ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
więcej ->

 
 

Czytane między wierszami

Sylwestrowy PAP doniósł:

„TVN, należąca do Grupy ITI spółka zajmująca się produkcją i nadawaniem programów telewizyjnych, podpisała umowy kredytowe na łączną kwotę 75 mln dolarów - poinformowała Grupa ITI i TVN we wtorkowym komunikacie.

Umowy zostały podpisane z konsorcjum banków, w którego skład wchodzą BPH PBK SA oraz Kredyt Bank SA. Zgodnie z umowami TVN w ciągu pięciu lat może otrzymać do 75 mln USD.

"TVN spożytkuje uzyskane ?ródła finansowania na spłatę wykorzystywanych obecnie zewnętrznych linii kredytowych, spłaty pożyczek udzielonych przez Grupę ITI oraz na finansowanie zapotrzebowania na kapitał obrotowy, na znacznie korzystniejszych warunkach niż uzyskane w przeszłości" - napisano w komunikacie.

Dzień wcześniej Grupa ITI informowała, że nabyła od SBS Broadcasting SA 2,6% udziałów w TVN za 11 mln USD oraz zawarła umowę, na mocy której ma opcję do zakupu pozostałych 30,4% udziałów w TVN, do 31 grudnia 2003 roku.

"TVN stanowi główny filar Grupy ITI, a naszą strategią pozostaje przejęcie pełnej własności w tej stacji" - powiedział Bruno Valsangiacomo, wiceprezes Grupy ITI, cytowany w poniedziałkowym komunikacie.

ITI poprzez swoje spółki ma 49% udziałów w ITI TV Holdings Sp. z o.o., która ma 67% udziałów w TVN Sp. z o.o oraz 67% udziałów w TVN 24 Sp. z o.o. Poza tym, ITI ma - pośrednio poprzez swoje spółki - pozostałe 33% udziałów TVN 24.

Przychody TVN Sp. z o.o. po trzech kwartałach 2002 roku wyniosły 92,6 mln USD i były o 24% wyższe niż w analogicznym okresie 2001 roku, gdy wyniosły 74,5 mln USD.

Grupa ITI jest czołową na polskim rynku grupą medialną, działającą w obszarze transmisji i produkcji telewizyjnej, nowych mediów, prowadzenia multipleksów, kina domowego, a także dystrybucji kinowej.”

Komentarz jest prosty

Rodzina Walterów i powiązani z nimi „biznesmeni” starają się wyprowadzić ze spółki jak najwięcej pieniędzy. Przy ogromnym zadłużeniu, nie mającym żadnego pokrycia w majątku trwałym, a jedynie w znaku firmowym tej stacji, świadczy to o niepokojącym stanie jej finansów. Wynika z tego że TVN może bardzo szybko podzielić los telewizji „Puls”.

1 styczeń 2003

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
Solidarność społeczna
sierpień 19, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
Ojciec Kopernik z Torunia objawił się na Jasnej Górze w Częstochowie dla PIS-ców.
wrzesień 16, 2007
Gregory Akko
Nowa Książka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Fałszowaniem Historii Polski
marzec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdyby Kopernik był poprawny politycznie
marzec 31, 2006
Dariusz Kosiur
Na śmierć i życie
listopad 11, 2004
Włodzimierz Knap
Cicho sza!
styczeń 16, 2006
Andrzej Kumor
Lecą „białe kołnierzyki”, czyli jak min. Ziobro rozbija polską mafię
maj 19, 2006
Marek Olżyński
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Umiejętność czytania tekstów - "Atak w Oświęcimiu"
sierpień 11, 2004
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
Przeciw Narodowi
listopad 20, 2003
Nasz Dziennik
Dlaczego Rosja chce być znowu superpotęgą?
październik 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media