|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
więcej -> |
|
Czy Bush jest "pożytecznym idiotą" Alkaidy ?
|
|
Robert Perry, ktory w latach 1980 ukazal swiatu skandal Iran-Contra jako dziennikarz "The Associated Press" i "Newsweek," jest autorem ksiazek "Tajemnice i Przywileje: Kariera Dynastii Bushow od Watergate do Iraku" ("Secrecy & Privilege: Rise of the Bush Dynasty from Watergate to Iraq") oraz "Zaginiona Historia: Kontrasi, Kokaina, Prasa & Projekt Ustalania Prawdy,'" ("Lost History: Contras, Cocaine, the Press & "Project Truth.'"). Perry oglosil 26-go sierpnia 2005, w Consortiumnews.com artykul pod tytulem "Czy Bush jest "pozytecznym idiota" Alkaidy?"
Na poczatku artylulu "Czy Bush jest pozytecznym idiota' Alkaidy?' autor zadaje pytanie: "Jezeli wywiady panstw zachodnich maja racje - ze amerykanski atak na Irak i ponad dwa lata okupacji tego kraju, spowodowaly coraz wiekszy wzrost liczby terrorytow islamskich - dlaczego ma byc rzecza logiczna zeby przeciagac bez konca amerykanska okupacje Iraku? Czy przeciaganie okupacji Iraku nie bedzie powodem dalszego wzrostu terroryzmu?
Inaczej mowiac, czy polityka Busha w Iraku wiecej pomogla niz zaszkodzila Alkaidzie, poczawszy od jego pospiesznej decyzji odwolania wojsk z Afganistanu do ataku na Irak, podczas gdy Osama bin Laden nie byl schwytany, a skonczywszy na nieodpowidzialnym nawolywaniu Busha do "krucjaty" oraz zmianie swieckiego rzadu w Iraku, na rzad fundamentalistow islamskich?
Podobnie jak za czasow rzadow Regana "nawolywacze do pokoju" w Ameryce Centralnej byli nazywani przez neokonserwatystow-sjonistow "pozytecznymi idiotami" pomagajacymi komunistom, to czy teraz wedlug tej samej logiki, Bush nie jest obecnie "pozytecznym idiota" Alkaidy? Pytania te sa na czasie, kiedy Bush zdecydowal sie "to stay the course in Iraq", co znaczy ze nie ma zamiaru w bliskiej przyszlosci stopniowo ewakuowac wojsk amerykanskich z Iraku, zrujnowanego przez najazd i okupacje. Bush odrzucil ewakuacje wojsk USA 24-go sierpnia w przemowieniu w Idaho, poniewaz islamscy terrorysci "chca zeby USA wycofywalo sie, i beda coraz bardziej zacheceni do atakow na Ameryke i inne wolne panstwa. ..Jak dlugo jestem prezydentem [Bush powiedzial], bedziemy kontynuowac okupacje [Iraku], bedziemy walczyc, i wygramy wojne z terrorem.'"
Perry nie zgadza sie z opinia neokonsertwatystow-sjonistow ze "terrorysci popelniaja mordy poniewaz nienawidza wolnosci i naszego stylu zycia" i uwaza, ze glownym celem terrorystow islamskich, wlacznie z Alkaida, jest pozbycie sie obecnosci i wplywow Zachodu na Bliskim Wschodzie, poniewaz etstremisci islamscy uwazaja, ze Zydzi i USA zagrazaja ich cywilizacji i uwazaja oni, ze sa w defenzywie, a nie w ofenzywie. Tak wiec ideologia neokonserwatystow-sjonistow, wedlug ktorej dziala Bush i "sciga terrorystow tam, gdzie oni mieszkaja, az nie beda oni mieli, gdzie sie schowac" , prowadzi do niekonczacej sie wojny. W dodatku polityka Busha pomaga ekstremistom islamskim w rekrutacji tysiacy mlodych i wrazliwych ludzii do akcji terrorystycznych w obronie Islamu. Jest to bledne kolo krwawych akcji i reakcji, za pomoca ktorych tak Bush jak i bin Laden korzystaja i konsoliduja swoja kontrole polityczna.
Mimo tego ze Saddam Hussein nie byl wspolwinny ataku z 11go wrzesnia 2001 [9/11] na wiezowce nowojorskie i Pentagon, Bush i jego neokonserwatysci-sjonisci uznali za stosowne uzyc tego pretekstu, zeby wytoczyc wojne przeciw wrogom Izraela na Bliskim Wschodzie. Bush powiedzial, ze Saddam Hssein "chcial zabic mego tatusie" ("the guy who tried to kill my dad").
Naturalnie atak na Irak nie byl witany przez wdziecznych tubylcow mimo przepowiedni neokonserwatystow-sjonistow w rzadzie Busha, natomist przypomina on zdepniecie gniazda szerszeni. Krok ten oslabil USA jako panstwo tak wewnatrz jak i na zewnatrz, wedlug senatora Gary'ego Hart'a, ktory twierdzi, ze teraz USA jest panstwem mniej bezpiecznym niz bylo ono przed atakiem na Irak.
Perry uwaza, ze jest rzecza paradoksalna, ze sama obecnosc wojsk okupacyjnych powoduje destabilizaje Iraku i mobilizuje powstancow do szerzenia chaosu w tym okupowanym kraju.
Tak wiec ewakuacja wojsk amerykanskich z Iraku przyczynilaby sie, wedlug tego autora do zmniejszenia terroryzmu w Iraku, ktory zostal napadniety "w celu wzmocnienia sytuacji Izraela" na Bliskim Wschodzie, jak to tlumaczyl Zelikov, czlonek komisji senatu w sprawie ataku 9/11.
USA otworzylo w Iraku wrota do chaosu i nie nadaje sie do naprawienia sytuacji tego okupowanego kraju, jak to opisanmo w artykule "Irak i logika wycofania sie" ("Irak and te logic of withdrawal" w Consortium News). Ironia losu jest fakt, ze do rozwiazania paradoksu Iraku trzeba protestow rodzin zolnierzy USA, zadajacych bezpiecznego powrotu ich dzieci. Natomiast tragedia Iraku, wedlug Perry'ego, jest to ze neokonserwatysci-sjonisci z Bushem na czele upieraja sie, zeby kontynuowac okupacje, a demokraci boja sie im zaprzeczyc, poniewaz obie te partie sa pod wplywami ekstremistow zydowskich, dla ktorych to z koleii przdluzanie pobytu wojsk USA w Iraku wydaje sie byc korzystne dla Izraela.
www.pogonowski.com |
|
30 sierpień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
Przewalanka w Polsce i w Rumunii, czyli paczki niespodzianki
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
|
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
|
Kiedy logiczne myślenie przerasta możliwości delikwenta
lipiec 26, 2008
Artur Łoboda
|
Krakowskie Dziedzictwo Kultury Technicznej i Przemysłowej
luty 21, 2005
www.krakow.pl
|
Historia-współczesność-współczesność-historia
grudzień 18, 2002
Artur Łoboda
|
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
|
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
|
Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali
sierpień 7, 2002
PAP
|
POLSKA - UNIA 19
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Chyba, że zdarzy się cud (refleksja powyborcza)
październik 11, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
|
Również Mazowieckiemu Irak stwarza poważne zagrożenie.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej
luty 7, 2006
PAP
|
więcej -> |
|