|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
więcej -> |
|
"Goebels Roku 2003"
|
|

Manipulacja społeczeństwem uprawiana od początków
cywilizacji jest podstawowym narzędziem sprawowania władzy.
Swego czasu Marek Borowski przyznał, że jego zdanie o demokracji niczym nie różni się od starożytnych pojęć o społeczeństwie.
Zapamiętamy więc, że wedle ekipy SLD "demokracja to sztuka manipulacji".
"Zaprasza.net" ma całkowicie odmienne zdanie o demokracji, dlatego uznaliśmy, że będziemy demaskować wszelkich manipulatorów.
W związku z czym ustanowiliśmy niechlubny tytuł "Goebelsa Roku"
Dla tych młodych osób, których uczą zmanipulowanej historii wyjaśniamy, że to właśnie Joseph Goebels, Minister Propagandy III Rzeszy był autorem powiedzenia:
"kłamstwo sto razy wypowiedziane staje się prawdą".
W związku ze szczególną sytuacją Polski, tytuł "Goebelsa Roku 2003" przyznaliśmy : Platformie Obywatelskiej
Wywodząca się z trzech struktur politycznych (KLD, UW, AWS) - niosących w bagażu najpodlejsze działania wobec Polski i Polaków - Platforma Obywatelska -jest partią bezdyskusyjnie antypolską i przeciwną przestrzeganiu norm etycznych, moralnych i zasad prawa.
Tymczasem, miedzy innymi, dzięki grze teatralnej Jana Marii Rokity, udało się tej antypolskiej grupie, po raz kolejny omotać społeczeństwo polskie, przez co uzyskała w ostatnim czasie absurdalnie wysokie poparcie społeczne.
Należy przypomnieć, że obecni członkowie PO mają na swym koncie całą masę przestępstw gospodarczych, bezkarnych dzięki przestępczej działalności polskiego Wymiaru Prawa.
Do dnia dzisiejszego "Radą Programową PO" kieruje człowiek mający "wybitne" osiągnięcia w matactwach ekonomicznych i bezprawnym zawłaszczeniu społecznych pieniędzy. Mowa tu o Andrzeju Olechowskim - byłym agencie Służby Bezpieczeństwa - PRL.
Zresztą nie jest on jedynym kapusiem w szeregach PO.
Pracownicy "Zaprasza.net" mieli okazję poznać - jeszcze w czasie Stanu Wojennego - prawdziwe oblicze Jana Marii Rokity i w związku z tym uważają, że jego zachowanie przed kamerami telewizyjnymi to dalszy ciąg perfidnej obłudy i typowego prowokatorstwa.
W roku ubiegłym tytuł "Goebelsa Roku" otrzymał Robert Kwiatkowski - ówczesny Prezes TVP.SA
Działo się to w czasie gdy członkowie PO i UW wygłaszali na jego temat pochwalne peany.
http://zaprasza.net/a_y.php?mid=2159
|
|
7 luty 2004
|
|
Zaprasza.net
|
|
|
|
Jurek
lipiec 8, 2008
Marek Jastrząb
|
Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
|
Czy Turcję skazano na osłabienie i zamęt?
październik 25, 2007
marduk
|
Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja.
Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
|
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
|
Wirtualny dolar i jego skutki
październik 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Następny cel Teheran (Next target Tehran)
styczeń 17, 2007
Dan Plesch, The Guardian
|
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
|
NATO-wski radar bez prądu :-)
październik 7, 2006
marduk
|
Wizyta George W. Bush'a
Gość w dom…
czerwiec 8, 2007
Kazimierz Murasiewicz
|
U progu eksplozji nuklearnych?
kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odwaga cywilna
czerwiec 28, 2005
|
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
|
Albanian Organ Market
kwiecień 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Cień Islamu nad Rosją i USA
wrzesień 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szkoło kochana mamy cię dość od rana.
marzec 10, 2009
Bogusław
|
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
więcej -> |
|