ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Biden wzywa teraz „70 procent świata do zaszczepienia” 
19 wrzesień 2021     
Krzysztof Galla "Erotyki dla wrażliwych" - część druga  
4 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Wiersze z książki SŁOWA I SNY 
19 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Badanie masowej histerii ponad 1 stopień w zmianach klimatu od 1850 r. 
10 wrzesień 2021      Misz
Autopsja potwierdza, że ​​brytyjska matka zmarła z powodu ostrego zapalenia mięśnia sercowego po otrzymaniu szczepionki Pfizer COVID 
26 maj 2022     
Propaganda 101: Ukraina 2022 
5 kwiecień 2022     
Sport i propaganda w przestrzeni kosmicznej 
4 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Laur niekompetencji czyli: jak to się robi w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2) 
18 styczeń 2013      Artur Łoboda
Wikipedia w służbie totalitaryzmów  
14 kwiecień 2013      Artur Łoboda
47 badań potwierdza nieskuteczność masek na Covid, a 32 kolejne potwierdzają ich negatywny wpływ na zdrowie 
27 lipiec 2021     
Prawda ponad wszystko 
1 grudzień 2016     
Kroniki Historyczne 
14 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Epidemiolodzy ogłaszają koniec epidemii w Szwecji. Odporność stadna została osiągnięta 
13 październik 2020      Obserwator
W sprawie pewnego napisu 
15 sierpień 2017     
Gdyby nie w Polsce... 
23 sierpień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Nową Ustawą o cyberbezpieczenństwie chcą walczyć w Polce z PRAWDĄ  
29 styczeń 2021     
Kolejne eszelony kawiorowej opozycji a my wszyscy, „mierzwa historii ” 
12 październik 2014      Izabela Brodacka
Przed 11 września 2001 roku 
11 wrzesień 2011      Artur Łoboda
Eurocontrol 
19 kwiecień 2010      Goska
Żołtarz Jezusów - przypisywany bł. Władysławowi z Gielniowa, XVI w. 
25 marzec 2016     

 
 

Powrót kremlowskiego potwora

Oskarżając Rosję, że chce prowadzić wojnę z Ukrainą, Sojusz Zachodni próbuje ukryć własne pragnienie dominacji.Pamiętasz „Russiagate”?

Teoria spiskowa rozpowszechniana przez wszystkie główne zachodnie media, zgodnie z którą Donald Trump dostał się do Białego Domu z pomocą Kremla i został szantażowany przez Władimira Putina sugestywnymi filmami siku.

Mówiono też wtedy, że Hillary Clinton przegrała wybory tylko dlatego, że „rosyjscy hakerzy” opublikowali jej e-maile i dokumenty partyjne, pokazujące, jak oszukała Berniego Sandersa w sprawie kandydatury.

Ci niewidzialni „rosyjscy hakerzy” manipulowali wyborami za pośrednictwem Twittera i Facebooka i podważają demokrację.
Pamiętacie wielkie rewelacje oficjalnego Raportu Muellera?
o „rosyjskiej ingerencji” ogłaszanej dzień po dniu w wiadomościach?

Jeśli zapomniałeś, to w porządku, ponieważ rewelacje nigdy nie nadeszły, a cały ten kompleks Russiagate był gównem na wysokim poziomie.
„Zły Rosjanin” był tak niezdarnym i przejrzystym tworem propagandowym, że można by pomyśleć iż dziś nikt się na niego nie nabierze.
Teraz jednak Sojusz Zachodni po raz kolejny wyciąga tę pustkę jako rzekomy światowy as polityczny w rękawie - z konsekwencjami, które mogą stać się niebezpieczne dla nas wszystkich.
 
Nie należy jednak zapominać, że te legendy, mity i historie spiskowe są nam przedstawiane jako fakty i prawdziwe wiadomości od lata 2016 roku.
Ale teraz narracja się zmienia, co ładnie ilustruje okładka The Economist z 8 stycznia 2022 r., opublikowanej przed amerykańsko-rosyjskim „Dialogiem niedialogowym” w Genewie i Brukseli w zeszłym tygodniu.
 
Demokracji nie podważają już niewidzialni hakerzy i Facebookerzy, ale bezpośrednio i osobiście grozi bronią ultra-zły facet, który ośmiela się rozmieścić wojska w swoim kraju, gdziekolwiek chce – na przykład na granicy z Ukrainą, którą Imperium USA i NATO również chciałyby rozmieścić swoje pociski. Podczas gdy Rosjanie zgłaszają obawy o bezpieczeństwo – co jest zrozumiałe, gdyby w zamian rozmieścili na Kubie kilka naddźwiękowych pocisków i pozwolili nuklearnym okrętom podwodnym pływać po „wolnych morzach” Zatoki Meksykańskiej, byłby to bezpośredni powrót do kryzysu kubańskiego. ...
 
„Te metalowe głowice mają dużą zaletę.
Jeśli ich wysłuchamy i zrobimy, co chcą, nikt z nas nie przeżyje, by powiedzieć im, że się mylili" – powiedział John F. Kennedy swojemu doradcy O'Donell, kiedy w październiku 1962 r. otrzymał list ze spotkania z Szefami Sztabu Połączonych Sił Zbrojnych, w którym wojsko i prawie wszyscy członkowie jego gabinetu z wyjątkiem Johna McNamary i Roberta Kennedy'ego opowiedzieli się za natychmiastowym atakiem na Kubę.
 
Aby uniknąć wojny, JFK widział tylko jedną ostatnią opcję, nieznaną wówczas wojsku, społeczności wywiadowczej i jego gabinetowi:
tajny „tylny kanał” z przywódcami partii i rządu po drugiej stronie żelaznej kurtyny, kontakt z Nikita Chruszczow.
 
Można mieć tylko nadzieję, że taki kanał istnieje do dziś i że nie zwyciężą grzechoczące szablami „blaszane główki”.

Strona amerykańska w tej chwili dalej przykręca śrubę eskalacji.
Prywatne oddziały ukraińskie są tam szkolone – aby wzmocnić te milicje, które wolą używać run SS, by sprowadzić separatystyczne republiki „do domu Rzeszy” – a Senat USA wzywa do sankcji przeciwko rosyjskiemu prezydentowi i starszym ministrom, jeśli Rosja dokona inwazji na Ukrainę.
Takie było i nie jest planowane przez Rosję, ale Zachód o tym pisał od tygodni — tymczasem z wielką legendą, że Rosja może obwiniać Ukrainę o operację fałszywej flagi i wykorzystać ją jako powód do inwazji.
 
Fakt, że Rosja nie jest zainteresowana aneksją Ukrainy, a nawet dwóch separatystycznych republik i od lat nalega na negocjacje mińskie między Kijowem a autonomicznym rządem w celu rozwiązania wewnętrznego problemu ukraińskiego — nie powstrzymuje tutejszych mediów przed wywoływaniem pragnienia Putina do inwazji.
Przede wszystkim klaun z NATO Stoltenberg, który po wielkich sukcesach swoich oddziałów w Libii, Syrii i Afganistanie pragnie nowych budżetów i ekspansji, których po prostu nie da się osiągnąć bez paskudnego agresora, którego „trzeba postawić na swoim miejscu”.

FAZ już ostrzega : „ Po Ukrainie przyszła kolej na Europę ”; jasne:
Kremlowski potwór nie jest zadowolony z niczego poza własną potęgą.
 
Oczywiście wie to też ekspert od zbijaka Annalena Baerbock, która skoczyła z trampoliny do MSZ i prawdopodobnie będzie kontynuować transatlantycki „dialog niedialogowy” podczas swojej pierwszej wizyty w Moskwie:
Jesteśmy zdeterminowani, aby zareagować , jeśli zamiast tego Rosja pójdzie drogą eskalacji”.

    Teraz jej oliwkowozielony kolega Habeck sfotografował się w stalowym hełmie na ukraińskim froncie wschodnim podczas kampanii wyborczej i wydaje się, że nie ma już żadnych zastrzeżeń co do pola bitwy, w jakie Europa i Niemcy stają w konflikcie militarnym z Rosją.

Można mieć tylko nadzieję, że determinacja do „reagowania” nie oznacza, że ​​Bundeswehra, która została właśnie wyparta przez bosą armię Talibów wraz z oddziałami USA i NATO – i że kanclerz Scholz również miał dyskretny kanał zwrotny do Moskwy, ma i może zachować pole do ruchu.
 
W duchu wielkich poprzedników, takich jak Willy Brandt i Egon Bahr, który po zbudowaniu muru - w szczytowym okresie zimnej wojny dostarczył rurociąg do Berlina Zachodniego, z którego odizolowane miasto było zaopatrywane w benzynę i ropę — przez rafinerię NRD w Schwedt prosto ze Związku Radzieckiego.
 
„Amerykanie szaleli wtedy, ale przeforsowaliśmy, bo nie było innego wyjścia” – powiedział Egon Bahr , gdy rozmawialiśmy o Nord Stream 2 na kilka miesięcy przed jego śmiercią w 2015 roku.

Nie inaczej jest dzisiaj, uprzemysłowione Niemcy i Europa Zachodnia są wyspą energetyczną, tak jak wtedy otoczone murami miasto — a cysterny na gaz płynny z USA to ten sam nonsens, co wtedy ciężarówka z benzyną z Helmstedt do Berlina.
 Głupi, jak całe to „ Nie kupuj od Rosjan!”

Postawa, która chce powalić światowych gigantów towarowych na kolana za pomocą sankcji:
Chiny i cała Azja będą z wdzięcznością kupować każdy metr sześcienny rosyjskiego gazu ziemnego i ropy przez kolejne dziesięciolecia, podczas gdy Zachód patrzy na pusty rurociąg Nord Stream.

Na pytanie, dlaczego w Niemczech i Europie jest tak mało sensownej realpolitik i dlaczego opierają się na konfrontacji, a nie na handlu i zmianach, nieuchronnie dochodzi do wniosku, że anglo-amerykańskie imperium w swojej Wielkiej Grze nadal angażuje się w " walcz o wyspę świata ".
I chce ustawić swoje rakiety - jak kanonierki w wojnie opiumowej z Chinami - na wyciągnięcie ręki każdego, kto dobrowolnie się nie podda.
 
W grudniu Rosja napisała do swoich „partnerów” o swoich obawach dotyczących bezpieczeństwa i dała jasno do zrozumienia, że ​​ta polityka kanonierek się skończyła i że pociski NATO na Ukrainie i w Gruzji są nie do przyjęcia.
Co jest tak „agresywnego” w żądaniu neutralności militarnej tych dwóch państw byłego Związku Radzieckiego i obiecanym końcu rozszerzenia NATO , że nawet nie chce się o tym mówić?
Jeśli ktoś może mi to wyjaśnić, prosiłbym również o wyjaśnienie, co jest tak niebezpiecznego w uczestnictwie Austrii i Szwajcarii poza NATO.
 
Nasza książka „ We Are the Good Ones ” (2015/2019) już wyjaśnia, dlaczego bezaliansowa neutralność jako węzeł komunikacyjny między Rosją a UE jest dla Ukrainy o wiele lepszym rozwiązaniem niż antyrosyjskie państwo na pierwszej linii , które teraz zrobił z niej Zachód.
"Stan tragiczny" pod każdym względem...
 
Ostra groźba wojny nuklearnej skończyła się 60 lat temu, ponieważ Kennendy poważnie potraktował rosyjskie obawy o bezpieczeństwo:
amerykańskie rakiety stacjonujące w Turcji zostały wycofane, podobnie jak sowieckie na Kubie.
Kiedy rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow, wyposażony w quasi-taoistyczną nić cierpliwości, mówi teraz, że jego cierpliwość dobiegła końca , nie są to puste słowa.
 
Już podczas wojny syryjskiej Rosjanie wysunęli czerwoną linię dla Imperium Chaosu w jego ekspansji , przejmując kontrolę nad przestrzenią powietrzną dzięki swojemu lepszemu systemowi obronnemu S-400;
w Kazachstanie właśnie zdusili próbę zamachu stanu , wpinając się w lokalne protesty z Organizacją Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (OUBZ) , a wystrzelenie nowych pocisków hipersonicznych, które są nieprzechwytywalne — i wyposażone w broń nuklearną początkiem prawdziwej „zmieniany gry” .
 
Nie potrzebujesz nawet bazy na Karaibach w przypadku globalnie niezwykle trudnej sytuacji, takiej jak kiedyś kryzys kubański:
możesz dotrzeć do dowolnego punktu w USA w dowolnym momencie.
A duma marynarki wojennej USA, wielomiliardowe lotniskowce, którymi można było podjeżdżać i obalać bezbronne kraje w gruz, też się skończyła – w obliczu szybkiego pocisku Kinzhal 10 Mach.
To dziś tylko „Kupry Kaczki” w przyszłości nada się tylko na parady historycznej floty.
 
Tak więc Rosja nie prosi o negocjacje w sprawie rozszerzenia NATO ze słabości.
Mieszkańcy Europy Środkowej mogą tylko życzyć sobie, aby „zakute łby” w Pentagonie o tym wiedziały - odpowiednio negocjowały i robiły wszystko, co możliwe, aby nie stać się polem bitwy i uwolnić Europę z przywiązania do uparcie jednobiegunowego imperium USA.

    Planetarny gigant towarowy Rosja nie jest „regionalną potęgą ze stacją benzynową” (jak kpił Obama), ale wojskowym naddźwiękowym niedźwiedziem, który teraz ma z Chinami również ekonomicznego smoka ze stołem warsztatowym świata – i w tym związku cały Eurazjatycka strefa gospodarcza będzie się do niej przyłączać.

Jeśli Europa nie chce pozostać w tyle przez te rynki XXI wieku, spóźnia się podpisaniem traktatu o rozbrojeniu, pomocy i handlu od Lizbony do Władywostoku.
Nawiasem mówiąc, Putin zasugerował to w 2007 roku.
Najwyższy czas, by bohaterowie Muppetów z Berlina i Brukseli zapamiętali to...
 
 
Źródła i uwagi:
Mathias Bröckers napisał niedawno „Mit 9/11 – Bilans zbrodni stulecia” (Westend Verlag). Zbiór jego trzech bestsellerów z 11 września 2001 r.: „11.9. — Upadek legendy” (Westend Verlag). Prowadzi bloga na broeckers.com .
Mathias Bröckers , urodzony w 1954 r., należał do pokolenia założycieli Taz i był tam redaktorem ds. kultury i nauki do 1991 r. Następnie pracował dla Die Zeit i Die Woche jako felietonista i autor radiowy oraz był członkiem jury non-fiction dla Süddeutsche Zeitung . Jego książki. „Ponowne odkrycie konopi uprawnych” (1993), „Spiski, teorie spiskowe i tajemnice 11 września” (2001) i „Zawsze jesteśmy dobrymi facetami – poglądy rozumiejącego Putina” (2016) (z Paulem Schreyera) były międzynarodowymi bestsellerami. Ostatnio napisał „Kłamcy klimatyczni – koniec kaputtalizmu i zbytniego muchizacji” (2020) i „Mit 9/11” (2021). Prowadzi bloga na broeckers.com .
 

Źródło:
https://www.rubikon.news/artikel/die-ruckkehr-des-kremlmonsters
24 styczeń 2022

Mathias Bröckers 

  

Komentarze

  

Archiwum

Gnoza - korzenie obledu
czerwiec 16, 2007
...
Co jest w tym traktacie ?
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Kołodko za obniżeniem stóp a nie podatków
styczeń 8, 2003
IAR
"Jedynie słuszna" interpretacja antysemityzmu
styczeń 25, 2004
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Jacek Dębski był klientem domu maklerskiego Surf5.net.
wrzesień 16, 2002
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
Geremek: Stocznia powinna być wyjątkiem
wrzesień 4, 2007
INTERIA.PL
Obud? się i powąchaj faszyzm Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
Dajcie Miłoszowi spocząć w spokoju
sierpień 19, 2004
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Masoneria (2)
ILUMINACI - TAJNE BRACTWO LOSU

listopad 25, 2003
"jasiek z toronto"
Izraelskie czołgi wróciły do Strefy Gazy
sierpień 8, 2002
PAP
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
Syndrom zajączka i nied?wiedzia
maj 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Demokracja to sztuka manipulacji"
październik 2, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media