ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Bomba Zegarowa, Tortury i Pranie Mózgów oraz Prezydentura Imperialna w USA 
20 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Agenda antyludzka – wątek na Twitterze (X) 
11 listopad 2023     
Ostrzegam! Polscy przedsiębiorcy w pułapce 
8 styczeń 2018      Dariusz Grabowski
Amnesty International oskarża Izrael o zbrodnie wojenne w Palestynie 
7 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
20 lat w Unii Europejskiej 
1 maj 2024     
Żydzi podpisują się już nie pod niemiecką, ale pod nazistowską polityką historyczną!  
31 styczeń 2018      asmeredakcja
„Jesteśmy w środku poważnej katastrofy biologicznej”: ekspert od COVID dr Peter McCullough 
11 październik 2021     
PRZECIW TYRANII - wiersze z lat młodości - WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
3 luty 2014      www.trwanie.com
Polacy wyklęci 
2 marzec 2015      Artur Łoboda
Przykłady ludobójstwa stosowanego w wojnie kowidowej (1) 
26 kwiecień 2021     
Renta neokolonialna, czyli ile jeszcze Polak zapłaci 
21 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Kolejny przejaw myślenia Korwina  
10 marzec 2021     
Przebąkiwana rekonstrukcja Rządu PiS 
11 wrzesień 2016      Artur Łoboda
To wszystko jeden wielki - pisowski pic 
29 listopad 2016     
Sytość zrelatywizowana 
12 maj 2015      Artur Łoboda
Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia 
24 grudzień 2017     
Mentiras Alemanas Sobre la Historia de Kaliningrado 
6 wrzesień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Chyba Oettingera dopadła minuta prawdy. Potwierdził, że Niemcy brutalnie dbają o swoje interesy 
6 styczeń 2018      wPolityce.pl
Śmiertelny wirusowy strach 
29 listopad 2020     
Deutsche Bank – zbyt duży, by upaść? 
10 październik 2016      www.independenttrader.pl

 
 

Medyczne potwory na wolności

 
 
Czy nie mamy wystarczająco dużo sposobów na spowodowanie śmierci lub zabicie ludzi?
Więc jacy ludzie są zajęci dodawaniem nowych sposobów zabijania innych?
I czy pewnego dnia zapłacą najwyższą cenę?

W swojej nowej książce , Robert Kennedy pisze "dr Anthoni Fauci"  jako chyba najbardziej skuteczny - masowy morderca w historii, „główny architekt «wychwytywania agencyjnego»-« obalenie demokracji przez przemysł farmaceutyczny, który manipuluje regulatorami jak kukiełkami»
Fauci nie tylko przepchnął niewłaściwe, - potencjalnie katastrofalne rozwiązanie na wypadek pandemii, ale także zablokował te właściwe.

 
Wystarczająco złe jest to, że szczepionki powodują ponad 50 000 zgonów zgodnie z systemami zgłaszania szczepień w Ameryce, Unii Europejskiej, Anglii i Szkocji, - z których wszystkie te państwa mają oficjalne systemy zgłaszania szczepień.
Wielu uważa, że ​​te liczby są zaniżone i są od 5 do 10 razy wyższe.
Czy wiesz, że są ludzie, których nie obchodzi, ani trochę, ile osób ginie (morduje) przez szczepienie?
Jednym z nich jest Fauci.
 
Wydanie International Journal of Infectious Diseases z czerwca 2021 r. nosi tytuł „Pierwszy przypadek badania pośmiertnego u pacjenta zaszczepionego przeciwko SARS-CoV-2”.
Najbardziej niepokojącą częścią ich badań było to, że testy wykazały SARS-CoV-2 w prawie każdym testowanym narządzie, w tym w mózgu, płucach, tchawicy, nerkach i sercu mężczyzny.
Krótko mówiąc, całe jego ciało było przepełnione dużą ilością białek kolczastych wywołanych szczepionką lub wirusowego RNA.
Ciało mężczyzny zostało wypełnione białkami kolców wywołanymi szczepionką .
 
Nowe sposoby na spowodowanie śmierci
 
Liczba zgonów z powodu pandemii będzie nadal rosła, a nie mniej ważnym powodem jest zwolnienie lekarzy i pielęgniarek, ponieważ odmawiają przyjęcia eksperymentalnego, śmiertelnego zastrzyku zmieniającego genetykę.
Istnieje znaczna szansa na poważny niedobór pielęgniarek począwszy od 1 października, donosi były dziennikarz New York Times Alex Berenson, ponieważ rezygnują one z pracy, zamiast przyjmować eksperymentalne szczepionki na koronawirusa.
 
Berenson powiedział, że 1 października to proponowany termin obowiązkowych szczepień dla personelu wielu szpitali, a sytuacja jest tak poważna, że ​​ostrzegł: „jeśli musisz zachorować, zrób to, zanim nakazy dotrą do 1 października”.
 
Kardiolog, który leczył dziecko cierpiące na zapalenie mięśnia sercowego – po zaszczepieniu się przeciwko koronawirusowi (COVID-19) powiedział matce dziecka, że „żaden przypadek zapalenia mięśnia sercowego nie jest łagodny”.
 
150 pielęgniarek i innych pracowników szpitala w Houston Methodist Hospital, którzy zostali zwolnieni za odmowę przyjęcia jednej z eksperymentalnych szczepionek przeciw COVID, najwyraźniej uznano za jednorazowe.
 
Ale dwa miesiące później szpital jest jednym z kilku w okolicy, w których występuje poważny niedobór personelu medycznego, ponieważ media donoszą, że lokalne szpitale osiągnęły „punkt przełomowy” z powodu zalewu przypadków COVID-19, zauważyła Fundacja Edukacji Ekonomicznej .
 
Ile osób zmarło od początku pandemii z powodu strachu przed pójściem do szpitala lub z powodu braku badań na raka?
 
Ilu ludzi zostało zabitych z powodu masek, które zmniejszają ilość tlenu i zwiększają CO2?
 
Ilu z nich zmarło z powodu zamknięcia (pozbawienie słońca i witaminy D w lockdownie), lub zdystansowania społecznego?
Wiemy bez wątpienia, że ​​liczba samobójstw wzrosła dramatycznie z powodu tej polityki publicznej.
Czy to morderstwo?

Podżeganie dziennikarzy, naukowców i polityków wyrządziło więcej szkód niż wirus.

 
Wiemy, że ucierpiało zdrowie psychiczne i emocjonalne społeczeństwa, ale dla ludzi, którzy nie liczą rosnącej liczby zgonów poszczepiennych i nie mają z tym zmartwienia, nic nie ma znaczenia poza promowaniem szczepionek, nawet jeśli zignoruje się świadomą zgodę i Kodeks Norymberski.
 
Ilu w końcu umrze z powodu niedoboru krwi?
Zaszczepieni nie mogą już oddawać krwi!
Ilu umrze z powodu zmian we krwi po zaszczepieniu?

Nie chodzi tylko o biliony białek kolczastych, ale o gromadzenie się czerwonych krwinek, co zmniejsza dostarczanie tlenu.
 
Ilu zmarło, ponieważ rządy, prasa i media społecznościowe odmawiają wczesnego leczenia COVID substancjami takimi jak iwermektyna?
Nigdy nie powinniśmy zapominać, że dr Fauci poprowadził krucjatę do stłumienia funkcjonalnych leków, takich jak Iwermektyna i hydroksychlorochina, które mogły zapobiec 80% zgonów i hospitalizacji z powodu COVID i zakończyłyby pandemię z dnia na dzień.
 
I nadal to robią. 21 sierpnia przeczytaliśmy, że amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków wzywa ludzi do zaprzestania przyjmowania leków weterynaryjnych w celu leczenia lub zapobiegania Covid-19 - po otrzymaniu wielu raportów o pacjentach, którzy byli hospitalizowani po „ samoleczeniu za pomocą iwermektyny przeznaczonej dla koni ”. (według agencji federalnej)
 
„Nie jesteś koniem.
Nie jesteś krową.
Poważnie, wszyscy.
Przestań”, napisała na Twitterze FDA ze swojego oficjalnego konta w sobotę , wraz z aktualizacją konsumencką wyjaśniającą, dlaczego lek może być niebezpieczny dla ludzi.
Kiedy w tym tygodniu wydadzą pełną aprobatę, FDA udowodni raz na zawsze, że są najbardziej niszczycielską organizacją terrorystyczną na świecie, wraz z CDC.
 
Desperacko chcą sprzedawać niechciane szczepionki przeciw COVID.
Miliony z niepokojem zastanawiają się nad ukrytymi skutkami tych szczepień, ponieważ prawie 40 000 osób zmarło, a miliony niepożądanych reakcji na szczepionki są oficjalnie zarejestrowane.
Oczekuje się, że FDA w pełni zatwierdzi szczepionkę COVID Pfizer w tym tygodniu bez publicznej dyskusji, bez przejrzystości.
 
Agencja nie ma nic przeciwko okaleczaniu i zabijaniu Amerykanów.
FDA jest w pełni świadoma, że ​​szczepienia nie chronią, ale powodują urazy zdrowotne i śmierć oraz rozprzestrzeniają wirusa.

„Miliardy ludzi, którym wstrzyknięto - nie wiemy co.  
Niemoralność takiego masowego zaszczepiania nieprzetestowanej i niezatwierdzonej eksperymentalnej szczepionki jest zarzutem, że skorumpowane władze zdrowia publicznego zamierzają uciec, udzielając  dalej nieprzetestowanym szczepionkom pełnej aprobaty nie tylko przed przeprowadzeniem wymaganych testów, ale w obliczu niepowodzenia szczepionki.
Nielegalny, skorumpowany prezydent Stanów Zjednoczonych służy jako wynajęty głos zarówno dla zysków farmaceutycznych, jak i tajnego programu” – pisze Paul Craig Roberts .
 
Roberts w innym eseju pisze: „Cała kampania szczepień za wielkie pieniądze opiera się na kłamstwie, że nie ma lekarstwa.
Potwierdzony brak możliwości wyleczenia jest jedynym powodem nagłego zastosowania nieprzetestowanej i niezatwierdzonej szczepionki eksperymentalnej .
Stosowanie HCQ i iwermektyny zostało uniemożliwione przez protokoły ustanowione przez NIH, CDC i WHO.”
 

 
Kennedy pisze:

    „Jak możemy policzyć cierpienie i śmierć człowieka, który „poniósł porażkę w ciągu swojej 50-letniej kariery w Narodowym Instytucie Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID), aby zająć się przyczyną, zapobiec lub wyleczyć wybuchową epidemię alergie i choroby przewlekłe, za które Kongres oskarżył go o ograniczenie.
    Pandemia chorób przewlekłych jest jego trwałym dziedzictwem.
    Te dolegliwości osłabiają teraz 54% amerykańskich dzieci w porównaniu do 6%, zanim dołączył do NIAD”.
    "Dr. Fauci i jego grupa spekulantów z branży farmaceutycznej i Doliny Krzemowej – pracując ze skorumpowanymi politykami, przejętymi agencjami federalnymi oraz kupionymi i głuchymi mediami głównego nurtu – wykorzystali pandemię COVID, aby zebrać miliardy na szczepionki i inne dochodowe leki. Jego katastrofalne złe zarządzanie doprowadziło do jednego z największych przypadków śmierci COVID wśród wszystkich narodów”.


Dr Vanden Bossche, który ma stopień naukowy z wirusologii na Uniwersytecie w Hohenheim w Niemczech mówi:
Każda osoba, która jest „częściowo” lub „w pełni” zaszczepiona, jest systemem inkubacji i roznoszenia chorób i naraża wszystkich innych na ryzyko zarażenia się śmiertelnym wariantem -- to mogłoby ich zabić .
„Zaszczepieni” to chodzący mordercy roznoszący choroby na innych.
Wstrzyknięcie Fauci Flu jest nie tylko głupie; jest to również forma morderstwa, ponieważ nieszczepieni ludzie są teraz narażeni na zarażenie się śmiertelnymi chorobami wytwarzanymi w ciałach zaszczepionych.
Gdyby Trump nigdy nie wprowadził szczepionki, pandemia dawno by się skończyła.
Ponieważ jego szczepionki są nadal forsowane… jednak wariant „Delta” rozprzestrzenia się błyskawicznie, a wkrótce wraz z wejściem w sezon jesienny pojawią się inne „warianty”.
 
Dr Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2008 roku, określa program masowych szczepień jako „nie do zaakceptowania błąd” i jest „błędem naukowym, jak również błędem medycznym”.
Twierdzi, że „publikacje historyczne pokażą, że… to szczepienie tworzy warianty”.
Innymi słowy:
„Są przeciwciała wytworzone przez szczepionkę”, zmuszające wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci.
„Tu powstają warianty.
To warianty, które „wynikają ze szczepienia”.
 
Żaden z najgorszych morderców na świecie nie przebywa w więzieniu
 
Dr Paul Craig Roberts twierdzi:
„Oni wstrzymują leczenie ludzi, aby mogli kontynuować zyski ze szczepionek.
To jest podstawa do aresztowania i oskarżenia każdego z nich:
Fauciego, szefa FDA, szefa CDC i wszystkich zaangażowanych.
Jest to uzasadniony dowód na aresztowanie ich, postawienie ich w stan oskarżenia i postawienie ich przed sądem.
Zabijali ludzi dla zysków ze szczepień, wstrzymując leczenie .
Zgony z powodu Covid, ale nie pozwolili użyć HCQ, Ivermectin, a teraz blokują lekarstwo od Eli Lilly.
Myślę, że to jedyny przypadek, jaki musimy podjąć.
Mamy dowód, że odmówili ludziom leczenia.
Wiemy to.
To nie spekulacje ani teoria.
To jest absolutnie znany fakt.
Wstrzymali leczenie i nadal wstrzymują leczenie, aby móc sprzedać szczepionkę”.
 
Wniosek
 
Co najmniej sto milionów ludzi w Ameryce kocha ludzką bestię i ufa jej.
A drugie - co najmniej sto milionów widzi Fauciego takim, jakim jest.
Jest sprytny i jak wielu innych lekarzy potrafi zdobyć zaufanie, kiedy nie jest zasłużone.
 
Wszyscy słyszeliśmy o okrucieństwach popełnianych przez lekarzy podczas reżimu nazistowskiego.
Te straszne czyny są w dużej mierze personifikowane przez Josefa „Anioła Śmierci” Mengele i garstkę innych, mniej znanych lekarzy Trzeciej Rzeszy, takich jak Erwin Ding-Schuler.
Ponadto istnieje cała masa praktycznie nieznanych nazistowskich lekarzy, którzy popełnili niewyobrażalne zbrodnie przeciwko ludzkości podczas II wojny światowej i wydarzeń, które do niej doprowadziły.
 
Fauci zostanie zapamiętany z czasem jako najgorszy człowiek, jaki kiedykolwiek chodził po naszej planecie, wraz z Billem Gatesem, rywalizują z najgorszymi potworami historii.
Mogą powiedzieć wszystko, co chcą, ale ich czyny przemawiają głośniej niż słowa.
Historia nie będzie dla nich łaskawa, my też nie powinniśmy.
Fundacja Gatesa jest znaczącym inwestorem w firmie Pfizer.
*
Dr Mark Sircus AC., OMD, DM (P) jest  profesorem onkologii naturalnej w Instytucie Medycyny Holistycznej Da Vinci, doktorem medycyny orientalnej i pasterskiej oraz założycielem naturalnej medycyny alopatycznej.


Źródło:
https://www.globalresearch.ca/medical-monsters-on-the-loose/5753971
 
27 sierpień 2021

Mark Sircus 

  

Komentarze

  

Archiwum

Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
"M.Jurek prezydentem RP"?
kwiecień 25, 2007
Dariusz Kosiur
Dobry artykul.
kwiecień 7, 2008
Goska
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Alles Banditen
czerwiec 7, 2003
K J
Do widzenia ślepa Genia!
luty 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jak Polak z Zydem
luty 15, 2007
Jerzy Malinski
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
"Nie ma Kaszub bez Polonii, a bez Polski Kaszub"
wrzesień 23, 2005
przeslala Elzbieta
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ponad narodami
wrzesień 24, 2003
Nasz Dziennik
Już nic polskiego
sierpień 18, 2003
Anna Surowiec, Robert Popielewicz
Rozpoczął się proces Germara Rudolfa z okarżenia o "negowanie Holokaustu"
listopad 16, 2006
bibula
Poszukiwany - porwany
styczeń 13, 2006
Gdzie ukrywa się socjalizm(!)
listopad 15, 2005
Marek Olżyński
RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media