ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
więcej ->

 
 

Te same błędy

Te same błędy

Przykre jest, gdy widzi się wciąż te same problemy i takich samych duchowo ludzi i jak nieudolnie wyciąga się wnioski z sojuszy z Niemcami.
Stanisław Kozicki napisał kiedyś, że dwa największe błędy niepodległej Polski, to osadzenie Krzyżaków w 1226 przez Konrada Mazowieckiego i pozostawienie ich w Prusach za Zygmunta I. Niewątpliwie miał wiele racji - te błędy to sojusz z żywiołem niemieckim. Wspomniany wyżej prof. Roman Rybarski pisał: "Przeszłość nami włada, ale nie jest to władztwo absolutne". Nie jest więc przesądzonym, że stosunki z Niemcami nie mogą ulec zmianie. Lecz zastanawia człowieka to, gdy się dowiaduje, że 18 wrześnie 1999 roku w Szczecinie był przemarsz defilady inauguracyjnej Eurokorpusu z kompanią honorową niemieckiego wojska, albo gdy książki Jędrzeja Giertycha są wyrzucane z targów książki we Frankfurcie, ponieważ uzasadniały historyczne prawa Polski do ziem zachodnich (p. Andrzej Nowakowski, szef polskiej ekspozycji uznał, iż książki te miały charakter "antyniemiecki"). W książce Romana Giertycha "Możemy wygrać Polskę!" można przeczytać że: "W roku 1990, Tadeusz Mazowiecki zawarł oficjalny sojusz z Niemcami. Obok traktatu rząd podpisał tajny list, którego treść do dzisiaj nie jest znana opinii publicznej. Rezultatu tego sojuszu jeszcze w pełni nie znamy. Wiemy jedynie, że to Niemcy były jednym z głównych propagatorów naszego wejścia do Unii Europejskiej i NATO oraz optują za przeprowadzeniem reformy samorządowej w Polsce". Nikt absolutnie nie nawołuje do nienawiści, ale do ostrożności. I co będzie dalej? Jak zachowają się osoby odpowiedzialne za państwo?

6 sierpień 2003

Karol Wojciechowski 

  

Archiwum

"Alternatywna" droga krzyżowa
sierpień 4, 2002
alt
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Trzeci obieg w Państwie Konfidentów
listopad 25, 2007
Wiesław Sokołowski
Smiecie
czerwiec 13, 2005
vvv
Afery tzw. baronów paliwowych ciąg dalszy
sierpień 7, 2002
IAR
Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Wojna o cywilizacje - dr Piotr Bein
marzec 12, 2008
przesłała Elzbieta Gawlas
Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
Frustraci paraliżujący miasto nibybombami
lipiec 22, 2005
Mirosław Naleziński
Piętnowanie "wszystkiego, co niesie ze sobą nienawiść i pogardę".
marzec 8, 2008
Artur Łoboda
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
sss
październik 25, 2004
Moja Ojczyzna
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
Ukraini, nie Ukraińcy
listopad 19, 2004
Mirosław Naleziński
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
Kupne studia
maj 11, 2006
Seks polityków i artystów
sierpień 13, 2007
Tadeusz Oszubski
Było dwóch agresorów w 1939 r.
wrzesień 9, 2004
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media