ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Z wypalonymi mózgami 
16 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Co nas czeka? 
11 maj 2011      Artur Łoboda
Banksterzy w Polsce i w USA 
12 lipiec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Zaprzeczają szkodom poszczepiennym  
4 grudzień 2021      Susan Bonath
J.R. Nowak bez owijania w bawełnę. 
15 styczeń 2019      Alina
"Polska" - czyj projekt? 
9 październik 2020     
TAK dla JOW 
5 sierpień 2015      Wiadomości Ruchu JOW - 5 sierpnia
Hucpa ścieków głównego nurtu 
16 sierpień 2017     
Wenecka baśń IV 
13 marzec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Zawiadomienie o prawdopodobnym dokonaniu morderstwa na Januszu Sanockim 
14 grudzień 2020     
"Polskie obozy koncentracyjne" 
4 luty 2011      Artur Łoboda
Gra w dobrego i złego polityka 
9 lipiec 2013      Artur Łoboda
Dlaczego większość lekarzy wierzy w szczepionki na covid? 
21 lipiec 2021     
Protesty w Holandii i Danii przeciwko wojnie kowidowej 
24 styczeń 2021     
Mowa nienawiści 
13 styczeń 2018      Artur Łoboda
Próby z tobą Słowem 
31 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Komu służy, a kogo niszczy Euro 
3 listopad 2012      Artur Łoboda
Napis z bramy obozu 
20 grudzień 2021     
Alkomaty czyli skok na kasę  
2 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Czy Hiszpanii grozi jugosłowiański scenariusz? 
3 październik 2017      Artur Łoboda

 
 

Przykro mi po tylu latach pracy

Jest mi ogromnie przykro, że po 18 latach prowadzenia tego portalu pojawił się tu tekst, który hańbi wszystko - co wyznaję.
Przede wszystkim godzi w PRAWDĘ - jako główny aksjomat tego forum.

Piszę o bardzo niemiłym wpisie Aliny pod tytułem:
"Polskie nieboszczyki w 3 dniowej kwarantannie! Pół-Hitlery, pół SS-mani i pół-Hitlerjugend z macicami - na ulicach Warszawy i innych większych miast."

Zupełnie - jakbym wrócił do lat stalinowskiej propagandy.

Alina jest podobno dojrzałą kobietą, która wiele w życiu przeżyła.
Powinna więc pamiętać wszystkie kłamstwa dawnego i nowego reżimu.
Powinna znać metody prowokacji.

W chwili obecnej PiS prowadzi wojnę przeciwko Narodowi Polskiemu w imię interesów NWO - dążącego do zamiany Ludzkości w masę bezwolnych niewolników.
W tej walce stosuje się wiele narzędzi, a przede wszystkim skłócenie społeczeństw.

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego właśnie w tym momencie- nie był przypadkiem!
I na tą prowokację dali nabrać się IDIOCI strojący się w piórka patriotów.

Powtarzam po raz kolejny: nigdy nie zabieram głosu w sprawach mi nieznanych!

Poszedłem na manifestację Kobiet i zobaczyłem: kto manifestuje?

Wbrew temu: co głoszą pisowskie szczekaczki - protestującym nie chodzi o samo prawo do aborcji, ale o to, że tak ważną kwestię rozstrzygają bez samych zainteresowanych - starzy sklerotyczy.

W manifestacjach uczestniczy w całej Polce do trzech milionów osób!
Tymczasem łże-media wybierają sobie kilku rodzynków - by ośmieszyć tą potężną część Społeczenstwa.

Jest mi bardzo przykro - że w tej pisowskiej prowokacji uczestniczą również Media Narodowe.
Czy zapomnieli: jak jeszcze niedawno byli obiektem prowokacji policyjnych w trakcie Święta Niepodległości?
Czy mają tak mało rozumu i wyobraźni - by zrozumieć, że teraz ktoś inny jest przedmiotem tych prowokacji?

Gdyby w Polsce była choćby minimalna normalność - to protesty nazywane "aborcyjnymi" uznałbym za przejaw dewiacji.
Ale pisowski Rząd toczy walkę przeciwko Narodowi Polskiemu.

Najpierw - w wspomnianym tekście Alina narzeka, że Morawiecki nasrał Jej na głowę i dokonał rzeczy niewyobrażalnej - w całej historii Polski!
Żeby realizować strategię NWO zamknął cmentarze w najważniejsze Święto zmarłych!

Każdy normalny Polak winien powiedzieć w tym momencie PiSowi WYPIERDALAĆ!
A jednak użyteczni głupcy, albo zamaskowani agenci wspierają tą antypolską bandę - wyszukując wrogów zastępczych.

Morawiecki poszerza zamach stanu poprzez bezprawne zamknięcie cmentarzy!

Każdemu NORMALNEMU Polakowi winno zależeć na obaleniu tego nieRządu!


Jeżeli zrobią to kobiety - to tym lepiej.
A my powinniśmy już gotować nowy Rząd i nową administrację.

Jest jednak gorzej - niż myślałem.
Trafiłem w Realu24 na wywiad z Marcinem Masnym i wydało mi się, że w końcu ktoś rozsądnie mówi o otaczającej rzeczywistości.
Wszystko do czasu, aż nie powiedział, że "nie ma alternatywy dla rządów PiS".

Moja Rodzina namawia mnie - bym skasował tekst Aliny i zablokował Ją - bo to prowokatorka.
A ja jednak pozostawię Jej wpis - by pamiętała - jak dała się otumanić pisowcom.
Niech to będzie nauczka dla Nas wszystkich.


Każdy - kto uważa, że ma prawo decydować za innych - o ich życiu, może opuścić to forum - bo nienawidzę dyktatury pod każdą postacią.
31 październik 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

"Poszedłem na manifestację Kobiet i zobaczyłem: kto manifestuje?"

Ja nie byłem na żadnej z tych "manifestacji" i się nie wybieram, ale widziałem kilka panienek-licealistek w przekazach internetowych, KTÓRE NIE BYŁY W STANIE WYPOWIEDZIEĆ ANI JEDNEGO WŁASNEGO ZDANIA.
Nie były w stanie odpowiedzieć na proste pytanie dziennikarza: po co tu przyszły".

Powtarzały tylko slogany z ulicznych hasełek i hasełek lewicowych (żydowskich) watażków z TVN, Polsat i TVPINFO.

2020-10-31
Marek Zadrożniak

 

Z kilku milionów protestujących - wybranych kilka "licealistek" i to podanych na tacy przez media.
Zupełnie - jakbym słuchał reżimowej telewizji Jaruzelskiego.

"Awanturnicy", "warchoły", "reakcja" ect.
Tak mówili wtedy w mediach - między innymi - o mnie.

Gdybym podobnie potraktował NIEKTÓRYCH członków "Konfederacji" - i generalizował na całą Partię - to dopiero byłoby używania.

Gdybym podobnie oceniał Brauna - na podstawie tego - co o Nim mówią i piszą "media" to byłbym skończonym idiotą.

2020-10-31
Artur Łoboda

 

Nie widziałem tych kilku milionów protestujących, ale widziałem wczoraj o 21 - 22 wracających ze Śródmieścia, w kierunku Woli, jej uczestników.
Były to prawie wyłącznie "wybrane licealistki". Same młode dziewczynki. Jeden chłopak na 5 - 8 dziewczynek.
Widziałem to.

2020-10-31
Marek Zadrożniak

 

To trzeba było być w środę - w większości miast w Polsce i do tego w godzinach protestu - a nie po jego zakończeniu.

2020-10-31
Artur Łoboda

 

@Artur Łoboda
Nie ma się co licytować.
Nawet 1 na 1000 z tego gówniarstwa nie wie kim był Józef Mackiewicz nie mówiąc, że nie czytała żadnej jego książki czy eseju.
Taka jest to przyszłość naszego Narodu.
Ta smarkateria w niczym mi nie imponuje.
A to że różne żydowinki - jak ta Lampart - wykorzystują te dziewczynki do swoich celów - jak się wykorzystuje papier toaletowy - to jeszcze gorzej o nich świadczy.
Naprawdę nie ma czym się zachwycać.

2020-10-31
Marek Zadrożniak

 

Nie sądziłam, że ktoś na tym forum, szczególnie Ty Arturze, może tak opacznie zrozumieć mój tekst!
Uspokój Rodzinę. Sama się "zablokuję" ....

2020-10-31
Alina

 

Miałem wspaniałych nauczycieli.

Wtedy uważałem, że czasem robimy sobie "jaja", a dziś wiem, że to była czasem skrajna głupota.
Ale NIGDY- żaden z Naszych nauczycieli nie obrażał Nas za Nasze zachowanie.

Na tym polega różnica kulturowa między mną - a niektórymi dyskutantami.
Jestem taki - jakim mnie wychowano.

2020-10-31
Artur Łoboda

 

Nie wiem gdzie PiS rozwala Polskę. Ja widzę i słyszę że budują Polskę. Dziwie się że pobiera większość świadczenia nadane z programu PiS, a jednak tak wrogo są nastawieni. No to wracajcie do PO i PSL albo do Lewicy, SLD i PSL - wówczas w Polsce nastanie RAJ !!!

2020-11-02
Zygmunt Jan Prusiński

 

Panie Zygmuncie

proszę się rozejrzeć dookoła.
Ilu przedsiębiorców zbankrutowało?
To Oni budowali Polskę, a nie rozdawnictwo PiS za pożyczone u żydów pieniądze.
Kiedyś trzeba będzie je spłacać!

Proszę się wysilić i dowiedzieć: o ile wzrósł dług publiczny - w ciągu ostatniego pół roku.
Wtedy znajdzie Pan odpowiedź - na zadane przez siebie pytanie.

PO i PSL krytykowaliśmy między innymi za zadłużanie Polski i marnowanie społecznych środków.
PiS ich pod tym względem przebił kilkakrotnie.

500+ w zamian za wolność - to kiepski interes.

2020-11-02
Artur Łoboda

 

Panie Arturze,
to chyba jakaś wada u Polaków, no bo obojętnie kto (rządzi) w Polsce to i tak są niezadowoleni. Pamiętam PO i PSL - a szczególnie tego przedsiębiorcę który budował drogi i mosty, jak grzmiał w telewizji zrozpaczony, cytuję: "Co ja teraz mam powiedzieć żonie, co ja mam powiedzieć dzieciom"... Pod sztandarami PO i PSL zbankrutował! - To jest dla mnie szokujące i dramatyczne. Za PO i PSL miałem rentę artystyczną 450,00 złotych. Za PiS mam 780,00 złotych. Widzę szczęśliwych ludzi! Czy wie Pan ile przyjeżdża nad morzem do Ustki rodziny z dziećmi? Nigdy tego nie było wcześniej. - Nie wierzę iżby istniały takowe pożyczki od żydów; nigdzie o tym nie czytałem... Pozdrawiam

2020-11-03
Zygmunt Jan Prusiński

 

Nie wierzy Pan?

To od kogo PiS pożycza pieniądze - od Marsjan?
Kto ma banki?

W 2003/4 roku napisałem tekst o potrzebie wsparcia biednych rodzin i wtedy stwierdziłem, że pomoc 500 złotych na dziecko jest kilkakrotnie tańsza - niż porywanie dzieci i umieszczenie w rodzinach zastępczych.
Za swojej pierwszej kadencji PiS porywał dzieci!

Dopiero po latach dotarli pewnie do mojego tekstu.
Albo ktoś im przestawił to - jako swoją koncepcję.

2020-11-03
Artur Łoboda

  

Archiwum

Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej Sktót tłumaczenia transkryptu wystąpienia Putina w Monachium
luty 14, 2007
tłumacz
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
Dobra wiadomość
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wiara
maj 7, 2004
Było pole do nadużyć w PZU Życie.
czerwiec 27, 2002
PAP
Dzisiaj w dobie wyborczej kampanii prezydenckiej U.S. należy zastanowić się i odpowiedzieć 2008 i co dalej.
maj 11, 2008
Gregory Akko
Kłopoty Konsumeryzmu i Neokonserwatyzmu w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
ANTYSEMITYZM (fragment bajki politycznej)
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
W swiecie bajek!
październik 20, 2008
mik
Bóg się rodzi, moc truchleje w Palestynie giną ludzie
grudzień 26, 2002
PAP
Primum Non Nocere nie popiera strajków lekarzy
czerwiec 1, 2006
Adam Sandauer- przewodniczący Stowarzyszenia
Negocjacje w sprawie tarczy zakończone
lipiec 3, 2008
Hezbollah - szyicki "islam rewolucyjny" Walka o wyzwolenie południowego Libanu
sierpień 10, 2006
Z.M.K.
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
Wesołych, radosnych świąt
grudzień 24, 2005
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media