ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
więcej ->

 
 

Ekologia a prawda

Drodzy uczestnicy forum , niekonczace sie rozwazania na tematy bliskowschodnie ,krytykowanie jednych i drugich jest bezsensu. Otoz wojny i wojenki zawsze bywaly ,bywaja obecnie i BEDA BYWALY o wiele grozniejsze od pierwszej i drugiej wojny swiatowej?.Lokalne starcia militarne jakie widzimy pomiedzy Palestynczykami a Izraelczykami sa w zasadzie konfliktami o tereny ziemskie.Palestynczycy i Izraelici to ta sama grupa etniczna ,semicka. Wierze ze sie w koncu dogadaja, choc sa jednako zawziete na siebie nawzajem.Zydzi w izraelu maja jednak jedyna okazje teraz aby utrzymac to swoje nowe panstwo IZRAEL . Jezeli tak sie nie stanie ,,, stanie sie niesprawiedliwosc historyczna a Oni pozostana jak dawniej w rozproszeniu w innych krajach, na obczyznie . Zastanawiam sie dlaczego na forum nie podnosi sie bardziej istotnych i wazniejszych tematow jak Ekologia Ziemska i jej powazne obecne dewastowanie.Te zniszczenia Ekologiczne ktorych jestesmy biernymi swiatkami dotycza nie tylko "bliskiego wschodu czy dalekiego" ale calej naszej Planety.W ostatni piatek w wiadomosciach o godzinie 6pm media nareszcie "puscily farbe" i przyznaly ze te wszystkie ziawiska z "samobojstwami "wielorybow i innych morskich zwierzat to nie samobojstwa................. ale zbrodnie popelniane przez proby militarne"militarystow"z infra i ultra-dzwiekami na oceanach.Kazdy myslacy troche i interesujacy sie Ekologia wie juz od 30 lat ze te "samobojstwa ssakow morskich " to sprawka wlasnie militarystow i ich prob z nowa bronia masowej zaglady. Kilka zaledwie dni temu znowu okazalo sie ze kolo Australi znaleziono okolo 200 ton martwych jeszcze swiezych ryb. Kiedy rok temu pisalem (kilkanascie e maili) na ten temat do polskich instytucji Ekologicznych to mnie w sposob ewidentny "OLANO" ani jednej odpowiedzi.....?.
Pozniej mi znajomi ekolodzy wyjasnili ze wszystkie instytucje ekologiczne w Polsce sa na "garnuszku" takich lichwiarzy jak Rockefeller.
Naiwnoscia byloby podejzewac takich potentatow naftowych aby choc przez chwile pomysleli o ochronie srodowiska ekologicznego zamiast o swoiej prywatnej kieszeni. Na zakonczenie chcialby sie podzielic widomosciami w sprawie zatrucia srodowiska ekologicznego wokol Czarnobyla na Ukrainie.Tak sie zklada ze pracuje z trzema Ukraincami i oni twierdza cos zupelnie innego .Maja kontakt ze swoimi rodzinami z okolic Czarnobyla i rodziny te poluja na zajace sarny i inne dzikie zwierzeta ktorych sie namnozylo bez liku. ze stanowia juz plage!! .Ryb ponoc w rzekach zatrzesienie, golymi rekoma idzie nalapac, dla lowcow dzikiej zwierzyny to istne Eldorado ,zupenie jak w raju. Tymczasem media plitycznie poprawne i" experci "od samego poczatku strasza jakimis strasznymi mutantami,potworami i hydrami z wieloma glowami i konczynami,zmienionymi przez promieniowanie. Widac jasno ze media i"biegli w temacie", konsekwentnie ostatnio sie myla aby przypadkiem jakis kraj nie wprowadzil na masowa skale silnikow np wodorowych lub innych konkurencyjnych dla ropy.

Adam.B
Forum Polskie Jutro
29 kwiecień 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)
marzec 11, 2007
pnlp
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
październik 12, 2003
Artur Łoboda
Zapomniane strajki
sierpień 9, 2003
przesłała Elżbieta
Hucznie zapowiadany miał być nominacją do Oskara, a nakarmiono nas marnej jakości kryminałem, jak zwykle.
wrzesień 2, 2007
Gregory Akko
Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
"Misja"
kwiecień 18, 2003
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Rodaków
grudzień 26, 2006
zaprasza.net
Cła po polsku
luty 10, 2003
zaprasza.net
Lepper: w wyborach tylko porozumienia programowe
lipiec 31, 2002
PAP
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wpływy z Unii Europejskiej. Koszty aneksji do UE (6)
marzec 28, 2003
Włodzimierz Bojarski
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
Czym wypełnić pustkę po Papieżu?
kwiecień 11, 2005
Gregory Akko
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Tłumaczenie z polskiego
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media