|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
więcej -> |
|
Koniec Napolenow IV RP?
|
|

Historia Polski znowu zatacza swoiste koło, koło opamiętania, koło rewolucji intelektualnej, stosującej taktykę Ghandiego - biernego oporu wobec znienawidzonej władzy.
Może to gorzkie słowa, z tym rządem z tą partią PiS, wielu Polaków - wiązało wielkie nadzieje, na Polskę w Polsce, na poparcie polskiego biznesu, na 3 miliony mieszkań.
Oczywiście wszystkie obiecanki wyborcze, jak to w demokracjach zachodnich się pielęgnuje, są tylko parawanem, parawanem dla tych, którzy w sumie nigdy obiecanek nie spełniają.
To jest OK, tak jest w każdej demokracji zachodniej.
2 lata rządzenia tej koalicji, w której lokomotywa prawicy PiS, związała sie ze skrajnym talibanem, fundamentalistami z ubiegłych epok, aliści tylko dla utrzymania sie przy władzy, są dowodem, ile znaczy polskość, ile znaczą idee, wobec narkotyku władzy.
Jeszcze pamiętamy, my wyborcy hasło: Panie Prezydencie, meldujemy wykonanie zadania.
No cóż, 2 lata starczyły. żeby odkryć w całej jaskrawości, prymitywizm rządzącej koalicji, PiS który związał sie z malwersantami, przykręcaczami, oszustami podatkowymi, skazanymi w zawieszeniu, populistami - zawiódł, ale to zawiódł na całej linii, oczekiwania tej części społeczeństwa, która pokładają w polskiej władzy, swe nadzieje.
Co zostało z Prawa i Sprawiedliwości , nazwy partii, kryjącej się za populistyczną nazwą?
Tymi, z którymi minimalna część społeczeństwa polskiego wiązała nadzieje, karnie prowadzona przez małego Napoleona, po krótkim czasie okazała sie partia, gdzie rządzi zamordyzm, autokracja, nie znoszący najmniejszej krytyki, zakompleksieni ludzie, nie zdający sobie sobie sprawy, co to jest ciągłość polityki i kultury polskiej, w szerokim znaczeniu tego słowa. Żenujące porażki na arenie międzynarodowej, uwypuklające wszystko co najgorsze w tradycji polskiej warcholskiej szlachty i arystokracji, kapitalne błędy w polityce wewnętrznej, jak szykany opozycji, rozbijanie i zastraszanie całych grup społecznych, zerwanie z tradycją tolerancji polskiej, zaowocowały w końcu totalnym buntem, społeczeństwa polskiego, któremu są drogie idee demokracji i suwerenności.
DOŚĆ - mówi społeczeństwo Polski, dość tego gnoju, ubiegłych reżymów i epok, PiS rozczarował wszystkich Polaków, ta fala buntu, która ogarnia cały kraj zmiecie w najbliższych miesiącach, rząd, który zawiódł pragnienia tego narodu.
Dwóch małych Napoleonów z Polski, których energie, patriotyzm, idee - można było spożytkować dla dobra sprawy polskiej, okazały sie balonem narodowo-socjalistycznej brei, z która żaden, nowoczesny obywatel tego narodu, już nie chce mieć nic wspólnego.
Idea Polski, idea rządu Polaków, cenionych za granica, rządzących sie dobrze w kraju, rządu otwartego na pomoc zaprzyja?nionych sąsiadów- upadła.
Muszą przyjść NOWI, którzy spełnią marzenia nowoczesnego, europejskiego społeczeństwa, w środku Europy, na szlaku powiązań gospodarczych Wschodu - Wielkiej Rosji i Zachodu, Niemiec i Unii Europejskiej.
Polska czeka nie na Napoleonów, skazanych na Elbę, ale na Kazimierzów Wielkich, tych w kraju, chyba nie brakuje.
|
|
15 kwiecień 2007
|
|
wasylzly
|
|
|
|
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
|
Tajne w Polsce statystyki dotyczące liczby wiezniow,
a i w USA tez chyba nie nagłaśniane...
marzec 1, 2008
tłumacz
|
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
|
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
|
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
|
Dramat szefowej fundacji
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tempora, leges i mores
grudzień 4, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Hipokryzja i zakłamanie, czyli dopaść Farfała
czerwiec 27, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Ran HaCofen i zbrodniczy Ehud Barak
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezydent Kwaśniewski orzekł o winie Polaków
kwiecień 10, 2001
Nasz Dziennik
|
Pamięć o generale Sikorskim i IV Rzeczypospolita
listopad 13, 2007
Dorota
|
Unia Europejska bez Budzetu i bez Konstytutcji
czerwiec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA - UNIA 13
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Płk. Chwastek zwolniony z armii
sierpień 19, 2002
IAR
|
Nacjonalizm,Faszyzm!
listopad 27, 2006
mik4
|
Zmarnowany czas Krakowa
marzec 17, 2004
zaprasza.net
|
Drodzy byli internowani piszcie jak było a nie jak byście chcieli.
maj 1, 2006
tadeusz
|
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|