ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Możliwe, że USA przygotowują grunt pod przeniesienie Izraela do Polski ...  
24 marzec 2019      Alina
Biznes szczepień
Rzekome panaceum na Corona nie jest ani bezpieczne, ani skuteczne - pewne są tylko zyski producentów
 
7 wrzesień 2020     
Polska pod wodą 
24 maj 2010      Goska
2009.06.08. Serwis wiadomości bez cenzury ze świata  
8 czerwiec 2009      tłumacz
Pora powiedzieć to głośno 
29 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Polska powinna pójść w ślady Ukrainy, wykorzystując Chiny do zrównoważenia USA  
21 lipiec 2021      Andrew Korybko
Powstanie styczniowe 2020 
15 styczeń 2021      Artur Łoboda
Chińska firma genomiczna – finansowana przez Fundację Billa Gatesa – “wydobywa” dane DNA, używając do tego celu testów COVID-19 
7 marzec 2021     
Zażydzona polska kultura 
18 listopad 2013      Artur Łoboda
My i oni 
23 grudzień 2017      Małgorzata Todd
Co Mateusz Morawiecki za wszelką cenę chce nam dowieść? 
17 luty 2018     
W Polsce bez zmian 
14 marzec 2017     
Napisz do amerykańskiego kongresmana, który żąda niezależnego dochodzenia w sprawie katastrofy k/Smoleńska 
6 lipiec 2010      Rebel
Świątecznych zakupów nie robię w Empik 
30 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
SONET NIEWINNYCH Jerzy Juliusz Emir (1940-1996) 
23 listopad 2013      www.trwanie.com
Trzech synów odebrano matce, bo jest biedna 
6 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Gospodarka Chin Druga po USA w 2010 Roku 
14 luty 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
KTO ZDECYDOWAŁ O "WYGASZENIU" POLSKIEGO WĘGLA. FIRMA SUŁEK ZE SZWAJCARII Z SIEDZIBĄ W GDAŃSKU ZASYPUJE POLSKĘ ROSYJSKIM WĘGLEM. BANKRUTOWANIE KOPALŃ. 
3 grudzień 2018      Alina
W Bogu nadzieja. 
23 grudzień 2011      Bogusław
Kultura dnia codziennego 
10 maj 2013      Artur Łoboda

 
 

Medyczne potwory na wolności

 
 
Czy nie mamy wystarczająco dużo sposobów na spowodowanie śmierci lub zabicie ludzi?
Więc jacy ludzie są zajęci dodawaniem nowych sposobów zabijania innych?
I czy pewnego dnia zapłacą najwyższą cenę?

W swojej nowej książce , Robert Kennedy pisze "dr Anthoni Fauci"  jako chyba najbardziej skuteczny - masowy morderca w historii, „główny architekt «wychwytywania agencyjnego»-« obalenie demokracji przez przemysł farmaceutyczny, który manipuluje regulatorami jak kukiełkami»
Fauci nie tylko przepchnął niewłaściwe, - potencjalnie katastrofalne rozwiązanie na wypadek pandemii, ale także zablokował te właściwe.

 
Wystarczająco złe jest to, że szczepionki powodują ponad 50 000 zgonów zgodnie z systemami zgłaszania szczepień w Ameryce, Unii Europejskiej, Anglii i Szkocji, - z których wszystkie te państwa mają oficjalne systemy zgłaszania szczepień.
Wielu uważa, że ​​te liczby są zaniżone i są od 5 do 10 razy wyższe.
Czy wiesz, że są ludzie, których nie obchodzi, ani trochę, ile osób ginie (morduje) przez szczepienie?
Jednym z nich jest Fauci.
 
Wydanie International Journal of Infectious Diseases z czerwca 2021 r. nosi tytuł „Pierwszy przypadek badania pośmiertnego u pacjenta zaszczepionego przeciwko SARS-CoV-2”.
Najbardziej niepokojącą częścią ich badań było to, że testy wykazały SARS-CoV-2 w prawie każdym testowanym narządzie, w tym w mózgu, płucach, tchawicy, nerkach i sercu mężczyzny.
Krótko mówiąc, całe jego ciało było przepełnione dużą ilością białek kolczastych wywołanych szczepionką lub wirusowego RNA.
Ciało mężczyzny zostało wypełnione białkami kolców wywołanymi szczepionką .
 
Nowe sposoby na spowodowanie śmierci
 
Liczba zgonów z powodu pandemii będzie nadal rosła, a nie mniej ważnym powodem jest zwolnienie lekarzy i pielęgniarek, ponieważ odmawiają przyjęcia eksperymentalnego, śmiertelnego zastrzyku zmieniającego genetykę.
Istnieje znaczna szansa na poważny niedobór pielęgniarek począwszy od 1 października, donosi były dziennikarz New York Times Alex Berenson, ponieważ rezygnują one z pracy, zamiast przyjmować eksperymentalne szczepionki na koronawirusa.
 
Berenson powiedział, że 1 października to proponowany termin obowiązkowych szczepień dla personelu wielu szpitali, a sytuacja jest tak poważna, że ​​ostrzegł: „jeśli musisz zachorować, zrób to, zanim nakazy dotrą do 1 października”.
 
Kardiolog, który leczył dziecko cierpiące na zapalenie mięśnia sercowego – po zaszczepieniu się przeciwko koronawirusowi (COVID-19) powiedział matce dziecka, że „żaden przypadek zapalenia mięśnia sercowego nie jest łagodny”.
 
150 pielęgniarek i innych pracowników szpitala w Houston Methodist Hospital, którzy zostali zwolnieni za odmowę przyjęcia jednej z eksperymentalnych szczepionek przeciw COVID, najwyraźniej uznano za jednorazowe.
 
Ale dwa miesiące później szpital jest jednym z kilku w okolicy, w których występuje poważny niedobór personelu medycznego, ponieważ media donoszą, że lokalne szpitale osiągnęły „punkt przełomowy” z powodu zalewu przypadków COVID-19, zauważyła Fundacja Edukacji Ekonomicznej .
 
Ile osób zmarło od początku pandemii z powodu strachu przed pójściem do szpitala lub z powodu braku badań na raka?
 
Ilu ludzi zostało zabitych z powodu masek, które zmniejszają ilość tlenu i zwiększają CO2?
 
Ilu z nich zmarło z powodu zamknięcia (pozbawienie słońca i witaminy D w lockdownie), lub zdystansowania społecznego?
Wiemy bez wątpienia, że ​​liczba samobójstw wzrosła dramatycznie z powodu tej polityki publicznej.
Czy to morderstwo?

Podżeganie dziennikarzy, naukowców i polityków wyrządziło więcej szkód niż wirus.

 
Wiemy, że ucierpiało zdrowie psychiczne i emocjonalne społeczeństwa, ale dla ludzi, którzy nie liczą rosnącej liczby zgonów poszczepiennych i nie mają z tym zmartwienia, nic nie ma znaczenia poza promowaniem szczepionek, nawet jeśli zignoruje się świadomą zgodę i Kodeks Norymberski.
 
Ilu w końcu umrze z powodu niedoboru krwi?
Zaszczepieni nie mogą już oddawać krwi!
Ilu umrze z powodu zmian we krwi po zaszczepieniu?

Nie chodzi tylko o biliony białek kolczastych, ale o gromadzenie się czerwonych krwinek, co zmniejsza dostarczanie tlenu.
 
Ilu zmarło, ponieważ rządy, prasa i media społecznościowe odmawiają wczesnego leczenia COVID substancjami takimi jak iwermektyna?
Nigdy nie powinniśmy zapominać, że dr Fauci poprowadził krucjatę do stłumienia funkcjonalnych leków, takich jak Iwermektyna i hydroksychlorochina, które mogły zapobiec 80% zgonów i hospitalizacji z powodu COVID i zakończyłyby pandemię z dnia na dzień.
 
I nadal to robią. 21 sierpnia przeczytaliśmy, że amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków wzywa ludzi do zaprzestania przyjmowania leków weterynaryjnych w celu leczenia lub zapobiegania Covid-19 - po otrzymaniu wielu raportów o pacjentach, którzy byli hospitalizowani po „ samoleczeniu za pomocą iwermektyny przeznaczonej dla koni ”. (według agencji federalnej)
 
„Nie jesteś koniem.
Nie jesteś krową.
Poważnie, wszyscy.
Przestań”, napisała na Twitterze FDA ze swojego oficjalnego konta w sobotę , wraz z aktualizacją konsumencką wyjaśniającą, dlaczego lek może być niebezpieczny dla ludzi.
Kiedy w tym tygodniu wydadzą pełną aprobatę, FDA udowodni raz na zawsze, że są najbardziej niszczycielską organizacją terrorystyczną na świecie, wraz z CDC.
 
Desperacko chcą sprzedawać niechciane szczepionki przeciw COVID.
Miliony z niepokojem zastanawiają się nad ukrytymi skutkami tych szczepień, ponieważ prawie 40 000 osób zmarło, a miliony niepożądanych reakcji na szczepionki są oficjalnie zarejestrowane.
Oczekuje się, że FDA w pełni zatwierdzi szczepionkę COVID Pfizer w tym tygodniu bez publicznej dyskusji, bez przejrzystości.
 
Agencja nie ma nic przeciwko okaleczaniu i zabijaniu Amerykanów.
FDA jest w pełni świadoma, że ​​szczepienia nie chronią, ale powodują urazy zdrowotne i śmierć oraz rozprzestrzeniają wirusa.

„Miliardy ludzi, którym wstrzyknięto - nie wiemy co.  
Niemoralność takiego masowego zaszczepiania nieprzetestowanej i niezatwierdzonej eksperymentalnej szczepionki jest zarzutem, że skorumpowane władze zdrowia publicznego zamierzają uciec, udzielając  dalej nieprzetestowanym szczepionkom pełnej aprobaty nie tylko przed przeprowadzeniem wymaganych testów, ale w obliczu niepowodzenia szczepionki.
Nielegalny, skorumpowany prezydent Stanów Zjednoczonych służy jako wynajęty głos zarówno dla zysków farmaceutycznych, jak i tajnego programu” – pisze Paul Craig Roberts .
 
Roberts w innym eseju pisze: „Cała kampania szczepień za wielkie pieniądze opiera się na kłamstwie, że nie ma lekarstwa.
Potwierdzony brak możliwości wyleczenia jest jedynym powodem nagłego zastosowania nieprzetestowanej i niezatwierdzonej szczepionki eksperymentalnej .
Stosowanie HCQ i iwermektyny zostało uniemożliwione przez protokoły ustanowione przez NIH, CDC i WHO.”
 

 
Kennedy pisze:

    „Jak możemy policzyć cierpienie i śmierć człowieka, który „poniósł porażkę w ciągu swojej 50-letniej kariery w Narodowym Instytucie Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), aby zająć się przyczyną, zapobiec lub wyleczyć wybuchową epidemię alergie i choroby przewlekłe, za które Kongres oskarżył go o ograniczenie.
    Pandemia chorób przewlekłych jest jego trwałym dziedzictwem.
    Te dolegliwości osłabiają teraz 54% amerykańskich dzieci w porównaniu do 6%, zanim dołączył do NIAD”.
    "Dr. Fauci i jego grupa spekulantów z branży farmaceutycznej i Doliny Krzemowej – pracując ze skorumpowanymi politykami, przejętymi agencjami federalnymi oraz kupionymi i głuchymi mediami głównego nurtu – wykorzystali pandemię COVID, aby zebrać miliardy na szczepionki i inne dochodowe leki. Jego katastrofalne złe zarządzanie doprowadziło do jednego z największych przypadków śmierci COVID wśród wszystkich narodów”.


Dr Vanden Bossche, który ma stopień naukowy z wirusologii na Uniwersytecie w Hohenheim w Niemczech mówi:
Każda osoba, która jest „częściowo” lub „w pełni” zaszczepiona, jest systemem inkubacji i roznoszenia chorób i naraża wszystkich innych na ryzyko zarażenia się śmiertelnym wariantem -- to mogłoby ich zabić .
„Zaszczepieni” to chodzący mordercy roznoszący choroby na innych.
Wstrzyknięcie Fauci Flu jest nie tylko głupie; jest to również forma morderstwa, ponieważ nieszczepieni ludzie są teraz narażeni na zarażenie się śmiertelnymi chorobami wytwarzanymi w ciałach zaszczepionych.
Gdyby Trump nigdy nie wprowadził szczepionki, pandemia dawno by się skończyła.
Ponieważ jego szczepionki są nadal forsowane… jednak wariant „Delta” rozprzestrzenia się błyskawicznie, a wkrótce wraz z wejściem w sezon jesienny pojawią się inne „warianty”.
 
Dr Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2008 roku, określa program masowych szczepień jako „nie do zaakceptowania błąd” i jest „błędem naukowym, jak również błędem medycznym”.
Twierdzi, że „publikacje historyczne pokażą, że… to szczepienie tworzy warianty”.
Innymi słowy:
„Są przeciwciała wytworzone przez szczepionkę”, zmuszające wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci.
„Tu powstają warianty.
To warianty, które „wynikają ze szczepienia”.
 
Żaden z najgorszych morderców na świecie nie przebywa w więzieniu
 
Dr Paul Craig Roberts twierdzi:
„Oni wstrzymują leczenie ludzi, aby mogli kontynuować zyski ze szczepionek.
To jest podstawa do aresztowania i oskarżenia każdego z nich:
Fauciego, szefa FDA, szefa CDC i wszystkich zaangażowanych.
Jest to uzasadniony dowód na aresztowanie ich, postawienie ich w stan oskarżenia i postawienie ich przed sądem.
Zabijali ludzi dla zysków ze szczepień, wstrzymując leczenie .
Zgony z powodu Covid, ale nie pozwolili użyć HCQ, Ivermectin, a teraz blokują lekarstwo od Eli Lilly.
Myślę, że to jedyny przypadek, jaki musimy podjąć.
Mamy dowód, że odmówili ludziom leczenia.
Wiemy to.
To nie spekulacje ani teoria.
To jest absolutnie znany fakt.
Wstrzymali leczenie i nadal wstrzymują leczenie, aby móc sprzedać szczepionkę”.
 
Wniosek
 
Co najmniej sto milionów ludzi w Ameryce kocha ludzką bestię i ufa jej.
A drugie - co najmniej sto milionów widzi Fauciego takim, jakim jest.
Jest sprytny i jak wielu innych lekarzy potrafi zdobyć zaufanie, kiedy nie jest zasłużone.
 
Wszyscy słyszeliśmy o okrucieństwach popełnianych przez lekarzy podczas reżimu nazistowskiego.
Te straszne czyny są w dużej mierze personifikowane przez Josefa „Anioła Śmierci” Mengele i garstkę innych, mniej znanych lekarzy Trzeciej Rzeszy, takich jak Erwin Ding-Schuler.
Ponadto istnieje cała masa praktycznie nieznanych nazistowskich lekarzy, którzy popełnili niewyobrażalne zbrodnie przeciwko ludzkości podczas II wojny światowej i wydarzeń, które do niej doprowadziły.
 
Fauci zostanie zapamiętany z czasem jako najgorszy człowiek, jaki kiedykolwiek chodził po naszej planecie, wraz z Billem Gatesem, rywalizują z najgorszymi potworami historii.
Mogą powiedzieć wszystko, co chcą, ale ich czyny przemawiają głośniej niż słowa.
Historia nie będzie dla nich łaskawa, my też nie powinniśmy.
Fundacja Gatesa jest znaczącym inwestorem w firmie Pfizer.
*
Dr Mark Sircus AC., OMD, DM (P) jest  profesorem onkologii naturalnej w Instytucie Medycyny Holistycznej Da Vinci, doktorem medycyny orientalnej i pasterskiej oraz założycielem naturalnej medycyny alopatycznej.


Źródło:
https://www.globalresearch.ca/medical-monsters-on-the-loose/5753971
 
27 sierpień 2021

Mark Sircus 

  

Komentarze

  

Archiwum

France Telecom uratowana przez internet i komórki
marzec 8, 2007
AFP
"Stany Zjednoczone podsycają niepokój w Iraku"
kwiecień 12, 2003
IAR
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
True fact złodziej story
listopad 19, 2006
Andrzej Reymann
Negocjacje w sprawie tarczy zakończone
lipiec 3, 2008
Co z marginesem społecznym?
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Polacy są kretynami?
lipiec 10, 2008
Artur Łoboda
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
Pięć "reform" AWS
marzec 23, 2007
Artur Łoboda
Lokacyjny sukces
sierpień 15, 2007
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
Horror w autokarze Grey Hound - Kanada
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Zakłamanie
listopad 29, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Utonął - nie było linki za parę złotych
sierpień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media