ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
więcej ->

 
 

Wiedziec trzeba

Talmud - zydzi i Goje

Powszechnie wiadomo, ze judaizm jest religia monoteistyczna, oparta na nauce Mojzesza, gloszaca wiare w jednego Boga, w nagrode i kare po smierci, w przyjscie Mesjasza i w poslannictwo Izraela, jako "narodu wybranego". Prawa religijne i spoleczne Izraelitow znalazly swoje pisemne odbicie w Piecioksiagu zwanym przez Zydow Tora. Byla ona zasadniczym drogowskazem postepowania dla sadyceuszow, uznajacych jedynie zakon mojzeszowy. Stanowili oni jednak stosunkowo niewielki odlam wsrod narodu zydowskiego.

Glowna role w historii zydowskiej odegrali ich zdecydowani przeciwnicy, a byli nimi faryzeusze. Dla nich podstawa wiary oprocz Tory byla glownie Miszna, stanowiaca zbior zydowskich praw opartych na ustnych przekazach z pokolenia na pokolenie.

Mozna jedynie przypuszczac, ze rabini pozazdroscili chrzescijanom, iz prawie od poczatku istnienia, dzieki czterem Ewangelistom posiadali Pismo Swiete, zawierajace nauki Chrystusa.
Dlatego w II wieku po narodzeniu Chrystusa, Miszna zostala usystematyzowana przez Jude ha Nasiego w szesciu czesciach i 63 traktatach, co stanowilo podstawowy skladnik Talmudu, stanowiacego gwiazde przewodnia Izraelitow. Byl to powstaly w okresie od II do V wieku, zbior zydowskich praw i przepisow religijnych, tradycyjnych obrzedow, dyskusji i komentarzy czasem sprzecznych ze soba, opracowany przez rabinow. Talmud byl spisany w jezykach: hebrajskim i aramejskim oraz w dwoch rozniacych sie wersjach: palestynskiej zwanej Talmudem Jerozolimskim oraz babilonskiej zwanej Talmudem Babilonskim.

Dla judaizmu Talmud jest normatywnym dokumentem doktrynalnym.

Zydzi czynili wszystko, aby tresc Talmudu nie przedostala sie do innowiercow, gdyz mogloby to spowodowac nasilenie sie nastrojow antyzydowskich na swiecie i trzeba przyznac, ze do pewnego czasu udawalo sie to, poniewaz sprzyjala temu bariera jezykowa.

W przeciwienstwie do chrzescijan, ktorzy chetnie udostepniaja wszystkim Pismo Swiete, Zydzi zawsze ukrywali tresc Talmudu przed gojami, poniewaz u podstaw judaizmu lezy gleboko zakorzeniony nacjonalizm opierajacy sie na rasizmie i nietolerancji, dokonujacy podzialu ludzkosci na Zydow oraz gojow...

Ideologia judaizmu nadaje kierunek postepowania Zydom mieszkajacym nie tylko na terenie Izraela, ale rowniez poza jego granicami.

Szczegolnie w ostatnim okresie daje sie zauwazyc systematyczne narastanie szczegolnej agresji politycznej i ekonomicznej srodowisk zydowskich, dazacych do stworzenia dla siebie specjalnych przywilejow, pozwalajacych na zycie kosztem innych narodow. Przykladem tego sa Stany Zjednoczone, gdzie stale wzrastaja wplywy lobby zydowskiego i dzieki temu miliardy dolarow pochodzace od podatnikow przekazywane sa na utrzymanie panstwa izraelskiego. Naturalnie o tych wszystkich kombinacjach finansowych nie informuje sie spoleczenstwa amerykanskiego, co ulatwia fakt, ze srodki masowego przekazu znajduja sie glownie w rekach zydowskich i w ten sposob dzieki perfidnym manipulacjom oraz tendencyjnosci praktycznie reprezentuja interesy zydowskie, a nie amerykanskie.
Postepowanie Zydow wbrew ogolnie przyjetych zasad miedzy wspolczesnymi narodami, wynika z ideologii judaistycznej, stanowiacej sile napedowa ich poczynan w ciaglej walce o stworzenie dla swego narodu pozycji uprzywilejowanej we wspolczesnym swiecie i postepowanie Zydow jest czesto sprzeczne z prawem miedzynarodowym.

Wedlug praw gloszonych przez rabinow, morderstwo popelnione na Zydzie jest zbrodnia karana smiercia.
Zydowskie sady religijne oraz swieckie zobowiazane sa do karania kazdego winnego zamordowania Zyda. Natomiast Zyd, ktory nieumyslnie przyczyni sie do smierci innego Zyda wedlug prawa talmudzkiego podlega karze raczej boskiej niz karze wymierzanej przez czlowieka.

Zupelnie inaczej wyglada sprawa gdy Zyd zamorduje goja.

Wowczas jest on winien jedynie popelnienia grzechu wobec niebios i nie podlega karze sadowej. Jesli chodzi o nieumyslne spowodowanie smierci goja, to nie jest to nawet grzechem.

Morderca goj podlegajacy sadownictwu zydowskiemu powinien zostac stracony bez wzgledu na to, czy zamordowal Zyda czy tez goja.

Jesli jednak ofiara zbrodni byl goj, a morderca zdecyduje sie przejsc na judaizm, wowczas nie podlega juz zadnej karze.

Dzieki temu wielu zbrodniarzy komunistycznych w obecnych czasach, zyje sobie calkowicie spokojnie i bezpiecznie w Izraelu.

Aby zrozumiec pelne nienawisci postepowanie Zydow w stosunku do gojow, warto zapoznac sie z niektorymi wskazaniami znajdujacymi sie w Talmudzie.
Jeden z najwybitniejszych komentatorow prawa zydowskiego w Szulchan Aruch zaleca: "Jesli chodzi o goja nie nalezy podnosic na niego reki, mozna jednak wyrzadzic mu krzywde niebezposrednio, na przyklad usuwajac drabine, by nie mogl wydostac sie z rozpadliny, do ktorej wpadl... Taki czyn nie jest zabroniony, poniewaz nie zostal popelniony bezposrednio".

Wedlug jego oceny, czyn prowadzacy do smierci goja jest zabroniony wowczas, jesli moze spowodowac wybuch wrogosci wobec Zydow.

Ortodoksyjni rabini udzielaja waznych instrukcji religijnych zolnierzom zydowskim, z ktorych wynika, ze nie nalezy zabijac tylko tych gojow, z ktorymi Izrael nie jest w stanie wojny.

W tej sytuacji uczeni komentatorzy natychmiast wyciagneli z tego logiczny wniosek, ze podczas wojny wszyscy goje sa Zydom nieprzyjazni i dlatego powinni byc zabici.

Od 1973 roku, doktryna ta jest publicznie propagowana w formie wskazowek dla wszystkich zolnierzy i ukazala sie w specjalnej broszurze armii izraelskiej, wydanej przez dowodztwo Centralnego Rejonu.
Mordercy gojow z reguly nie byli karani zbyt surowo przez sady izraelskie, czego przykladem jest postac Szmula Lahisa, czlowieka odpowiedzialnego za masakre okolo 75 arabskich wiesniakow, uwiezionych w meczecie po zdobyciu wioski w czasie wojny 1948-49 roku. Lahis stanal przed sadem, gdzie doszlo do zwyczajnej rozprawy, po czym zostal on ulaskawiony przez Ben Guriona. Wkrotce stal sie bardzo wzietym i szanowanym adwokatem, a pod koniec lat 70., obial stanowisko Dyrektora Generalnej Agencji Zydowskiej (organ wykonawczy syjonistow). W pierwszych miesiacach 1978 roku, na lamach prasy izraelskiej, toczyla sie dyskusja na temat jego przyszlosci, lecz doslownie nikt, ani rabini, ani uczeni w Pismie nie zakwestionowali samego ulaskawienia, jak rowniez kwalifikacji Lahisa na to stanowisko. Naturalnie nominacja nie zostala cofnieta. Bazujac na tym przykladzie widac jasno, ze w Izraelu nawet zwyczajnym zbrodniarzom pozwala sie na zajmowanie najwyzszych stanowisk w urzedach publicznych.

W mysl podstawowych zalozen prawa talmudycznego opracowanego jeszcze w XII wieku przez Mojzesza Majmonidesa i uzupelnione przez rabina Josefa Karo pod koniec XVI stulecia, jak rowniez pozniejsze komentarze stanowiace zbior przepisow i praw obowiazujacych po dzien dzisiejszy, ratowanie zycia drugiemu Zydowi stanowi fundamentalny obowiazek kazdego Zyda. Wobec tej zasady na drugi plan schodza inne nakazy i zakazy religijne.

Trzeba uczciwie przyznac, ze ten obowiazek zostal generalnie lamany przez wszystkich Zydow zyjacych w wolnych krajach, ktorzy nie zrobili absolutnie nic dla ratowania swoich braci pod okupacja hitlerowska. Malo tego, Zydzi mieszkajacy w tym czasie w Palestynie, oferowali wladzom hitlerowskim swoja wspolprace. Wielu tez Zydow bylo entuzjastami ideologii nazistowskiej i bralo czynny udzial w hitlerowskim procederze ludobojstwa.

A jak zasada ta wyglada w odniesieniu do ratowania przez Zydow zagrozonego zycia Niezydow?

Zycia goja nie nalezy ratowac, chociaz wskazane jest, aby Zydzi powstrzymywali sie od umyslnego ich mordowania. Wedlug prawa talmudycznego w czasie szabatu lekarz zydowski nie powinien udzielac pomocy medycznej Niezydom. Wprost zabrania sie lekarzom zydowskim asystowac przy porodzie kobiety bedacej Niezydowka.
Warto wspomniec rowniez o tym, co mowi Talmud na temat zycia seksualnego.
Otoz stosunek plciowy mezatki zydowskiej jest dozwolony wylacznie z jej malzonkiem, jakikolwiek inny stosunek jest zagrozony kara smierci i jest jednym z najohydniejszych grzechow.
Zupelnie inaczej sprawa ta wyglada w odniesieniu do kobiet Niezydowek, gdzie generalnie zaklada sie, iz wszyscy goje sa z natury wystepni, podobni do zwierzat, a ich zadaniem jest sluzenie "narodowi wybranemu".
Rowniez w opinii Zydow nie ma najmniejszego znaczenia, czy kobieta Niezydowka jest zamezna, poniewaz w ich ocenie pojecie malzenstwa nie odnosi sie do gojow, gdyz nie posiadaja oni okreslonego pochodzenia.

Wedlug Talmudu stosunki plciowe pomiedzy Zydami a Niezydowkami nie sa uznawane za cudzolostwo i okresla sie je jako grzech zezwierzecenia. Przytaczam tu fragment pochodzacy z Encyklopedii Talmudycznej:
"Ten, kto doswiadczyl cielesnie zony goja, nie podlega karze smierci, gdyz miedzy poganami zwiazki malzenskie nie istnieja i chociaz zamezna kobieta niezydowska jest dla goja zakazana. Zyda zakaz ten nie obowiazuje".
Nie oznacza to jednak, ze stosunek plciowy Zyda z niezydowska kobieta jest dozwolony. W takiej sytuacji glowna kara spada na kobiete i musi ona zostac stracona, nawet jesli zostala przez Zyda zgwalcona.
"Jesli Zyd spolkuje z Niezydowka, bez wzgledu na to, czy jest ona trzyletnia dziewczynka, czy dorosla kobieta, czy jest zamezna czy nie nawet wtedy, gdy sam Zyd jest dzieckiem w wieku dziewiec lat i jeden dzien - poniewaz stosunek ten byl swiadomym czynem, kobieta musi zostac stracona jak zwierze, gdyz z jej powodu Zyd popadl w tarapaty".
Zgodnie z halacha (przepisy prawne i rytualne Talmudu): "Zydowi nie wolno dopuscic (o ile potrafi temu zapobiec), by jakikolwiek goj zostal mianowany na najskromniejsze nawet stanowisko, dzieki ktoremu moglby sprawowac wladze nad Zydami.
Jesli Zyd znajdzie przedmiot nalezacy do innego Zyda, zobowiazany jest dolozyc wszelkich staran, by oddac zgube wlascicielowi. I odwrotnie, zarowno Talmud, jak i wszystkie dawne autorytety w tej dziedzinie utrzymuja, iz znalazca rzeczy nalezacej do goja ma prawo ja sobie przywlaszczyc, i co wiecej, nie wolno mu jej oddawac pierwotnemu wlascicielowi".
Prawa halachiczne nie tylko zalecaja stosowanie specjalnej dyskryminacji wobec gojow, ale wpajaja podstawe pelna szyderstwa i nienawisci do wszystkich nawet w modlitwach.
W porannej modlitwie codziennej, kazdy Zyd blogoslawi Boga za to, ze nie urodzil sie gojem, natomiast wieczorna modlitwa zaczyna sie slowami: "wychwalamy Pana naszego za to, ze nie uczynil nas na podobienstwo innych narodow... gdyz one klaniaja sie nisko proznosci i nicosci i wznosza modlitwy do boga, ktory nie chce ich wysluchac".

Juz po 1967 roku, kongregacje zblizone do Gusz Emunim modla sie kazdego dnia slowami by "chrzescijanie zostali zgladzeni natychmiast".
Jesli pobozny Zyd przechodzi obok cmentarza gojow, musi wypowiedziec przeklenstwa skierowane pod ich adresem, natomiast przechodzac obok cmentarza zydowskiego ma obowiazek chwalic Boga.
Rowniez istnieja reguly zabraniajace wyrazanie pochwal pod adresem gojow lub ich czynow, chyba ze taka pochwala spowodujejeszcze wieksza pochwale pod adresem Zydow. Znakomicie ilustruje taka postawe zachowanie pisarza zydowskiego, ktoremu zostala przyznana Nagroda Nobla. W wywiadzie dla radia izraelskiego chwalil Szwedzka Akademie, ale pospiesznie dodal: "Nie zapomnialem wcale, ze wychwalanie gojow jest zabronione, w tym jednak wypadku jest ku temu specjalny powod - chwale ich, gdyz przyznali nagrode Zydowi".
Ortodoksyjny Zyd juz od malenkosci uczy sie porownywac gojow do psow i dla niego mowienie dobrze o gojach jest grzechem. Wyraz skrajnej nienawisci do innowiercow (gojow, gentiles), widoczny jest w traktatach Talmudu, ktore powstaly po zburzeniu Jerozolimy. Rabini nie przebieraja tam w slowach i innowierca jest dla nich: "psem, swinia, wrogiem, obcym, balwochwalca nikczemnikiem itd".

Rabini zwracajac sie tam do Izraelitow stwierdzili: "wy jestescie ludzmi, ale reszta narodow nie nalezy do rodu czlowieczego, nasienie Niezyda, jest jak nasienie zwierzecia".

Wedlug Talmudu: "Kto nie jest Zydem nie ma zadnego znaczenia przed obliczem Boga. Zyd jest osoba taka swieta, ze kto by jego spoliczkowal, popelnilby rownie wielka zbrodnie, jak gdyby samego Boga uderzyl".
Mniemanie, ze sam Bog sleczy nad Talmudem, charakteryzuje najdosadniej megalomanie, ciasnote wyobrazni oraz skrajna zarozumialosc rabinow.

Judaizm bardzo czesto odbiegal od monoteizmu, zwracajac sie czesto ku balwochwalstwu oraz religii uciech cielesnych, poczawszy od czasow Mojzesza, az po dzien dzisiejszy.
Biblijne pojecie "narodu wybranego" jest pojeciem warunkowym, co zdecydowanie odrzuca Talmud stwierdzajac wprost:

"Kto nie jest Zydem nie ma zadnego znaczenia przed Bogiem".

To stwierdzenie pozwala nam na znalezienie odpowiedzi na pytanie: dlaczego Zydzi odrzucili Jesusa z Nazaretu jako Mesjasza mimo tego, iz zgodnie z proroctwami pochodzil z rodu dawidowego?
Nauki gloszone przez Jezusa, byly dla Zydow nie do przyjecia, gdyz wszedzie nauczal rzesze ludzi, iz wobec Boga wszyscy ludzie sa rowni i kazdy otrzyma to, na co sobie zasluzyl.
Rabini okreslili zrownanie ich z innymi narodami jako obelge "narodu wybranego".
Jesus bardzo czesto karcil i napominal Zydow, co znakomicie ilustruja nastepujace slowa:
"Albowiem powiadam wam, ze jesli nie bedzie obfitowala sprawiedliwosc wasza wiecej, niz doktorow zakonnych i faryzeuszow nie wejdziecie do krolestwa niebieskiego". (Mat. 5:20)

Zydzi zawsze przywiazywali ogromna wage do zdobywania majatku i bylo im obojetne, gdzie i w jaki sposob realizuja swoje plany, dla nich zawsze na pierwszym miejscu liczyla sie mamona. Takie ich postepowanie rowniez spotkalo sie z napietnowaniem Chrystusa:
"I wszedl Jezus do swiatyni Bozej i wyrzucal wszystkich sprzedawcow i kupujacych w swiatyni, a stoly bankierow i lawki sprzedajacych golebie poprzewracal. I rzekl im: napisane jest: "Dom moj domem modlitwy zwanym bedzie, a wyscie go uczynili jaskinia zbojcow".
(Mat. 21:123,13)

Bogacze zydowscy zawsze gardzili biedakami, co znalazlo rowniez swoje odbicie w Pismie Swietym: "Jezus zas rzekl uczniom swoim: zaprawde powiadam wam, iz bogaty trudno wejdzie do krolestwa niebieskiego. I po wtore powiadam wam: Latwiej jest wielbladowi przejsc przez ucho igielne, niz bogatemu wejsc do krolestwa niebieskiego".
(Mat. 19:23,24) "Nikt nie moze dwom panom sluzyc, bo albo jednego bedzie nienawidzil, a drugiego bedzie milowal, albo przy jednym stac bedzie, a drugim wzgardzi.
Nie mozna Bogu sluzyc i mamonie". (Mat. 5:24)

"Obludnicy, dobrze o tym prorokowal Izajasz, mowiac: Ten lud czci mnie wargami; ale serce ich daleko jest ode mnie". (Mat. 15:7,8)

Pycha, bogactwo i duma zydowska nie znalazly uznania u Jezusa z Nazaretu, jak rowniez nie odpowiadaly im jego nauki posiadajace charakter powszechny, a nie narodowy. Tylko stosunkowo niewielka ilosc Zydow uznala w nim swego mesjasza i rozpoczela zycie wedlug wskazowek Chrystusa, gloszac wszystkim narodom Ewangelie. Jednak zdecydowana wiekszosc Izraelitow nie tylko odrzucila Jezusa jako Mesjasza i zignorowala jego nauki, ale rozpoczelo walke przeciwko Jemu i jego wyznawcom od samego poczatku chrzescijanstwa, ktore bardzo szybko rozprzestrzenialo sie i roslo w sile.

Juz prawie przez dwa tysiace lat trwa ustawiczna walka Izraelitow z chrzescijanstwem i tylko w zaleznosci od sytuacji zmieniaja sie jej formy w poszczegolnych krajach na wszystkich kontynentach. Dynamiczny rozwoj chrzescijanstwa napewno byl specjalnym dopingiem dla rabinow do pisemnego opracowania tradycyjnych praw i doktryn judaizmu zaopatrzonych w komentarze i wypowiedzi uczonych, ktore zlozyly sie na swieta ksiege zydowska Talmud.

Lester C. Baszczynski
9 kwiecień 2003

przeslala Elzbieta 

  

Archiwum

Edukacja
luty 21, 2008
Marek Jastrząb
Lewica, prawica, bęc
wrzesień 7, 2006
Artur Łoboda
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.

grudzień 11, 2002
PAP
"Dowody pokazuja ze Tenet przedlozyl raport Rice o grozbie ze strony Al Qaeda." - przeklad.
październik 4, 2006
gosc
Izrael tylko dla Żydów. Propozycja zaostrzenia przepisów imigracyjnych
listopad 22, 2006
bibula
Świat się zmienia: Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
Hitler’s genocidal actions inspired by Berliners?
sierpień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zachłyśnięcie szmirą, czyli sukces po Polsku
listopad 18, 2007
Marek Olżyński
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
Czytane między wierszami
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda
UB-ek odsiedzi karę?
sierpień 19, 2005
PAp
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Podług siebie
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
Krzyczmy i my
styczeń 20, 2004
Andrzej Kumor
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
Chcecie wojny totalnej?
kwiecień 2, 2006
Artur Łoboda
Poprzyjcie Giertycha
maj 15, 2006
break
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media