ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dr Diana Wojtkowiak: Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa (Dot. 5G) 
23 maj 2020     
Opole 2017 
21 maj 2017     
Wspólnicy zbrodniarzy 
29 październik 2021     
Wałęsa kontra Wyszkowski 
31 sierpień 2010      PAP
normalność 
20 kwiecień 2020      Artur Łoboda
PILNE! Skandal w Muzeum Auschwitz! Polacy znowu niewpuszczeni z biało-czerwonymi flagami? LIVE! Prezydent Duda sam, bez Polaków .... 
14 czerwiec 2020      Alina
„Banksterzy. Kulisy globalnej zmowy” Janusz Szewczak  
5 marzec 2016     
Fundacja Kwaśniewskiej 
6 grudzień 2016     
Greta Thunberg 
13 grudzień 2019     
Złodzieje tożsamości 
23 wrzesień 2018     
Polska. Tanio sprzedam lub wynajmę 
6 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Szczyt BRIC przy okazji... 
16 czerwiec 2009      tłumacz
Dezinformacja 
17 marzec 2010      Goska
Honor jest w genach 
11 lipiec 2016      Artur Łoboda
Kultura bez kultury 
22 luty 2011      Artur Łoboda
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część V 
27 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
W Australii jej artystyczne serce bije 
25 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Tragedia „Żydów Wschodnich” i Oszustwa Żydowskiego Ruchu Roszczeniowego 
29 czerwiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Próba interpretacji sondaży poparcia politycznego Polaków  
10 listopad 2012      Artur Łoboda
Jak może zakończyć się ta wojna przeciwko ludzkości? 
22 luty 2021      Artur Łoboda

 
 

DeSantis nakłada grzywnę w wysokości 3,5 miliona dolarów na hrabstwo za naruszenie zakazu przymusowych szczepień na Florydzie

 
„Nikt nie powinien stracić pracy z powodu zastrzyków COVID” – powiedział gubernator DeSantis, obiecując „wstawiać się w obronie środków do życia na Florydzie i bronić wolności”.
 
TALLAHASSEE, Floryda ( LifeSiteNews) — Departament Zdrowia Florydy (FDOH) pod przywództwem republikańskiego gubernatora Rona DeSantisa ukarał  jedne hrabstwo na Florydzie grzywną w wysokości ponad 3,5 miliona dolarów po tym, jak naruszono prawo stanowe, wymagając od pracowników miejskich przedstawienia dowodu otrzymania eksperymentalnego szczepienia na COVID-19 jako warunku zatrudnienia.


  Musimy chronić miejsca pracy mieszkańców Floryddy i zachować ich zdolność do podejmowania własnych decyzji dotyczących tego, jakie szczepienia należy wykonać.
  — Ron DeSantis (@GovRonDeSantis) 12 października 2021

 
Po nakazaniu setkom pracowników zastrzyków skażonych embrionami z aborcji i zwolnieniu 14, którzy odmówili podporządkowania się, odkryto, że hrabstwo Leon, w którym znajduje się stolica stanu Tallahassee, naruszyło przepisy SB 2006 , które zabraniają wymagania dowodu szczepień w stanie Floryda .
 
Podpisane przez gubernatora DeSantisa w maju prawo zabrania podmiotom rządowym w stanie wymagania tak zwanych „paszportów szczepionek” i grozi grzywną w wysokości 5000 dolarów za każde naruszenie.
 
„Na Florydzie twój osobisty wybór dotyczący szczepień będzie chroniony i żadna firma ani instytucja rządowa nie będzie w stanie odmówić ci usług w oparciu o twoją decyzję” – powiedział DeSantis  po podpisaniu ustawy.
 
W tym miesiącu FDOH uznało hrabstwo Leon winnym naruszenia prawa „osobistego wyboru” obywateli Florydy poprzez wprowadzenie tego, co państwo nazwało „mandatem szczepień dla nielegalnych pracowników” pod koniec lipca, wymagającym od 714 pracowników miejskich przedstawienia dowodu szczepienia do 1 października.
 
W odpowiedzi stan nałożył na hrabstwo grzywnę w wysokości 5000 dolarów za każde naruszenie, co doprowadziło do łącznej kary finansowej w wysokości 3,57 miliona dolarów.
 
FDOH ogłosiło  działanie 12 października po wysłaniu zawiadomienia o naruszeniu do starosty 6 października, zaledwie kilka dni po zwolnieniu pracowników, którzy nie przestrzegają przepisów .
 
 
Zgodnie z komunikatem prasowym: „28 lipca Rząd Powiatu Leon nakazał, aby jego pracownicy dostarczyli weryfikację szczepień do swojego działu kadr nie później niż 1 października.
4 października Powiat Leon zwolnił 14 pracowników za ich odmowę lub zaniechanie przestrzegania tego wymogu. Rząd hrabstwa
Leon zażądał od 700 pracowników dostarczenia tego dowodu, aby mogli utrzymać pracę”.


  Nadchodzi wyrok : Hrabstwo Leon zostało powiadomione o grzywnie w wysokości 3,75 miliona dolarów za naruszenie zakazu @GovRonDeSantis dotyczącego nakazów szczepień: pic.twitter.com/pj8WknleeW
  — Forrest Saunders (@FBSaunders) 12 października 2021 r.


„Niedopuszczalne jest, że hrabstwo Leon naruszyło prawo Florydy, naruszyło prywatność medyczną obecnych i byłych pracowników oraz zwolniło lojalnych urzędników państwowych z powodu ich osobistych decyzji dotyczących zdrowia”, powiedział w odpowiedzi gubernator DeSantis . 
 
„Będziemy nadal walczyć o prawa mieszkańców Floryddy, a Departament Zdrowia Florydy będzie nadal egzekwował prawo.
Zamierzamy stanąć w obronie miejsc pracy na Florydzie, stanąć w obronie środków do życia na Florydzie i stanąć w obronie wolności” – dodał gubernator.


  DeSantis nie wygłupia się. przez @TPInsidr https://t.co/9FRj6bBwWy
  — Wayne Dupree Media, LLC (@WayneDupreeShow) 13 października 2021 r.

 
Nałożenie kar finansowych dla hrabstwa Leon następuje po decydującym zwycięstwie  DeSantis nad miastem na północy Florydy, które również próbowało zmusić swoich pracowników do wzięcia szczepionki z naruszeniem prawa stanowego.
 
W zeszłym tygodniu FDOH zagroziło miastu Gainesville grzywną w wysokości milionów dolarów za nakaz szczepień dla pracowników miasta.
 
W obliczu wysokich grzywien miasto uniwersyteckie wycofało się, informując departament zdrowia pod koniec zeszłego miesiąca, że ​​obecnie „zero pracowników podlega obowiązkowi szczepień pracodawcy wobec COVID-19 w mieście”.
 
„Uprzejmie informujemy, że 23 września 2021 r. Komisja Miejska Miasta Gainesville podjęła działania mające na celu unieważnienie podjętej 5 sierpnia akcji związanej z COVID-19” – napisał kierownik miasta Lee Feldman, dodając, że przepisy dotyczące szczepień „zostały unieważnione. ”
 
W komunikacie prasowym z 12 października FDOH powołała się na sprawę Gainesville, zauważając, że chociaż hrabstwo Leon postanowiło przeciwstawić się prawu stanowemu, a następnie zostało ukarane karami finansowymi, Gainesville zdecydowało się zrezygnować z grzywien i unieważnić swoje nakazy.
 
„Podczas gdy hrabstwo Leon złamało prawo i otrzymało zawiadomienie o wielomilionowej grzywnie, inne samorządy zmieniły kurs” – czytamy w oświadczeniu.
„W zeszłym tygodniu, po powiadomieniu miasta Gainesville o możliwym naruszeniu zakazu paszportu szczepień na Florydzie, Departament Zdrowia Florydy otrzymał odpowiedź wskazującą, że miasto Gainesville cofnęło nakaz szczepień dla pracowników”.
 
W komunikacie prasowym zauważono również, że wycofanie się Gainesville nastąpiło po tym, jak ósmy sądowy sąd okręgowy wydał tymczasowy nakaz  po stronie stanu Floryda przeciwko Gainesville, aby zablokować mandaty na szczepionki dla pracowników miasta.
 
Informacje o grzywnach nałożonych na hrabstwo Leon pojawiają się w związku z coraz bardziej udanymi wysiłkami republikańskich gubernatorów i ustawodawców, aby zablokować mandaty na szczepionki i systemy paszportów szczepionkowych.
 
Na początku tego tygodnia gubernator Teksasu Greg Abbott podpisał zarządzenie zabraniające każdemu podmiotowi prywatnemu lub publicznemu zmuszania Teksańczyków do szczepień .

  Firma Abbott zakazuje nakazów szczepień od wszelkich „podmiotów w Teksasie” https://t.co/s2Sr8CyadG pic.twitter.com/q6s027Oy2M
  — Wzgórze (@thehill) 12 października 2021


„Żaden podmiot w Teksasie nie może wymusić otrzymania szczepionki przeciw COVID-19 przez jakąkolwiek osobę, w tym pracownika lub konsumenta, który sprzeciwia się takiemu szczepieniu z jakiegokolwiek powodu osobistego sumienia, w oparciu o przekonania religijne, lub ze względów medycznych, w tym wcześniejszy powrót do zdrowia po COVID-19” –  czytamy w zarządzeniu .
 
Ogłaszając nakaz, gubernator Abbott powtórzył swój pogląd,  że szczepienia „powinny być zawsze dobrowolne i nigdy nie wymuszone”.
 
 
Źródło:
https://www.lifesitenews.com/news/forcing-covid-mandates-cost-these-businesses-3-5-million-in-fines-for-defying-fl-freedom-laws/?utm_source=top_news&utm_campaign=usa
15 październik 2021

Eva Marie Uzcategui 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy to początek końca partii PiS
kwiecień 19, 2007
.
"Wojna ostateczna" zagraża światu z powodu "Tarczy" w Polsce
grudzień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
W dniu ataku na Irak spotykamy sie o 17.00 w dziesiatkach miast Polski, by zademonstrowac swoj protest przeciwko tej wojnie
marzec 20, 2003
2x
luty 11, 2006
aaa
Zamyślenie
listopad 30, 2002
Artur Łoboda
Dr Andrzej Leszek Szcześniak nie żyje
marzec 17, 2003
MR
Stan upadłości
wrzesień 7, 2003
przesłala Elżbieta
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
Sen
marzec 17, 2004
Artur Łoboda
Kosowo było, jest i pozostanie serbskie
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (3)
listopad 14, 2003
INŻ. ANNA KOZIOŁ
Moja Polsko
luty 4, 2003
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
Kolejna brudna prowokacja Gazety wyborczej :
lipiec 24, 2002
Agnieszka Kublik
"Patriotyzm jutra"
marzec 24, 2006
www.krakow.pl
Wesołych, radosnych świąt
grudzień 24, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media