ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kowidyzm jest stokroć gorszy niż nazizm i stalinizm - razem wzięte Media donoszą: 
20 grudzień 2022      Artur Łoboda
Zbrodnia urzędnicza 
4 kwiecień 2020     
Największy - ostatnio - sukces Kaczyńskiego 
29 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Prof. Mirosław Dakowski: Popieramy kandydaturę Krzysztofa Bosaka w wyborach prezydenckich AD 2020 
12 czerwiec 2020      CEPolska
Rok 1939 w świetle kluczowych faktów  
28 sierpień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Telewizyjna hołota nie będzie finansować ....... 
9 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Protest w Krakowie, przeciwko fałszowaniu wyborów samorządowych 2014 
23 listopad 2014      Artur Łoboda
Open letter to The New York Review – “My Europe” by Louis Begley On Brutality and Degradation in Poland ? 
26 marzec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
TAŚMOWE GWAŁCENIE DZIECI 
24 luty 2019      Andrzej Suda
Polnische Schwein 
22 maj 2019     
Jak PiS dojdzie do władzy. (Wersja 2011) 
23 czerwiec 2015     
Strzeżcie się Morawieckiego 
27 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Ponowne wezwanie do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o podanie podstawy prawnej 
15 marzec 2011      Artur Łoboda
Neostalinowska hołota sędziowska 
24 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Grypa ? 
25 wrzesień 2010      Goska
Nihilizm moralny zagrożeniem pokoju 
21 wrzesień 2011      Artur Łoboda
Apel do pogrążonych w letargu intelektualnym dziennikarzy „prawej strony” 
23 kwiecień 2017      wawel
"Reprywatyzacja" 
1 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Porażka Platformy w Elblągu 
16 kwiecień 2013      Elzbieta
Dlaczego Szumowski dalej odszczekuje? 
19 sierpień 2020     

 
 

Medyczne potwory na wolności

 
 
Czy nie mamy wystarczająco dużo sposobów na spowodowanie śmierci lub zabicie ludzi?
Więc jacy ludzie są zajęci dodawaniem nowych sposobów zabijania innych?
I czy pewnego dnia zapłacą najwyższą cenę?

W swojej nowej książce , Robert Kennedy pisze "dr Anthoni Fauci"  jako chyba najbardziej skuteczny - masowy morderca w historii, „główny architekt «wychwytywania agencyjnego»-« obalenie demokracji przez przemysł farmaceutyczny, który manipuluje regulatorami jak kukiełkami»
Fauci nie tylko przepchnął niewłaściwe, - potencjalnie katastrofalne rozwiązanie na wypadek pandemii, ale także zablokował te właściwe.

 
Wystarczająco złe jest to, że szczepionki powodują ponad 50 000 zgonów zgodnie z systemami zgłaszania szczepień w Ameryce, Unii Europejskiej, Anglii i Szkocji, - z których wszystkie te państwa mają oficjalne systemy zgłaszania szczepień.
Wielu uważa, że ​​te liczby są zaniżone i są od 5 do 10 razy wyższe.
Czy wiesz, że są ludzie, których nie obchodzi, ani trochę, ile osób ginie (morduje) przez szczepienie?
Jednym z nich jest Fauci.
 
Wydanie International Journal of Infectious Diseases z czerwca 2021 r. nosi tytuł „Pierwszy przypadek badania pośmiertnego u pacjenta zaszczepionego przeciwko SARS-CoV-2”.
Najbardziej niepokojącą częścią ich badań było to, że testy wykazały SARS-CoV-2 w prawie każdym testowanym narządzie, w tym w mózgu, płucach, tchawicy, nerkach i sercu mężczyzny.
Krótko mówiąc, całe jego ciało było przepełnione dużą ilością białek kolczastych wywołanych szczepionką lub wirusowego RNA.
Ciało mężczyzny zostało wypełnione białkami kolców wywołanymi szczepionką .
 
Nowe sposoby na spowodowanie śmierci
 
Liczba zgonów z powodu pandemii będzie nadal rosła, a nie mniej ważnym powodem jest zwolnienie lekarzy i pielęgniarek, ponieważ odmawiają przyjęcia eksperymentalnego, śmiertelnego zastrzyku zmieniającego genetykę.
Istnieje znaczna szansa na poważny niedobór pielęgniarek począwszy od 1 października, donosi były dziennikarz New York Times Alex Berenson, ponieważ rezygnują one z pracy, zamiast przyjmować eksperymentalne szczepionki na koronawirusa.
 
Berenson powiedział, że 1 października to proponowany termin obowiązkowych szczepień dla personelu wielu szpitali, a sytuacja jest tak poważna, że ​​ostrzegł: „jeśli musisz zachorować, zrób to, zanim nakazy dotrą do 1 października”.
 
Kardiolog, który leczył dziecko cierpiące na zapalenie mięśnia sercowego – po zaszczepieniu się przeciwko koronawirusowi (COVID-19) powiedział matce dziecka, że „żaden przypadek zapalenia mięśnia sercowego nie jest łagodny”.
 
150 pielęgniarek i innych pracowników szpitala w Houston Methodist Hospital, którzy zostali zwolnieni za odmowę przyjęcia jednej z eksperymentalnych szczepionek przeciw COVID, najwyraźniej uznano za jednorazowe.
 
Ale dwa miesiące później szpital jest jednym z kilku w okolicy, w których występuje poważny niedobór personelu medycznego, ponieważ media donoszą, że lokalne szpitale osiągnęły „punkt przełomowy” z powodu zalewu przypadków COVID-19, zauważyła Fundacja Edukacji Ekonomicznej .
 
Ile osób zmarło od początku pandemii z powodu strachu przed pójściem do szpitala lub z powodu braku badań na raka?
 
Ilu ludzi zostało zabitych z powodu masek, które zmniejszają ilość tlenu i zwiększają CO2?
 
Ilu z nich zmarło z powodu zamknięcia (pozbawienie słońca i witaminy D w lockdownie), lub zdystansowania społecznego?
Wiemy bez wątpienia, że ​​liczba samobójstw wzrosła dramatycznie z powodu tej polityki publicznej.
Czy to morderstwo?

Podżeganie dziennikarzy, naukowców i polityków wyrządziło więcej szkód niż wirus.

 
Wiemy, że ucierpiało zdrowie psychiczne i emocjonalne społeczeństwa, ale dla ludzi, którzy nie liczą rosnącej liczby zgonów poszczepiennych i nie mają z tym zmartwienia, nic nie ma znaczenia poza promowaniem szczepionek, nawet jeśli zignoruje się świadomą zgodę i Kodeks Norymberski.
 
Ilu w końcu umrze z powodu niedoboru krwi?
Zaszczepieni nie mogą już oddawać krwi!
Ilu umrze z powodu zmian we krwi po zaszczepieniu?

Nie chodzi tylko o biliony białek kolczastych, ale o gromadzenie się czerwonych krwinek, co zmniejsza dostarczanie tlenu.
 
Ilu zmarło, ponieważ rządy, prasa i media społecznościowe odmawiają wczesnego leczenia COVID substancjami takimi jak iwermektyna?
Nigdy nie powinniśmy zapominać, że dr Fauci poprowadził krucjatę do stłumienia funkcjonalnych leków, takich jak Iwermektyna i hydroksychlorochina, które mogły zapobiec 80% zgonów i hospitalizacji z powodu COVID i zakończyłyby pandemię z dnia na dzień.
 
I nadal to robią. 21 sierpnia przeczytaliśmy, że amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków wzywa ludzi do zaprzestania przyjmowania leków weterynaryjnych w celu leczenia lub zapobiegania Covid-19 - po otrzymaniu wielu raportów o pacjentach, którzy byli hospitalizowani po „ samoleczeniu za pomocą iwermektyny przeznaczonej dla koni ”. (według agencji federalnej)
 
„Nie jesteś koniem.
Nie jesteś krową.
Poważnie, wszyscy.
Przestań”, napisała na Twitterze FDA ze swojego oficjalnego konta w sobotę , wraz z aktualizacją konsumencką wyjaśniającą, dlaczego lek może być niebezpieczny dla ludzi.
Kiedy w tym tygodniu wydadzą pełną aprobatę, FDA udowodni raz na zawsze, że są najbardziej niszczycielską organizacją terrorystyczną na świecie, wraz z CDC.
 
Desperacko chcą sprzedawać niechciane szczepionki przeciw COVID.
Miliony z niepokojem zastanawiają się nad ukrytymi skutkami tych szczepień, ponieważ prawie 40 000 osób zmarło, a miliony niepożądanych reakcji na szczepionki są oficjalnie zarejestrowane.
Oczekuje się, że FDA w pełni zatwierdzi szczepionkę COVID Pfizer w tym tygodniu bez publicznej dyskusji, bez przejrzystości.
 
Agencja nie ma nic przeciwko okaleczaniu i zabijaniu Amerykanów.
FDA jest w pełni świadoma, że ​​szczepienia nie chronią, ale powodują urazy zdrowotne i śmierć oraz rozprzestrzeniają wirusa.

„Miliardy ludzi, którym wstrzyknięto - nie wiemy co.  
Niemoralność takiego masowego zaszczepiania nieprzetestowanej i niezatwierdzonej eksperymentalnej szczepionki jest zarzutem, że skorumpowane władze zdrowia publicznego zamierzają uciec, udzielając  dalej nieprzetestowanym szczepionkom pełnej aprobaty nie tylko przed przeprowadzeniem wymaganych testów, ale w obliczu niepowodzenia szczepionki.
Nielegalny, skorumpowany prezydent Stanów Zjednoczonych służy jako wynajęty głos zarówno dla zysków farmaceutycznych, jak i tajnego programu” – pisze Paul Craig Roberts .
 
Roberts w innym eseju pisze: „Cała kampania szczepień za wielkie pieniądze opiera się na kłamstwie, że nie ma lekarstwa.
Potwierdzony brak możliwości wyleczenia jest jedynym powodem nagłego zastosowania nieprzetestowanej i niezatwierdzonej szczepionki eksperymentalnej .
Stosowanie HCQ i iwermektyny zostało uniemożliwione przez protokoły ustanowione przez NIH, CDC i WHO.”
 

 
Kennedy pisze:

    „Jak możemy policzyć cierpienie i śmierć człowieka, który „poniósł porażkę w ciągu swojej 50-letniej kariery w Narodowym Instytucie Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), aby zająć się przyczyną, zapobiec lub wyleczyć wybuchową epidemię alergie i choroby przewlekłe, za które Kongres oskarżył go o ograniczenie.
    Pandemia chorób przewlekłych jest jego trwałym dziedzictwem.
    Te dolegliwości osłabiają teraz 54% amerykańskich dzieci w porównaniu do 6%, zanim dołączył do NIAD”.
    "Dr. Fauci i jego grupa spekulantów z branży farmaceutycznej i Doliny Krzemowej – pracując ze skorumpowanymi politykami, przejętymi agencjami federalnymi oraz kupionymi i głuchymi mediami głównego nurtu – wykorzystali pandemię COVID, aby zebrać miliardy na szczepionki i inne dochodowe leki. Jego katastrofalne złe zarządzanie doprowadziło do jednego z największych przypadków śmierci COVID wśród wszystkich narodów”.


Dr Vanden Bossche, który ma stopień naukowy z wirusologii na Uniwersytecie w Hohenheim w Niemczech mówi:
Każda osoba, która jest „częściowo” lub „w pełni” zaszczepiona, jest systemem inkubacji i roznoszenia chorób i naraża wszystkich innych na ryzyko zarażenia się śmiertelnym wariantem -- to mogłoby ich zabić .
„Zaszczepieni” to chodzący mordercy roznoszący choroby na innych.
Wstrzyknięcie Fauci Flu jest nie tylko głupie; jest to również forma morderstwa, ponieważ nieszczepieni ludzie są teraz narażeni na zarażenie się śmiertelnymi chorobami wytwarzanymi w ciałach zaszczepionych.
Gdyby Trump nigdy nie wprowadził szczepionki, pandemia dawno by się skończyła.
Ponieważ jego szczepionki są nadal forsowane… jednak wariant „Delta” rozprzestrzenia się błyskawicznie, a wkrótce wraz z wejściem w sezon jesienny pojawią się inne „warianty”.
 
Dr Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2008 roku, określa program masowych szczepień jako „nie do zaakceptowania błąd” i jest „błędem naukowym, jak również błędem medycznym”.
Twierdzi, że „publikacje historyczne pokażą, że… to szczepienie tworzy warianty”.
Innymi słowy:
„Są przeciwciała wytworzone przez szczepionkę”, zmuszające wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci.
„Tu powstają warianty.
To warianty, które „wynikają ze szczepienia”.
 
Żaden z najgorszych morderców na świecie nie przebywa w więzieniu
 
Dr Paul Craig Roberts twierdzi:
„Oni wstrzymują leczenie ludzi, aby mogli kontynuować zyski ze szczepionek.
To jest podstawa do aresztowania i oskarżenia każdego z nich:
Fauciego, szefa FDA, szefa CDC i wszystkich zaangażowanych.
Jest to uzasadniony dowód na aresztowanie ich, postawienie ich w stan oskarżenia i postawienie ich przed sądem.
Zabijali ludzi dla zysków ze szczepień, wstrzymując leczenie .
Zgony z powodu Covid, ale nie pozwolili użyć HCQ, Ivermectin, a teraz blokują lekarstwo od Eli Lilly.
Myślę, że to jedyny przypadek, jaki musimy podjąć.
Mamy dowód, że odmówili ludziom leczenia.
Wiemy to.
To nie spekulacje ani teoria.
To jest absolutnie znany fakt.
Wstrzymali leczenie i nadal wstrzymują leczenie, aby móc sprzedać szczepionkę”.
 
Wniosek
 
Co najmniej sto milionów ludzi w Ameryce kocha ludzką bestię i ufa jej.
A drugie - co najmniej sto milionów widzi Fauciego takim, jakim jest.
Jest sprytny i jak wielu innych lekarzy potrafi zdobyć zaufanie, kiedy nie jest zasłużone.
 
Wszyscy słyszeliśmy o okrucieństwach popełnianych przez lekarzy podczas reżimu nazistowskiego.
Te straszne czyny są w dużej mierze personifikowane przez Josefa „Anioła Śmierci” Mengele i garstkę innych, mniej znanych lekarzy Trzeciej Rzeszy, takich jak Erwin Ding-Schuler.
Ponadto istnieje cała masa praktycznie nieznanych nazistowskich lekarzy, którzy popełnili niewyobrażalne zbrodnie przeciwko ludzkości podczas II wojny światowej i wydarzeń, które do niej doprowadziły.
 
Fauci zostanie zapamiętany z czasem jako najgorszy człowiek, jaki kiedykolwiek chodził po naszej planecie, wraz z Billem Gatesem, rywalizują z najgorszymi potworami historii.
Mogą powiedzieć wszystko, co chcą, ale ich czyny przemawiają głośniej niż słowa.
Historia nie będzie dla nich łaskawa, my też nie powinniśmy.
Fundacja Gatesa jest znaczącym inwestorem w firmie Pfizer.
*
Dr Mark Sircus AC., OMD, DM (P) jest  profesorem onkologii naturalnej w Instytucie Medycyny Holistycznej Da Vinci, doktorem medycyny orientalnej i pasterskiej oraz założycielem naturalnej medycyny alopatycznej.


Źródło:
https://www.globalresearch.ca/medical-monsters-on-the-loose/5753971
 
27 sierpień 2021

Mark Sircus 

  

Komentarze

  

Archiwum

Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
Globalizacja a bezrobocie
październik 3, 2004
Bezdomni przeciwko integracji
maj 6, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Wiara
maj 7, 2004
Brzeziński w Gdańsku, czyli jak zoorganizować etos Polaków, aby siedzieli cicho!
wrzesień 3, 2007
Gdańszczanin
List otwarty do p. A. Słonimskiego
luty 13, 2004
Adam Doboszyński
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
Dla PAP to są "Dziwne praktyki w VW!"
wrzesień 14, 2008
PAP
Centrum kultury w fabryce Schindlera
czerwiec 3, 2004
Projekt Społeczny Polska 2005. Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
Apel do wyborców
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
11/11/2005 - Order "Bialej M." dla L. Balcerowicza
listopad 14, 2005
Marek Głogoczowski
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
Zmierzch Blaira początkiem końca globalizmu?
maj 13, 2007
G. Cimek
Dziennikarska kaczka i medialna bomba
maj 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nie bedzie Niemiec plul nam w twarz...
wrzesień 26, 2007
.
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media