich dziesięcioleciach, pracując wspólnie nad wprowadzeniem Nowego Porządku Świata, zostały pokonane by ostrzec, że „zmiana elit” na Zachodzie jest tuż za rogiem.
 
Katastrofalna polityka liberalna podejmowana przez przywódców UE i USA pogłębia nierówności i podziały w ich społeczeństwach, nie tylko pod względem dobrobytu, ale także pod względem wartości i orientacji różnych grup, powiedział Putin.

„Takie oderwanie się od rzeczywistości, od wymagań społeczeństwa, nieuchronnie doprowadzi do fali populizmu i wzrostu ruchów radykalnych, do poważnych zmian społecznych i gospodarczych, do degradacji, a w niedalekiej przyszłości do zmiany elit. ”  powiedział rosyjski przywódca.
 
youtu.be/ZjuOVaj9D2A
 
Światowa elita została zdemaskowana i jest nastawiona na stawienie czoła gniewowi ludzi w rodzaju rozrachunku, jakiego nie widziano od czasów gilotyny na ulicach XVII-wiecznego Paryża. 
Putin mówi, że na ulicach znów pojawi się elita niebieskiej krwi.
 
Według Putina kolejna rewolucja jest tuż za rogiem. 
Ludzkość przebudziła się wobec elit i zemsta, - gdy nadejdzie, będzie szybka i odpowiednia.
 
Kiedy Zachód, kierowany przez Nowy Porządek Świata, ogłosił zwycięstwo w zimnej wojnie, Amerykanie nazwali siebie  „posłańcami Boga na ziemi”,  z interesami, które należy uznać za święte i bez zobowiązań, powiedział Putin słuchaczom SPIEF. 
Od tego czasu pojawiły się nowe ośrodki władzy, które mają prawo chronić własne systemy, modele ekonomiczne i suwerenność.
 
Te  „prawdziwie rewolucyjne, tektoniczne zmiany w geopolityce, globalnej gospodarce, w sferze technologicznej, w całym systemie stosunków międzynarodowych”  są „fundamentalne, kluczowe i nieubłagane”, powiedział Putin w SPIEF. 
„I błędem jest sugerowanie, że można przeczekać czasy burzliwych zmian i że wszystko wróci do normy; że wszystko będzie tak jak było. Nie będzie."
 
Innymi słowy, Nowy Porządek Świata zniknął z wiatrem. 
Pojawiły się nowe ośrodki władzy, jednobiegunowy porządek świata nie wraca, a   kolonialny   sposób myślenia zawiódł. 
Ludzie na całym świecie przemówili i odrzucili plany Nowego Porządku Świata, aby zmienić ich w bydło lub „ bezużytecznych zjadaczy” .
 
Jak doszło do tej wielkiej zmiany? 
Według Putina to całkiem proste. 
W całej swojej arogancji i arogancji Zachód, kierowany przez Nowy Porządek Świata, przeliczył swoją odpowiedź na konflikt na Ukrainie.
 
Kiedy USA i ich sojusznicy rozpoczęli kampanię „ odwołania ” Rosji z powodu jej działań na Ukrainie, mieli nadzieję, że rozbiją i podważą rosyjską gospodarkę i społeczeństwo. 
Sankcje zamiast tego uderzyły w ich twórców, pogłębiając problemy społeczne i gospodarcze, podnosząc koszty żywności, energii elektrycznej i paliwa oraz obniżając jakość życia na Zachodzie, ale zwłaszcza w Europie i Stanach Zjednoczonych.
 
„ Unia Europejska całkowicie straciła suwerenność polityczną, a jej biurokratyczne elity tańczą do cudzej melodii, akceptując wszystko, co im się mówi z góry, wyrządzając szkodę własnej ludności i własnej gospodarce” –  powiedział Putin.
 
Obywatele UE zapłacą cenę za  „decyzje oderwane od rzeczywistości i podjęte wbrew zdrowemu rozsądkowi” , - dodał, ponieważ bezpośrednie straty z samych sankcji mogą przekroczyć 400 miliardów dolarów rocznie.
 
Obwinianie Rosji za wysokie ceny energii i inflację –  „podwyżka cen Putina”,  jak to ujął Biały Dom – jest  „głupotą”  i  „przeznaczoną dla ludzi, którzy nie potrafią czytać ani pisać”,  powiedział rosyjski prezydent.
 
„Nie obwiniajcie nas, obwiniajcie siebie” –  powiedział Putin.
 
Putin przekonywał dalej, że jeśli na świecie wystąpią niedobory żywności, palec winy będzie wprost wymierzony w zachodnich przywódców.
 
Według rosyjskiego przywódcy, UE  „ślepo wierząc w źródła odnawialne”  i rezygnując z długoterminowych kontraktów na gaz ziemny z Rosją doprowadziła do wzrostu cen energii w zeszłym roku. 
Tymczasem zarówno USA, jak i UE zajęły się pandemią Covid-19, drukując biliony dolarów i euro.
 
Sankcje USA i UE wobec Rosji – w szczególności eksport nawozów i zbóż – są jedną z przyczyn rosnącej niepewności żywnościowej na świecie – zaznaczył Putin. 
Jeśli w najbiedniejszych krajach świata będzie głód,  „będzie to całkowicie spoczywać na sumieniu administracji USA i europejskiej biurokracji”.
 
Kłopoty z zaopatrzeniem w żywność pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat – a nie miesięcy – z powodu  „krótkowzrocznych działań tych, którzy są przyzwyczajeni do rozwiązywania swoich problemów na cudzy koszt”,  zakłócając przepływy handlowe poprzez drukowanie pieniędzy w rodzaju  „ drapieżnej polityki kolonialnej” –  powiedział Putin.
 
Powiedział, że Rosja jest gotowa wysyłać żywność do Afryki i na Bliski Wschód, gdzie zagrożenie głodem jest najbardziej dotkliwe, ale napotyka na przeszkody  „logistyczne, finansowe, transportowe”  narzucone przez Zachód.
 
https://youtu.be/elt-bfwkWuo
 
 
Źródło:
28 lipiec 2022

 

  

Komentarze

 

Piosenka o tym kurduplu Putinie.
Short people...
They got little hands
And little eyes
And they walk around
Tellin' great big lies
https://www.youtube.com/watch?v=8bfyS-S-IJs

2022-08-02
latarnik

  

Archiwum

Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.
styczeń 27, 2003
IAR
W Izraelu powstanie "Centrum Busha"
listopad 17, 2006
bibula
Wysoki koszt uległości USA wobec Izraela
czerwiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nawet sobie nie postrzelał .- polska wojna Guntera Grassa .
sierpień 17, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
„Bez Udziału Hamas’u Nie Będzie Pokoju w Palestynie”
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Program dla bogaczy?
wrzesień 7, 2005
Elegancja, Francja
październik 25, 2005
Artur Łoboda
Dalsza konsolidacja mediów w rękach żydowskich
maj 9, 2007
Lech Maziakowski
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
Oświadczenie RMS w związku ze smiercią Slobodana Miloąevića.
marzec 13, 2006
Radovan
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
BILANS MAJˇTKU POLSKIEGO
luty 24, 2004
Kryzys zaufania szerzy się z USA na świat
grudzień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Dylemat Japonii: Ropa Naftowa Iranu czy Posłuszeństwo Wobec USA
luty 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media