ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Nie ma żadnego kryzysu klimatycznego” – prawie 2000 naukowców kwestionuje alarmizm 
30 czerwiec 2025     
Co to jest kryzys?  
20 luty 2013      Artur Łoboda
Panie wojewodo 
3 marzec 2011      Bogusław
Stany Zjednoczone pod żydowską okupacją 
6 styczeń 2020     
Nie dajmy się szantażować przez żydohołotę 
21 listopad 2019      Artur Łoboda
Powrot Europy narodow 
5 kwiecień 2011      Elzbieta Gawlas
„Musimy zadać te pytania”: eksperci oskarżają rząd i firmę farmaceutyczną o ukrywanie ryzyka związanego ze szczepionkami 
11 marzec 2024      Doktor Michael Nevradakis
Zygmunt Jan Prusiński ZBUDZISZ WE MNIE ROZKWIT DŹWIĘKÓW - część czwarta 
29 czerwiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Tak zaczynały się francuskie rewolucje 
24 listopad 2018     
Jaruś Pierwszy 
16 wrzesień 2019     
Chwilowy odwrót od sondażowych oszustw 
17 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Gryzie rękę - która go głaszcze 
11 sierpień 2020      Artur Łoboda
Nadzieja 
14 maj 2015      Artur Łoboda
Zniszczyć polska szkołę 
4 listopad 2016     
Kapitalizm w najczystszej postaci 
8 wrzesień 2020     
Zaproszenie do współpracy Portali niezależnych 
23 marzec 2010      Artur Łoboda
e-Wybory 
25 marzec 2020     
Gdzie Polska godność 
15 wrzesień 2011      Bogusław
Demonstrantów broń przyszłości  
17 październik 2021      Artur Łoboda
Problem Stwarzania/Zagłuszania Informacji - Część Pierwsza HILOZOA (666) jako Stwórca DI  
3 sierpień 2009      Marek Głogoczowski

 
 

Utrata tlenu - syndrom maski rozprzestrzenia się teraz po całym świecie

 
Badania pokazują, że długotrwałe stosowanie przeciw Covid, masek domowej roboty - lub N95, może powodować od 5% do nawet 20% utraty tlenu, - co prowadzi do hiperkapnii (nadmiernej ilości dwutlenku węgla we krwi, zwykle spowodowanej nieodpowiednim oddychaniem), ataków paniki, zawrotów głowy, podwójnego widzenia, szumu w uszach, problemów z koncentracją, bólów głowy, spowolnionej reakcji, drgawek, zmiany w chemii krwi i uduszenie z powodu przemieszczenia powietrza.
 
Starszy naukowiec z Johns Hopkins Center for Health Security mówi, że noszenie maski przez dłuższy czas może zmienić chemię krwi
 
 
Według ekspertów z National Institutes of Health (NIH) wdychanie zbyt dużej ilości wydychanego dwutlenku węgla (CO2) może zagrażać życiu.
Do tej pory każdy doświadczył przynajmniej tego oszołomienia, zawrotów głowy, wzburzonego uczucia z powodu wielokrotnego ponownego oddychania we własnym, już przetworzonym powietrzu.
To dopiero początek sygnałów ostrzegawczych znacznie poważniejszych problemów zdrowotnych.


W rzeczywistości noszenie maski każdego dnia może prowadzić do zmian w chemii krwi, a to prowadzi do „zmian w poziomie świadomości, jeśli są poważne”, według Amesha A. Adalji, doktora medycyny i starszego naukowca w Johns Hopkins Center ds. Bezpieczeństwa Zdrowia w stanie Maryland - pogarsza się.
Niemiecka neurolog, dr Margarite Griesz-Brisson (w farmakologii), która specjalizuje się w neurotoksykologii i medycynie środowiskowej, ostrzega, że ​​niedotlenienie spowodowane długotrwałym noszeniem maski Covid może spowodować trwałe uszkodzenie neurologiczne.


W swoich badaniach stwierdza:
„Ponowne wdychanie naszego wydychanego powietrza bez wątpienia spowoduje niedobór tlenu i zalanie dwutlenkiem węgla.
Wiemy, że ludzki mózg jest bardzo wrażliwy na niedotlenienie.
Na przykład w hipokampie znajdują się komórki nerwowe, które bez tlenu nie mogą trwać dłużej niż 3 minuty – nie mogą przetrwać.
Ostre objawy ostrzegawcze to bóle głowy, senność, zawroty głowy, problemy z koncentracją, spowolnienie czasu reakcji – reakcje układu poznawczego.”


Powodem, dla którego tak wiele osób noszących maski NIE MA WĄTPLIWOŚCI, że dzieje się z nimi chroniczne uszkodzenie, jest to, że gdy osoba cierpi na chroniczny niedobór tlenu, wszystkie te objawy znikają, ponieważ taka osoba przyzwyczaja się do stanu jego braku;
jednak ich sprawność pozostaje osłabiona, a brak odpowiedniego dostarczania tlenu do mózgu nadal niebezpiecznie postępuje.


Dlatego po długotrwałym stosowaniu maski wiele osób mówi, że już im „nie przeszkadza” (to niezamierzona gra słów, ponieważ tracą rozum).
 
 
Choroby neurodegeneracyjne rozwijają się latami, ale już od dwóch lat pandemia noszenia masek trwa
 
 
Media i CDC tak bardzo podekscytowały pandemię, w tym nieszkodliwy wariant Omicron, że Amerykanie noszą maski, nawet gdy są całkowicie sami w domu, samochodzie, biurze lub spacerując i biegając na zewnątrz. Dzieci są zmuszane do noszenia masek przez cały dzień w szkole, z minimalnymi lub zerowymi przerwami masek, nawet podczas przerw. Niektórzy ludzie dosłownie noszą maskę podczas ćwiczeń na maszynach cardio na siłowni.

Im bardziej myślisz, że przyzwyczajasz się do noszenia maski, tym bardziej procesy zwyrodnieniowe w mózgu ulegają wzmocnieniu w miarę postępującej deprywacji tlenu, wyjaśnia dr Margarite Griesz-Brisson. Ponadto komórki nerwowe w mózgu nie są w stanie dzielić się w normalny sposób, a uszkodzone komórki nerwowe są regenerowane, ponieważ mózg nie może opróżnić „śmieci”.
 
ODMS jest jak znieczulenie wywołane dwutlenkiem węgla
 
Im bardziej aktywny metabolicznie mózg, tym więcej potrzebuje tlenu i dlatego noszenie przez dzieci masek przez cały dzień jest absolutnie absurdalne.
Co więcej, ich układ odpornościowy jest tak adaptacyjny, że potrzebuje „stałej interakcji z mikrobiomem Ziemi”, jak to ujął niemiecki neurolog.


To ciągłe pozbawianie tlenu, czy to powolna tortura w ilości od 5% do 20% przez cały dzień, jest nie tylko niebezpieczna dla zdrowia dzieci i młodzieży, ale hamuje rozwój mózgu, powodując nieodwracalne uszkodzenia, w tym trwałe uszkodzenia neurologiczne. Twierdzi ekspert w tej dziedzinie.
Niech to się uspokoi na chwilę.
To tylko znieczulenie wywołane maską.
Jest to biegunowe przeciwieństwo wartości chodzenia do szkoły i nauki.


Czy ktoś, kogo znasz, cierpi na zespół maski tlenowej?
Zaczerpnij świeżego powietrza i zmień codzienne otoczenie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Aby uzyskać wiarygodne informacje na temat zdrowia w Internecie, wejdź na Vaccines.news, aby uzyskać aktualizacje dotyczące eksperymentalnych szczepionek (wszystkie szczepionki Covid), które powodują zakrzepy krwi i inne przerażające skutki uboczne.
 
 
Źródła tego artykułu obejmują:
Pandemic.news

TruthWiki.org

NaturalNews.com

BlueCat.Media

UCC.org


Źródło:
https://pandemic.news/2021-12-08-oxygen-deprivation-mask-syndrome-sweeping-the-globe.html
 

30 grudzień 2021

S.D. Wells 

  

Komentarze

  

Archiwum

Prawdziwy powód ataku na Iran
marzec 19, 2007
Krassimir Petrov
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
True fact złodziej story
listopad 19, 2006
Andrzej Reymann
Będziemy mogli postawić Kwaśniewskiego przed międzynarodowym trybunałem
wrzesień 16, 2004
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
Druga TARGOWICA
grudzień 27, 2002
Elzbieta
Samobójczy atak bombowy podczas biegu maratońskiego
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
Albo, albo
luty 21, 2006
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Wskazania Komisji Episkopatu Polski do Spraw Liturgii
wrzesień 17, 2004
http://www.pascha.org.pl/
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Tak mi się napisało.
listopad 7, 2006
"Waldi"
Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
Umarł człowiek
Zbylut Grzywacz 1939-2004

lipiec 29, 2004
Artur Łoboda
Polska nie wejdzie do UE jako płatnik netto
sierpień 1, 2002
PAP
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.

grudzień 11, 2002
PAP
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
Kto chce wojny?
marzec 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media