ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ekspert WHO wyjaśnia zmiany w Traktacie Pandemicznym i Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych 
30 grudzień 2024     
Polak vola Pomož! 
20 styczeń 2017      :)
Pielęgniarka informuje o nieprawidłowościach: szczepionki i remdesivir zabijają i okaleczają, nie jest to nowy wariant 
30 wrzesień 2021     
Rekiny kapitalizmu «ekologicznego» rozkręcają przekręt zwany «zieloną gospodarką»  
2 marzec 2021     
Deportacja całej ludności palestyńskiej z Gazy do Jordanii i Egiptu 
2 luty 2025     
Wyrazy współczucia.  
14 lipiec 2011      Bogusław
Włoskie banki na krawędzi bankructwa 
12 lipiec 2016      www.independenttrader.pl
Mongolskie Pochodzenie Moskiewskich Instytucji Politycznych. Skutki ponad 250 lat władzy i kontroli Mongołów nad Moskwą 
2 grudzień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Bezprawie Trzeciej RP (2) 
7 marzec 2019      Artur Łoboda
Rocznice historyczne 
17 styczeń 2021      Artur Łoboda
Nigdy na to nie pozwólmy, bo oni wygrają  
23 marzec 2020      Artur Łoboda
Dyktatura prostaków z Unii Europejskiej 
3 marzec 2010      Artur Łoboda
Język globalistów  
12 październik 2021     
Wyniki wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015 
11 maj 2015     
Przekręt mecenatu państwa w kulturze 
19 luty 2012      Artur Łoboda
Ruch oporu podczas III wojny światowej
Każdy, kto chce skutecznie walczyć z obecnymi naruszeniami praw podstawowych, potrzebuje jasnych celów i strategii.
 
31 październik 2020     
Czy to było zaplanowane? 
17 czerwiec 2016      Artur Łoboda
80. rocznica zakończenia wojny 
9 maj 2025     
Dyspozycyjna Prokuratura wie lepiej 
1 lipiec 2015      Artur Łoboda
O co tak naprawdę chodziło Covidowi?  
18 lipiec 2022     

 
 

Historia pokalanego poczęcia. Bojownikom walki o życie nienarodzonych - ku przemyśleniu

Cywilizacja dopracowała się wielu norm, które służyły regulacji życia codziennego - w celu harmonijnego rozwoju społeczeństw.
W XX wieku mieliśmy do czynienia z permanentnym atakiem - jaki dokonali naziści i bolszewicy - na fundamentalne normy kultury.
Po upadku komunizmu - kontynuowali ten atak przeciwko ludzkości ludzie, których określamy ogólnie "Nowa Władza Świata".
Celem jego było zniszczenie fundamentalnych norm etyki i kultury dla łatwiejszej kontroli nad ludzkością.

Skutkiem takiej polityki jest dziś wiele ruchów społecznych i politycznych, które w odwecie odwołują się do skrajnie przeciwnych zasad.
Są to na ogół ruchy nawrotu do ortodoksyjnie pojmowanej wiary.
I z takiej pozycji występują dziś organizacje islamskie - włącznie z tak zwanym "Państwem Islamskim".
"Kto mieczem wojuje, od miecza ginie" - głosi biblijna zasada.
W odruchu buntu ludzie na ogół nie zastanawiają się: czy nie chcą uczynić czegoś gorszego od swoich wrogów?

W Polsce mamy do czynienia z ogromem patologii, które są skutkiem zaplanowanego zniszczenia polskiej rodziny, a za tym pośrednictwem - depopulacji Społeczeństwa Polskiego.
W pierwszym rzędzie pozbawiono polskie rodziny - fundamentalnych podstaw bytu.
Na szeroką skalę demoralizowano młodzież.
W skutek tego doświadczyliśmy ogromu patologii, które z chęcią podchwytywały i eksponowały media, by na zlecenie swoich mocodawców - dalej degenerować Polskie Społeczeństwo.
Szczególnie haniebne było namawianie młodych kobiet do aborcji - w imię rzekomej "wolności obyczajowej".
Propagandzie takiej patronowała i finansowała ją Unia Europejska.

W buncie przeciwko tej haniebnej polityce, wyrosło wiele ruchów społecznych - głównie związanych z Kościołem Katolickim które - powołując się na aksjomaty wiary żądały całkowitego zakazu aborcji i w tym celu organizowały nieraz "Krucjaty różańcowe".

Tylko dla prostaków - wszystko jest proste i oczywiste. Dlatego opiszę dalej prawdziwą historię, która trwa do dnia dzisiejszego.

Młoda dziewczyna miała na imię Maria - jak biblijna matka Jezusa.
65 lat temu została zgwałcona przez stalinowskiego oficera UB.
Podobno "dziecko niczemu nie jest winne", więc jej rodzina przyjęła to jako "dopust boży" i zajęła się obojgiem.
Dziewczynka, która się urodziła - wyrastała wśród swoich dziadków, ciotek i wujków, ale zachowanie jej było wyjątkowo agresywne. Od razu sterroryzowała swoją matkę, a potem chciała to samo zrobić z resztą rodziny. Z braku zgody na taką sytuację - doprowadziła do skłócenia wszystkich członków rodziny, by w ten sposób nimi manipulować.
Marię zmusiła do ciężkiej pracy - dla finansowania swoich drogich zachcianek.
Gdy dorosła - nie miała zamiaru podjąć jakiejkolwiek pracy i tyrała swoją matką tak długo, aż ta zmarła z wycieńczenia - w wieku 58 lat.
"Córeczka" nie miała żadnej pracy i wykształcenia jeszcze w wieku 37 lat.
Rodzina zaraz się za nią ujęła i pomogła znaleźć pracę - czego bardzo szybko pożałowała, bo już po kilku latach spotkała się z obelgami i pomówieniami ze strony tej osoby.
"Córeczka" wykańczała psychicznie po kolei - kolejne swoje ciotki, ale jedna z nich uciekła daleko i starała się zerwać wszelkie kontakty ze swoją siostrzenicą.
Na niewiele się to zdało, bo ta zdobywała kolejne numery telefonu ciotki i przez telefon wyzywała starą - schorowaną kobietę, oraz życzyła jej śmierci.

Na koniec ostatnia z ciotek umarła i wydawało się, że nie będzie już kogo poniżać.
Ale "córeczka" nie potrafi żyć bez jadu i nienawiści.
Czym prędzej - o śmierć swojej ciotki oskarżyła członków rodziny.
A ci muszą się tłumaczyć, że "nie są wielbłądami".

Dopóki ta osoba będzie żyła - zachowywać się będzie tak samo jak jej ojciec - stalinowski zbir, który pewnie niejednego człowieka miał na sumieniu.
Całe życie żerowała na swojej matce i skutecznie niszczyła życie wielu osób.

W kontekście tego przykładu, bezwarunkowo niezbędne jest przeprowadzenie badań naukowych nad rozwojem dzieci poczętych w wyniku gwałtów i ich oddziaływaniem na życie matek.
Ten przykład pokazuje, że młoda dziewczyna - w wyniku gwałtu zatruta została genami zbrodni.
Tak zwani "bojownicy walki o życie nienarodzonych" - wyniku z gwałtu - z własnego wyboru stają się wspólnikami gwałcicieli.
Trudno mi sobie wyobrazić większą podłość!
Tacy "bojownicy" nie występują w imieniu Boga, ale w imię terroru wobec drugiego człowieka.
7 październik 2014

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Oferta dla Białorusi Pseudoobrońcy wolności, demokracji i praw człowieka
marzec 22, 2006
Tadeusz Samitowski
W interesie Wielkiego Izraela
sierpień 12, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
"Integracja czy rozbój"
luty 20, 2003
Piotr z Calgary
Przegrana "Polski Michnika"
marzec 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gehenna Palestynczykow
styczeń 30, 2008
...
Orkiestra gra do końca. Przemeblowanie w rządzie
styczeń 6, 2003
PAP
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Emigracja lekarzy czy propaganda?
lipiec 25, 2005
Adam Sandauer
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
Afera tysiąclecia?
maj 19, 2006
kazik
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
Prokuratorska gra pozorów
sierpień 26, 2002
Druga Targowica
kwiecień 1, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Epilog "procesu dostosowawczego"
wrzesień 30, 2003
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media