ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Opamiętajcie się! 
2 maj 2018      Artur Łoboda
PRZESTĘPCY - "ekspertami" kolejnego polskojęzycznego nieRządu 
6 luty 2024     
CO CI ZROBIONO, POLSKO – wiersz – WIESŁAWA SOKOŁOWSKIEGO – wraz z komentarzem POEZJA i NAUKA 
15 maj 2018      www.trwanie.com
Gubernator Tennessee chce, by do jego stanu przybyli nieszczepieni gliniarze, oferuje pokrycie kosztów przeprowadzki 
22 listopad 2021      Pierre Boralevi
Ludobójstwo związane z blokadą 
9 luty 2021      Christian Kreiß
"Dziadek Angeli Merkel nazywał się Kazmierczak" 
14 marzec 2013      Artur Łoboda
Wiktor Bater udzielił wywiadu Izwiestii. 
4 sierpień 2009      tłumacz
KOBIETA Z DOMU OPIEKI OD 10 LAT W ŚPIĄCZCE URODZIŁA DZIECKO 
10 styczeń 2019      Alina
Lenin - kat narodu rosyjskiego to zwykły pederasta 
11 styczeń 2023      I.W. Sokołow
Ukraina: Czy to prawdziwy szowinizm? 
5 marzec 2025     
W co zagrywa PiS? 
18 grudzień 2015      Artur Łoboda
POpijar 
28 luty 2012      Artur Łoboda
Rozkaz N.K.W.D.: No. 00485 w dniu 11- VIII-1937 a Polacy 
22 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Demonstracja Rady Handlowej Brighton & Hove przeciwko milczeniu Rady Brighton & Hove w obliczu izraelskiej kampanii morderstw w nazistowskim stylu  
28 listopad 2023      Tony Greenstein
Rynek dzieł sztuki w Świecie Zachodu.
Czym jest piękno - czym jest sztuka? (3)
 
9 luty 2014      Artur Łoboda
Centrum Integracji Drugiego Obiegu 
10 sierpień 2012      Andrzej Olszewski
Nie ma miejsca do ukrycia 2023 
23 sierpień 2023      Artur Łoboda
Zaawansowany stan rozkładu Państwa Polskiego 
13 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Mózg jest polem walki w przyszłości. Deklarowanym celem WEF jest „zmiana istoty ludzkiej”  
11 marzec 2024      Peter Koenig
Dedykacja 
31 styczeń 2022     

 
 

Zanim Polacy pozwą Sądy za bezprawie...?

Artur Łoboda                                                                 Kraków 08.02. 2024 r.
Polskie Niezależne Media
(Zarejestrowane w Rejestrze Dzienników
i Czasopism pod numerem Pr 164/10)
...


Szanowna Pani Anna Dumas
Prezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie


Trzecie  zapytanie w Trybie Prawa Prasowego



Dnia 2 stycznia 2024 roku wezwałem Prezes Wojewódzkiego sądu Administracyjnego w Krakowie do udzielenia odpowiedzi na pytania  zadane w Trybie Prawa prasowego.

Wniosłem o  podanie następujących informacji:

1. Ile Skarg Obywateli wniesiono do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie - w okresie od 1 stycznia 2013 roku - do 31 grudnia 2022 roku?

2. Ile Skarg Obywateli Sędziowie WSA w Krakowie uznali za uzasadnione w okresie od 1 stycznia 2013 roku - do 31 grudnia 2022 roku  i nakazano Urzędom naprawienie wyrządzonych szkód?

3. Ile Skarg Obywateli w okresie od 1 stycznia 2013 roku - do 31 grudnia 2022 roku dotyczyło działalności wszystkich Wydziałów Urzędu Miasta Krakowa?
(Alternatywnie - jako pozwany Urząd  Miasta Krakowa proszę traktować Skargi wobec Gminy Miejskiej Krakowa.)

4. Ile Skarg Obywateli wobec Urzędu Miasta Krakowa - w okresie od 1 stycznia 2013 roku - do 31 grudnia 2022 roku zostało uznanych za zasadne i nakazano Urzędowi naprawienie poczynionych szkód?
(Alternatywnie - jako pozwany Urząd Miasta Krakowa proszę traktować Skargi wobec Gminy Miejskiej Krakowa.)

5. W ilu wypadkach Sędziowie WSA w Krakowie uznali siebie za organ niewłaściwy do rozpatrywania Skarg obywateli wobec Urzędu - w okresie od 1 stycznia 2013 roku - do 31 grudnia 2022 roku?

6. W ilu wypadkach Sędziowie  WSA w Krakowie uznali siebie za organ niewłaściwy do rozpatrywania Skarg obywateli wobec Decyzji Urzędników Miasta Krakowa (alternatywnie Gminy Miejskiej Kraków) w okresie od 1 stycznia 2013 roku - do 31 grudnia 2022 roku?
 
Dnia 12 stycznia otrzymałem od Przewodniczącego Wydziału Informacji Sądowej - Andrzeja Irla wymijającą odpowiedź.

Względem zapytania 1 i 2 odesłał mnie do "zestawieniach statystycznych na stronie Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie pod adresem Statystyki WSA - Sprawozdania - Naczelny Sad Administracyjny (nsa.gov.pl)".

To nie jest żaden adres internetowy i nie przyjmuję takiej odpowiedzi.
W kwestii pozostałych pytań stwierdził, że "WSA w Krakowie nie prowadzi urządzeń ewidencyjnych w których zawarte byłyby dane żądane przez Pana w wymienionych punktach".

Na koniec otrzymałem informację "że w uzyskaniu przez Pana danych żądanych w punkcie 4. wniosku, pomocna może być Centralna Baza Orzeczeń Sądów Administracyjnych dostępna pod adresem https://orzeczenia.nsa.gov.pl/cbo/querv"

Jednak to był BŁĘDNY  adres bo końcówka winna brzmieć "query" (zapytanie) a nie "querv" (konserwacja)



Przewodniczący  Wydziału Informacji Sądowej zażądał ode mnie "wskazania okoliczności", że żądane przeze mnie informacje są "szczególnie istotne dla interesu publicznego".
Cytuję:

"Dostęp do takich informacji jest przy tym możliwy w takim zakresie, w jakim jest to szczególnie istotne dla interesu publicznego (art. 3 pkt 1 ppkt 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej - Dz.U.2022.902). Proszę zatem o wskazanie w terminie 7 dni okoliczności, które taki interes publiczny mogłyby uzasadnić, oraz o złożenie podpisu pod wnioskiem - w terminie 7 dni - pod rygorem pozostawienia wniosku bez rozpoznania w ww. zakresie."


I na to udzieliłem jasnej odpowiedzi w następującej formie:

"22  lata  temu Prezydentem Krakowa został były - komunistyczny Dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W krótkim czasie "skrzyknął" swoich - byłych studentów i współpracowników - i wspólnie z nimi zorganizował na terenie Krakowa grupę przestępczą, która dokonywała ogromu matactw.
Fałszowano mapy geodezyjne, Uchwały Rady Miasta Krakowa, bezprawnie pozbawiano Mieszańców Krakowa ich własności i na to wszystko przymykali oko Sędziowie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie!

W ten sposób Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie stał się STRUKTURĄ PRZESTĘPCZĄ współdziałającą z Jackiem Majchrowskim!

Dopiero rozbicie struktury przestępczej w krakowskim środowisku Sędziów,  Prokuratorów i Adwokatów  może doprowadzić do ujawnienia przyczyn spalenia Archiwum Miejskiego w Krakowie.

Najprostszym i pierwszym krokiem do ujawnienia skali przestępczości zorganizowanej w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Krakowie - jest STATYSTYKA  odrzuconych Skarg Obywateli.
A ta jest z pewnością porażająca na niekorzyść Sędziów."

Tak więc rozbicie grupy przestępczej działającej w Wymiarze Prawa i Urzędzie Miasta Krakowa jest wystarczającym powodem dla dobra "interesu  publicznego", bym taką informację otrzymał.

Jest to szczególnie istotne dzisiaj - gdy toczy się "wojna na górze"  polskiego sądownictwa, a więc w Trybunale Konstytucyjnym, który jest najbardziej skorumpowaną instytucją Sądownictwa.
No - może na drugim miejscu po Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Krakowie.


Ujawnienie struktury przestępczej działającej w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Krakowie jest WYSTARCZAJĄCYM uzasadnieniem dla mojego wezwania o udzielenie informacji publicznej.

Chcę by Krakowianie mieli niepodważalny dowód, że ich Prawa były DEPTANE w WSA w Krakowie!

I chcę by pozywali o odszkodowanie za SĄDOWE BEZPRAWIE tak - jak dziś pozywają banki za oszukańcze - tak zwane "kredyty frankowe".

 
Pozwolę sobie zauważyć, że  to ja odkryłem iż  banki NIGDY nie dysponowały żadnymi frankami szwajcarskimi  i równo 10 lat temu opublikowałem tą informację w Polskich Niezależnych Mediach namawiając "fankowiczów" do wystąpienia na drogę sądową wobec banków.

Opublikowałem również wiele innych informacji o bezprawiu w Aparacie Władzy.

Jest to moje ostatnie wezwanie.
W przypadku dalszej odmowy udzielenia odpowiedzi napiszę Skargę do Naczelnego Sądu Administracyjnego, a później do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.
Zrobię wszystko - by patologia w WSA w Krakowie została rozgłoszona po świecie.
 
12 luty 2024

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Bezpieczne miejsca zabaw
lipiec 5, 2004
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
..ish .okes....WIOSNA 07,PSZCZOLY TRUCIZNY I UCENI.
maj 14, 2007
MAYAKOFSKY
Ryszard Bugaj Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Idziemy do Europy
Fundamentalizm Żydowski i tresura nie-Żydów
listopad 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Unia Europejska czy Stany Zjednoczone AP. Czy jest z czego wybierać? (3)
lipiec 14, 2004
Gracjan Cimek
Hezbollah wkracza na scenę
lipiec 20, 2006
Alberto Cruz
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Umarł marksizm, niech żyje nihilizm?
listopad 3, 2007
Jerzy Rachowski
tłumaczenia
styczeń 21, 2006
Zbigniew Dmochwski
Jeszcze będziemy miło wspominać Busha :)
luty 9, 2008
marduk
Spadek Cen Nieruchomości w USA Grozi Kryzysem
styczeń 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Chcieli zarobić na wojnie, przeliczyli się
czerwiec 7, 2003
Robert Popielewicz
Gra o główna nagrodę - część II
grudzień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Szykany, prześladowania, znęcania, intrygi, kłamstwa, poniżanie,...
luty 17, 2006
Stefan B. Wiacek
Koniec eksmisji na bruk?
grudzień 4, 2002
PAP
Żydowscy bandyci na ulicach Krakowa
marzec 16, 2007
nadesłał marduk
Badany będzie tylko Rywin
luty 5, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Nacjonalizm,Faszyzm!
listopad 27, 2006
mik4
Ostatni ludzie to my Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media